Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Milestone2 válasza t.roby90 (#1350) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem a kínai-angol gyári ROM lecserélése a nagy kérdés...
Akkor mit teszel ha nem kínai-angol gyárival kapod hanem webshopos kókány nem hivatalos ROM-mal??? (Ami soha nem frissül, néha-néha akad, újraindul, fagyogat, viszont cserébe van benne a MIUI v5-ből kilopott magyar nyelvi csomag [ami ugye nem fedheti teljesen a MIUI v7-et])

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1352) ollie válasza t.roby90 (#1350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, arra is fel lehet tenni a playt. Szerintem csak a nyelv miatt lenne érdemes lecserélni, már ha valakinek nem jó az angol. Én csak a developer romot várom, mert abban lesz root, és azért van pár kínai app, amit érdemes lenne letiltani/leszedni, mert a gyáriból nem lehet.

Ja igen, a probléma ott kezdődik, amit Milestone2 írt, hogy kókány webshopos rommal is jöhet a teló.

[ Szerkesztve ]

***

(#1353) koppasz1986


koppasz1986
tag

Hm ész nélkül rendeltem én is megfelé mikor megtudtam, hogy a Spemall-on van készleten azt nem is olvastam itt végig rendesen a dolgokat, azt nem írtam nekik, hogy gyári ROM-mal kérem... tuti nekem is a gányolt ROM-os fog jönni de f@sza... ráadásul semmit nem értek a ROM-olgatáshoz sose csináltam ilyet

(#1354) ollie válasza koppasz1986 (#1353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a Spemalltól gyári rommal jött.

***

(#1355) Mottie válasza Mottie (#1295) üzenetére


Mottie
őstag

Vegre kezdunk porogni, de nagyon varom mar

//Kozben elkezdett hulyeskedni a Z7 Max tolto csatlakozoja, lehet csere lesz ebbol ;] //

2016-03-08 13:03 FRANCE, Inbound linehaul scan
2016-03-07 13:45 HONGKONG, Sorting in progress at local branch,Remark: item ready for despatch
2016-03-07 13:45 HONGKONG, Arrived at Depot.
2016-03-07 13:43 HONGKONG, Arrived at Depot.
2016-03-04 21:56 CHINA, The item has been departure the transport center of SF.
2016-03-04 19:48 CHINA, The item has been arrival the transport center of SF.
2016-02-29 18:25 CHINA, Electronic information has been received

Be Victorious!

(#1356) koppasz1986 válasza ollie (#1354) üzenetére


koppasz1986
tag

Úgy, hogy nem írtál nekik?

(#1357) ollie válasza koppasz1986 (#1356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy, hogy nem írtam nekik.

***

(#1358) koppasz1986 válasza ollie (#1357) üzenetére


koppasz1986
tag

Akkor van remény

(#1359) Milestone2 válasza koppasz1986 (#1358) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ő ma kapta kézhez mókolt ROM-mal, meg köll tőle kérdezni, honnan...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1360) tt124307


tt124307
tag

Csak egy info: Minideal elkezdte EU raktárról árulni a készüléket (meg a sima Redmi 3-at is), kicsit drágább ugyan mint a spemall, de azt ígérik, hogy 2-5 napon belül leszállítják (Görögországból, vagyis járulékos költségek nélkül) és a posta ingyenes. Én vetten tőlük korábban 4-5 telefont, mindig gyorsak, pontosak, korrektek voltak.

(#1361) Skyner válasza hunaqua (#1282) üzenetére


Skyner
tag

Már a Franciáknál van a szállítmányom, szerintem a hosszú hétvége után szerdán, vagy csütörtökön megérkezik. Mivel percre pontosan ugyanazok a TN soraink, így feltehetőleg egyszerre kapjuk meg.

