Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Flickering válasza HarleyCustom (#3499) üzenetére


Flickering
aktív tag

& B-L-A-C-K:
250 ért vettem 2018 februárjában.
1,5-2 evente cserélek max telefont, de egy ilyen kárnál elgondolkodtam érdemes-e ennyit belefeccölni ha nemsoká jön ki az új fél év múlva és úgyis csere lenne.

Sajnos teljesen használhatatlan, érintőkijelző működik, csak elvágja a kezed annyira darabosra tört :/

Abban igazatok van, kitudja milyen lesz az új, kap e lényeges újítást..stb.

Tehát most 90 körül beveszik így törötten a telefont, hardveraprós árakkal biztos tisztában vagytok, 170-200-at kell max rápótolni egy makulátlan xs max ért.

[ Szerkesztve ]

(#3502) HarleyCustom válasza Flickering (#3501) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor ne tökölj...vágj bele...irány az XS max:D bőven jó cucc!
A szavaidból azt veszem ki,hogy így már,hogy széttört,váltani akarsz.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3503) B-L-A-C-K válasza Flickering (#3501) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy C opció, eladod így aprón, és veszel megint egy pluszt addig használtan míg ki nem jön az új.

(#3504) Memphis


Memphis
tag

sziasztok!

nem tudom volt-e róla már szó, de nekem elég rossz tapasztalataim vannak az XS-emmel. az elején nagyon sokszor lejött a wifiről, bár az elmúlt. viszont napjában többször is előfordul, hogy 1-2 percre lefagy. aztán minden megy tovább normálisan. de ami a legbosszantóbb, hogy szinte sose tudnak elérni, mert hangposta jelentkezik....voltam a szolgáltatónál, sim kártyát cseréltünk, de ugyanaz a helyzet. én e-simet is használok hozzá és ha néha nem váltok repülőgép módra és vissza, van, hogy az sms-eket sem kapom meg, csak 2-3 órával később.....

ti tapasztaltatok bármit is ezekből?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#3505) Lazika válasza Memphis (#3504) üzenetére


Lazika
senior tag

Én azt tapasztaltam, hogy elmegy a mobilnetem meg néha a wifi is. Nekem is volt már, hogy nem egyszer lefagyott és nem reagált semmire. Rádugtam a töltőt az se élesztette fel.

(#3506) HarleyCustom válasza Memphis (#3504) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Második Xs-em van,de semmi ilyesmi gondom nem volt még.(Én is dual módban használom)
Szerintem garanciális szervizbe kellene leadnod.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3507) lugosi válasza Memphis (#3504) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne legyen mind a két kártyán bekapcsolva a 4G.

(#3508) joey04 válasza Memphis (#3504) üzenetére


joey04
titán

Szerencsére semmi ilyesmi problémám nem volt soha vele.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3509) Memphis válasza lugosi (#3507) üzenetére


Memphis
tag

azt hogy lehet? mert nekem csak egy előfizetést enged kiválasztani a mobilnetnél

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#3510) sethi válasza Memphis (#3509) üzenetére


sethi
senior tag

Beállíások-mobilhálózat-mobil előfizetések. Rápöttyintesz az előfizetésre és ott van, 4G bekapcsolása. Kapcsold ki az egyiket és minden problémád megoldódik.

(#3511) keszidavid válasza Memphis (#3504) üzenetére


keszidavid
lelkes újonc

ti tapasztaltatok bármit is ezekből?

