Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) #03372544 válasza huan (#1159) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nálam simán látszik a fájlkezelőben a telefon, azon belül a DCIM mappa a képekkel.
Egyéb cucc nincs rajta, nem tudom más is látszana-e.
iTunes nincs fent, volt de már eltávolítottam.

(#1202) radi8tor válasza kkp900 (#1195) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kérdezz rá itt: iOS alkalmazások topik

⭐ Stella

(#1203) Viktor0610 válasza #03372544 (#1201) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még jó, hogy a készüléken nem csak a képeket szoktuk manipulálni. :P
Pl. csengőhangokat. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1204) B-L-A-C-K válasza Hiden77 (#1200) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i6+-om volt vagy 2 hétig, ott az én átlagos használatban 2 napokat bírt a telefon, SE is ennyit megy, i6/6S-nél már nem tudtam kihúzni 2 napokat.

(#1205) kkp900 válasza radi8tor (#1202) üzenetére


kkp900
senior tag

Akkor tisztázzuk ,most rajtam kívül mindenkinek szépen frissít a gyári jönnek az emailek ki is jelzi piros számmal,meg kikapcsolt kijelző mellett is feléled és 2 sorban kiírja kitől jött meg a szöveg elejét!!???????????????Vagy a Gmail mindenkinél tökéletesen működik semmi panasz??? :F

(#1206) kkp900


kkp900
senior tag

Azért remélem a hangra is reagál majd valaki valamit ,hogy miért halkabb mint az I6????Kisebb a hangszóró vagy a dac benne vagy mi???

(#1207) radi8tor válasza kkp900 (#1205) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erre nem tudok válaszolni, mert nem használok Gmailt. Azért javasoltam azt a topikot, mert az foglalkozik alkalmazásokkal, valószínű előbb kapsz választ a kérdésedre.
iPhone topik is jó lehet a kérdésednek, az is pörög. :K

⭐ Stella

(#1209) B-L-A-C-K válasza kkp900 (#1195) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem így még nem hülyült be soha, lehet a fiókoddal van valami, de tényleg jobb ha rákérdezel iOS alkalmazás topikban, hátha tud valaki valami okosat mondani.
Gyári email-be meg ha beállítod a gmail-t azonnal nem jön meg az üzenete, mert nincs benne push funkció. Esetleg még megpróbálhatod Outlook app-al a gmail-es emailed.

(#1206) kkp900: Ezt már egyszer leírtam, ha jól rémlik pont neked, hogy semmi gond nincs hanggal i6/6S-hez képest, ha te így érzed akkor a készülékkel van valami.

[ Szerkesztve ]

(#1210) Masterboy84 válasza kkp900 (#1205) üzenetére


Masterboy84
tag

Nekem pont a 4S-emnél volt max 2x ilyen probléma, de az is lehet hogy akkor a nettel volt gond. Most az SE-nél 1 hét alatt nem volt problémám a gmail-lel.

(#1211) Tibee86 válasza kkp900 (#1205) üzenetére


Tibee86
veterán

Hibátlanul működik évek óta a gyári mail app. nálam.

(#1212) nikilauda válasza B-L-A-C-K (#1209) üzenetére


nikilauda
senior tag

Visszatérve a törött kijelzőre:
Nem lett jó az 5S kijelezője bele, nem tudták cserélni. Két darabot is próbáltak.

(#1213) 4264adam


4264adam
veterán

Még mindig készletet jelöl a Telekom honlap. :Y

Srácok mi van veletek?
-Gyorsan vigyétek :K

Én bezzeg hiába hívom a kapcsolat tartót ki nyom így nem tudom mehetek-e már végre az üzletbe :(((

(#1214) B-L-A-C-K válasza nikilauda (#1212) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem jó hír...

(#1215) 4264adam válasza nikilauda (#1212) üzenetére


4264adam
veterán

Ezek szerint csak történt valami kis "áttervezés" és gyártás

(#1216) AndrewBlase válasza 4264adam (#1213) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igen. A 64 gigás Rose-Gold példányt. Az meg annyira nem kapós. :)

A 16-os Space-grey az "téves riasztás", mihelyst megvennéd, az alábbi üzenet fogad:

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1217) 4264adam válasza AndrewBlase (#1216) üzenetére


4264adam
veterán

Most beszéltem velük. Azt mondják remélik a jövő hét folyamán érkezik egy nagyobb szállítmány, mert mindig a hónap elején szokott érkezni, hó közben pár példány csupán.

(#1218) AndrewBlase válasza 4264adam (#1217) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Úgy legyen! Ámen. :DD

Miért mindig én???

