Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) @matthew@ válasza Ragnar95 (#3450) üzenetére


@matthew@
őstag

Ok, akkor lehet az lesz, vagy akkor ott helyben bekapcsolom és kérek egy WiFi kódot, vagy telóról megosztom a netet és regisztrálom. Viszont ha lopott akkor bekapcsolás nélkül is már kiírja h ez nem jó serial-os iPad, vagy nem?

Matthew 24:42

(#3452) Ragnar95 válasza @matthew@ (#3451) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg de, csak ugye kérdés, hogy mennyire gyorsan regisztrálják a lopást...De nem valószínű, h lopott cuccot árulna bármelyik bolt is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3453) powerup2


powerup2
addikt

Nem értem mire ez hogy lopot mikor boltba újat árulnak ha annyira valaki tutira akar menni bemegy valamek apr-be es megveszi .... Nem értem mit kell ezen lovagolni ha netes boltból rendelet fóliával van meg minden akkor nem lopott meg új ....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3454) @matthew@ válasza Ragnar95 (#3452) üzenetére


@matthew@
őstag

Szerintem sem, mind1 akkor sztem megrendelem és jövőhéten megveszem, amúgy ez lenne a bolt közel van a Fogyasztóvédelem is, csak 1 sarok :DDD
Amúgy ahol nem Apple garival van az hogyan juthatott hozzá a készülékhez? Gondolom nem lopott, vagy igen?

powerup2: itt csak óvatos akarok lenni, mert ez nem kevés pénz, és nem akarok rosszul járni a garival :N

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#3455) Darko válasza @matthew@ (#3454) üzenetére


Darko
senior tag

Miért írják, hogy van gprs és edge? Ez nem az a verzió.
Szerk.: meg simek száma: van.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3456) Ragnar95 válasza @matthew@ (#3454) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Olyan nem lehet hivatalosan, mivel minden Apple termékre gyári gari van, ami hivatalosan forgalomba kerül....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3457) @matthew@ válasza Darko (#3455) üzenetére


@matthew@
őstag

Van 1-2 elírás, de ez elő szokott fordulni máshol is, pl az OS-hez is csak iOS 5 van írva, de telefonon mondták h ez a legújabb, retinakijelzős (bár az 3-as is lehet), a gprs,edge sim sztem csak figyelmetlenség, a "címben" az szerepel h WiFi, szóval nem hiszem h a többet tudót adnák ennyiért.
Van egy másik hely is: itt 3k-val drágább, de még ez is elég jó ár, és az Árkádban át is vehetném, inkább a másik hely legyen vagy ha ott vagyok akkor látom h most mit is akarnak eladni, nem? Előfordulhat h elírták a dolgokat, mert a proci, kijelző felbontás a 4-esé

Matthew 24:42

(#3458) Darko válasza @matthew@ (#3457) üzenetére


Darko
senior tag

Persze valószínű, hogy a 3G/4G leírását módosították és pár dolog úgy maradt. Egy kicsit megtévesztő, pláne egy olyannak mint én vagyok voltam, mert előtte még nem volt almás cuccom. Hasonló helyzetben voltam mint te, szintén Asus T300, Galaxy Tab 2 és e között őrlődtem, és iPad 4-em lett. Hát ugye a kijelző ... az rabul ejt, meg hogy folyik az egész ... :))
Megmondom őszintén kicsit tartottam a szoftver ellátottságtól, ami be is jött, mert ugye Android fronton nem volt olyan, hogy eszembe jutott valami és ne lett volna meg market-ban. Pl. ami IOS-ben nagyon hiányzik, az hogy Popcorn A-210 Transmission-hez nincs remote progi. :U :O
A másik az a kiegészitők, kábelek stb horror ára.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3459) @matthew@ válasza Darko (#3458) üzenetére


@matthew@
őstag

Nos igen, akkor sztem marad az a bolt, de most néztem h 140k-ért meg a 32GB-s WiFi-s verzió van, csak 13k-val több, lehet az jobb lenne, mert eredetileg is annyit szántam rá, de ezt még átrágom. Amúgy az App Store-t hol tudom lecsekkolni? Csak iTunes-en keresztül, vagy neten is, mert nem jártam sikerrel gúglizás után, bár lehet béna voltam és pár progit azért megnéznék h mik vannak free-ben :K

Matthew 24:42

(#3460) Darko válasza Darko (#3458) üzenetére


Darko
senior tag

Töltsd le az iTunes-t majd ott App Store, utána kiválasztod hogy iPad (alapértelmezett iPhone és nézegetheted). Én már előre regisztrálgattam magam úgy mentem, és amikor megvettem rögtön élesítettem.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3461) Attila! válasza Darko (#3460) üzenetére


Attila!
tag

Sziasztok

speck smartshell ipad tokot keresek!!
Ha valakinek van eladó ,az érdekel, illetve ha tudtok olyan boltot ahol van jó áron.
Én csak styleboltba találtam neten, de annyiért nem kell.