(#1362) hakydakillah válasza koppasz1986 (#1358) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Spemall olyan mint a Kinder tojás - kérhetsz tőlik bármit, képesek mindig meglepni :)
Nekem 1,5hete jöttek meg a Redmi 3ak tőlük, ami érdekes, hogy kértem ne nyúljanak hozzá, és először úgy tűnt eleget tettek a kérésemnek, mivel mindkét teló fóliázva volt. Bontás után viszont érdekes, hogy a rom mindkettőben gyári volt, az egyik viszont setuppal nyitott, a másik meg kínai nyelven indult azonnal, halálra telepítve szeméttel. Szerencsére egy factory reset megoldott mindent.
Kíváncsi leszek a Pro-t mivel küldték el nekem, mert rinyáltam nekik eleget január óta ;]

(#1363) Hokitojas85 válasza Mottie (#1355) üzenetére


Hokitojas85
tag

Nekem már péntek óra a franciáknál raboskodik a teló. :(

(#1364) Ceko válasza tt124307 (#1360) üzenetére


Ceko
senior tag

Náluk, hogy működik a garancia? Miből gondolod, hogy van nekik raktáron? MI5 -re is azt írják, hogy "In Stock".... :F

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1365) koppasz1986 válasza hakydakillah (#1362) üzenetére


koppasz1986
tag

Akkor lehet feleslegesen rinyáltam volna én is nekik ez legalább nyugtat :D Na majd kiderül milyen lesz.

(#1366) golyós


golyós
őstag

Nagyon kezd elmenni a kedvem a telefontól.Jó, hogy erős, meg best buy de nekem ez így már sok.
Mókoljam, hogy használhassam, frissíthessem?
Nem értem a csájomi politikáját.
Akkor inkább drágábban egy kicsit gyengébb de használható mindenféle mókolás nélküli készülék.( root esetleg Xposed )
Se garancia, se nyelv, se frissítés.Ez nem gyere be kategória.
:(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1367) tonyrulez válasza golyós (#1366) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Mókoljam, hogy használhassam, frissíthessem?"

Gyári ROM-al is ugyanúgy lehet használni, frissül az is, Dev ROM rootolt. Én nem látom a problémát, max. a nyelv hiányát, de morelocale nem oldja meg?

4 8 15 16 23 42

(#1368) Kornel válasza golyós (#1366) üzenetére


Kornel
veterán

Nem bele vau, de egyszer felrakod a gyari romot, es utana frissul magatol.
Vagy megvarod az eu-t, es abba lesz magyar is. Utana az is frissul.
Esetleg kinyittatod a bootloadert, es meg miflash se kell hozza.

(#1369) hunaqua válasza Kornel (#1368) üzenetére


hunaqua
addikt

Azért ez nem olyan egyszerű.A sima Note 3 tulajdonosok közül is nagyon sokan nem tudják nyitni a készüléket.Az EU-s Rom sem tartalmazza a Magyar nyelvet.(...véletlen az elsőbe belekerült,de gyorsan le is tiltották.Abba nem menjünk bele,hogy miért)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1370) stingy2 válasza golyós (#1366) üzenetére


stingy2
senior tag

Nem értelek :F a gyártó egy szóval sem mondta, hogy a készülékeit nekünk el akarja adni.Ezek kínai piacra, meg indiába mennek. Aki Mo-on ilyet akar venni, annak ezek a feltételek. Erős hw olcsón de kis mókolás, meg angol.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#1371) J.Cs. válasza Skyner (#1361) üzenetére


J.Cs.
tag

Nekem is végre franciáknál. Egyszerre fogjuk megkapni, az az érzésem...

(#1372) tt124307 válasza Ceko (#1364) üzenetére


tt124307
tag

Garanciát nem tudom, nekem eddig nem volt szükségem rá, amit rendeltem az nem romlott el. Gondolom egyébként, hogy hasonlóképp mint más kínai webshopnál, vissza kell küldeni nekik. A biztonság kedvéért rá kell kérdezni, ha online vannak chaten azonnal és normálisan válaszolnak.
Csak korábbi tapasztalataimról tudok nyilatkozni, akkor amire azt írták hogy van nekik raktáron, az tényleg volt (eddig 5 telefont rendeltem tőlük). A Mi 5 esetén miért hihetetlen számodra, hogy raktáron van? Kínában március eleje óta árulják, már kerülnek fel a netre az unboxing videók. Egyébként pedig a Mi5-öt nem EU raktárra írják. Ha érdekel kérdezz rá náluk chaten.