Szerencsére nem. :N

 iPhone 4s, 5s, 6s, X, Xs

(#3512) sethi válasza keszidavid (#3511) üzenetére


sethi
senior tag

Ha csak az egyik kártya kap 4G-t akkor nem jönnek elő ezek a problémák. Amíg mindkét kártyám 4G-n lógott folyamatosan ezeket a hibákat produkálta. Egy kártyával használva hibátlan

[ Szerkesztve ]

(#3513) Memphis válasza sethi (#3510) üzenetére


Memphis
tag

köszi. a mobil adatforgalomban néztem ezért nem találtam.

köszönöm, most kipróbálom így

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#3514) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, a tegnapi nappal tulajdonosa lettem egy iXS-nek, rég volt iPhone a tulajdonomban az sem hosszú ideig.
Amire kellene nekem megoldás:

1. névjegyek google címtárból való átvétele
2. sms üzenetek átvétele Android készülékről
3. hívásnapló átvétele androidról
Tudom ezeket, az elején lehetett volna a move to iOS alkalmazással, de nem működött most meg már nagyjából belaktam a készüléket.
4. egy olyan mail alkalmazás ami korlátlan mennyiségű levelet tud szinkronizálni, face id-val zárható, magyar nyelvű

hirtelen ennyi, de biztosan jövök még :)

Előre is köszönöm.

(#3515) lugosi válasza Bossi (#3514) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

1: a gyári névjegy app szinkronizál a google névjegyekkel, ha a google fiókot beállítod
2: ezt move to ios után nem tudom hogy lehet megoldani, nem vagyok otthon androidban semennyire
3: szintén
4: a face id-vel zárhatóság kivételével ezt tudja a gyári mail app, hátha a többiek mondanak zárható appot.

Ha a gmail-ben lévő leveleidet nem szinkronizálja korlátlan időre visszamenőleg, akkor a gmail beállítási felületén nézd meg, hogy ott mi van beállítva, mert az imap szinkront azt hiszem alapbeállítás szerint csak az utolsó 1000 vagy hány emailre csinálja meg, de átállítható a gmail webes felületén.

(#3516) B-L-A-C-K válasza Bossi (#3514) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4. Outlook app.

(#3517) Bossi válasza lugosi (#3515) üzenetére


Bossi
őstag

1: a gyári névjegy app szinkronizál a google névjegyekkel, ha a google fiókot beállítod
Sajnos valamiért nem megy...

köszönöm

(#3516) B-L-A-C-K Igen azt találtam én is csak kicsit nehézkes... köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3518) lugosi válasza Bossi (#3517) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A névjegyeknél be van kapcsolva a gmail fiók szinkronja?

(#3519) B-L-A-C-K válasza Bossi (#3517) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is azt használom már gyári helyett régóta céges levelezéshez, szerintem sokkal jobb mint a gyári, nehézkesnek meg nem tudom miben lenne, jól átlátható.

(#3520) Bossi válasza lugosi (#3518) üzenetére


Bossi
őstag

Most jó lett mindent újra csináltam... :)
Már csak az üzenetek lennének fontosak... a hívásnapló annyira nem lényeg.

Most viszont vagy ötször van a legtöbb telefonszám...

(#3519) B-L-A-C-K nekem is céges levelezésre kell majd megszokom :)
Azt hol tudom benne állítani, hogy mennyi levelet szinkronizáljon?

[ Szerkesztve ]

(#3521) lugosi válasza B-L-A-C-K (#3519) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt nézd már meg hogy meg tudod-e csinálni az iosos Outlook appal, hogy nem jelöli olvasottnak a levelet ha megnyitod. (Gondolom nem, csak hátha.)
Az asztalin így használom és ez nekem nagyon jól jön.

(#3522) B-L-A-C-K válasza Bossi (#3520) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy van, hogy beállítod, és ha lapozol le rá kell nyomni hogy "További beszélgetések betöltése", és jönnek le a levelek.

lugosi: Ez elég logikátlan lenne, ha megnyitod olyan mintha nem olvastad volna el...

(#3523) Bossi válasza B-L-A-C-K (#3522) üzenetére


Bossi
őstag

Na Pl. ebben nehézkes :) ezt tudtam én is azt hittem van beállítás arra, hogy 3000 levél vagy 600 nap vagy bármi.
Van egy Androidos email app ami ezeket nagyon jól tudja sajna iOS-re nincs.