(#1219) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok!

Lumia-ról váltottam, az sms-eket át lehet valahogy menteni?

üdv,

(#1220) nikilauda válasza 4264adam (#1215) üzenetére


nikilauda
senior tag

Valami biztosan. Remélem hamarosan lehet hozzá kapni kijelzőt, mert így használni sincs kedvem.

(#1221) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de: az I-Cloud visszafelé is szinkronizál a telefonnal?

Vagyis, ha a már feltöltött képet/videót törlöm a telefonról, az ugyebár ugyanúgy megmarad a felhőben, mint a Onedrive-on?

Kérdezem ezt azért, mert gondolkodám, hogy elég nekem a 16-os változat, vagy sem? A jelenlegi is 16 gigás, és ez se bővíthető, viszont ezen is van még 3,4 giga szabadon. Ebből kiindulva lehet, hogy "felesleges" kiadnom plusz 40e Huf-ot a 64-es változatra?

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1222) B-L-A-C-K válasza AndrewBlase (#1221) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Addig marad meg míg rànem szinkronizál a telefon.

(#1223) kkp900


kkp900
senior tag

Nem lehet ,hogy azért hallom halkabban a másik fél beszédjét mert kisebb a hangszóró benne fent is meg lent is????Meg a nyílás is szerintem arányosan kisebb mint egy 6-nál!!!Legalábbis erre gondolok ,hogy arányosan következik kisebb előlap kisebb hangszóró lehet benne.... :F

(#1224) radi8tor válasza Vladek83 (#1219) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fizetős programokkal működik csak.
Kérdezz rá itt: iOS alkalmazások topik

⭐ Stella

(#1225) AndrewBlase válasza B-L-A-C-K (#1222) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezt értsem úgy, hogy amint betellik az 5GB(?) tárhely, automatikusan felülírja a régit, kérdezés nélkül?

Miért mindig én???

(#1226) B-L-A-C-K válasza AndrewBlase (#1225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha iCloud mentés be van kapcsolva akkor minden nap szinkronizál ha van WiFi kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#1227) Vladek83 válasza radi8tor (#1224) üzenetére


Vladek83
tag

Köszönöm!

(#1228) AndrewBlase válasza B-L-A-C-K (#1226) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezt értem, és köszönöm, de nem válasz a kérdésemre.

Miért mindig én???

(#1229) rongyi


rongyi
aktív tag

Nekem volna egy olyan problémám, hogy amikor Messengeren üzenetet kapok, akkor nem ad hangjelzést a telefon ill. a kijelző se villan fel, ha zárolva van. Nem tudom mi lehet a probléma, mert az összes értesítés be van kapcsolva. Ötlet?

(#1230) Viktor0610 válasza AndrewBlase (#1228) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De. :P

Ha jól értem, iCloudba napi szinten ment, és mindig felülírja a régit. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1231) myself45850 válasza AndrewBlase (#1221) üzenetére


myself45850
tag

Szia
Én nem használom az ICloud-ot, mert androidon is a Google Fotókat használtam és nem akartam variálni most. Ott is be lehet állítani , hogy Wifin vagy adat hálózaton szinkronizáljon. Ha a telefonról törlöd, a Google Fotókban megmarad, de ha a Google Fotókban törlöd, akkor a telefonról is törli.

(#1232) AndrewBlase válasza myself45850 (#1231) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

" Ha a telefonról törlöd, a Google Fotókban megmarad, de ha a Google Fotókban törlöd, akkor a telefonról is törli."

Na, ilyesmi választ vártam (csak az iCloud-ra vonatkoztatva). Köszönöm! :))

Miért mindig én???

(#1233) Mastershifu válasza AndrewBlase (#1232) üzenetére


Mastershifu
tag

Ez Dropbox-on is így van? Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#1234) Sztif


Sztif
aktív tag

Lassan ket hete hogy megrendeltem, de meg semmi hir rola. Addig szepen sorra erkeznek be hozza a dolgok.
Eddig vettem ra egy Xpro tempered glass-t. Nalam anno bevalt, nagyon jo minoseg olcson. Es magyar! ;)
Egy vekony attetszo tokot a Power Support-tol.

Ami viszont ma jott, az egy utangyartott charging dock. Szinte ugyanolyan mint a gyari, de toredekeert! Minosegi aluminiumbol, alja gumirozott. Jar hozza adatkabel, ellentetben a gyarival. Ez a kabel viszont USB. Szerencsere nem lightning hanem microUSB bemenete van. Az egesz nagyon minosegi cucc. Alig varom hogy hasznalhassam mar. Mutatoba par kep:

1
2

[ Szerkesztve ]

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1235) Tibee86 válasza Sztif (#1234) üzenetére


Tibee86
veterán

Ehhez a dock-hoz tudsz adni egy linket, hogy hol lehet kapni?

