Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) 4264adam válasza #03372544 (#1100) üzenetére


4264adam
veterán

Nem értem az összefüggést az írásomra. Kicsit kifejtenéd jobban ? :R Elnézést

[ Szerkesztve ]

(#1102) kali válasza 4264adam (#1099) üzenetére


kali
legenda

2013. január 30.

(#1103) 4264adam válasza kali (#1102) üzenetére


4264adam
veterán

Mi okból lett kivéve?

Ha valóban 2013. Akkor észre sem vettem semmit és most sem fogok mert 2014.01.17.-én váltottam egy szörnyű F6-ra...

(#1104) Tibee86 válasza #03372544 (#1090) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, sajnos ehhez is JB kell, viszont utána már ez is és elég sok minden állítható a kamera alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#1105) kali válasza 4264adam (#1103) üzenetére


kali
legenda

a google azóta csak saját platformon (android) támogat az ingyenes opciókban (fizetősen/cégesen nem szűnt meg), ios és wp esetén azóta ez van a nem google, hanem a gyártók által alapban intergrált, saját kliensekkel/alkalmazásokkal.
annyi, hogy ios esetén például ha valaki a későbbiekben nem állította be újnak a telefont, akkor maradt a szerveren a régi, még push képes állapot, ezért nem mindenki vette észre azonnal, hanem idő kérdése a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1106) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Kezd tele lenni a hócipőm a Telekommal. Nem kicsit, nagyon!

Jött a mail, hogy van készleten 64 gigás "űrszürke", nosza azonnal rárepültem a webshopra, semmi. Hogyaza!

Kb 10 perc múlva ismét, hátha frissült a shop adata, látom van, mindjárt ki is jelöltem, hogy melyik kell, választanám a tarifacsomagot, ahhoz ugye be kell lépni, és mire az a kib@szott qrva lassú oldaluk ismét betöltött, ismét nincs készleten a készülék. :W :W :W

Hát, én is úgy leszek, mint írta itt egy fórumtárs, hamarabb jön meg Kínából a tok/miegymás a telefonhoz, mint hogy a telefont meg lehetne venni... :(((

Miért mindig én???

(#1107) myself45850 válasza #03372544 (#1093) üzenetére


myself45850
tag

Így már sikerült :)
Köszi

(#1108) ggyula válasza AndrewBlase (#1106) üzenetére


ggyula
tag

Én is ugyanígy jártam ma... hetek óta várok a készülékre... "felidegesítettem magam" és vettem egy 6S-t :))

(#1109) JohnnySmith


JohnnySmith
csendes tag

Nekem szimpatikus. 4" - 4,5" közötti telefonok között érzem jól magam.
Soha nem volt almás termékem, jelenleg egy több mint 2éves Xperia SP-m van. Kicsit rá is untam már az Androidra. Azt hiszem eljött az idő hogy kipróbáljam az ios-t.
Egyenlőre amit láttam, olvastam az SE-ről , nekem tökéletesnek tűnik...meglátjuk.

Gigabyte-Z170-D3H, i7 7700K, Corsair VengeanceLPX 16GB, Gigabyte GTX1060 6GB , Zalman Z11 Plus. Cuore Sportivo & The Power of Dreams

(#1110) #03372544 válasza JohnnySmith (#1109) üzenetére


#03372544
törölt tag

Láttam SP-t, próbáltam is használni, hát azután ez megváltás lesz.

(#1111) B-L-A-C-K válasza #03372544 (#1110) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért csak egy 3 éves telefon azt is tegyük hozzá.

(#1112) #03372544 válasza B-L-A-C-K (#1111) üzenetére


#03372544
törölt tag

OFF

A Z is annyi idős, mégis jól használható, pörgős ma is.
Az SP-nek a benne lévő hardverrel sokkal jobbnak kellene lennie, mint amilyen.
Egyébként haverral rájöttünk mi a kínja, a tárolója valami irtó lassú gagyi szar, amint szeretnél valamit használni miközben valami írja a tárolót (pl. épp telepítesz valamit), leakad az egész.

