Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#3300) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szinkronizálni tudtam. Azt semmi más, egyébként iCloud-ba hogyan tudok zenét meg ilyeneket feltölteni?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3302) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#3301) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor csak megy ez :P
Zenék feltöltéséhez iTunes Match kell, iCloudban csak biztonsági mentést tudsz tárolni, de az a gépről szinkronizált dolgokat (videók, zenék, Fotótár képek) nem tárolja.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3303) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#3302) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz. De gondolom lehet más tárhelyekkel is próbálkozni dropbox van?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3304) Blaise válasza Cyberpunk (#3303) üzenetére


Blaise
veterán

Kb. minden cloud szolgáltatáshoz van kliens, Dropboxhoz is.

(#3305) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Magyar ékezetes kiosztású billentyűzetet keresek, ami használható bármilyen szövegmezőben. Van ilyen egyáltalán?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3306) erdoke válasza Cyberpunk (#3305) üzenetére


erdoke
titán

Nem lehet a gyári billentyűzetet lecserélni. A legjobb, ha megtanulsz suhintani. Kis gyakorlással alig lassabb, mintha egy kisebb gombokat tartalmazó, de teljes magyar billentyűzeten kellene küzdeni.
Léteznek billentyűzet appok, amiben be tudod gépelni a szöveget, de onnan ki kell másolni, vagy a Send to funkcióval lehet átemelni emailbe vagy szöveges üzenetbe.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3307) Cyberpunk válasza erdoke (#3306) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Gondoltam, vagy fél óra keresgélés után. :D Akkor megszokjuk a gyárit.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3308) Zodicus


Zodicus
senior tag

Ha az ipad4 töltőjével az ipod-ot töltőm, lesz vmi baja (mármint az ipodnak)? :F

(#3309) Ragnar95 válasza Zodicus (#3308) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, mivel úgy csak 1A-t ad le a töltő, így ugyanolyan, mintha az iPod töltőjével töltenéd. Legalábbis iPhone-nál így van, így gondolom iPodnál se, bár ha nem Touch, akkor lehet,h kisebb áramerősség is elég neki, de gondolom akkor annyit is ad csak le a töltő.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3310) Zodicus válasza Ragnar95 (#3309) üzenetére


Zodicus
senior tag

Ja igen, Touch-ról van szó, azt nem mondtam. Akkor rendben, nem kell cserélgetni a "fejet".

(#3311) DiVaD


DiVaD
senior tag

Ezt jó tudni, ugyanis én szoktam cserélgetni a fejet, mivel ha Ipad töltővel töltöm az iPhone-t, akkor sokkal gyorsabban lesz 100%-on, mint ha a saját lapos fejét használnám.

Viszont lenne egy kis gondom nekem iTunes-al kapcsolatban. Ipad-re le akarom szedni azt a számot, amit megvettem iPhone-on. Elvileg mennie kellene, mert csak ez a 2 iOS eszközöm van... :U
De mindig ez az üzenet fogad: hiba
Restart volt, de hiába...

[ Szerkesztve ]

(#3312) erdoke válasza DiVaD (#3311) üzenetére


erdoke
titán

Én is azt tapasztaltam, hogy gyorsabban töltődik és sokkal jobban melegszik az iPhone az iPad töltőjén, de valaki kimérte, hogy nem így van...

A legjobb aláírás a héten

(#3313) pescara


pescara
aktív tag

Sziasztok, lenne egy kerdesem, olyanokhoz, akiknek mar van regebb ota ipadjuk. Az akksi ugy tudom, nem cserelheto, de vajon mennyi az elettartama? Vagy ugy van mint a laptopoknal, hogy eleinte birja, aztan eg1-2 ev utan mar csak toltorol lehet hasznalni???

[ Szerkesztve ]

(#3314) tomi5244 válasza pescara (#3313) üzenetére


tomi5244
őstag

Ezekben azért már fejlettebb aksi van mint a régebbi laptopokban, de ez is használattól függ az én 10" netbook-om 4 éves használat után is bírt még közel 1 órát! :) Egyébként ez a kérdés engem is érdekelne. Akinek már régóta van(nak) ipadje(i) veszített valamicskét az aksi ereje?

2 hetes használat során kirajzolódott hogy nálam simán el fog menni 3 napot. :)

(#3315) erdoke válasza tomi5244 (#3314) üzenetére


erdoke
titán

Nálunk a legrégebbi iPad egy 2, ami közel 2 éves (22 hónapos), de egy másik ketteske is 20 hónapos már. A mindennapi használat során nem igazán észrevehető, hogy kevesebbet bírnak, ami azt jelenti, hogy a 8 óra használat még mindig megvan. Pontosabbat nem tudok, nem méricskélem az üzemidejüket.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3316) pescara válasza erdoke (#3315) üzenetére


pescara
aktív tag

Kosz, az egesz jol hangzik!