(#3462) Darko válasza Attila! (#3461) üzenetére


Darko
senior tag

Ez engem is érdekelne, meg az is hogy az iPad összes generációjához 1 féle van, vagy a 4.-hez már más fajta kell? Ezek a kemény tokok vajon az iPad sarkait nem koptatják meg? Ebay-en egy olcsó megoldás v. lágy megoldás

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3463) Attila! válasza Darko (#3462) üzenetére


Attila!
tag

Engem kimondottan ez a típus érdekelne,mivel ennek a hátuljába egy mágnes van építve és megtartja a smart covert.

(#3464) tomi5244 válasza Darko (#3462) üzenetére


tomi5244
őstag

iPad 2 óta tudtommal nincsenek fizikai elváltozások.

Én az általad linkelt kemény kivitelű hátlapvédő tokot használom átlátszó kivitelben. Vannak hátrányai pl kissé elveszti az iPad a kecsességét ;] szerintem sokat számít az a 1,5-2mm. Ha sokszor veszed le akkor lehet hosszútávon karcolhatja a sarkait bár nem hinném, hogy nagyon. Én amikor megvettem azóta rajta van, szóval engem ez a veszély nem fenyeget. A smart cover kepességeit sem akadályozza, bár ha teljesen hátracsapom akkor a mágnesek már nem tartanak. Ezektől eltekintve ajánlom mert nagyon jól véd!!! Bátran lemerem tenni bárhova.

Ha gondoljátok teszek fel róla képeket holnap. Pl a sarkokat, hogyan védi, vagy a rögzítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#3465) tomi5244


tomi5244
őstag

Majd elfelejtettem, most ingyenes a hukey aki sokat gépel annak jól jöhet, főleg mivel most free. :)

(#3466) claire78


claire78
senior tag

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy iPad3-at. Abszolút kezdő apple-ös vagyok, eddig android rendszerben forogtam csak.
Tegnap sikeresen felfrissítettem 6.0.1-re, amit -már rájöttem- nem kellett volna. Ugyanis szeretném jailbreak-elni az eszközt.
Van olyan oldal ahol találok magyar leírást, vagy tudna ebben privátban segíteni vaki?

(#3467) powerup2 válasza claire78 (#3466) üzenetére


powerup2
addikt

Van
[link]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3468) powerup2 válasza tomi5244 (#3465) üzenetére


powerup2
addikt

Linkel valami nem stim

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3469) Ragnar95 válasza claire78 (#3466) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs még rá JB, de gondolom már 6.0-val vetted, amire szintén nincs...Csak iOS5-re van iPad3 esetén....
De kezdő felhasználónak amúgy se ajánlott a JB, mivel instabilabbá teszi a rendszert + előjöhetnek fura bugok, először ismerd meg a gyári rendszert és ha valami hiányzik neked belőle 3-4hét használat után is, akkor gondolkozz el a JB-en...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3470) tomi5244 válasza powerup2 (#3468) üzenetére


tomi5244
őstag

Hukey Az appstoreos megosztás valahogy nem müxik.

(#3471) claire78 válasza Ragnar95 (#3469) üzenetére


claire78
senior tag

5.1 volt rajta :(
hiányzik, már most...
de akkor még ismerkedem vele, lehet még nem ismerem azokat az app-okkal, beállításokat amire nekem szükségem lenne.
Köszönöm a segítséget! és szívesen veszem a továbbiakat is. :)

powerup2: az egy iPhone-os oldal, de gondolom ez egál. regisztráltam, de nem találtam eddig JB 6.0.1-re utaló jeleket. De ezek szerint azért, mert még nincs :) De böngészem az oldalt, az infók miatt. Köszi!

(#3472) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok.
van egy ilyen itunes-os tobb apple ID-s problemam, tud esetleg vki erre megoldast?
koszi szepen elore is.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3473) powerup2 válasza claire78 (#3471) üzenetére


powerup2
addikt

Persze hogy nincs iOS 6 meg úgy nincs jb de ezen az oldalon mindent megtalalsz minden le van írva :) repok is vannak fent ....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3474) powerup2 válasza tomi5244 (#3470) üzenetére


powerup2
addikt

Köszi így mar jó :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3475) pescara válasza Attila! (#3463) üzenetére


pescara
aktív tag

De ha van smart cover, akkor minek ra megegy???

