Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) HarleyCustom válasza martinkeet (#3850) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nm.
Néha nem árt egy kis takarítás. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3852) lugosi válasza tboldi (#3843) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tűnt fel nekem se újabban. Régen a 6s Plus-on én is így éreztem egyébként hogy nagyon merül tőle.

(#3853) Peat76 válasza martinkeet (#3838) üzenetére


Peat76
őstag

Néha nem árt törölni a webhely adatokat, sok szemét azért itt is gyűlik...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#3854) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ha hívnak akkor mind a 2 hangszóró szól?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3855) tboldi válasza Tiger. (#3854) üzenetére


tboldi
nagyúr

A csengőhang mindkettőből szól, de telefonálás közben értelemszerűen csak a felsőből jön hang, amit a füledhez teszel (kivéve a kihangosítást, mert akkor megintcsak mindkettő működik).

(#3856) Tiger. válasza tboldi (#3855) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi. Telekomnal miért nincs 256-os?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3857) tboldi válasza Tiger. (#3856) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt tőlük kellene megkérdezni.

(#3858) Sn00k


Sn00k
veterán

Tiger: főállásban elmehetnél kérdező biztosnak ;]

3njoy the Lif3

(#3859) Lazika válasza Lazika (#3825) üzenetére


Lazika
senior tag

Hívott az Apple Caretől a faszi, ahogy megígérte. Tudnak a hibáról, és ezt egy szoftverfrissítés javítani fogja. Persze nyugodtan elvihetem szervizbe a telefont. És tuti, hogy új iphoneként állítottam be??? Mondom képzelje igen és még bétáztam is az sem oldotta meg a hibát. Ez elvileg egy senior aple cares volt. Igazából erre számítottam. Megy majd szépen Húsvét után szervízbe. :W :C

(#3860) bLaCkDoGoNe válasza Lazika (#3859) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, hát pont erről beszéltem. Teljesen inkompetensek. Méghogy szoftverfrissítés...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3861) Tiger. válasza bLaCkDoGoNe (#3860) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akár anno a htc, az m9-nél a közelség érzékelő nem működött megfelelően hivás után, de a testekben jó volt, erre a csóka ez tuti hardveres hiba, hát az nem az volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3862) HarleyCustom válasza Sn00k (#3858) üzenetére


HarleyCustom
veterán

;]
...de tényleg :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3863) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Az Applenel miért nem működik az érintéses fizetés paypass? Van nfc, van app elvileg.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3864) joey04 válasza Tiger. (#3863) üzenetére


joey04
titán

továbbra is le van zárva, és csak az Apple Pay megy. szvsz nem is fog változni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3865) tboldi válasza Tiger. (#3863) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak a saját megoldásukat, az Apple Pay-t lehet használni, biztonsági okokból nem engedik másnak, hogy hozzáférjen az NFC-hez.

Magyarországon (egyelőre) egyik bank sem támogatja, habár létezik workaround (boon., Monese, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#3866) Tiger. válasza tboldi (#3865) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem otp van, jelenleg a simplet használom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3867) tboldi válasza Tiger. (#3866) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az sem fér hozzá az NFC-hez, sőt, semmilyen 3rd party app sem, és ezen nem is fog változtatni az Apple.

Egyes pletykák szerint júniusban vagy júliuasban lesz Apple Pay az OTP-nél, de erre semmi bizonyíték nincs, úgyhogy az infó fenntartásokkal kezelendő.

[ Szerkesztve ]

(#3868) Tiger. válasza tboldi (#3867) üzenetére


Tiger.
nagyúr

OTP-s dolog jól hangzana.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3869) kali válasza tboldi (#3865) üzenetére


kali
legenda

Anyagi érdekeltségű lehet inkább az az ok...

[ Szerkesztve ]

(#3870) bLaCkDoGoNe válasza tboldi (#3867) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez így nem pontosan igaz, pár napja olvastam egy hírt hogy a "hülye angolok, angol hülyék" Brexit-tel kapcsolatos valamilyen alkalmazásának pl. megnyitják az NFC-t 2019 végére, de ez valóban kivétel, mezei appok nem férnek hozzá csak úgy.

Szerk.: Megvan a forrás is.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3871) lugosi válasza kali (#3869) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hiszem. Az megoldható lenne szerintem hogy a jutalék úgy is bejöjjön nekik.

(#3872) CharlieDrop válasza tboldi (#3867) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hmm és akkor a wallet mire jó pl?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3873) kali válasza lugosi (#3871) üzenetére


kali
legenda

Banki szférában nem így gondolják.

[ Szerkesztve ]

(#3874) lugosi válasza kali (#3873) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mármint mit? Hogy megoldható lenne a jutalék saját appon keresztül is? Szerintem biztosan.

Ha arra gondolsz, hogy anyagi okokból nem tudnak megegyezni, akkor arra azt válaszolom, hogy elmorzsolok egy könnycseppet a magyar bankokért, amelyek egész Európában a legjobb jövedelmezőségi mutatókkal bírnak a szektorban.

(#3875) kali válasza lugosi (#3874) üzenetére


kali
legenda

Az biztos megoldható lenne, de az Apple képes irreális elvárásokra és árazásra, bár ez gondolom nem sok embert lep meg, hiszen más területről (zene...stb.) is ismert a dolog.
Nem kell persze félteni a bankokat sem, de van viszonyítási alapjuk más gyártók adott megoldása kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#3876) tboldi válasza bLaCkDoGoNe (#3870) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is találkoztam ezzel a hírrel, de mivel ez tényleg csak egy kivételes eset lesz, és még meg sem valósult, ezért nem tartottam fontosnak megemlíteni.

(#3872) CharlieDrop: Bankkártyák, jegyek, bérletek, vásárói kártyák, stb. tárolására.

