Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Nálam van a hiba, vagy tényleg ennyire szar a naptár. Semmilyen ünnepet nem mutat. Se Karácsony, se semmi. Nálatok is ilyen? :R

(#3352) -secret- válasza Lazika (#3351) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam sincs.

(#3353) bLaCkDoGoNe válasza Lazika (#3351) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Naptár nélkül nem tudod, hogy mikor van Karácsony vagy Augusztus 20? ;]

Egyébként pedig: Ünnepnapok naptárai az iOS és a macOS rendszerben. Első találat "iphone naptár ünnepek" keresésre. Vagy ez nem működik nálad?

(#3354) -secret-: Most megnéztem én is, tényleg nem megy nálam sem. Mondjuk eddig is megvoltam nélküle, de ez így valóban vicces. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3354) -secret- válasza bLaCkDoGoNe (#3353) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam nincs.

(#3355) Lazika válasza bLaCkDoGoNe (#3353) üzenetére


Lazika
senior tag

Nagyon vicces vagy... nálam sincs olyan, hogy ünnepnapok. Azért elég puritán szerintem ez így.

(#3356) bLaCkDoGoNe válasza Lazika (#3355) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy tűnik hogy UK és US régiók kivételével nem megy (legalábbis hirtelen megnéztem Franciaországot, Németországot, Ukrajnát és Horvátországot, egyiknél sincs).
Írj az Apple supportnak, hátha tudnak valami okosat mondani.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3357) Fateys


Fateys
tag

Üdv. Vezeték nélküli töltés mellé milyen tok ajánlott? Ami nem csökkenti a hatékonyságát. Gondolom olyan,amit mágnesesen lehet autós tartóhoz rögzíteni,az ki van zárva.

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#3358) -secret- válasza Fateys (#3357) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Magnesen keresztul is tolti a vezeteknelkuli.

(#3359) csabiks válasza Lazika (#3351) üzenetére


csabiks
senior tag

google fiok hozzaadasa utan nekem az osszes googles unnepnap es pihenonap megjelent a naptarba!

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3360) Lazika


Lazika
senior tag

Naptárak.com-ról leszedtem az ünnepnapokat és betette.

(#3361) nozs23 válasza -secret- (#3358) üzenetére


nozs23
addikt

Azokban a tokokban egy fém lemez van (az autós tartó a mágneses) és nem működik velük a vezeték nélküli töltés.

(#3362) tboldi válasza B-L-A-C-K (#3339) üzenetére


tboldi
nagyúr

:D

A fő iPhone topikban pár hónappal ezelőtt megígértem, hogy ha beesik a 256-os XS Max ára 400 alá, akkor veszek egyet. Megtörtént, 1-3 nap és a kezemben lesz. :)

(#3363) -secret- válasza nozs23 (#3361) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

En tokomban is volt fem lemez es toltotte a telefont.

(#3364) nozs23 válasza -secret- (#3363) üzenetére


nozs23
addikt

Enyémben is és nem. Attól függ, hogy hol van elhelyezve benne a lemez. Ha pont kitakarja, vagy nagyrészt kitakarja a tekercset, akkor nem fog működni.

(#3365) troooper válasza Lazika (#3351) üzenetére


troooper
tag

Szia Lazika! Nálad megoldódott a térerő probléma? Párom telefonját most cserélték, szintén vodás, de az új készülék is szüttyög. A netes hálózat sem az igazi.

(#3366) soko70 válasza csabiks (#3359) üzenetére


soko70
aktív tag

A naptárban nekem az Outlook adatai is megjelentek, mindent mutat a Google naptárral együtt.

(#3367) Lazika válasza troooper (#3365) üzenetére


Lazika
senior tag

Szia! Nem az igazi még mindig. Én nem a vodafonetol vettem a telefont. A net nekem is szarakodik pl otthon a wifin meg 4gn is. Ilyenkor mindig ki be kapcsolom a repülő módot és jó lesz. Már a legújabb bétát is felraktam, talán kicsit jobb vele. Másik kártyával telekommal semmi baj nincs... Ahogy lejár a hűségem otthagyom a vodafonet.

