Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Sn00k


Sn00k
veterán

Azt blehet valahogy allitani hogy a safariban nagyobb betuket lassak? A kisegito lehetosegeknel hiaba allitom nagyobbra a szoveg csuszkat az nem oldja meg. A safariban sem talaltam ilyen opciot...

3njoy the Lif3

(#3452) HarleyCustom válasza Sn00k (#3451) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sajnos nem lehet alapból..Csak akkor tudod állítani,ha van az adott oldalhoz olvasó funkció.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3453) Sn00k válasza HarleyCustom (#3452) üzenetére


Sn00k
veterán

Rendben. Koszi

3njoy the Lif3

(#3454) HarleyCustom válasza Sn00k (#3453) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nm.
Esetleg másik böngészőt letöltve?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3455) Sn00k válasza HarleyCustom (#3454) üzenetére


Sn00k
veterán

Mindgy annyira nem feszulok ra. Szerencsere meg nem kell szemuveg 🙃

3njoy the Lif3

(#3456) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nektek mit mutat az időjárás?
Jobbra húzva a főképernyőn...”jobbára felhős és eső”
Belépek és napos gyönyörű időt mutat:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3457) tboldi válasza HarleyCustom (#3456) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam oké. :)
app, widget

(#3458) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#3456) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#3459) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#3458) üzenetére


HarleyCustom
veterán

...és tboldi:
Köszi :R
Nekem full mást mutat..mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3460) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#3459) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi csak átb@stak, klónt vettèl... ;]

Amúgy nem tudom, sokaknak ilyen, de nem tudom miért csinàlja, valami kis búg lehet.

(#3461) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#3460) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az!Búg...a ...va anyját... :D

Jóezattóhogyszar :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3462) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok, van itt olyan aki s9+-ról váltott?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3463) HarleyCustom válasza Tiger. (#3462) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem most,de tavaly nyáron volt S9 és S9+ nekem...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3464) Naya válasza Tiger. (#3462) üzenetére


Naya
csendes tag

Én, januárban.

(#3465) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok.

Gondolkodom egy Iphone xs vásárlásán. Viszont szükségem lenne a két sim kezelésére. A fő kártya egy T-s lenne adattal, a másik Voda, de ehhez elég lenne csak a hanghívás. Olvasgattam a fórumon erről az e-sim megoldásról. Szerintetek működne hiba nélkül? A T-s előfizumnál van lehetőség e-sim aktiválására. Illetve mindegyik xs tudja ezt a lehetőséget?

Köszi előre is.

(#3466) lugosi válasza vitezpeto (#3465) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Szerintetek működne hiba nélkül?"

Nagy valószínűséggel ma már igen.

Mindegyik Xs tudja.

(#3467) Tiger. válasza Naya (#3464) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Különbség, vagy valami ami hiányzott belőle?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3468) B-L-A-C-K válasza vitezpeto (#3465) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem használom, de sokat olvastam a témában, eleinte voltak akadozások, de már kis finomhangolással jól megy.

(#3469) HarleyCustom válasza Tiger. (#3467) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na mizu?Váltani akarsz?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3470) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#3469) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lassan rájön mindenki ez A telefon... :P ;]

(#3471) tboldi


tboldi
nagyúr

Nem akartam, hogy védtelen legyen a XS Max, amíg nem érkezik meg a Nillkin üvegfólia, úgyhogy bementem a Media Markt-ba, és vettem egy ilyet 3900-ért. Ránézésre ugyanolyan lehet, mint a 3D CP+ Max. Este felteszem, aztán meglátjuk, meddig bírja. A másikat meg ha megérkezik, félrerakom pótnak.

[ Szerkesztve ]

(#3472) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#3470) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja...csak anno nagyon beszólogatott emlékeim szerint....
De nem vagyok harag tartó..:D
Mindenki változhat jó irànyba...:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3473) Tiger. válasza HarleyCustom (#3469) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jövőre akarok, és az új samsung nem győzött meg, akkora baratabb árba lesz remélem az sx max.

Én már arra nem is emlékszem😂, de ezzel a telefonnal kapcsolatban biztos nem szóltam be.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3474) HarleyCustom válasza Tiger. (#3473) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor hajrá! :) Sok sikert a váltáshoz.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3475) Tiger. válasza HarleyCustom (#3474) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3476) brodarics


brodarics
tag

saját számom esim, adat és hanghívás, céges szám fizikai sim, csak hanghívás, a kolléga által írt tapasztalat alapján így szeretném beállítani.

Jelenleg így van beállítva, hol kell ezeket a dolgokat pontosan beállítani? Annyi van még, hogy a Vodafonera várok amíg a SIM-et aktívvá teszik és használható lesz. Esetleg akkor lesz más menüpont? Aki már megcsinálta az legyen kedves írja le pontosan mit csináljak, hogy majd megfelelően működjön és mindkettő számról tudjak hívást fogadni, indítani(tudom egy időben nem működik).