[ Szerkesztve ]

(#1373) Criminal017 válasza tt124307 (#1360) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, majd berakom az összefoglalóba.

(#1374) Kornel válasza hunaqua (#1369) üzenetére


Kornel
veterán

ismerősnek küldték sms-ben a kódot a nyitáshoz.
remélem nekem is sikerül majd!

mivel ez snapis, gondolom CM is lesz rá...
vagy tévedek?

(#1375) preeem válasza golyós (#1366) üzenetére


preeem
csendes tag

Ha gyári rommal kapnád akkor miért ne lenne frissítés?
És tényleg ekkora gond manapság az alap szintú angol nyelv ennyiőtöknek, hogy az a mérvadó?

RN3 Pro

(#1376) hakydakillah válasza Hokitojas85 (#1363) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Az teljesen normalis. Ott intezik a vamot, ezert franciaknal 2-3munkanappal szamolj.

(#1377) hunaqua válasza Kornel (#1374) üzenetére


hunaqua
addikt

Az mtk-s telefonra is van CM,sőt ott a zárt cuccra is van már AOSP is.Azért a TWRP nagyobb szabadságot ad.Akinek sikerült nyitni,az boldogság,de sok embernek meg nem.Még "sokismeretlenes" telefon ez.Az a zárt bootloader még okozhat sok szop@st!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1378) Kornel válasza hunaqua (#1377) üzenetére


Kornel
veterán

megjön, akkor küldöm is a kérelmet a nyitásra.
aztán kiderül :K

(#1379) golyós válasza tonyrulez (#1367) üzenetére


golyós
őstag

A nyelv hiánya pont elég számomra. A morelocalt nem tudom, itt még nem került szóba.

(#1375) preeem azért az alapszintű angoltól igen távol van a komplett menürendszer.

mindenkinek:
Még a bootloader nyitás sem általános, teljesen random a dolog.
Abban bízom, hogy a Note 2 is megoldódott, magyar nyelv, miui.hu támogatás stb.
Lehet, hogy kivárok 1-2 hónapot addig változhat minden.Ha meg nem akkor marad a Samu J7 2016-os model.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1380) hunaqua válasza golyós (#1379) üzenetére


hunaqua
addikt

A Note 2 teljesen más történet,azon nem volt zárva a bootloader.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1381) preeem válasza hakydakillah (#1376) üzenetére


preeem
csendes tag

Nekem pénteken jött meg franciákhoz, és hétfőn már Németországban volt. Soval inkabb 2-3 nap.

RN3 Pro

(#1382) t.roby90 válasza Milestone2 (#1351) üzenetére


t.roby90
tag

Igen, így már értem. Köszönöm.

(#1383) golyós válasza tonyrulez (#1367) üzenetére


golyós
őstag

A Morelocalhoz nem kell root?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1384) Kornel


Kornel
veterán

Mit tud ez a morelocal?

(#1385) Hokitojas85 válasza golyós (#1383) üzenetére


Hokitojas85
tag

Ismerősöm HTC Desire V -jéhez toltam morelocale 2 appot gugli playről ahhoz nem kellett root.

(#1386) Milestone2 válasza golyós (#1383) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal de.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1387) Hokitojas85 válasza Kornel (#1384) üzenetére


Hokitojas85
tag

Nyelvet tudsz hozzáadni a telóhoz de én úgy tudom hogy a HTC-n ahol néztem ott csak rejtve volt és úgy hozta elő sztem.... :)

(#1388) golyós válasza Kornel (#1384) üzenetére


golyós
őstag

[link] vagy [link]

Ha kell a root akkor mindegy.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1389) Hokitojas85


Hokitojas85
tag

Igazából nekem egy global dev rom tökéletes lenne a telóhoz akár van benne magyar akár nincs.
Alapvetően a kínai és a global között csak a nyelvek mennyisége és a telepített bloatware a különbség és a Google play hiánya, vagy van más is?

(#1390) J.Cs.