[ Szerkesztve ]

(#3877) lugosi válasza kali (#3875) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"de az Apple képes irreális elvárásokra és árazásra, bár ez gondolom nem sok embert lep meg, hiszen más területről (zene...stb.)"

Ezt hogy érted? Hogy kevesebbet fizetnek mint a konkurencia?
Csak azért mert úgy tűnik ez nem így van, utánakerestem és a nem igazán elterjedt napster fizetős szolgáltatáson kívül csak a tidal előzi meg, de az eleve azzal az alapelvvel jött létre, hogy minél többet fizessen a művészeknek.
A cikk szerint amit találtam az apple music többet fizet a művészeknek, mint a google play music, a spotify, a deezer vagy az amazon stream szolgáltatása.

(#3878) atirag válasza lugosi (#3877) üzenetére


atirag
őstag

Mit lehet csinálni ha nem akar működni a faceid? Ma egész nap azt játssza ,hogy nem akar működni .
Újra kalibraltam az semmit sem segít , majd kikakpcsoltam pár percre és akkkr jó volt pár órát .
Ha kicsit hozza csapkodom az asztalhoz akkor egyszer kinyit.

[ Szerkesztve ]

(#3879) lugosi válasza atirag (#3878) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy hard resetet próbálj meg szerintem [link].

(#3880) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

MONESE kártyám van...még nem használtam,de működne. Power gombra kétszer kattintok és már fizetne is érintéssel,de nincs még rajta pénz. :D
Mindig elfelejtek rárakni....de majd kipróbálom élesben....csak eszembe legyen... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3881) tboldi válasza HarleyCustom (#3880) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszönjük ezt a fene hasznos információt! ;]

(#3882) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Van olyan app ami jelzi, hogy feltöltött a telefon, pl betudod állítani neki valami zenét, 5s-en volt egy ilyen, csak ott gyárit használt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3883) joey04 válasza kali (#3875) üzenetére


joey04
titán

Irreális? Inkább megtalálják a maximális árat amit egy termék/szolgáltatás ér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3884) HarleyCustom válasza tboldi (#3881) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Érted....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3885) kali válasza joey04 (#3883) üzenetére


kali
legenda

Hát persze...

(#3886) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Néztem itunsbol, hogy meglehet venni a kickboxer zenét, gondolom csengőhangként be is tudom állítani, de telefonról az app storeban nem találom sehol, ha PC-ről megveszem, hogy kerül a telefonra?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3887) lugosi válasza Tiger. (#3886) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Külön van egy olyan rész az itunes-ban, hogy csengőhangok.

(#3888) Tiger. válasza lugosi (#3887) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Telefonon nincs ituns. Vagy van? Ott app store van.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3889) joey04 válasza kali (#3885) üzenetére


joey04
titán

Persze bizony.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3890) -secret- válasza Tiger. (#3888) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itunes Store

(#3891) kali válasza joey04 (#3889) üzenetére


kali
legenda

Így igaz, biztos örömmel fizetnek többet a végfelhasználók és köztük és az Apple között minden direktben és közvetve érintett cég is csak azért, hogy az Apple még többet profitáljon a sokszor aránytalanul problémás árázásával és szabályozásával. Ja, mégsem...
Részemről ennyi.

(#3892) Tiger. válasza -secret- (#3890) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi. App storebol leszedem, gondolom.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3893) lugosi válasza kali (#3891) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elkerülte a figyelmed a válaszom a cikkel?

(#3894) -secret- válasza Tiger. (#3892) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha letörölted akkor szedd le. Alapból fent van.

(#3895) Tiger. válasza -secret- (#3894) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem töröltem semmit, most nincs nálam, de haza értem megnézem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3896) kali válasza lugosi (#3893) üzenetére


kali
legenda

Nem, de én nem csak az árazást néztem, találni bőven cikket a problémásnak mondott szabályozásukról, ami alapján már nem olyan jó a kép.
Na meg, nem csak a zenéről van szó, sok példát lehetne írni, például Qualcomm, aztán már az Intel is, de nem baj, jó lesz az iPhone-ba a Huawei modul is (előre látom itt valakinek a rémült arcát... :) ).
Tényleg nem akarok ebbe itt jobban belemenni, a megfelelő(bb) topikokban szívesen eszmét cserélek.

[ Szerkesztve ]

(#3897) joey04 válasza kali (#3891) üzenetére


joey04
titán

Ahogy az off topikban is mondtam, döbbenet mekkorát változtál, mióta huawei-re, aztán meg samura váltottál. Ráléptél arra tipikus útra, akik iPhone-ról váltás után csak fröcsögnek és megvilágosultan hirdetik az igét, hogy az Apple rossz, gonosz és kihasznál. Döbbenet... Soha nem gondoltam volna rólad... De részemről is off akkor.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3898) lugosi válasza kali (#3896) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Furcsállom a választ, mert éppen azzal példálóztál, hogy a bankok valószínűleg azért nem akarnak leszerződni az Apple-lel, mert úgy lehúzná őket, mint zenében a zenészeket. Ez utóbbiról linkeltem hogy úgy tűnik éppen ellenkezőleg van.

(#3899) bLaCkDoGoNe válasza joey04 (#3897) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most ez a bandwagon. Majd elmúlik. Fog még Handrás is lekendezni majd a legújabb Apple akármi felett, ha az hozza neki a kattintást.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3900) atirag válasza kali (#3891) üzenetére


atirag
őstag

Én hajlandó vagyok némileg többet fizetni ha legalább az adataim egy részét nem veszik el tőlem. A mai világban ez az adat "lopás" engem zavar. És pomnt az apple az aki harcol ezért. Ha a fele igaz amit mond már pont több mint az összes többi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.