(#3476) Attila! válasza pescara (#3475) üzenetére


Attila!
tag

Nem még egy , hanem a smart cover ahogy a neve is takarja csak egy borító az elejére, ez meg amit linkeltem pedig egy hátlap ,amibe amúgy bele van építve egy mágnes és tartja a covert is hátrahajtva, nem lifeg.

[ Szerkesztve ]

(#3477) tween


tween
őstag

Tudom lerágott csont, de visszaolvasva se találtam konkrétumot rá, hogy most akkor van olyan app, ami zökkenőmentesen lejátssza (hanggal) a 720p-s .mkv-t?

(#3478) Ragnar95 válasza tween (#3477) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, AVPlayer HD és CineXPlayer

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3479) tween válasza Ragnar95 (#3478) üzenetére


tween
őstag

Köszönöm! :)

(#3480) @matthew@


@matthew@
őstag

Elgondolkoztam megint a szín kérdésen, de a fehér nagyon tetszik, csak azt nem tudom h a kijelző körüli fehér rész mennyire koszolódik :F Mert az ujjlenyomatok ténylegesen nem látszanak, de nem kell törölgetni gyakran, vagy azon egyáltalán nem látszik semmi, kosz mennyire ül meg rajta? Mert itthon azzal jöttek elő h a fehér műanyag ajtókeret is koszos lesz egyből ha hozzáér vki nem full makulátlan kézzel, bár az iPad-nél meg van előtte az üveg is, ami miatt sztem ez nem ugyan olyan mint egy sima műanyag felület, ebben tud nekem vki segíteni aki fehér iPad tulaj, mert tényleg szebb a külseje meg az ujjlenyomatok tényleg nem látszanak, csak ez a kérdés maradt még vele kapcsoltban.
Illetve a fehér iPad téren mennyire elterjedt, mert fater azzal érvelt h ne azt vegyem, mert senkinek sem kell olyan és a fekete szebb, de ahogy néztem itt fórumon meg ismerősök között is inkább fehér van :F

Matthew 24:42

(#3481) Ilidzser válasza Cyberpunk (#3417) üzenetére


Ilidzser
tag

Igen, jól bejött ez az ipad3. A retina Mac-et én a windowshoz hasonlítottam és egyelőre szokatlan volt, így megváltam tőle. Ha meggondolom magam, akkor gondolom nemsokára jön a 17-es, majd max azon gyakorlok.:-) Nekem kicsit fura volt az oprendszer...
A note-s témához hozzászólva részemről is...nagyon jó kis készülék, de telefonáláshoz túl nagy, internetezésnél pedig vannak korlátok... Anyaghasználatban egyébként ilyenkor látja az ember a különbséget, mikor van egy minőségibb készülék is nála. Amíg nem volt Apple termék nálam, addig ez nem tűnt fel. Egyedül a zab 7.7 mutatott már ebből az érzésből valamit.
Mondjuk ez az a tablet meg néha már nagynak tűnik, nem annyir könnyen tudom szállítani magammal. Bár ez az ozaki tok sokat segít rajta...
Egy kérdés: A freemailes levelezést hogy a francba tudom beállítani rajta, mert erre sehogy se jövök rá és már neten is néztem, de valahogy esélytelennek érzem?

matthew: Szerintem a fekete iPad-ben nem olyan szép, valahogy nem mutat jól. A fehérrel nekem nincs bajom, abszolút nem gáz férfinak sem és nem látszik rajta az ujjlenyomat sem. Én nem sokat agyalnék rajta...:-)

[ Szerkesztve ]

(#3482) @matthew@ válasza Ilidzser (#3481) üzenetére


@matthew@
őstag

Én sem szívesen teszem, csak itthon problémáznak.... de akkor az lesz és kész :D

Matthew 24:42

(#3483) Ilidzser válasza @matthew@ (#3482) üzenetére


Ilidzser
tag

Ha ajándékba kapod, akkor bármelyik jó:-) Ha döntési lehetőséged van, akkor ami Neked tetszik...:-)
Nekem pl a fehér iPhone 5 nagyon tetszett, de picit lányos szín volt, így inkább feketére váltottam.
Ipadban valahogy a fehér teljesen bejövős, a fekete nem.
Nekem a kérdés tényleg inkább az volt, hogy iPad Mini vagy ipad3 inkább...
Jobb kijelzővel mondjuk a minit választottam volna.:-)

