Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) sunahunter válasza RockHaRD (#3549) üzenetére


sunahunter
senior tag

Igen, pontosan.

(#3552) RockHaRD válasza Ragnar95 (#3550) üzenetére


RockHaRD
addikt

annó mikor először volt ipadom, és jailbraekelt volt, akkor én mindent külön töltöttem, egyenként kerestem rá a neten... (bár lehet, h akkor ez a módszer nem is létezett még, amit most bezártak)

gondolom az egyenként összeszedés még így is megmaradt, és ahhoz sem kell nagy tudomány... :U

(#3553) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3552) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen megmaradt, csak az apptrackrön volt a legnagyobb adatbázis és az volt a legismertebb és sok embernek a warez=Installous, így ők ha nem voltak elég leleményesek, kénytelenek voltak megtérni :P :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3554) kriszpontaz válasza Cyberpunk (#3499) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Addig, amíg a kijelző előtti fehér üveg(?) fekete ragasztása fel nem szivárog a pereme mellett. Nálam azt csinálta, nagyon elegáns lett. 1 cm hosszan olyan mintha filctollal megfestettem volna a sarkát. Fogalmam sincs mitől.

(#3555) @matthew@ válasza kriszpontaz (#3554) üzenetére


@matthew@
őstag

Nem írtál az Apple-nek vagy nem hívtad fel őket? Sztem kicserélték volna, vagy ha még van rá gari akkor is megteszik, sztem, bár lehet azt mondják rá h még használható, de ilyen dolgot nem hiszem h elengednének, egy próbát mindenképpen megér :K én holnap még1x megnézem az MM-ben mind2 színt és eldöntöm, de sztem fehér lesz :D

Matthew 24:42

(#3556) tween válasza @matthew@ (#3555) üzenetére


tween
őstag

Mennyit kérnek a MM-ban érte?

(#3557) RockHaRD


RockHaRD
addikt

hallott már olyanról itt valaki, hogy ipadnak a fém hátlapját kicserélték? Lehet ilyen műveletet véghez vinni?:F esetleg külön hátlapot venni?

(#3558) @matthew@ válasza tween (#3556) üzenetére


@matthew@
őstag

MM-ben a 16GB-s WiFi verzió 150k-ért van, annyiért neten keresgélve 32GB-t lehet kapni :DDD

Szerk.:
G^zC^mp€r: ismerős az iPhone-ján cserélt hátlapot átlátszóra, ott látszanak a csavarok alul és úgy könnyen megoldható volt a dolog, de sztem iPad-en házilag nem lehet, mert csavarokat nem látni, bár lehet van vmi lehetőség rá :F

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#3559) Blaise válasza RockHaRD (#3557) üzenetére


Blaise
veterán

Lehet cserélni a házat, de nem sok értelme van, ráadásul iPad3-tól felfelé elég húzós szétszedni a ragasztózás miatt.

(#3560) Attila! válasza Attila! (#3508) üzenetére


Attila!
tag

Na senkinek sincs elfekvőbe ilyen?
pübe keressetek ha lenne.

(#3561) RockHaRD válasza Blaise (#3559) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen, néztem szétszedést, és elég necces a ragasztós téma miatt, VISZONT az enyém úgy van megsérülve, hogy már simán be lehet nyúlni alá a sarkánál, tehát a kezdőpont már meg is lenne a szétkapáshoz, viszont nem tudom, hogy hol lehet hátlapot kapni, és mennyibe fáj :-/

(#3562) powerup2 válasza RockHaRD (#3561) üzenetére


powerup2
addikt

Ebay-n nézz körül ott szinte minden van vagy ifixit valahol csak van .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3563) RockHaRD


RockHaRD
addikt

no, találtam hátlapot, és a ragasztás is meg van oldva :))

video a szétszedésről

ez így ennyiért abszolut elfogadható... nagyon gagyi állapotban van jelenleg a hátlapja az enyémnek :(

[ Szerkesztve ]

