Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) talamasca válasza B-L-A-C-K (#3150) üzenetére


talamasca
senior tag

Mondjuk te is azok között vagy, aki tudja miről beszél. Már egy-két kikacsintást megléptél te is. 😜

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3152) atirag válasza nbukta77 (#3149) üzenetére


atirag
őstag

Mi volt a baj ha lehet annak nevezni?

(#3153) B-L-A-C-K válasza talamasca (#3151) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Keversz valakivel, 6-7 éve jöttem át iPhone-ra, azóta nem is volt más.

(#3154) HarleyCustom válasza nbukta77 (#3149) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem bírsz magaddal:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3155) kosztrub válasza kleinguru (#2106) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Üdv!
Megoldódott a problémád végül is?
Ha igen,hogyan?

(#3156) ans válasza nbukta77 (#3149) üzenetére


ans
aktív tag

XS + Ionic (ha megvan még) jól működnek együtt?

[ Szerkesztve ]

(#3157) kleinguru válasza kosztrub (#3155) üzenetére


kleinguru
addikt

Csak az egyik sim esetén kegyen 4G engedélyezve.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3158) nbukta77 válasza ans (#3156) üzenetére


nbukta77
addikt

Igen. Jol mukodnek egyutt. Nincs mar reg meg.

Amugy nem volt semmi baj a mate 20 proval. Meg a watch gt- vel sem. A megszokas. Mindig kalandozok csak azt nem tudom minek. Tegnap mar nem birtam magammal es megneztem az s10+ t.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3159) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, az esimet jelenleg nem lehet igényelni a készülékekre? T-nél durván elhajtottak az ügyfélszolgálaton. Pedig nagyon szeretem volna aktíváltatni, a honlapon a leírás ott van róla. Tudtok erről valamit? Tényleg nem lehet iphonra?

[ Szerkesztve ]

(#3160) HarleyCustom válasza soko70 (#3159) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De lehet...többek között én is így használom.
Telekom fiókodban lekérhető

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3161) kosztrub válasza soko70 (#3159) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Én tegnap telefonos ügyfélszolgálaton keresztül próbáltam, de azt mondták, hogy most valami gond van a rendszerrel, csak személyes ügyfélszolgálaton lehet. Ezek szerint ott sem?

(#3162) kosztrub válasza HarleyCustom (#3160) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Már nem lehet a telekom fiókban lekérni. Arról szól a dolog, hogy most nem engedi a telekom a fizikai sim e-simre váltását, technikai hibákra hivatkozva......

(#3163) soko70 válasza kosztrub (#3161) üzenetére


soko70
aktív tag

Semmilyen módon állítólag, - jelenleg a készülék nem támogatja megfelelően és ezért a közeljövőben nem is várható, hogy elérhető lesz ez a szolgáltatás. - azt, hogy mikor arra sem mondtak semmit sem. Állítólag hónapok, nem tudják. :W :O pedig nagyon lényeges lett volna. Így jártam . Megint két készülékkel rohangálhatok.

[ Szerkesztve ]

(#3164) kosztrub válasza soko70 (#3163) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Na ez szép, akkor a telekom töke tele lett az esim okozta problémákkal, és hiba bejlentésekkel.
Ez durva. Ezzel elismerik, hogy nem működik jól az esim rendszer az iphone xs,xr és xs max telefonoknál.
Na ennek a végére nagyon kíváncsi leszek. De szerintem az apple is ludas ebben, nem csak a telekom.

(#3165) HarleyCustom válasza kosztrub (#3162) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hogy-hogy nem?
A sim beállításoknál nem lehet e-simre átállítani?
Mert ugye ott ajánlja fel.
Van erről valamiféle hivatalos közlemény a Telekom részéről?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3166) kosztrub válasza HarleyCustom (#3165) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Korábban volt lehetőség a telekom oldalán, a saját fiókodban átállítani a fizikai simedet e-simre. Egyszer csináltam is. Egy ideje ezt már nem lehet, csak telefonos ügyfélszolgálaton keresztül vagy személyesen. De ezek szerint ez most megszűnt, mert gond van vele, sok gond. Biztosan lesz valami hivatalos közlemény is előbb vagy utóbb.

(#3167) soko70 válasza HarleyCustom (#3165) üzenetére


soko70
aktív tag

Egyébként nálam véletlenül derült ki, végre tudtam váltani a Samsung Watch-ról S4-re. Ott bevált az esim aktíválva, gondoltam felhasználom a qr kódot amit kaptam, de nem sikerült, lejárt kódnak tekintette az XS Max. Utána néztem és kérdeztem, tehát nincs esim támogatás rá.

[ Szerkesztve ]

(#3168) lugosi válasza kosztrub (#3164) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez érdekes, remélem a már regisztráltakat nem fogja ledobni egyszer csak. Csak egy kicsit lennék ideges, ha a céges telefonszámomat egyszer csak elhokiznák.