(#3368) troooper válasza Lazika (#3367) üzenetére


troooper
tag

Ezek szerint inkább szolgáltatói oldal miatt van a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#3369) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok.
Használ valaki XS-en Signalt és Apple Watchot?
Mert a Signal hívásokat nem jelzi az óra, csak kapok róla egy elmulasztott hívás Signal üzenetet.
Elvileg az értesítéseknél be van pipálva a Signal, mégsem jelzi a hívást az óra.
Köszi.
Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#3370) Lazika válasza troooper (#3368) üzenetére


Lazika
senior tag

Szerintem igen, nagyon remelem hogy nem az iphone a szar.

(#3371) troooper válasza Lazika (#3370) üzenetére


troooper
tag

Ezen cikk szerint viszont telefon gond. Akkor várunk hátha az egyik frissítéssel ezt is javítják? Azért aranyos, h egy 400 ezres telefon dísznek van, mert telefonálni, netezni nem lehet vele...

(#3372) Lazika válasza troooper (#3371) üzenetére


Lazika
senior tag

Hat az f@sza... tenyleg felhaborito.

(#3373) lugosi válasza nozs23 (#3361) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De működik, pl Pitaka Magmount.

(#3374) India


India
aktív tag

Lányok Fiúk!

Nem tudom , ti ,hogy vagytok vele ,XS-em van annyira tökéletes a telefon ,hogy már uncsi :D

(#3375) B-L-A-C-K válasza India (#3374) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látod, én pont ezért cserélem hetente a telefonokat hogy ne unatkozzak... ;]

(#3376) India válasza B-L-A-C-K (#3375) üzenetére


India
aktív tag

Mondasz valamit , de nem tudom mire cserelni , vissza nem megyek , csak elore , csak Google telefon erdekelne de android vilaga nem erdekel nem kell a szabadsag :D , Apple csinalna már valam nagy BUG-ot bent a központban :D
Hogy várhatnám a javitást vagy valami ,ennyire nehez kérés? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3377) mtm800 válasza India (#3376) üzenetére


mtm800
senior tag

Sztem ne szívjál több halálpálcát ;]

(#3378) troooper


troooper
tag

Valakinek nincs esetleg ötlete, h mit lehetne kezdeni ezzel a gyenge térerő és gyenge internet jelerősség problémával? Szolgáltató a Vodafone, egy fizikai SIM-el használva, Xs Max telefon.

BLACK: A készüléket most cserélték, de az újjal is ugyan ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#3379) India válasza mtm800 (#3377) üzenetére


India
aktív tag

:D :D jól van na csak vicces akarok lenni kisebb nagyobb sikerrel :D

[ Szerkesztve ]

(#3380) India válasza troooper (#3378) üzenetére


India
aktív tag

De várni a 12.2-re :R

(#3381) B-L-A-C-K válasza troooper (#3378) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha van lefedettség ahol laksz, akkor első körben sim kártya csere, ha utána se jó, akkor szerviz. Én vodás vagyok vagy 15 éve, de ilyennel nem volt gond, és volt már több X/XS-sem is.

(#3382) ratam23


ratam23
aktív tag

Nálam is előfordult Xs-en és most Xr-nél is, hogy hanghívás után nem áll vissza 4g-re nem működik a mobilnet csak repülő mód ki be hozza vissza. Egy régebbi szoftvernél csinálta ezt aztán vmelyiknel nem es most a legújabbnál megint. Csak remélni tudom, hogy a 12.2-nél nem fogja ezt játszani. Nagyon idegesítő. (Telenor)

[ Szerkesztve ]

(#3383) Gergőke88 válasza tboldi (#3362) üzenetére


Gergőke88
addikt

Honnan rendelted meg ennyiert?

(#3384) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#3383) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már az általam preferált GSM-be is 400 alatt van, szóval nem nehéz találni.

(#3385) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#3384) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ok.
Azt hittem valamelyik hivatalos viszontelado akciozza.

(#3386) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#3385) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kétlem fogják a közeljövőben.