(#3317) tomi5244 válasza erdoke (#3315) üzenetére


tomi5244
őstag

Köszi!

Tegnap esti screeshot. 10 óra használat és van még benne 60% kakaó! :) Bár tudom, hogy közben sokat pihent de akkor is, nagyon brutál.

(#3318) pescara válasza tomi5244 (#3317) üzenetére


pescara
aktív tag

Az jo ! Es a legjobb, hogy allitolag barmikor toltheto, nem szamit, hany szazalakon all, nem art a telepnek, mint pl a telefonoknal.

(#3319) Cyberpunk válasza pescara (#3318) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mobiloknál is mindegy a mai Li-ion korszakban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3320) tomi5244 válasza Cyberpunk (#3319) üzenetére


tomi5244
őstag

Így van, bár ha jól tudom ezekben már polimeres aksik vannak ami még fejlettebb technikát takar.

(#3321) Misser


Misser
tag

Ha csak siman frissitettem ios6 ra, nem keszulve ra, hogy visszaternek ios5 re, mi a teendo, ha megis kene az az ios5?

Mivel wp7 es telefon netmegosztasa nem megy.
Nem orulok...

(#3322) V.Stryker válasza Ragnar95 (#3298) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Ez így bevált. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3323) Misser válasza Misser (#3321) üzenetére


Misser
tag

Nofene, működik. Nem tudom mi lelte.

Másik kérdés, a safariban megjelent a felhő ikon, ami írja, hogy a tabokat szinkronizálja más eszközeinkkel. Okés, de ennek működnie kéne a wines safarival is?
Az olvasólista szinkronizáció működik.

(#3324) Ragnar95 válasza Misser (#3321) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem lehet visszamennie egyelőre sehogyse iPad 3-mon, de SHSH nélkül valószínűleg nem is lehet majd...
Igen, csak szedd le az iCloud control panelt hozzá :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3325) Misser válasza Ragnar95 (#3324) üzenetére


Misser
tag

Az fent van, a foto adatfolyam is, és a könyvjelzők a safarihoz is be vannak pipálva.
Safari az alapértelmezett böngésző, de igazából nincs semmi megnyitott tabok szinkronizáció.

Mit tudok elrontani? : )

(#3326) sunahunter


sunahunter
senior tag

Akinek wifis pad van és mobilnetet szeretne használni, hogyan a legegyszerűbb?
Zsebwifi, vagy plusz egy teló ami osztja a netet?

(#3327) DiVaD válasza sunahunter (#3326) üzenetére


DiVaD
senior tag

A telefont azért zabálja az osztás, ahogy észrevettem... :(
Tényleg ilyen rendes MIFI-t tud valaki ajánlani? Amibe kártyát lehet rakni es nem csak egy sticket (dx-es verzióra gondolok, mert az nagyon csöves )

(#3328) erdoke válasza DiVaD (#3327) üzenetére


erdoke
titán

Én egy T-s Hotspot+-t használok, alkalmanként kiegészítve egy külső akksival. Anélkül 3-4 órát bír, azzal együtt reggeltől estig.

A legjobb aláírás a héten

(#3329) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék itt venni a hardveraprón egy használt iPad 3-at, és az lenne a kérdésem, hogy mire kell figyelni? A garancia hogy érvényesíthető, ha éppen van valami baja?

Köszi előre is :R

(#3330) jozsi252 válasza lama_lamm (#3329) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

iPadre világgari van, serial alapján ellenőrizd le az apple oldalán a garit. A széleket sarkakat érdemes megnézni, nem-e vot le ejtve.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3331) HIJ


HIJ
őstag

Üdv!

Használ valaki itt Telenoros netet ipad -el? Mert egyenlőre nem tudom, hogy még nem aktiválták a netet vagy az APN beállítás nem jó. Az online -t átírtam net -re, de még nem megy...

(#3332) Cyberpunk válasza HIJ (#3331) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Próbáld ki mobilon, hogy jó e.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3333) brekes válasza HIJ (#3331) üzenetére


brekes
tag

Nekem tökéletesen ment a telenoros nettel 1-2 hete....

(#3334) lama_lamm válasza jozsi252 (#3330) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ok köszi. És kell a garipapír is, vagy a serial alapján végzik simán a garanciát?