Nagyon szépen köszönöm!

(#3477) HarleyCustom válasza brodarics (#3476) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hívást indítani csak arról tudsz majd,amit elsődleges kimenő hanghívásra beállítottál.Tehát ez nem android,hogy megkérdezi tárcsázásnál,hogy melyik kártyáról hívja az adott számot,hanem még a legelején a kifelé menő híváshoz kéri,hogy állítsd be az egyiket preferáltként.Persze át tudod állítani,de nem úgy csinálja,mint android.

Elmondom hogy van nekem beállítva...: e-sim Telekom(nyilván) hanghívás és internet,fizikai sim Telenor(ide csak befelé jövő hívások vannak,mert az elején megadatm,hogy a hanghívások is az e-sim-ről menjenek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3478) brodarics válasza HarleyCustom (#3477) üzenetére


brodarics
tag

Megmondom őszintén nem tudom androidnál, hogy megy ez a dolog, nekem ez most teljesen új, androidom meg sosem volt. Beállítom az egyiket ahogy írtad kimenő hívásra, a másik ettől függetlenül bejövő hívást kezeli.

Lesz egy bejövő-kimenő hívást kezelő illetve egy másik ami bejövő és adatot kezel? Olvastam, hogy a kontaktoknál be lehet állítani, hogy melyikről indítsa a hívást, tehát annak akkor semmi értelme ha azt akarom, hogy ne bolonduljon meg a készülék?

Bocsánat a hülye kérdésekért, sose volt dualos telefonom(tudom ez jelenlegi állapotában nem teljesen az). Mit tud a második kártya ha szeretném, hogy a telefon ne egy tégla legyen, megszakadó,elérhetetlen bejövő hívásokkal stb.?

[ Szerkesztve ]

(#3479) HarleyCustom válasza brodarics (#3478) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jók a kérdések...
Dual-os iphone-om nekem is az első...meg másoknak is:D
Körbe kell járni ezt a dolgot...
Ezt én sem tudtam,hogy a kontaktoknál be lehet külön állítani...majd megnézem.

Ugye nekem android dual-nál mindig megkérdezte,melyikről indítsa a hívást,mindegy egyes telefonáláskor...itt meg ugye az elején beállítottam a Telekom-ra és ennyi.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3480) sethi válasza brodarics (#3476) üzenetére


sethi
senior tag

Az enyém így van beállítva:saját esim az elsődleges, céges a fizikai. A sajátnál 4G hang+adatra van állítva, a fizikainál ki van kapcsolva a 4G. Ha rálépsz a kártyák beállításaira ott találod. Nekem a sajátról kapja a netet mert korlátlan. Mivel mind a két számomról sokat telefonálok a cégest átirányítottam a sajátra így ha a sajáton beszélek becsörög a cégesre jövő hívás és át tudom venni. Érdemes a névjegyekhez egyenként hozzáadni, hogy melyikről menjen ki a hívás...viszont ezt csak akkor teszi ha belépsz az adott kontaktba és ott böksz tá a hívásra. Ha híváslistából hívsz mindíg az elsődlegesről megy ki a hívás. Nekem ezekkel a beállításokkal hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#3481) Naya válasza Tiger. (#3467) üzenetére


Naya
csendes tag

Őszinte leszek, semmi nem hiányzott az S9+-ból, szerintem nagyon jó telefon, de előtte hosszú ideje csak iPhonet használtam 6s, 7, 8 plus és a dual sim volt az egyetlen oka az androidra váltásnak. Mivel az xs-nél ez adott, egyértelmű volt a visszatérés. Bár még nem tudom használni (mind2 kártyám vodás, de év vége felé átmegyek a T-hez) de addigra már nagyon keveset kaptam volna az S9 plusért. Lehet itt sokan megköveznek érte, de az én véleményem és felhasználói szokásaim szerint nem az xs jobb az S9 plusnál, hanem én az ios-t szeretem jobban az androidnál.

(#3482) Tiger. válasza Naya (#3481) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hangja milyen az iphonnak?
Filmeket meg továbbra is, egy lejatszon keresztül lehet rárakni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3483) csabiks válasza Tiger. (#3482) üzenetére


csabiks
senior tag

vlcre is lehet filmeket húzni itunesbol... az visz mindent ;)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3484) Naya válasza Tiger. (#3482) üzenetére


Naya
csendes tag

Én mindent itunesból rakok rá.
Hangban sem vettem észre különbséget. Annyi gondom van vele talán, hogy néha telefonálásnál panaszkodik a másik fél, hogy rosszabbul hall.