[ Szerkesztve ]

(#1113) randras


randras
veterán

AirMail alkalmazásban működik a sokat emlegetett push mód?

(#1114) 4264adam válasza AndrewBlase (#1106) üzenetére


4264adam
veterán

Én írtam :B

Én leghamarabb "Esetleg" csütörtökön vehetem át, ha lesz készleten. Mondtam már hogy, megjelenés napján rendeltem meg üzletben? :DD :(((

(#1115) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Hol lehet beállítani, hogy a google-os névjegyek és naptárbejegyzések szinkronizálódjanak a telefonnal?

(#1116) kali válasza huan (#1115) üzenetére


kali
legenda

szia,

beállítások -> mail, kontaktok, naptárak -> gmail -> kapcsoló be a kontaktoknál és a naptáraknál

(#1117) huan válasza kali (#1116) üzenetére


huan
őstag

Köszi.
És az írás kiegészítést, javítást? :)

(#1118) kali válasza huan (#1117) üzenetére


kali
legenda

beállítások -> általános -> billentyűzet -> automata javítás

(#1119) huan válasza kali (#1118) üzenetére


huan
őstag

Ismét köszi!
És azt, hogy a helymeghatározás csak mobilhálózaton, vagy wifi-n történjen, GPS-en ne, azt hol lehet változtatni?

(#1120) kali válasza huan (#1119) üzenetére


kali
legenda

nem tudok ilyenről direktben, a helymeghatározás rásegítős beállításait itt találod; beállítások -> adatvédelem -> helymeghatározás -> rendszerszolgáltatások -> mobilhálózat, wifi...stb.

(#1121) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Felmerült bennem egy kérdés. Van ez az "élőkép" izé. Ez most egy GIF-et csinál, vagy valami olyan formátumot, amit csak az IOS kezel?

Miért mindig én???

(#1122) B-L-A-C-K válasza AndrewBlase (#1121) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jpeg lesz belőle, az hogy valamivel giffé nem e lehet átalakítani az passz, nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel sose mert nem érdekelt ez a live fotó soha.

(#1123) AndrewBlase válasza B-L-A-C-K (#1122) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha sima JPEG, akkor az mitől lesz élő?
Vagy több JPEG-et rögzít, amit viszont csak ezen rendszeren lehet kvázi "videóklippként" összefűzve megnézni?

Miért mindig én???

(#1124) myself45850 válasza AndrewBlase (#1121) üzenetére


myself45850
tag

A Google fotók is lejátsza telefonon

(#1125) B-L-A-C-K válasza AndrewBlase (#1123) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom mi alapján rakja össze, de ha csinálok egyet és lementek gépre, az jpeg lesz.

(#1126) AndrewBlase válasza B-L-A-C-K (#1125) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Értem. Azt hiszem. :D

Köszönöm az infót! :R

Miért mindig én???

(#1127) huan


huan
őstag

Az miért van, hogy az appstore-ban elég sok alkalmazásra ha rányomsz nem töltődik le, csak forog, forog...
Újraindítva a készüléket segít rajta.
És a világ legsötétebb kérdése: Mivel is lehet a telefon tartalmát lemásolni PC-re, illetve felmásolni valamit? :B

(#1128) Scholes9 válasza JohnnySmith (#1109) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tuti tetszeni fog :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1129) lugosi válasza huan (#1127) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

iTunes-szal tudsz dolgokat szinkronizálni a telefon és a számítógép között.

(#1130) semmiho válasza JohnnySmith (#1109) üzenetére


semmiho
tag

~3 év S4 Minizés után léptem meg a 64 Gb-os kivitelt, még csak 3 hetes kb., idáig tetszik. Nagyon más világ, mint az androidos. Az ujjlenyomat-olvasó a beépített extra biztonsági funkciókkal érezteti, hogy ez egy más világ. A kijelző mérete teljesen OK, nekem a kicsi, könnyű telefonok jöttek be mindig - de ez nyilván szubjektív. A sebessége állítólag nagyon jó, de csak annyi tűnt fel nekem, a mozgások, a navigáció sosem darabos. Az S4-gyel azért voltak itt gondok, pedig az sem volt rossz telefon. A mountain bike hobbim miatt biztos ami biztos, egy sima áttetsző, szürkés árnyalatú LAUT tokba tettem az egyébként fekete-szürke készüléket és védőfólia nélkül - esztétikailag példás és mindössze 126 gramm így együtt. :) (Versenyzésnél a Watt/kg az, ami leginkább számít, ugye - na meg tepsivel a zsebemben mégsem járhatok!) ;)
Videó 720p @ 240fps brutál!