(#3524) B-L-A-C-K válasza Bossi (#3523) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most 3000 ezer levelet úgyse fogsz átnézni, de ha rákeresel meg feljön.

(#3525) Bossi válasza B-L-A-C-K (#3524) üzenetére


Bossi
őstag

Igen közben erre is rájöttem így rendben lesz :) köszi

(#3526) HarleyCustom válasza Bossi (#3514) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nnna.....üdv itt.:)
Vége a pixel,samsung,satöbbi korszaknak?:D
Fotós topikban egyre több iPhone-os lesz így...android uralom gyengülni látszik.;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3527) lugosi válasza B-L-A-C-K (#3522) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért így használom az asztalit is, mert elolvasom, de az esetek nagy részében meg is kell válaszolnom (szakmailag alaposan), így az, amikor elolvasás után rögtön meg is válaszolom, és nem kezdek bele közben másba, az esetek nagyon kis részében van csak. A legtöbbször elolvasom, vagy átfutom, eldöntöm hogy ez most mennyire sürgős, mit kell hozzá előszedni, kivel kell esetleg konzultálni, jelölöm olvasatlanként, kilépek. Nekem kényelmesebb lenne, ha lenne ilyen asztalihoz hasonló beállítás, hogy ne jelölje automatikusan olvasottnak.
De ha van valami jobb módszered erre, hogy hogyan oldjam meg azokat az emaileket amikkel később még teendőm van, nagyon nyitott lennék minden ötletre. A jelölést próbáltam már, nem vált be. De én is érzem, hogy nem az a legjobb módszer amit csinálok, de jobbat egyelőre még nem találtam ki, de nyitott vagyok a keresésére.

(#3528) Bossi válasza HarleyCustom (#3526) üzenetére


Bossi
őstag

Köszi :)

Hát igen a Samsungban nagyot csalódtam :) a Pixel viszont jó vonal, simán hozza az iOS simaságát és letisztultságát csak más, kamerája pedig szuper.
Ezt inkább off-ba rakom nehogy megegyenek itt miatta.

[ Szerkesztve ]

(#3529) brodarics válasza lugosi (#3527) üzenetére


brodarics
tag

Mobil verziót nem használok, de asztali Outlook-on emlékeztetőket szoktam azokhoz az e-mailekhez amivel később foglalkozni szeretnék.

(#3530) HarleyCustom válasza Bossi (#3528) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt pixelem nekem is.Amikor megjelent a 2-tes verzió,már vettem is...szuper volt,meg minden,de sajnos,vagy nem sajnos,az iOS/iPhone jobb.Mindig visszatértem.De egy ideje már nem androidozok,bár csábított az S10,de inkább mégsem.Nem akarok ugyanabba a hibába esni,mint régen,hogy elhittem tuti a rendszer,közben meg nem.Jó nekem itt. :)
Akkor még egy watch és egy airpods és teljes a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3531) lugosi válasza brodarics (#3529) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ez jó ötlet lenne csak asztalin tudja azt a funkciót amit mondok, kifejezetten a mobilhoz kellene valami jó megoldás.

(#3532) B-L-A-C-K válasza lugosi (#3527) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De pont erre van az az opció hogy meglehet jelölni a leveleket, nekem úgy van beállítva hogy ha jobbra húzom megjelöli, balra húzom kitörli. De megjelölni a gyáriban is lehet, nem csak ebben.

(#3533) lugosi válasza B-L-A-C-K (#3532) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen csak a jelölés nálam nem vált be.

(#3534) B-L-A-C-K válasza lugosi (#3533) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig tök átlátható az egész, legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#3535) lugosi válasza B-L-A-C-K (#3534) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elhiszem, meg valahol ilyesmi is a funkciója, csak nekem nem vált be. Amit megjelölök azt elfelejtem, egyelőre csak az működik nálam ami olvasatlan és így szem előtt van.