[ Szerkesztve ]

(#3485) brodarics válasza sethi (#3480) üzenetére


brodarics
tag

Ezer köszönet! Amit leírtál, erre gondoltam én is, mint jó beállítás. Amint aktiválja a Vodás kontakt a céges kártyám(a régibe nem nano sim volt) már át is állítom a leírtak alapján. Igen, én is úgy vettem ki, hogy egyesével kell beállítgatni mikor melyik kártyát használja az adott kontaknál. Ha jól veszem ki a szavaidból akkor így nincsenek meg nem érkező hívások egyik kártyánál sem?

(#3486) sethi válasza brodarics (#3485) üzenetére


sethi
senior tag

Amióta ezekkel a beállításokkal használom sem elmulasztott hívás sem net vesztés nincs. A problémák akkor jönnek ha mindkét kártya 4G-n van. Egy modem van bennük....

(#3487) Tiger. válasza csabiks (#3483) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az van az 5sen, hogy néz ki amikor film nezes közben, nem látszik a notch? Mekkora lesz úgy a kijelző?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3488) brodarics válasza sethi (#3486) üzenetére


brodarics
tag

Aha, hát ezzel a mobilnetes "problémával" együtt tudok élni, igazából a saját netem is elég teljes mértékben, a nap 70%-ban wifi közelben vagyok, a maradékra meg elég 3 gb, közösségi szarok meg ingyen vannak. Amúgy ha kikapcsolod a 4g-t akkor milyen hálózaton üzemel? 3g? Nem romlott a hívások hangminősége?

(#3489) sethi válasza brodarics (#3488) üzenetére


sethi
senior tag

Elvileg 3G. Semmilyen minőségbeli különbséget nem veszek észre. Így legalább stabil mert ami előtte volt az gáz volt.

(#3490) HarleyCustom válasza sethi (#3480) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Átirányításért kurva sokat felszámol a szolgáltató.Nem? Vagy nem zavar,mert a céges van átirányítva....;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3491) sethi válasza HarleyCustom (#3490) üzenetére


sethi
senior tag

23Ft/perc. Nem zavar mert a céges van átirányítva. Szerintem kitermelem :D

(#3492) HarleyCustom válasza sethi (#3491) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja...ha a céges,akkor mindegy.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3493) Sn00k válasza tboldi (#3471) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah kivancsi leszek a velemenyedre. Vegre mar az MM ben is kapni normalis uvegfoliat. Melyik MM be vetted.?

3njoy the Lif3

(#3494) tboldi válasza Sn00k (#3493) üzenetére


tboldi
nagyúr

Győr, Árkád.

Hááát... Végül is amire vettem, arra megfelel, de a felirattal ellentétben egyáltalán nincsenek lekerekítve az élei, ami elég zavaró tud lenni, amikor alulról húzom felfelé az ujjam (pl. amikor a kezdőképernyőre lépnék). Plusz erősen gyűjti a szöszöket is ott. Jöjjön meg a Nillkin XD CP+ Max, és még aznap cserélni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#3495) Sn00k válasza tboldi (#3494) üzenetére


Sn00k
veterán

Na eddig tartott a lelkesedesem az MM felé🙃

3njoy the Lif3

(#3496) tboldi válasza Sn00k (#3495) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nagy választék nincs XS Max-ra ott: van ez, meg egy ilyen fajta, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#3497) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Csak jelezni akartam, hogy lassan 2 hete nem cseréltem telefont... :Y

;]

(#3498) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok,

Sajnos egy baleset folytán a 8 plusom kijelzője még az iglass pro ellenére is ripityára tört, tehát cserélni kellene.

Azt szeretném megkérdezni, szerintetek érdemes még rá költeni azt a (utángyártott kijelző 30k, gyári 50 kb, 90 ezerért veszik be kb törött kijelzővel) és várni az új iphone-okat, vagy cseréljem le xs maxra (innen hardveraprón valakitől pl)?

Előre is köszönöm ha tudnátok rövid indoklást is írni a válasz mellé,

[ Szerkesztve ]

(#3499) HarleyCustom válasza Flickering (#3498) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát azt,hogy érdemes-e,azt neked kell tudnod. Mennyibe vetted és még plusz a kijelző és hogy meg akarod-e tartani még pár évig....
Szóval ez a Te döntésed.Mérlegelj...
Ha már régebb óta megvan és áhítozol az újabbra,akkor add el így törötten....
Attól függ,mennyiért vetted anno a 8-cast...
Használhatatlan?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3500) B-L-A-C-K válasza Flickering (#3498) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az hogy érdemes e várni az új szériára csak szeptemberbe derül ki, de ha hosszútávra tervezel, egy XS MAX-szal se fogsz mellé nyúlni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.