(#3169) kosztrub válasza lugosi (#3168) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Azt nem hiszem, hogy a regisztráltakat törlik, az durva lépés lenne. Azt nem merik megtenni, csak maximum valami hivatalos közlemény után esetleg.

(#3170) HarleyCustom válasza soko70 (#3167) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugyanazt a kódot fel lehet használni az óránál meg a telefonnál is? Én azt gondoltam minden eszközhöz másik kell... tehát új e-sim

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3171) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#3170) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

szerk:

Nem ide.

[ Szerkesztve ]

(#3172) davidsz válasza kosztrub (#3166) üzenetére


davidsz
őstag

Esim megszűntetése, felfüggesztése nem csak az iPhonokatvérinti. Pl. Ott a Samsung Galaxy Watch is...
Viszont ezt a témát meg kellene vizsgálni a szerződés szempontjából is. Támadható a Telekom os szerződés az esimre valóváltás hiánya miatt?
Amit a Telekom ezzel művelt, pl velem is a hibabejelentés hegyek után, megérdemelne egy kis pert. És a megszűntetéssel a Telekom elismerte, hogy náluk van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#3173) soko70 válasza HarleyCustom (#3170) üzenetére


soko70
aktív tag

Nem valóban, csak kósza ötlet volt, erre kiderült a semmi. Kis érdekesség
tehát január 21-én még lehetet. Ennél újabb info nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3174) kosztrub válasza davidsz (#3172) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Az biztos,hogy megérdemelnének egy pert. Kimondottan az iphone és a dual sim miatt vettem xs-t. Erre kapok egy rosszul használható valamit,aminél egy csomó kompromisszumot kell kötni. De nem hiszem,hogy majd lehet perelni őket emiatt,hogy nem lehet esimre váltani. Az viszont,ha meglévő esimeket lekapcsolnának,na az már perre vihető szerintem

(#3175) davidsz válasza kosztrub (#3174) üzenetére


davidsz
őstag

Szolgáltatás úgy volt meghírdetve, hogy eSiM-mel használható. A szerződés megkötésekor ez alapján vetted. Most ha törlöd az eSimet - pl telefon gari miatt, vagy egyéb okból -, nem aktiválhatod újra. Ergo nem használhatod a vásárláskor meghírdetett feltételek szerint a szolgáltatást és a telefont.
Akárhogy nézem, most ezért nem megyek el ügyvédhez 50e Ft-ért ... talán van akit érint a probléma és jogász, azért dobtam fel a témát.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#3176) kosztrub válasza davidsz (#3175) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Na meg soko70 leírása,illetve az én elmondásom szerint még ne is pereskedjen senki. Másnak is meg kell próbálni átváltani esimre,aztán ha őt is elhajtják,akkor igaz a hír.

(#3177) soko70 válasza kosztrub (#3176) üzenetére


soko70
aktív tag

Azért reménykedek, hogy valóban a közeljövőben lesz. Két dolog jut eszembe, hogy szoftver frissítésre vár a telekom az iphonra vagy a hálózati upgrad-ra.

(#3178) lugosi válasza kosztrub (#3176) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Több előfizetésem van, az egyik esimre váltva. Megnéztem másiknál, eltűnt az esimre váltás lehetősége a többi kártyánál.
Hát, remélem visszahozzák. :/

(#3179) kosztrub válasza lugosi (#3178) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Az online váltást már hetekkel ezelőtt megszüntették,de telefonon és személyesen lehetett eddig. De tegnap telefonon elhajtottak engem is.

(#3180) kosztrub válasza lugosi (#3178) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Én a 1414-en egyszer átváltattam,de tegnap technikai problémára hivatkozva nem sikerült,és nem is volt meggyőző az ügyintéző,valószínű azért,mert tudta,hogy nem is lehet majd egy darabig váltani.

(#3181) HarleyCustom válasza soko70 (#3173) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Két hete(február 9.)vettem az új XS-emet...
Akkor még be tudtam állítani az e-simet...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3182) kosztrub válasza HarleyCustom (#3181) üzenetére


kosztrub
csendes tag

1 hete még én is tudtam fizikai simet esimre váltani a 1414-en, de tegnap már nem!

(#3183) HarleyCustom válasza kosztrub (#3182) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csak azért,mert januári dátum van a képen. Akkor tehát egyszer engedik,egyszer meg nem. Hetente változtatnak rajta?:U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3184) kosztrub válasza HarleyCustom (#3183) üzenetére


kosztrub
csendes tag

Most nem tudtam váltani. 1 hete igen,de szerintem előtte is lehetett. Hogy januárban mi volt,azt nem tudom.

(#3185) HarleyCustom válasza kosztrub (#3184) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Hogy januárban mi volt,azt nem tudom...”

