Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) HarleyCustom válasza Szellem. (#3798) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Biztosan nem csak ha esetleg a szolgáltatódnál nincs hiba...vagy a telefonod nem gyári hibás,akkor viszont ott a gari. De alap esetben így nincs probléma.
Ezelőtt 4 hónapig Telenorost használtam 1sim-mel és hiba nélkül.
Ez a második Xs-em,ami már dual sim-ként üzemel nálam.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3802) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Köszi Sràcok a segítséget!✌️😁

(#3803) martinkeet válasza HarleyCustom (#3791) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Nekem sajnos egy SIM-mel is ledobja, pedig a kijelzőn ott a 4G ikon.
Amennyire tudom a Qualcomm által gyártott modemek okozzák a bajt. Pontosabban azok hiánya.
Itt a cikk.
Ez a téma kb hetente felmerül. Nem szolgáltatói probléma.
Kérdés nélkül kicserélik egy új, más modemmel felszerelt példányra.

[ Szerkesztve ]

(#3804) Tiger. válasza martinkeet (#3803) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De akkor honnan tudod, hogy melyikben mi van?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3805) tboldi válasza Tiger. (#3804) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pl. az Aida64 megmondja.

(#3806) martinkeet válasza Tiger. (#3804) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Az ötödik bekezdésben pontosan leírják, hogy melyiket dobták és melyik szart használták.
Bár ezzel még nem vagyunk beljebb....
A cikk

(#3807) Tiger. válasza tboldi (#3805) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De vajon amit a Telekom árul az milyen? Illetve ha nem jó a benne lévő modem, akkor erre hivatkozhatok? Milyennek kelenne benne lennie ami már hibátlan?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3808) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy kár, hogy a 64gb után csak az 512van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3809) -secret- válasza Tiger. (#3808) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:F

(#3810) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Nekem az AIDA pont a hibás CHIP-pet dobta ki. Intel XMM 7560... :((( Lehetnek ez alatt verziószámok is?
Network---Baseband alatt kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#3811) tboldi válasza Tiger. (#3807) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a XR. XS és XS Max mind Intel modemes már, csak a korábbi iPhone-okból volt ez is, az is.

Nekem is XMM 7560 van a XS Max-ban és nem tapasztalok semmi hibát. Szerintem egy kicsit túl van aggódva a dolog. :))
Az előző 8 Plus-om is Intel modemes volt, azzal sem volt abszolút semmi gond.

(#3812) Plag: Csak szart tudsz venni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3812) Szellem. válasza martinkeet (#3806) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És ha én szolgáltatótól veszem meg a telefon, hanem hazai viszont eladótól (isytle, icenter), akkor is belenyúlok a szarba?

(#3813) Szellem. válasza tboldi (#3811) üzenetére


Szellem.
nagyúr

:C

(#3814) joey04 válasza mtm800 (#3800) üzenetére


joey04
titán

szintén

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3815) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Akinek 64gb - os van, mennyire jön ki helyileg?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3816) royslade válasza Tiger. (#3815) üzenetére


royslade
tag

Fele üres... :)

(#3817) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Rendszer nem kajal sokat?
Miért nincs 128-as?
Ma megnéztem jobban, kb akkora, mint az s9 plusz. Nagyon tetszik, hogy fogom ki birni jovoevig? 😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3818) -secret- válasza Tiger. (#3817) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

64-256 kozott ugyan annyi penzben a kulonbseg mint ha 64-128 lenne. Tehat a 128-as araert 256-ot kapsz.

Amugy:

[ Szerkesztve ]

(#3819) joey04 válasza Tiger. (#3815) üzenetére


joey04
titán

Én simán, de én nem tárolok rajta filmet/sorozatot/zenét.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3820) Tiger. válasza -secret- (#3818) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Telecomnal csak 64-512van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3821) bLaCkDoGoNe válasza Szellem. (#3798) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudhatod, engem néha megszívat. Részletek a #3398-ban.