Van olyan dolog is, ami kevésbé tetszik. Például, hogy ami Androidon service-ként futott, mint a Garmin Connect és társai, itt úgy működik csak, hogy egyszer elindítom és hagyom futni a háttérben. Vagy csak nem találtam még meg a megfelelő beállításokat, ez is benne van. Mindegy, ez nem tetszik annyira, de azért lehet élni vele.

Akksi nálam 2.5-3 napot bír mérsékelt/közepes használat mellett.

(#1131) shteer válasza B-L-A-C-K (#1125) üzenetére


shteer
titán

egy .MOV nem lesz mellette?

..szerintem jónak tűnik

(#1132) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Írtam régebben hogy rendeltem ezt a műbőr tokot, és nem kapta meg az ajánlott rendelést részemről. Most innen rendeltem egy másikat (csak más színben). Itt már a némító gomb kivágása teljesen passzos, az alján a jack, illetve a töltő csati helye is tökéletes, egyedül a mikrofon, és a hangszóró kis lyukazásai nem 100%-osak, ott pár kis lyuk nincs a helyén, de ez szerintem nem olyan vészes. A nem eredeti bőrt leszámítva mondhatni majdnem olyan mint a 14 ezres gyári tok, szóval ~1830 Ft-ért én csak ajánlani tudom.

shteer: Megnéztem megint, egészen pontosan .JPG fájl ként jelenik meg PC-n.

(#1133) #03372544 válasza B-L-A-C-K (#1132) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nézegetek én is tokokat, főleg mivel gold változat jutott nekem a telóból, de mindegyik elcsúfítja szerintem.
Hiába dolgoztak szegény dizájnerek a készüléken annyit, ha aztán én meg rádobok egy ilyen egybetokot. :)
Meg aztán hiába hivatkozom a prémium anyagminőségre, fémház, stb, ha kívülről csak egy egybefüggő műanyag vagy szilikon burkolat látszik az egészből. :)

[ Szerkesztve ]

(#1134) janes1976 válasza #03372544 (#1133) üzenetére


janes1976
őstag

Az asztro szürkén kívül sztem mind női szín vagy langyi. :DDD

Így ugye nem csak azért kerül rá tok. :DD

Amúgy egyetértek, ilyen szép telefont tokkal elcsúfítani. ;]

De mondjuk ha leejted a telót, akkor meg de jó a tok. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#1135) myself45850


myself45850
tag

Feltelepítettem Pc-re az itools 3-at, de nem látja a telefont. Az itunes is fent van, az tökéletesen kommunikál a telefonnal? Hogyan kell ezt pontosan csinálni?

(#1136) B-L-A-C-K válasza #03372544 (#1133) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, tok nélkül minden jobb, de mindig úgy vagyok vele hogy addig vigyázok rá míg nincs rajta sérülés. Vagyis jobban idegesítene egy benyomódás rajta mint az hogy viszonylag egy normális szolid tokban hordom. Ha már van rajta viszont valami sérülés, akkor már én is elszoktam felejteni a tokokat.

(#1137) radi8tor válasza shteer (#1131) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De van mellette .MOV is ugyanolyan névvel, mint a live módban készített kép. :K

⭐ Stella

(#1138) Nimda válasza B-L-A-C-K (#1132) üzenetére


Nimda
addikt

Ezekkel a tokokkal vigyázni kell, mert idehaza eladhatják gyárinak közel ugyanannyiért, már amelyiken rajta van az alma logó.Nem tudom van e valami megkülönböztető jel, bár gyanítom belül más anyagból van.

