Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Miért lépked ki a böngészőből most ezt kezdte el nekem csinálni. :F ha valamire nyomok, de spontán.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3352) Keksz válasza RockHaRD (#3349) üzenetére


Keksz
senior tag

Ha leszedted az adobe readert, akkor itunes-ban az alkalmazásoknál lent (File Sharing) meg kell jelennie.
Oda tudod behúzni ha már kiválasztottad a bal oldalon és akkor benne lesz az alkalmazásban...

(#3353) Blaise válasza Cyberpunk (#3351) üzenetére


Blaise
veterán

Mobilarénát olvastad mikor kilépett? :D

(#3354) RockHaRD


RockHaRD
addikt

megtaláltam, köszi mindenkinek :R

(#3355) Alex91


Alex91
félisten

[link], 160k-ert 64GB-os, WiFi-s, új iPad3...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3356) Cyberpunk válasza Blaise (#3353) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3357) Blaise válasza Cyberpunk (#3356) üzenetére


Blaise
veterán

Ismert jelenség, Mobilarena alatt állandóan kilépked a Safari, az oldallal van valami gond, használd Prohardver alól a fórumot ;]

(#3358) Cyberpunk válasza Blaise (#3357) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja majd észnél tartom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3359) erdoke válasza Cyberpunk (#3358) üzenetére


erdoke
titán

Jobb is a szemnek, mint a libafos zöld. :P Csák sokszor lassul be mostanában az egész fórum. :(

A legjobb aláírás a héten

(#3360) Zodicus válasza erdoke (#3359) üzenetére


Zodicus
senior tag

Na igen, 5k feletti online tag szám esetén nagyon belassul. Vagy 503at dob.

(#3361) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Üdv!

Nemsokára én is egy ilyen gép boldog tulaja leszek. :)
Abban tudtok segíteni, hogy mekkora mobilnetet érdemes venni hozzá, és melyik cégnél? A mobilnetet csak böngészésre, néha-néha egy youtube videóra használnál, letöltésre nem.

Köszi előre is :R

(#3362) jozsi252 válasza lama_lamm (#3361) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Szerintem a te választásod egy Aranytárskártya Net&Roll XS lesz. 2000 ft 2GB net van benne, ami szerintem elég lehet böngészésre és 1-2 youtube videóhoz. Bár a youtube az zabálja rendesen. Ez a díjcsomag meglévő teló előfizetéshez jár tehát nem külön SIM kártya.

Viszont ha ez nem lenne elég akkor Net&Roll S 4300 ft és ebben 8GB netforgalom van, ami 100% hogy elég lenne. Ez már külön SIM kártya, tehát ha 4G-s készüléket veszel akkor ez jó választás lehet, ha pedig nem akkor pedig egy hotspot lehet jó.

Volt 4GB-os mobilnet is, de ha jól látom akkor a T-mobile levette a termékpalettáról :((

De ha használsz rendesen netrádiót, meg youtube akkor én a 8GB-osat ajánlom, de ezt neked kell tudni. Nekem 1.2GB felhasználhatóm van, de hó végére az mindig megszokott lenni. Sokat böngészek, illetve netrádiózok ami szintén zabálja a netet, de ha nem viszed túlzásba a youtube-ot akkor a 2GB-os is elég lehet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3363) powerup2 válasza jozsi252 (#3362) üzenetére


powerup2
addikt

nekem a 2GB is elég :) igaz nem arról youtube-zok :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3364) tomi5244 válasza lama_lamm (#3361) üzenetére


tomi5244
őstag

Átlagos böngészésre, e-mail, facebookra( ;] ) szerintem is elég a 2 gb :) De nyilván lefedetség függő a sávszélesség is, bár 2G már jóformán mindenhol van, lassúcska az tény, de el lehet vele lavírozni.

Srácok engedjetek meg egy kis OFF-ot

Be kell szereznem egy HDMI => DVI-D 24+1 tűs átalakító adaptert.

Ma voltam bent a médiában ott 8 ezerért vesztegetik (HAMA) enyhén szólva is lefagytam... körbenéztem a neten vannak már 4-5 ezer környékén is. Viszont az E-digitálnál találtam 990.- ért Meg is rendeltem [link]

Tudna valaki ésszerű magyarázatot adni, hogy mi lehet az oka az ekkora árkülönbségnek. Mindegyik ugyanolyan kivitelű adapter direkt megnéztem, vagy talán működésében lehetnek eltérések?

Köszönöm természetesen aki tudna bármilyen infóval szolgálni azt privátban is küldheti, hogy ne offoljuk tele a topikot!