Görgess vissza...Ott a kép.Január 29. Akkor sem lehetett ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3186) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kicsit elkalandoztam a gondolattal hogy újra XS-re jövök, de egyre jobban lebeszélem magam. XS óta volt i8 -> majd X megint, de nem tudom kell e ez nekem...:/

(#3187) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#3186) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem kell...
Engedd el...
Ide-oda “rohangálsz”...maradj ott,ahol vagy...;]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3188) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#3187) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég izgága vagyok, tény...:/

(#3189) kosztrub


kosztrub
csendes tag

No friss hír. 10 perce beszéltem a 1414-el (Telekom ügyfélszolgálat), és sikeresen módosítottam a fizikai sim-et e-simre. Szóval a dolog megy. Tegnap nem tudom miért nem módosították, lehet a rendszerrel volt valami, mert most is sokáig tartott. De megcsinálták, és működik is!

(#3190) soko70 válasza kosztrub (#3189) üzenetére


soko70
aktív tag

Ez nagyon jó hír, reggel próbálom én is.

(#3191) HarleyCustom válasza kosztrub (#3189) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3192) hoolla


hoolla
aktív tag

Üdv,
Vettem én is egy 256GB Space grey XS-t, és megörjít a mikroakadás scrollozás közben. Smsek között, weboldalakon. Egyszerüen kiakaszt. A I8 maradt melós telónak és az nem cainálja és ha csinálja is, azon nem tünik fel. Olvastam már máshol is erről a problémáról, tehát nem vagyok egyedül. Nálatok mi a helyzet ezen a téren? Amúgy egy jó kis teló, de ez botrány. Bemegyek majd az applebe aztán rálesek az ottani példányokra.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#3193) HarleyCustom válasza hoolla (#3192) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A kiállított darabokat hiába nézed. Azok gyári alapon vannak,a Tiéd meg már be van állítva mentésből,appokkal,satöbbi...(gondolom én)
...és így már nem fair az összehasonlítás...mert ugye nincs két egyforma felhasználó a világon.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3194) Lazika válasza hoolla (#3192) üzenetére


Lazika
senior tag

Érdekes, ilyent még nem is hallottam. Kipp -kopp nekem nincs akadás szerencsére. Sőt nekem néha túl gyors is a scrollozás.

(#3195) CharlieDrop válasza hoolla (#3192) üzenetére


CharlieDrop
veterán

mikroakadás?

ezeket sohasem értem, de komolyan, vagy nem használok valami beállítást amit te (illetve azok akik erre panaszkodnak) igen, vagy nem éri el az ingerküszöbömet...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3196) hoolla válasza HarleyCustom (#3193) üzenetére


hoolla
aktív tag

Ott a pont...
Lazika:
https://discussions.apple.com/thread/8565789

Nem kevés van.
Ingerküszöb... nem toom de én pl az iphone 4 óta lépkedek fölfelé és ez eddig a legroszabb élményem azóta is az összes közül.

[ Szerkesztve ]

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#3197) CharlieDrop válasza hoolla (#3196) üzenetére


CharlieDrop
veterán

4S-5S-6S-Xs

Sehol sem tapasztalatam akadást. Néha volt olyan verzió a 6S-en ami gáz volt, de ugye azt szoftveresen javították...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3198) hoolla válasza CharlieDrop (#3197) üzenetére


hoolla
aktív tag

Na kikapcsoltam a facetimeot és most javult a helyzet, de nem 100 most sem. Ha a proci nem birja a terhelést az mondjuk elég nagy blama ezért az árért. Még olvasgatok...

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#3199) HarleyCustom válasza hoolla (#3196) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Van “mikrolagg”

De mindig is volt.
Elég régóta használok iphone-t és androidot is mellette.
Mindenhol van..csak a mértéke más.
Így van! Az ingerküszöb fontos,mindenkinek más. Ez a legmegbízhatóbb rendszer szerintem,de attól még ez is csak egy mini számítógép. Ne legyen túl nagy az elvárás,mert nem fogsz olyat találni,ami nem laggol...:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3200) hoolla válasza HarleyCustom (#3199) üzenetére


hoolla
aktív tag

Nem lenne gond ha nem lenne csont ugyan az az iphone8 mellette és ráadásul az ipad pro is. Van mindegyiken icipici lgg amit betudok ennek annak és viszlát. De ez a legújabb készülék és ugyan azt csinálom párhuzamosan a 8-on és ezen, pl google map zoom in/out, és a 8-on vaj sima, ezen meg laggol. Ugyan ez scrollozva a textek között vagy a neten szörfözve. Bosszantó. Számomra.
Valaki kicseréltette gariba, eladta az újat amit kapott emiatt a probléma miatt és maradt az X-el.
Lehet, hogy én is rárepülök egy gariztatásra, aztán ha az új sem jó, kérek egy X-et én is.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.