(#3564) Darko válasza RockHaRD (#3563) üzenetére


Darko
senior tag

Mitől lett olyan "gagyi" a hátlapod? Mire kell vigyáznunk hogy megőrizzük az állapotát? Tűző napon volt esetleg, vagy nagy melegben? Ezt tudnám elképzelni hogy a ragasztás elengedjen.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3565) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3563) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Esetleg itt nézd még meg. Én kicsit húzósnak találom azt a 70$-t, bár nyilván ígyis olcsóbb, mint hivatalosan :DDD Amúgy képet rakhatnál fel róla, kíváncsi vagyok, milyen az a nagyon tré állapot és hogy keletkezett :P
Attila!: vegyél borotva töltőkáblet, azzal 1m-el hosszabb lesz a töltő és ezt tudod vele helyettesíteni, de ilyen töltőfej véget is lehet kapni 500-1000Ft-ért, ha jól emlékszem, én is gondolkoztam rajta...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3566) RockHaRD válasza Ragnar95 (#3565) üzenetére


RockHaRD
addikt

sajnos itt hátlapot nem látok :(

egyébként ilyen állapotban vettem, és tisztán látszik, hogy jó keményen le volt ejtve a sarkára... normális képet úgyse tudok róla csinálni, de megpróbálom majd

(#3567) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3566) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Most megnéztem és iPadre valóban nincs sajna :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3568) Hack3er válasza RockHaRD (#3566) üzenetére


Hack3er
őstag

A leejtések miatt használok én is ilyen szerény smart covert :D

(#3569) Cyberpunk válasza Hack3er (#3568) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De ronda lett szegény.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3570) TA68 válasza Hack3er (#3568) üzenetére


TA68
senior tag

Atya ég! :Y

(#3571) Jojo5 válasza Hack3er (#3568) üzenetére


Jojo5
őstag

ez atomtámadás ellen is véd... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3572) Hack3er válasza Cyberpunk (#3569) üzenetére


Hack3er
őstag

De cserébe legalább nem kell félnem hogy ha kiesik a kezemből hogy megreped az üveg, meg van támasztója, ami nem hátrány.

(#3571) Jojo5 Úgy ahogy mondod :D

szerk: Na meg persze masszív fogást biztosít, nem csúszik ki a kezemből az is biztos, vagy ha mégis akkor a talapzat reped meg :D

[ Szerkesztve ]

(#3573) Cyberpunk válasza Hack3er (#3572) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát valamit valamiért.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3574) Attila! válasza Ragnar95 (#3565) üzenetére


Attila!
tag

ikegészítőknél láttam 1700ért ,de postával 2700 lenne , és a boltjuk meg Pest másik felén van :S

(#3575) Ragnar95 válasza Attila! (#3574) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Argepen keress rá, én ott találtam olcsóbban is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3576) RockHaRD


RockHaRD
addikt

az hogy lehet, hogy hugom áthozta az ugyanilyen ipad 2-esét, mint az enyém, (kb semilyen app nem volt rajta), és simán ráraktam azokat az appokat minden probléma nélkül, amit én megvettem :F

ilyet lehet? Mert akkor mindent csak egyszer veszünk meg :D

(#3577) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3576) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, lehet. A saját accountoddal amit egyszer megveszel, azt utána bármennyiszer telepítheted ingyen bármennyi eszközre, de az accountod max 5 géppel lehet szinkronizálva.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3578) RockHaRD válasza Ragnar95 (#3577) üzenetére


RockHaRD
addikt

de a lényeg, hogy átjelentkeztünk az ő profiljába direkt... :F aztán rádugtam az ipadot, és ott voltak az én programjaim, amiket simán rátoltam az ő ipadjára :F

(#3579) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3578) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De akkor gépre kötötted az iPadet, nem? Mert ha iTunesból szinkronizálod át a már letöltött appokat tök mindegy, hogy be van-e jelentkezve az ember iPaden

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3580) RockHaRD válasza Ragnar95 (#3579) üzenetére


RockHaRD
addikt

az ipadon be volt jelentkezve a saját app store-jába, gépen pedig átjelentkeztem szintén az övébe mielőtt rádugtam volna. Rádugtam, aztán ott voltak az itunesba az én appjaim :D

nem baj, csak érdekes... spórolt egy pár ezer ft-ot :P

(#3581) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3580) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha már letöltötted egyszer gépre az appokat, akkor onnantól ha be van nyomva az automata szinkronizáció, tök mindegy, hogy melyik ID-vel vagy bejelentkezve, átrakja őket :P :DDD De ipaden is le tudja tölteni a te ID-del bejelentkezve az appokat ingyen amúgy.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3582) @matthew@ válasza RockHaRD (#3580) üzenetére


@matthew@
őstag

Ma is okosabb lettem, akkor végigjárom iOS-es ismerőseimet kinek mi van :DD

Amúgy App Store-on mennyire gyakran vannak akciók h vmi pl ingyenes? Illetve normális programok/játékok szoktak néha free-t kapni?