(#3335) Cyberpunk válasza lama_lamm (#3334) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Serial alapján.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3336) tomi5244 válasza lama_lamm (#3334) üzenetére


tomi5244
őstag

Fizikai sérüléseken kívül még kérdezz rá kb mennyi töltési ciklus van benne, nem kimondottan fontos de jó tudni! :)

(#3337) lama_lamm válasza tomi5244 (#3336) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

És azt meg tudom nézni valahol? Vagy el kell hinnem az eladónak? :)

(#3338) tomi5244 válasza lama_lamm (#3337) üzenetére


tomi5244
őstag

Jó kérdés, azt nem tudom. Több mint valószínű, el kell hinned neki. Mikori az iPad? Mert aki aktívan használja az minden másnap biztos, hogy feltölti, így körülbelül kiszámítható. De hát ez is bizalmi kérdés!

(#3339) jozsi252 válasza tomi5244 (#3338) üzenetére


jozsi252
veterán

erdoke Nem rég említette hogy van egy majd 2 éves ipad 2 és még mindig 8 órát kibír az akksija, szóval ezek nem használódnak el olyan könnyen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3340) lama_lamm válasza tomi5244 (#3338) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Még nem tudom, egyelőre keresési fázisban van a projekt. :) De akkor ciklus=életkor fele hónapban x 30 nagyjából.
Köszi a válaszokat :R

(#3341) sunahunter


sunahunter
senior tag

Hogyan vigyem át az új iPad-re az explorerben lévő könyvjelzőimet?
Hiába ai iCloud, vagy iTunes szinkron, semmi sehol...

(#3342) sunahunter


sunahunter
senior tag

A számítógépre dugva kéne vennie a töltést?
Konnektorból megy, gépre dugva viszont nem. 66%-on áll.

(#3343) jozsi252 válasza sunahunter (#3342) üzenetére


jozsi252
veterán

Gépről inkább csak szinten tartáshoz jó. 5-800mA nagyon kevés neki. iPad mini-t lehet tölteni de annak is 1A-es a töltője, de a sima iPad-nek 2A fölötti.

iPhone 13 Pro Max

(#3344) Ragnar95 válasza lama_lamm (#3340) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez már bocs, de nagy butaság. Az iPadnél nagyon változó a felhasználás mértéke és hacsak nem használja az ember napi 4-5 órát, bír 3-4 napot, ső napi 1-2 óra netezéssel akár egy hetet is... Amúgy iPad 1-en kívül egyiknél sincs a töltések számának jelentősége, mivel annyira régi és sokat használt nem lehet a gép, h ez számítson...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3345) lama_lamm válasza Ragnar95 (#3344) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Azért ha valaki egyfolytában netezik rajta, akkor tényleg minden második nap tölteni kell, de az lehet, hogy tényleg igaz, hogy ez még mindig nem szignifikáns cikulsszám ahhoz, hogy csökkenjen.
De akkor megkérdezem: mi az a ciklusszám, ami után már jelentősen csökken az akksiidő?

(#3346) Ragnar95 válasza lama_lamm (#3345) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, de szerintem a legtöbb ember dolgozik/tanul napközben, amit nem iPaden tesz, így elég kevesen neteznek folyamatosan rajta minden nap....1-2óra netezéssel meg bír 1 hetet is akár...
iPadnél nincs ilyen szerintem, iPhone-nál 300ciklus után romlik 20%-ot az akksi elvben....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3347) sunahunter válasza jozsi252 (#3343) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kösz. Azt hittem baja van máris. Ez "3"-as kivitel.

(#3348) Keksz


Keksz
senior tag

A napokban nem volt a kezemben az ipad, viszont most nezem h eddig mindig figyeltem h ne frissitsem a 2.0-as Aceplayert mert elveszne az ac3 support, erre mar nincs is a listaban.
Mintha kikerultmvolna a zold ikonos alkalmazas, mar csak a lila van fent. (Bar mintha irt volna ilyet a fejleszto, hogy a 2.x utan jon egy uj, masik lejatszo, ami mar nem tudja es mindenki backupolja az ipa fajlt... Mondjuk meg is tettem... Csak fura h eltunt. De legalabb nem kell figyelni...

(#3349) RockHaRD


RockHaRD
addikt

vettem a minap egy ipad 2-t, és leszedtem rá az adobe readert. Megvan a pdf file a gépemen, amit el szeretnék olvasni az ipadon (egy könyv). Ilyenkor mi a teendő? hogy varázsolom rá az ipadra? :F

(#3350) jozsi252 válasza RockHaRD (#3349) üzenetére


jozsi252
veterán

Itunes beállításoknál be kell pipálni hogy ebooks. Bal oldalt kis fül meg fog jelenni azol a zene könyvtár van, meg filmek stb. És ugyanúgy mintha zenét raknál fel, vagy képet, felszinkronizálod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.