(#3484) pescara válasza Attila! (#3476) üzenetére


pescara
aktív tag

Akkor felreertettelek, de en 3 honapja vettem ipadot es ,,smartcovert" egybe. Nem csak a hatuljat, hanem az elejet is takarja, magneses, hajtogathato mindenfele allasba. Ezert nem ertettem, hogy minek ra megegy??:-))

(#3485) pescara válasza Attila! (#3476) üzenetére


pescara
aktív tag

http://www.apple.com/ipad/accessories/

(#3486) @matthew@ válasza Ilidzser (#3483) üzenetére


@matthew@
őstag

Nem ajándék lenne, magamnak venném, csak a fentebb írt érveket hozta, és nem akartam akkor forszírozni a dolgokat, de mivel magamnak veszem akkor csak azt fizetem ki ami nekem jó :D 4k-val ugyan több a fehér, de ha már ennyit kiadok érte, ne azon múljon :D nekem is jobban bejön a fehér.

Matthew 24:42

(#3487) Ragnar95 válasza pescara (#3484) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az SmartCase, nem SmartCover :N :)
@matthew@: nekem fehér van és egyáltalán nem koszolódik a fehér rész, mivel egy üveglap alatt van :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3488) paavoo


paavoo
aktív tag

Home gomb mellett, bal oldali rész recsegése miatt cserélik gariba az ipadet? Amikor megnyomom 1 ponton hallani, hogy kattog a panel rész, mintha a ragasztó elengedte volna, de külsőre nem látni semmit, ha erősen megnyomom utána nem hallani, viszont egy idő után megint előjön, gondolom ahogy elengedi a ragasztó. A jobb oldali részen nem hallani ezt a kattogást. Nem nagy dolog, csak kicsit idegesítő.

Szerk: kezdetektől ilyen, szóval nem esett le meg ilyenek..

[ Szerkesztve ]

(#3489) Ilidzser válasza @matthew@ (#3486) üzenetére


Ilidzser
tag

Akkor ez a kérdés eldőlt...:-)
Amúgy hol veszed és mennyiért?

(#3490) Ragnar95 válasza paavoo (#3488) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Használatot nem befolyásoló hiba (tehát pl esztétikai) miatt nem cserélnek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3491) Aftereffect


Aftereffect
tag

Valaki megnézné nekem, hogy az iPad viszi az xFree videókat?

(#3492) @matthew@ válasza Ilidzser (#3489) üzenetére


@matthew@
őstag

Itt és a fehér ára 127k, a fekete 4k-val olcsóbb, de az nem kell :D 1 év Apple garival adják telefonon megkérdeztem :K

Matthew 24:42

(#3493) manchester85 válasza Ragnar95 (#3490) üzenetére


manchester85
addikt

Ezt én is így tudom (marmint en is hallottam mar ezt a megfogalmazast), de akkor pl. a 3G/3GS repedő hatlapja micsoda? :F (Ami ugye garis hiba.)

i6 Silver

(#3494) pescara válasza paavoo (#3488) üzenetére


pescara
aktív tag

azt fogjak mondani, hogy a gombot nyomkodd , ne mellette!

(#3495) Ilidzser válasza @matthew@ (#3492) üzenetére


Ilidzser
tag

Ez jó árnak tűnik. Én az iPad 3-at vaterán lőttem, sokalltam az új árát a 4-esnek.

(#3496) paavoo válasza pescara (#3494) üzenetére


paavoo
aktív tag

Most kaptam a választ istyletól mailben hogy valószínűleg cserélik, küldtem róla videót nekik, csak be kell vinnem (vidékről kicsit körülményes). Az a kérdés, hogy újraindul-e a gari csere után? ;]

[ Szerkesztve ]

(#3497) Attila! válasza paavoo (#3496) üzenetére


Attila!
tag

Nekem olyan van:
fent a sleep gomb ilyen laza picit mozog
illetve a hangerőszabályzó, ez normális?
Eddig csak iPhonet használtam és ott nincs ilyen ezért fura nekem

(#3498) Ragnar95 válasza manchester85 (#3493) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De azt elismerte az Apple,h gyártási hiba és azért cserélik :K
paavoo: elvben igen, legalábbis valaki írta itt, hogy neki újraindult :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3499) Cyberpunk válasza @matthew@ (#3482) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne hagyd magad lebeszélni a fehérről nagyon szép, elegáns, és nem koszolódik. Egyébként csak a kijelző perem fehér a hátlap mindegyiknél ugyan olyan tudtommal.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3500) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#3499) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, a hátlap mindkettőnél fémes színű :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.