Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Mathematics válasza erdoke (#3043) üzenetére


Mathematics
csendes tag

Exchange-ként állítsd be a Gmailt (amíg lehet, mert rövidesen fizetős lesz)

Miért, ha elkezdjük használni, akkor már nem kell majd fizetni érte utána?

(#3052) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok!

Egyszerű és átfogó leírás van magyar nyelven hogyan tudok videót streamelni az ipaden keresztül?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#3053) erdoke válasza Mathematics (#3051) üzenetére


erdoke
titán

Én úgy értelmeztem azt a hírt, hogy akinek nincs előfizetve, az nem fogja tudni beállítani az Exchange alapú kapcsolatot, viszont akinek éppen úgy fut, az alól nem rántják ki. Persze egy restore vagy új eszköz esetén már mindenképpen bukta.

(#3052) Daniel Alves
Pontosan mit szeretnél csinálni?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3054) Daniel Alves válasza erdoke (#3053) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Notiról streamelni videókat mert a notim szervízbe került és a páromét szeretném addig használni erre a feladatra :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#3055) erdoke válasza Daniel Alves (#3054) üzenetére


erdoke
titán

AC3 hanggal megvert videó jelenlegi lejátszó verziókkal reménytelen. Ha van régebbi AnyPlayer HD, Ace Player vagy GoodPlayer verziód, akkor átkódolás nélkül tudsz streamelni jó esetben 720p-ig, beleértve az AC3-at.
Ha nincs, akkor kell egy médiaszerver app a laptopra, ami átkódolva nyomja az anyagot. PS3 Media Server vagy Serviio megteszi a fentebb említett appoknál, vagy a korábban említett, erre szakosodott app+szerver kombinációk ajánlottak.

A legjobb aláírás a héten

(#3056) powerup2


powerup2
addikt

Amúgy ez a wifi szinkron hogyan is müködik mert néha látja a gépen az itunes néha nem ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3057) Keksz válasza Scoobyka (#3048) üzenetére


Keksz
senior tag

Az akkor vmi "elbaszott" mkv lehet, ami nem standard :-D mert nekem eddig mint a "scene", mint a kicsivel jobbra kódolt cuccokat is vitte az avplayer hd.
Nézz meg 1 másik filmet is.

(#3058) Scoobyka válasza Keksz (#3057) üzenetére


Scoobyka
addikt

Neztem...3gen iPad es akadozgat lokalban tobb mkv is...dredd 2012 720p felirattal...

(#3059) tomi5244 válasza powerup2 (#3035) üzenetére


tomi5244
őstag

Nagyon durva ez az iPad feeling :) bátran merem mondani, hogy az utolsó fillérig megérte. A gépelést még meg kell szoknom de majd csak belejővők. :) maestro bankártyámat viszont nem sikerült regisztrálnom.... Valami ötlet?

(#3060) Blaise válasza tomi5244 (#3059) üzenetére


Blaise
veterán

Maestro netes vásárlásoknál szinte használhatatlan, igényelj külön netes kártyát a bankodtól.

(#3061) csab2


csab2
veterán

Milyen fénykép szerkesztő progikat ajanlotok?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3062) 0pityesz0 válasza tomi5244 (#3059) üzenetére


0pityesz0
tag

Dombornyomott visa a legjobb!

Erdőke, Madgie: én éppen most tervezek apple time capsule-t venni és sokaktól hallom a jövő meghatározó otthoni "rendszere" ilyesmire éppül (persze ez csak az én, meg a velem kapcsolatban álló személyek véleménye) :) . Tehát a vezeték nélküli nagy tárhellyel rendelkező bárkivel megosztható otthoni rendszerrel. Csatlakozom én is az 50" -os plazma tvk egyvelegébe, ami tök jó, azon filmezni, de mellette van még 2 db samu (bocsi a reklámért)94"-os smart tv, amin egyszerűbb filmezni, pláne majd a time capsuleval. Egyébként személy szerint a NAGY iPad a "rendes" hordozni való tablet, ami mindenhova velem jön, nem egy 7, vagy egy 7,9"-os (igen van iPad mini meg 7"os androidos tablet is). Ismétlem ez csak az én véleményem!!!

[ Szerkesztve ]

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3063) szabopali


szabopali
aktív tag

Ameddig nem oldódik meg ez a AC3 mizéria addi: HBO GO. Minősége rendben, választék ismert. Persze ha nagy moziról van szó akkor házimozi. Full hd, 5.1. Ebből nem is engedek.

szabopali

(#3064) Blaise válasza csab2 (#3061) üzenetére


Blaise
veterán

iPhoto

(#3065) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó reggelt

Az új iTunes-ban a réginél jól megszokott oldalsávot, hogy lehet elővarázsolni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3066) Alex91 válasza V.Stryker (#3065) üzenetére


Alex91
félisten

Atnezed azt a kibaxot program menujet, azt ugyis eleg ugyes vagy, hogy megtalald...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3067) V.Stryker válasza Alex91 (#3066) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondták már ,hogy milyen k.baszott kedves vagy? Másnapos vagy, vagy nem volt otthon dinnyefőd az éjjel? :DDD

Valami blog bejegyzésben olvastam egy billentyű kombót, amivel előjön. Ez lett volna a kérdés.