Köszönöm!

(#3365) powerup2 válasza tomi5244 (#3364) üzenetére


powerup2
addikt

Anyaghasználat amúgy mire kell ez neked?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3366) RockHaRD


RockHaRD
addikt

vettem tengap egy pár programot az app store-ba... kb 10€ értékben, és nem vont le semmit a kártyámról :F ilyenkor mivan?

(#3367) powerup2 válasza RockHaRD (#3366) üzenetére


powerup2
addikt

Majd levonja xd én is igy vagyok :D megvettem az iphoto alkalmazást nem jött sms se mail hogy történt volna vásárlás XD

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3368) csab2


csab2
veterán

1-2 nap az átfutási idő. Le fogják vonni. Kapni fogsz az Appletől egy levelet. Onnan lehet tudni, hogy megtörtént a levonás.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3369) tomi5244 válasza powerup2 (#3365) üzenetére


tomi5244
őstag

T-home boxot összekötni a monitorommal. :) Ha minden igaz működnie kell, 2 nap múlva jön meg a csati, kíváncsi vagyok.

(#3370) csab2


csab2
veterán

Végre sikerült mobilinternet csomagot vennem az iPadbe (Telenor Hypernet Acctive - 5gb, 3990 forint). A SIM kártyát sieresen beleapplikáltam a cuccba. Kérdésem az, hogy jól gondolom, hogy ha a wifi be van kapcsolva akkor semmilyen körülmények között nem fog felmászni a mobilnetre?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3371) erdoke válasza csab2 (#3370) üzenetére


erdoke
titán

Ha van élő net a WiFi-n, akkor nem használ mobilnetet.

A legjobb aláírás a héten

(#3372) Ragnar95 válasza csab2 (#3370) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jól

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3373) csab2


csab2
veterán

És ha mondjuk a wifi valamiért megszakad, akkor automatikusan felmegy a mobilnetre, vagy jelez valamit?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3374) powerup2 válasza tomi5244 (#3369) üzenetére


powerup2
addikt

Arra megfelel amit vettél :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3375) erdoke válasza csab2 (#3373) üzenetére


erdoke
titán

Használja az éppen élő kapcsolatot, de ha van WiFi, akkor az előnyt élvez. Ha jól emlékszek, külön ki tudod kapcsolni a mobilnetet. Ha nagy a para, WiFi-s netezés kor lődd le a 3/4G-t.

A legjobb aláírás a héten

(#3376) Ragnar95 válasza csab2 (#3373) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha be van kapcsolva a mobilnet, akkor átvált arra automatikusan. De nem eszik túl sokat, én vígan elvagyok 1 gigával úgy, hogy napi 2-3 órát minimum netezek Safarival, nem is Opera Minivel :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3377) Keksz válasza Ragnar95 (#3376) üzenetére


Keksz
senior tag

Ha pedig wifin vagy de azon nincs tenyleges internet (csak pl helyihalo, mert a routeren sincs aktiv net), akkor sajnos azon marad. Csak ugye az oldalak nem jonnek be. ;) es azt nem tudja egyedul levaltani.

Es igen, ahogy a tobbiek is irjak, ha pl "kimesz" a wifi jelebol, pl kimesz a hazbol es egyre fogy a jel auto atmegy mobilnetre, tok mindegy mi fut, akar a youtube video is mehet.

[ Szerkesztve ]

(#3378) Zodicus válasza csab2 (#3368) üzenetére


Zodicus
senior tag

Én már több, mint egy hete vásároltam két appot, de még semmi nem látszódik. :U

(#3379) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat!
Erdoke, Ragnar95, Keksz: :R

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3380) lama_lamm válasza jozsi252 (#3362) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Nekem is ez tetszik a legjobban. De az pontosan hogy van, hogy "nem kell SIM kártya"? Honnan tudja majd akkor a kis iPad-em, hogy ő tud mobilnetet? :)
Jelenleg T-mobil-os vagyok, szóval tudnék ilyet venni az előfizum mellé.

(#3381) jozsi252 válasza lama_lamm (#3380) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha okostelód van, akkor a netet megtudod osztani, és így iPadról feltudsz menni a telefon mobilnetjén keresztül a netre. Úgy fogod majd látni iPadról a megosztott netet mintha egy wifi csatlakozási pont lenne.

iPhone 13 Pro Max

(#3382) Darko


Darko
senior tag

Sziasztok!