(#3387) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#3386) üzenetére


Gergőke88
addikt

Xr es xs is akcios most istyleban

(#3388) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#3387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valóban, de még így is vicc az ára...:)

(#3389) tboldi válasza Gergőke88 (#3383) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mobilcorner, a 8 Plus-om is onnan van. És valójában 3000-rel több lesz, mint 400k. :D

(#3390) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött ma az új fajta Nillkin fóliám, XD CP+ MAX néven (gondolom 3D CP+ MAX utódja). Elvileg a szélei köré már nem rakódik le a por. Régen ez a Nillkin fólia volt a legjobb szerintem, de még ez se volt tökéletes, ez az új talán kicsit jobb, de még ez se az igazi. Viszont ettől függetlenül ajánlom, mert ugye nincs jobb.

Innen rendeltem -> link

(#3391) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#3390) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nagyon szép.Köszönöm.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3392) Dzsuri89 válasza B-L-A-C-K (#3390) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Olyan 3D fóliával nem találkoztam még, aminek a széleihez nem ment volna be a por, egyébként én is erre a Nillkinre esküszöm. Mióta megvan az XS ez van rajta, hibátlan, mindenki csodájára jár, akinek mutatom.
Ha esetleg a por és szösz halmaz megül a kis résben, akkor egy portörléshez való mikroszálas rongyot szoktam végighúzni rajta, mert az kihúzza ezeket a beragadt koszokat.

(#3393) Stimpy001 válasza B-L-A-C-K (#3390) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ez is eltakar egy minimalis reszt a kijelzobol?
Ennek az elodjet vettem anno de mar-mar XR-nek nezett ki ezzel a foliaval a vastag keret miatt. :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3394) Dzsuri89 válasza Stimpy001 (#3393) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Annyira minimális, hogy pont nem érdekel, mert legalább értelmesen néz ki a telefonon. Csak olyan oldalon vettem eddig észre, ahol konkrétan oldal szélétől-szélig érő táblázat van.

(#3395) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#3392) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Közben annyit javítok, hogy én a sima 3D CP+ Max-ot használom... :DDD
Ez a hét nálam ilyen szétszórt, figyelmetlen vagyok... :D

Köszi a képet, majd rendelek egy ilyet, ha megadja magát a saját fóliám. :)

Aztán pár nap használat után számolj be légyszíves, hogy tényleg gyűjti-e a szöszt.

(#3393) Stimpy001
Vedd tárgytalannak amit írtam neked is. :D

[ Szerkesztve ]

(#3396) tboldi válasza B-L-A-C-K (#3390) üzenetére


tboldi
nagyúr

A telefon még nincs a kezemben, de tegnap megrendeltem hozzá ugyanezt az XD-t. :)

szerk.: Toknak meg egy fekete, gyári bőrtok lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3397) nozs23 válasza lugosi (#3373) üzenetére


nozs23
addikt

Azért működik, mert a tokban úgy van kialakítva, hogy ne takarja ki a tekercset. Ezért is működik csak a saját tartójukkal. De ez nem minden mágneses tokra igaz.
Ha a tokban lévő fémlemez kitakarja a telefonban lévő tekercset, akkor nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#3398) bLaCkDoGoNe válasza troooper (#3371) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem mindkettő, az én XS Max-em pl. jellemzően akkor hülyül meg, amikor egy bizonyos helyre megyek. Ott rendszeresen (azaz többször, de nem minden alkalommal) tapasztalom azt, hogy hiába van 4G-n, még sincs adatforgalom, ezen egy gyors repülő mód ki/be segít.

Másfelé járva ez a jelenség minimális esetben fordul elő.

Ezek miatt én arra gyanakszom, hogy az ócska Intel modem bizonyos esetekben nem tud az adott mobilcellával megfelelően együttműködni, aztán hogy ennek pontosan milyen oka lehet, arról lövésem sincs.

Szintén Telenor.

Mondjuk térerő problémám nekem nincs (*óvatosan lekopogom*).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3399) Lazika válasza bLaCkDoGoNe (#3398) üzenetére


Lazika
senior tag

Ilyen nálam is sokszor van, hogy elmegy a mobilnet.... De pl a wifi is. Mac minin van netem wifin, iphoneon meg nincs. :W

(#3400) soko70


soko70
aktív tag

Nekem is sajnos, de egyenlőre csak a WiFi-t dobálja, legalábbis azt vettem észre. Az iPad air 2 fixen stabil a wi-fi 10 méterre van tőle viszont az XS max rendszeresen ledobja. A készülék vagy szoftver szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.