Meglett, köszi mester a segítséget! :R

powerup2: Köszi, igen ez az. :R

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3068) powerup2 válasza V.Stryker (#3067) üzenetére


powerup2
addikt

Ctrl+s menni fog :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3069) Alex91 válasza V.Stryker (#3067) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor azt ird, hogy billentyu kombot keresel, de nem ezt irtad... :) De gondolom a menuben se talaltad :DD. Vagy nem is kerested :F

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3070) powerup2 válasza V.Stryker (#3067) üzenetére


powerup2
addikt

Szívesen :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3071) csab2 válasza Blaise (#3064) üzenetére


csab2
veterán

Köszi! Másvalami, esetleg ingyenes?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3072) ittakary válasza Alex91 (#3069) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem erdekel hogy kereste e vagy sem, de igy akkor se beszelj senkivel itt! Nem a kutyaid vagyunk... Ha nem akarsz segiteni, akkor nyugodt szivvel befoghatod a szadat, es tovabb gorgetsz.. Majd lesz egy n+1-ik ember akinek lesz turelme hogy szepen valaszoljon (az amugy tenyleg egyertelmuu) kerdesere :)

[ Szerkesztve ]

(#3073) Alex91 válasza ittakary (#3072) üzenetére


Alex91
félisten

Ha azt kerdezte volna, hogy milyen komboval tudja benyomni, akkor hallgattam is volna, de nem ezt kerdezte... (Moderald magad!)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3074) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

GTA VC tankos küldetést valaki megcsinálta már? :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#3075) powerup2


powerup2
addikt

De meg lett a billentyű kombináció :) mar nincs gond :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3076) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

A gyári YT. Kliens elég butára sikeredett lényegesen kevesebbet tud mint pl. Böngészőből. Én sokat hallgatnék zenét youtuberól de ha háttétrbe teszem elnémul, erre van valmi app vagy lehetőség? Továbbá youtube downloader ami frankón is működik az van? :) arra van valami lehetőség app storeban hogy elmentsek egy appot amit később meg szeretnék venni (csak hogy ne kelljen keresgélni később)

Sok kérdésem lenne még de most így hirtelen ezek jutottak eszembe. :)

(#3077) Ragnar95 válasza Daniel Alves (#3074) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én igenvégigtoltam a játékot :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3078) erdoke válasza tomi5244 (#3076) üzenetére


erdoke
titán

A háttérben futást a Google tiltja már egy ideje a többi appban is, úgyhogy erre nincs lehetőség. Ugyanígy a videók hosszabb távú offline cache-elését, már az se működik. Hacsak nem találsz valami régi verziós appot elfekvőben.
Nekem a Tube Explorer jött be leginkább, úgy a tudását, mint a felületét tekintve.

A legjobb aláírás a héten

(#3079) Misser válasza erdoke (#3078) üzenetére


Misser
tag

Most, hogy így erről van szó, megnéztem a tubebox appomat, ami amúgy nagyon jó kis app, és egyáltalán nem lehet vele videokat lementeni, de még a betöltés is nyögvenyelős.
Igaz, hogy ritkán használtam, de akkor is bosszantó. Nem volt egy szép húzása ez a googlenak.
Legalább most derült ez ki számomra, és nem akkor amikor épp szükségem lett volna rá.

(#3080) tomi5244


tomi5244
őstag

Ha teszek fel egy .epub kiterjesztésű könyvet akkor azt az alap "ujságos" app beolvassa vagy kell le szednem hozzá e-readert? Pl.: ezt?

Gondolom arra halvány esélyem sincs, hogy iTunes nélkül tedjem fel az e-könyvet. :)) az a helyzet, hogy linux flhasználó vagyok és most nincs Humorom windowsos gépet bekapcsolni

(#3081) ittakary válasza tomi5244 (#3080) üzenetére


ittakary
nagyúr

iBooks !!! Elküldöd magadnak emailben... Lemented és voálá ott csücsül az iBooks polcán.