(#1139) #03372544


#03372544
törölt tag

Az enyémben n69uAP chip van, ami az internet szerint Samsung gyártmány.
Engem nem izgat, csak mint érdekesség írom.

(#1140) B-L-A-C-K válasza Nimda (#1138) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezen is ott a logó, és a belsejében is, viszont ha megszagolod érzed rajta nem valódi bőr, így elég csak megszagolni. :)

(#1141) bluemirage válasza #03372544 (#1139) üzenetére


bluemirage
őstag

Nem tudom, hogy mire gondolsz, de a köztudott, hogy a Samsung gyártja pl. az A9-est az SE-be.
Elvileg az A9-est a TSMC vagy az Samsung gyártja egyébként is.
A TSMC-nél készülők a legenda (ill. néhány mérés szerint) szerint takarékosabbak egy picivel...

Meliora sunt bono inimica

(#1142) #03372544 válasza bluemirage (#1141) üzenetére


#03372544
törölt tag

Csak arra mondom, hogy tudom volt ez a "chipgate" a TSMC és a Samsung procik körül.
Tudom hogy semmit se számít, csak az érdekesség kedvéért jelzem, hogy nálam samu van.

(#1143) B-L-A-C-K válasza #03372544 (#1142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is az van most, de 2 db 6S-sem volt azok meg TSMC-sek voltak, semmi hátránya vagy előnye nincs attól hogy ez vagy az van.

(#1144) Masterboy84 válasza #03372544 (#1133) üzenetére


Masterboy84
tag

Pontosan így gondolom én is. Nekem is gold van, de szerintem nagyon szép. Kár lenne betakarni, bár csak jó lenne megvédeni vmivel... :/ :F

(#1145) huan válasza B-L-A-C-K (#514) üzenetére


huan
őstag

Szia!
1 teljes nap használat után: ;)
Őrület ez a telefon! :DD Van pár hely, ahol nem értem mit miért csinál (pl.néhol visszavált gyári billentyűzetre egy telepített helyett, de tapasztalt iPhonosok-mondták, hogy biztonsági okokból...) de tudod mire jöttem rá már az első nap? Androidnál az nem tetszett pl., hogy mindenre (email-re, sms-re,telefonkönyvre...) van egy valag program. Mindegyik jó valamiért, tetszetős, de mindet megtanulni hol mit kell beállítgatni, majd egy frissítésnél ezeket visszaállítani...túl sok volt mindenből, elvesztem ott sok mindenben és a Nexus vonal friss gyári mivolta volt a legjobb dolog nekem. Szóval a gyári dolgokat szeretem, mert azok letisztultak, egyszerűek, mennek és kész. Amíg nem jöttek ott a gondok. (kameraalkalmazás leállt, programkidobások, mindez full gyári felületen)
Na most itt mindenre van gyári megoldás, legalábbis amire nekem szükségem van. Szóval nem kell külön program és ez borzasztó szimpatikus. És persze ezek pörögnek is gyáriban! Az alkalmazások sokkal szebbek, minőségibbek. A munkahelyemen sorban jönnek megcsodálni(gold), pedig 5S külső ugye. Olyan mint egy ékszer ;]
Nekem nem volt még iPhone-om, de már 1 nap után tényleg igazad lesz... :)) :C

(#1146) B-L-A-C-K válasza huan (#1145) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;)

(#1137) radi8tor1: Érdekes nekem csak JPG van.

[ Szerkesztve ]

(#1147) SkyLine3000 válasza #03372544 (#1110) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az SP már megjelenésekor is szar volt, bár, akkor a hardvere nem ezt feltételezte. Attól elhiszem, h az SE megváltás lesz. Még jó, h a droidot nem az SP alapján ítéljük meg.:D

(#1148) 4264adam válasza SkyLine3000 (#1147) üzenetére


4264adam
veterán

Hanem az F6 alapján :D

Üdv itt is ;)

(#1149) #03372544


#03372544
törölt tag

A Hangouts videóhívás nálatok is durván felforrósítja a készüléket?

(#1150) B-L-A-C-K válasza #03372544 (#1149) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Részemről passz, nem használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.