Matthew 24:42

(#3583) Ragnar95 válasza @matthew@ (#3582) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nagyon változó, az ünnepekkor sok progit áraznak le mindig, de sok fejlesztő az évfordulók (játék megjelenése, adott számú letöltés, stb) is le szokta árazni az appjait. A legegyszerűbb, ha appshopper.com-on regizel és wish listbe rakod, ami érdekel és jelzi neked, ha leárazták az adott programot :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3584) @matthew@ válasza Ragnar95 (#3583) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi a helpet!
Ez hasznos dolognak tűnik, mindenképpen megnézem :K csak már legyen meg a kicsike :D várom a jövőhetet :D

Matthew 24:42

(#3585) vans? válasza Hack3er (#3568) üzenetére


vans?
őstag

Ez nagyon durva. :D

hábm bábm

(#3586) RockHaRD


RockHaRD
addikt

haverom (aki több száz appot vett már) megadta nekem a belépési emailjét, és jelszavát, és én beléptem pc-ről az itunesba. Hol találom a megvásárolt appokat? Csak a zenéket látom :F rá kell dugnom az ipadot, és akkor fog csak megjelenni? :B

(#3588) Ragnar95 válasza RockHaRD (#3586) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van egy purchased fül az iTunes Store-on belül, ott lesznek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3589) lama_lamm válasza RockHaRD (#3586) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Nekem is kéne egy ilyen haver :DD

(#3590) pescara


pescara
aktív tag

majdnem mindenbol van ingyenes, en csak az avplayerert fizettem eddig.

(#3591) sunahunter


sunahunter
senior tag

Azt tudtatok, hogy ha negy ujjal huzzuk pl. balra a kepernyot, lapzhatunk a megnyitott alkalmazasok kozott?
Felfele huzva meg a home gomb 2x-lenyomasanak megfeleloen latszanak a hatterben futo cuccuk.

(#3592) RockHaRD válasza pescara (#3590) üzenetére


RockHaRD
addikt

azért egy angry birds, meg wheres my waterből elég kemény különbség van az ingyenes, meg a fizetős között..

így van ez minden játékkal...

(#3593) Blaise válasza RockHaRD (#3592) üzenetére


Blaise
veterán

Azért kb 250Ft-okról beszélünk :U

(#3594) RockHaRD válasza Blaise (#3593) üzenetére


RockHaRD
addikt

tudom, én is úgy értettem, hogy sok a különbség, és meg is éri azt a pénzt...

(#3595) vans? válasza RockHaRD (#3594) üzenetére


vans?
őstag

Foleg, ha a haverod fizeti. ;]

hábm bábm

(#3596) erdoke válasza RockHaRD (#3586) üzenetére


erdoke
titán

Jó haverod lehet, ha szabadon garázdálkodhatsz a hitelkártyájával...
Én nem biztos, hogy megadnám bárkinek, ráadásul nálam már 6 iOS eszköz muzsikál, nem sok keret maradt.

A legjobb aláírás a héten

(#3597) pescara


pescara
aktív tag

biztos, jatszani nem szoktam:-))

(#3598) pescara válasza RockHaRD (#3594) üzenetére


pescara
aktív tag

Mondjuk eloszor filmet az oplayerrel neztem, annak a free verziojaval. Abban csak az volt az idegesito, hogy mindig fent volt egy ablak amiben appstore reklamok mentek.. Filmnezes kozben nem a legjobb...

[ Szerkesztve ]

(#3599) Tibee86 válasza pescara (#3598) üzenetére


Tibee86
veterán

Kikapcsolod a netet filmnézés előtt, és nincs reklám.

(#3600) Blaise válasza pescara (#3598) üzenetére


Blaise
veterán

Ki kell kapcsolni a Wifit és a 3G-t, és akkor nem jelennek meg filmezés közben a reklámok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.