[ Szerkesztve ]

(#3082) Alex91 válasza tomi5244 (#3080) üzenetére


Alex91
félisten

IBooks jo erre.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3083) powerup2 válasza ittakary (#3081) üzenetére


powerup2
addikt

Dropbox megjobb ha oda teszi fel én is most convertalom át a könyveimet epubra aztán megy ibookba .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3084) tomi5244


tomi5244
őstag

Köszi srácok, sikerült! (Egyébként a J.R.R. Tolkien - A Babó c. könyvet tettem fel, már rég elakarom olvasni)
:)

(#3085) powerup2 válasza tomi5244 (#3084) üzenetére


powerup2
addikt

Én is azt olvasom

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3086) V.Stryker válasza tomi5244 (#3084) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én azt sajnálom, hogy kevés és még kevesebb a jó magazin iPad-ra. Basszus, azért mégis XXI-ik században vagyunk. Én pl. nagy autós magazin rajongó vagyok, vagyis egyszerűbben, mindig azt olvasok a retyón. Ez egy ilyen megszokott szertartás. :DDD De nemrég át akartam nyergelni elektronikus újságra, és jó minőségben alig van, egyedül az AZ autó-t találtam, a többinek a keretprogramja fos és még ezzel is van néhány apró gond. :((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3087) Ragnar95 válasza V.Stryker (#3086) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, én sem értem a kiadókat, szerintem bőven lenne már itthon is kereslet az e-magazinokra, főleg iPaden, mégsincsenek nagy számban....A másik meg, amit nem értek, hogy miért ugyanannyiért adják, mint a nyomtatott példányokat, mikor nincs nyomdaköltség és az Apple részesedése se nagyobb, mint a kiadóé...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3088) V.Stryker válasza Ragnar95 (#3087) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát igen, ez nagy kérdés. Főleg, hogy pl egy Gamestar-nál ugye mi van a dvd mellékletes ingyen játékkal. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3089) Blaise


Blaise
veterán

Ti miről beszéltek?

Digitalstand
Dimag

Egy rakás újság közül lehet válogatni.

(#3090) erdoke válasza V.Stryker (#3086) üzenetére


erdoke
titán

Nézz szét a Zinioban. Éves magazin előfizetéseket szoktam venni 5-8 dollárért...

A legjobb aláírás a héten

(#3091) -axxon- válasza V.Stryker (#3086) üzenetére


-axxon-
tag

Nézd meg a digistand-ot, hátha találsz kedvedre valot.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#3092) Ragnar95 válasza V.Stryker (#3088) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, nem tudom anélkül miért nem lehet megvenni, kell a francnak 2000Ft-ért egy újság, ami csak egy tök fölösleges DVD melléklet miatt annyi, ugyanez igaz a PCWorldre is.... :U
Blaise: itt van sok újság valóban, de ettől még csomó újságnak nincs digitális kiadása + elég drágák itt az újságok ahhoz képest,h csak virtuálisak...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3093) V.Stryker válasza -axxon- (#3091) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ez egy sz.r. Telepítsd fel és nézd meg milyen igénytelen. Így nem lehet eladni szvsz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3094) powerup2


powerup2
addikt

Dimag-nál sok újság van csak ugyan annyiba kerülnek mint a nyomdai anyagok es így vicces mert mégiscsak itt elektronikus formába van es a tinta sem fogy .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3095) -axxon- válasza V.Stryker (#3093) üzenetére


-axxon-
tag

Lehet hogy szar, de az a napi lap amit olvasok csak itt van. Ergo be kell vele érnem.
A másik, hogy autos ujságot kerestél és itt van pár ahogy végigfutottam.
Ha tudsz jobbat, szebbet használd azt.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#3096) V.Stryker válasza powerup2 (#3094) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Viszont van szerkesztési díj, gondolom az apple se ingyen teszi lehetővé...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3097) powerup2 válasza V.Stryker (#3096) üzenetére


powerup2
addikt

Jó de tuti kevesebb mint a nyomda költség

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#3098) tomi5244


tomi5244
őstag

Hát csak ámulok bámulok, hogy mennyire gyorsan fotóz a masina a képek közötti görgetésről nem nem is beszélve! :) Hihetetlen! Holnap napfénynél csinálok videót is, kíváncsi vagyok.

Tesóm nincs oda az ilyen elektronikai vívmányokért, egész egyszerűen nem érdekli ez a téma, eddig soha nem tudtam lázba hozni de ma mutattam neki az iPadet és csak lesett, kb másfél órát nyomkodta... :)

Ma letesztelem a híres neves iTunes progit is, teszek fel valami mkv videót is amíg a streamelést nem tudom belőni, gondolom streamelős videó player ami free is az nem nagyon van... vagy? :F

[ Szerkesztve ]

(#3099) Ragnar95 válasza V.Stryker (#3096) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

30% az Apple részesedése szerintem a könyveknél is, de nem hiszem,h ez ugyanannyi lenne, mint a nyomdaköltség + a kiadók költsége összesen...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3100) Alex91 válasza tomi5244 (#3098) üzenetére


Alex91
félisten

Mi van, te is Apple zombi lettel? :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.