(#3536) Sn00k


Sn00k
veterán

Gyari szilikontokot hasznal valaki? Ezt neztem ki. Sosem vettem meg gyari tokot egy szifonomra sem, nincs tapasztalatom. Megeri az arat? Mennyire fog szetkopni, ha nem fekete?
[link]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#3537) tboldi válasza Sn00k (#3536) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez a tok elég fura. ;]

(#3538) Sn00k válasza tboldi (#3537) üzenetére


Sn00k
veterán

Javitva.😁 tehat ocean zold szilikon gyari.😀

3njoy the Lif3

(#3539) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#3536) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem adta, gyűjti a szöszt, meg nagyon megvastagítja a telefont, viszont tény hogy védi a leeséstől is, de akkor már inkább gyári bőr.

(#3540) Sn00k válasza B-L-A-C-K (#3539) üzenetére


Sn00k
veterán

A gyari borbol csak a fekete , ha jol emlekszem ami jobban birja a gyurodest, ugye?

3njoy the Lif3

(#3541) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#3540) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fekete, sötétkék, illetve a sötétbarna, ilyen patinásan kopik majd be, többit nem nagyon ajánlom.

Illetve itt ajánlották ezt, ez sem lehet rossz, árban meg jobban jársz vele sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#3542) Sn00k válasza B-L-A-C-K (#3541) üzenetére


Sn00k
veterán

Jo lenne ha kezbe tudnek fogni egy ilyen bortokot. Attol tartok nem e csuszos ,mert ruhelem a csuszos tokokat..

3njoy the Lif3

(#3543) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#3542) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elejèn kicsit az, de pár nap/hét bekopik.

(#3544) tboldi válasza Sn00k (#3542) üzenetére


tboldi
nagyúr

Részemről is inkább a bőr, a 8 Plus-hoz megvettem mindkét fajtát, de a szilikont nem sikerült megszeretnem. A XS Maxra már nem volt kérdés, hogy melyiket válasszam. :K

Amúgy csak a legelején csúszik valamennyire a bőr, ha már bekopik, akkor tapad a kézben.

(#3545) keszidavid válasza Sn00k (#3536) üzenetére


keszidavid
lelkes újonc

Jó a fogása, betapad a kézbe, de gyűjti a szöszt és iszonyatosan gyorsan kopnak a sarkai, 2 hónap után már nem jó ránézni, összességében én nem ajánlanám.

 iPhone 4s, 5s, 6s, X, Xs

(#3546) HarleyCustom válasza Sn00k (#3536) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mindig azt használtam,ráadásul fehéret.
Tapad a kézhez. Volt bőr tokom is,de az csúszós volt és az nekem nem jó.
Megnézem kollégám fehér szilikon tokját,amit 2éve adtam el neki az i7plus-jára.:Dmég mindig azt használja
Lecsekkolom mennyire kopott el,dobok fel fotót róla...(ha nem felejtem el)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3547) sethi válasza Sn00k (#3536) üzenetére


sethi
senior tag

Nézd meg a Nillkin flex pure tokot. Olcsóbb mint a gyári szilikon és olyan, ha nem jobb minőségű. Én is applet használtam, ezt itt ajánlották és jobban szeretem mint a gyárit, nem kopik a sarkoknál és ez is bélelt belülről.

(#3548) ruarua válasza Sn00k (#3536) üzenetére


ruarua
tag

Egy fekete nem érdekelne baráti áron? :DD

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#3549) HarleyCustom válasza ruarua (#3548) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mennyire baráti?:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3550) Stimpy001 válasza Sn00k (#3536) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Nekem ugyanez a kek szilikon gyari volt a telon, 2 honap utan megkopott mind a 4 sarkan, nem veszesen de lathatoan. Bevittem a helyi Apple Store-ba es szo nelkul csereltek. Ez mondjuk Hollandiaban volt ahol elek, nem tudom Magyarorszagon hogy allnak a dologhoz, ugyebar ott nincs hivatalos Apple csak Premium Resellerek.
Azota egy szurke bortokot hasznalok, gyari utanzat alirol es tokeletesen bevalt. :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.