Legariztatom majd, ha lesz időm ezzel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3822) Lazika válasza martinkeet (#3810) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem is ugyanez a modem van es hiaba mutatja sokszor a 4g-t nincs mobilnetem. Csak a repulogepmod segit rajta. Akkor ezeket a modelleket csereli az Apple?? :R

(#3823) martinkeet válasza Lazika (#3822) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Az enyém USA-ból érkezett, mégis ugyanez a jelenség. Nem szolgáltatói készülék.
Mindenképpen élj a garanciával, mert cserélik.

(#3824) Lazika válasza martinkeet (#3823) üzenetére


Lazika
senior tag

Okes. Koszi. Az enyem
se szolgaltatos. Uk verzio. Melyik a jo modem? Hol irjak, hogy cserelik ezeket a telokat?

[ Szerkesztve ]

(#3825) Lazika válasza martinkeet (#3823) üzenetére


Lazika
senior tag

Beszéltem az Apple Carrel. Azt mondta az ügyintéző, hogy Senior és utánanéz nekem legkésőbb pénteken visszahív. Viszont ilyen nincs, hogy ezmiatt a modem miatt cserélnék a készüléket. Megvárom mit mond. Aztán küldöm szervízbe. Csak nem tudom, hogy hova. Melyikbe érdemes ahova lehet küldeni futárral is, mert vidéki vagyok.

(#3826) HarleyCustom válasza Lazika (#3825) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“....Viszont ilyen nincs, hogy ezmiatt a modem miatt cserélnék a készüléket...”

Gondoltam. :)

Esetleg hivatalos állásfoglalás van arról,hogy hibásak azok a készülékek,amik Intel modemmel szereltek?
Az Apple mondott erről bármit is,hogy akinek ez a típus van,az hibás és cserélik?
Ezt kérdezem azoktól,akik azt állítják,hogy ez hiba és emiatt cserélik.

(Hozzá tenném,hogy az enyém is Intel típusú és van mobilnetem.)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3827) bLaCkDoGoNe válasza Lazika (#3825) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bocs, de az magyar ügyfélszoglálatosok olyan szinten fogalmatlanok, hogy borzasztó. Kétszer volt garanciális ügyem eddig 9 év alatt, mindkétszer át kellett nyúlni rajtuk és egy külföldivel megbeszélni a részleteket, mert nem voltak tisztában a különféle javítási- és csereprogramok dolgaival.
Az én tapasztalatom szerint ők mindig megpróbálnak lerázni – ha rájuk hallgatok és hagytam volna magam, akkor sem az iMac-emben letérdelt szériahibás HDD-t, sem az Apple Watch S0-ámban megpuffadt akkut nem cserélték volna.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3828) Lazika


Lazika
senior tag

Ezt az intel modemes dolgot én is itt a fórumban olvastam, de én sem tudok hivatalos álláspontról. Nem tudom a kolléga honnan vette. Kiváncsi leszek, mit mond majd a faszi pénteken. Aztán ha mond valami értelmeset kinyomtatom és azzal együtt küldöm fel a telefont, majd valamelyik szervízbe. Ez tény, hogy a külföldi apple caresek segítőkészebbek és többet tudnak, mint az itthoniak. Bár, akivel ma beszéltem le a kalappal előtte.

(#3829) HarleyCustom válasza martinkeet (#3803) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Amennyire tudom a Qualcomm által gyártott modemek okozzák a bajt. Pontosabban azok hiánya...”
”... Nem szolgáltatói probléma.
Kérdés nélkül kicserélik egy új, más modemmel felszerelt példányra....”

Te ezeket honnan veszed? :N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3830) Narancskoma


Narancskoma
tag

Kedves feleségemnek ilyen készüléke van. Most dual SIM módban fogja használni, tudnátok erre mondani valamit, hogy kb menyivel merül tőle gyorsabban? Az adatkapcsolat fog azon menni.