Beléptem az ipad tulajok táborába, előtte nem volt Apple termékem. Még nagyon kezdő vagyok, ezért lenne egy kérdésem. Hogy tudok djvu fileokat felmásolni az ipad-re, mondjuk i-tunes-al? Vagy mással? Melyik erre a platformra a legjobb e-book olvasó? Biztos lesz majd még több kérdésem is később. :)

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3383) Ragnar95 válasza Darko (#3382) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

djvu :F Szerintem sehogy.
ebook olvasáshoz én az iBooksot használom, ingyenes és elég jó

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3384) powerup2 válasza Darko (#3382) üzenetére


powerup2
addikt

Át kell konvertálnod ibook formátumra és már jó is lesz .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3385) hengelhof válasza powerup2 (#3384) üzenetére


hengelhof
senior tag

A Calibre egy jó kis program erre. Van iTunes pluginje is.

(#3386) Darko válasza powerup2 (#3384) üzenetére


Darko
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Valamilyen programot tudsz ajánlani?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3387) pescara válasza Darko (#3382) üzenetére


pescara
aktív tag

Filmet nagyon konnyu, barmilyen formatumban van a pc-den. Toltsd le az appstore-bol az Oplayer ingyenes verziot. Uyana csatlakozz a kabellel a pc-hez es az itunesben az alkalmazasoknal ott lesz alul az oplayer. Ott a hozzaadas gombra boksz es mar masolhatod is a pc-rol barmelyik filmedet. 2 perc az egesz es mar nezheted is.

(#3388) Tibee86 válasza pescara (#3387) üzenetére


Tibee86
veterán

Az ugye megvan, hogy nem filmet kérdezett? :U

(#3389) pescara válasza Tibee86 (#3388) üzenetére


pescara
aktív tag

Tenyleg! De nem baj, igy azt mar nem kell kerdeznie!:-))))))))))))))))

(#3390) pescara válasza Tibee86 (#3388) üzenetére


pescara
aktív tag

De ha mar itt vagy, akkor en kerdeznek valamit. Az ipadot ki kell kapcsolni idonkent, vagy eleg az alvo mod?

(#3391) vans? válasza pescara (#3390) üzenetére


vans?
őstag

Nem kell kikapcsolni.

hábm bábm

(#3392) Tibee86 válasza pescara (#3390) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem felesleges. Max ha tudod, hogy nem használod egy hónapig, mert mondjuk elutazol.
De ha nagyritkán újraindítod, azzal sincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#3393) pescara válasza Tibee86 (#3392) üzenetére


pescara
aktív tag

Koszi , ez a legjobb hely, ha valaki tudatlan, mindig kap valaszt! Vannak mas forumok is, de nagyon doglottek, mire valaszol valaki, mar reg nem aktualis!:-)

(#3394) lama_lamm válasza jozsi252 (#3381) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Na igen, ezt nem akarom. Szeretném, ha az iPad a telómtól függetlenül lenne fent a neten. Akkor a Társkártyás verzió így kiesik? Marad a sima Netroll XS?

(#3395) Darko válasza pescara (#3389) üzenetére


Darko
senior tag

Akkor nem is kérdezem, köszi. :))

Viszont, kipróbáltam a calibret és 2 oldal és semmi más nincs benne. Az a 2 oldal csak a cím és egy üres lap. 2 könyvvel is kipróbáltam ugyanaz mindkettőnél. Pc-n nézve is látszik hogy üres. Hogyan kell konvertálni vele. PDF-et ePub-ba jól konvertál, mondjuk annak nem látom értelmét, de legalább működik. :F

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3396) vans? válasza Darko (#3395) üzenetére


vans?
őstag

Annak ebook olvasora torteno konvertalasnal van ertelme.

hábm bábm

(#3397) Tibee86 válasza Darko (#3395) üzenetére


Tibee86
veterán

Pedig az iBooks az .epub-ot szereti. Nézd meg a különbséget, tedd fel ugyanazt .pdf-be, és .epub-ba.
Filmnézéshez még annyit, hogy egyelőre csak az AVPlayer, és a Cinexplayer ami viszi az ac3-t is, a többi lejátszóval némafilmet fogsz nézni.

(#3398) Darko válasza vans? (#3396) üzenetére


Darko
senior tag

Persze, ezt tudom csak kipróbáltam alap beállításokkal hogy mást hogy konvertál.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3399) Darko válasza Tibee86 (#3397) üzenetére


Darko
senior tag

PDF-ben nagyobb méretben jeleníti meg ugyanazt a könyvet az iBooks mint ePub-ban, nincs felesleges margó.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3400) Tibee86 válasza Darko (#3399) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak .pdf-nél betűméretet, típust, témát se tudsz állítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.