(#1236) Sztif válasza Tibee86 (#1235) üzenetére


Sztif
aktív tag

Amazon.co.uk

Innen rendeltem. Mashol nem neztem.

[ Szerkesztve ]

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1237) randras válasza Sztif (#1234) üzenetére


randras
veterán

Nekem ma a Slim Armor S tokom jött meg... vagyis az ahelyett hibásan feladott sima Slim Armor. :W

Pár napja meg a dbrand skinek, az iPhoné ilyen lesz (majd ha felrakom, lefényképezem a telefonon is a krumpli G2-vel). Jó lesz szerintem: [link]

(#1238) Sztif válasza randras (#1237) üzenetére


Sztif
aktív tag

Ha jol tudom nincs kulonbseg a sima es az S verzio kozott, nem?!? Utobbi volt anno az 5S-en. biztosan vedi a telefont, de egy ido utan nekem tul bumszlinak hatott. Ha Spigen akkor Ultra Hybrid. Szerintem az egyik legjobb tok. Szimpatikus hogy mivel atlatszo plexi a hatulja, fenykepekkel vagy mintakkal egyenre szabhato.

Ezt vettem nemreg. Olyasmi lehet mint a Nillkin Nature TPU, bar nem szilikon az anyaga.
Ami nem tetszik, hogy a hatulja fenyes nem pedig matt. Ami szerencsesebb lenne, mert igy a karcok, kopasok nagyon megfognak latszodni rajta...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1239) huan


huan
őstag

Tudnátok ajánlani itthonról olyan kábelt és autós szivartöltőt, ami megfelelő az SE-hez töltés szempontjából?
Elbizonytalanodtam, hogy mit ismerne fel és mit nem.
Mit jelent az MFi és mit a Lighting?

[ Szerkesztve ]

(#1240) Mastershifu válasza randras (#1237) üzenetére


Mastershifu
tag

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ez a "Skin", ez ilyen matrica dolog? Olyan fóliának tűnik nekem

Ezt is raksz rá, meg tokot is?

Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#1241) Alex91 válasza huan (#1239) üzenetére


Alex91
félisten

[link], ez biztos, hogy jo kabel, es az ara is elfogadhato...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1242) rongyi válasza rongyi (#1229) üzenetére


rongyi
aktív tag

Erre valaki? :F

(#1243) Mastershifu válasza huan (#1239) üzenetére


Mastershifu
tag

A "Lightning" az a csatlakozó típusa, az "MFi" pedig, azt hiszem, egy Apple standardnak megfelelő tanúsítvány. Mindenképpen MFi-set vegyél, de nekem úgy rémlik a fórumról, hogy egyszer már linkelted is. :)

Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#1244) huan válasza Mastershifu (#1243) üzenetére


huan
őstag

Igen, volt link, csak itthoni árakat szerettem volna megnézni.

(#1245) Because


Because
őstag

szerintetek van rá esély, hogy majd a karácsonyi akciók keretében a telekomnál beesik a teló ára 100k alá? (move XS csomag szinten) a jelenlegi Samsung A3 méreteit imádom, eszem ágában se lenne akár 5"-ra menni

[ Szerkesztve ]

(#1246) venge


venge
tag

Minden este muszáj feltennem töltőre a telefonom.
Néztem a tegnapi használatot, 3 óra 37 percet beszéltem, 7%-ra esett estére a töltöttség.
Az előző készülékem egy 4s volt, amire vettem egy töltős tokot, hát az sem bírta tovább!
Szóval, jó kis telefon ez!

[ Szerkesztve ]

(#1247) Sztif válasza huan (#1239) üzenetére


Sztif
aktív tag

Itt egy hasznos fejtagito, ha kerulni szeretned a gagyi utanzatokat. ;)

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1248) domojko


domojko
senior tag

Az ujdonság és ebből adódó készlethiány átlagban mennyi idő alatt szokott lecsengni? Tehát mikorra várható hogy folyamatosan elérhető mindenhol minden szinben és méretben. Illetve a megjelenéstől számítva mikorra szokott esni az ára?

(#1249) B-L-A-C-K válasza domojko (#1248) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megjelenés után pár hónap...

(#1250) domojko válasza B-L-A-C-K (#1249) üzenetére


domojko
senior tag

Értem. Köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.