(#3831) sethi válasza Narancskoma (#3830) üzenetére


sethi
senior tag

Egyik sim 4G hang+adat, másikon teljesen kapcsold ki a 4G-t. Semmivel nem merül gyorsabban mintha egy simmel használnád. Stabil ezzel a beállítással, nem dobálja a netet

(#3832) martinkeet válasza Lazika (#3825) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Öcsém szintén UK-ben él.
XS-t modemhibával szó nélkül cserélték Neki, majd rá pár hétre a csatlakozója sérült meg, de a telefon belső részén valahol. A töltő csatlakozóját karcolta valami, de gond nélkül ment a töltés. Bevizsgálás után hoztak Neki megint egy fóliás telefont, ráadásul mindkétszer egy év garanciával. Itthon csak fél évet kapsz ilyen esetekben. Én biztos, hogy szervízbe küldöm az enyémet pár napon belül. Majd legfeljebb beszámolok, ha még van egy kis türelmed.

[ Szerkesztve ]

(#3833) martinkeet válasza HarleyCustom (#3829) üzenetére


martinkeet
aktív tag

(#3834) kali válasza martinkeet (#3832) üzenetére


kali
legenda

Itthon is egy év indul újra a jótállás keretében kicserélt készülékre, ha azt megfelelő feltételekkel vásároltad, tehát hivatalos hazai viszonteladónál és vonatkoznak rá a kapcsolódó hazai jogszabályok.
Amennyiben nem, úgy az addig meglévő, cserére ítélt készülék jótállása fut tovább, illetve ha arra kevesebb mint 3 hónap van, akkor adnak rá 90 napot az Apple korlátozott gyártói jótállás keretében. ([link])

[ Szerkesztve ]

(#3835) HarleyCustom válasza kali (#3834) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3836) Lazika válasza martinkeet (#3832) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem 14-be hiába apple storeban vettem az iphonet és cserélték alaplaphibával még nem indult újra a gari. Számolj, be majd róla légyszi, hogy mi lett a tiéddel. Szerintem jövő héten én is feladom az enyémet, csak jön a húsvét is stb. Lehet majd csak az után.

(#3837) martinkeet válasza kali (#3834) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igen igazad van, törés utáni cserénél kaptam fél évet...elnézést a félrevezetésért. :B

[ Szerkesztve ]

(#3838) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Pár napja a Safari igen lomhává vált az XS Max-szon. Van olyan lap amit második rábökésre tölt be, illetve oldalak a beágyazásaira koppintva nem történik semmi. Rá kell az oldalra frissíteni és akkor már OK.
Újraindítás megvolt, de nem történt változás.
Más is tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#3839) -secret- válasza martinkeet (#3838) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam rendesen működik.

(#3840) HarleyCustom válasza martinkeet (#3838) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Néha előfordul....
esetleg kiüríteni a Safarit?
Szoktam néha törölni a sok szemetet.(megnyitott oldalak)

Vagy törlöm a memóriát...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3841) tboldi válasza martinkeet (#3838) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam is minden a legnagyobb rendben (szintén XS Max).

[ Szerkesztve ]

(#3842) natë


natë
nagyúr

Megkérdem itt, mert máshol nem nagyon kaptam választ : az offisöl FB app még mindig akkuzabáló? Helyette most a friendly-t használom, de az elég fapad..

(#3843) tboldi válasza natë (#3842) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én nem vettem észre, hogy zabálna, de korábban sem.

(#3844) HarleyCustom válasza natë (#3842) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Zabálja?Nem vettem észre...
De gondolom kikapcsolható a háttérben való frissítésnél....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3845) natë


natë
nagyúr

Akkor lehet, hogy droid vonalról maradt meg bennem a kép. :D

(#3846) -secret- válasza tboldi (#3843) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

(#3847) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A lejátszóknál, be lehet állítani, hogy akár mikor elindítasz egy filmet, a nocs már ne látszodjón?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3848) HarleyCustom válasza natë (#3845) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Androidon azt tudom,hogy mindig valami “beakadt”....állandóan mondták,hogy ezt azt amazt emezt kapcsoljam ki és jó lesz....hát nem.
iOS-en nem kell ilyenekkel foglalkozni,működik rendesen full beállítással,nem kell aggódjak,hogy lemerül idő előtt
(legalábbis nekem még nem volt ilyen gondom)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3849) natë válasza HarleyCustom (#3848) üzenetére


natë
nagyúr

:R

(#3850) martinkeet válasza HarleyCustom (#3840) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Leradíroztam minden, a Safariban tárol adatot és ez megoldotta.
Köszi a tippet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.