J.Cs.
tag

[link]

Itt azt mutatja, hogy Redmi note 3-ra van developer rom. Ez a Pro vagy a sima?
Ha a sima, akkor hol kell nézni a Pro-ra? (légyszi ne kínai legyen, legalább angol)

[ Szerkesztve ]

(#1391) Milestone2 válasza J.Cs. (#1390) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha a nevében HMNote3 (vagy hennessey) van akkor sima.
Ha a nevében HMNote3CT (vagy kenzo) van akkor Pro.

De ez nyitott BL-hez való...szerintem.

Pro-ra most még csak kínai oldalon tudsz nézni, de a ROM nyilván tud angolul. És még csak STABLE van, Developer nincs Pro-ra.

Ez a sima: 红米Note 3-双网通版
Ez a Pro: 红米Note 3-全网通版

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1392) J.Cs. válasza Milestone2 (#1391) üzenetére


J.Cs.
tag

Ez az infó simán mehetne a leírásba is. Köszi!

A lényeg hogy két fül van felül... Gondolom az angol oldalon is így lesz, jó tudni.

[ Szerkesztve ]

(#1393) housejoy


housejoy
tag

tudna valaki mondani a telóra olyan infra táv progit amelyik kezeli a T-Home-s IPTV beltérit? a mi-remote nem vált be... :R

(#1394) Mephistoone válasza housejoy (#1393) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Zazaremote

(#1395) Mephistoone válasza Milestone2 (#1391) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Beszalltam en is note 2ről jöttem. Valaki probalta mar ezt a zip telepitest az frissites file kivalasztasaval? Vagy az teljesen esélytelen?

[ Szerkesztve ]

(#1396) Milestone2 válasza Mephistoone (#1395) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbálta.
De nyugodtan próbáld.
Bajt nem okozol.
Az akkor tudna mǔködni, ha elõtte nyitnád a BL-t.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1397) Mephistoone válasza Milestone2 (#1396) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Elviekben ha hivatalosan megjelenik akkor csak megy a saját biztonsági "rendszerükkel" együtt, mert frissíteni kell :) Vagy tévedek?
nekem is a 7.1.9.0 van fent és nem tűnik kókánynak. Nincs telenyomva kínai vackokkal és 90% tud magyarul. Ami nem rossz.
Megy minden, lehet megvárom míg lesz rá minden(nyilt BL, twrp, rom) és akkor nekiesek. de úgy sem tudok nyugodni.
Kérlek ha bármi új infód van, ne tartsd magadba :)

Te mit tettél fel és hogyan? Annak van ota-ja?

Lehet nyitni a BL-t biztonságosan??

(#1398) Mephistoone válasza Milestone2 (#1391) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Változott az oldal!!

(#1399) golyós válasza Mephistoone (#1397) üzenetére


golyós
őstag

Engem is ez érdekelne.Mégis csak ezt a készüléket választom úgy néz ki.
Használom amivel érkezik aztán ha rendezödik a dolog akkor romolok.

Ha megjelenik a hivatalos eu rom vagy lesz rá miui.hu akkor fel lehet rá rakni gondolom??

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1400) Milestone2 válasza Mephistoone (#1397) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A 7.1.9.0 nem kókány. Az eredeti. Az viszont nem tud semennyire magyarul. Hacsak nem Morelocale-t raktak rá.
Tegnap a 7.19.0.0-ról írtuk, hogy biztosan "hamis".
Az a furcsa, hogy a hivatalos 7.1.9.0-nak már frissülnie kellett volna elõbb 7.1.16.0-ra, majd nemrég 7.1.18.0-ra!
Ebbõl következõleg a Tiéd is összeeszkábált ROM.
Nekem MiNote készülékem van. Nem RN3Pro.
OTA jelenleg zárt BL-nél csak a gyári kínai-angol ROM-hoz van.
A BL nyitás pedig nem tiltott tevékenység mint más telefonok esetében.
Hivatalos Xiaomi nyitó program kell hozzá, meg megkérni az engedélyt és akkor hivatalosan és biztonságosan nyithatod.

Nem látok változást az oldalon. Mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.