Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#252) Wesder


Wesder
félisten

Az én hsz-om miért lett törölve? :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253) radi8tor válasza Wesder (#252) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért, amiért a többi is törölve lesz, ha nem a témáról folyik a beszélgetés.
Szakmai topikban tilos offolni.

⭐ Stella

(#254) Wesder válasza radi8tor (#253) üzenetére


Wesder
félisten

Rendben értettem :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

igazából amit a nagyképernyős telógyártók képtelenek felfogni, az az hogy ha rádobok egy valóban strapabíró (nem csak design) tokot egy 4"-es iPhone-re akkor az még tökéletes kezelhetőséggel használható tovább... de egy 5-6"al baromi gusztustalanná válik az egész koncepció tokkal.
én nem a karcoktól félek, hanem az adataimat féltem. sokan hencegnek, h ők bezzeg tok nélkül oldják meg ezt a kérdést, csak nem értem mire fel ez a nagy biztonságérzet... adatmentés nem olcsó játék (ha egyáltalán lehetséges). egy kijelzőtörés is elég húzos móka... persze tok sem 100%os garancia, de jóval többet ér mint a semmi. szerintem a 4.5 a határ valahol még kényelmes egy kezes használatnak, de akkor vékony kávával. ha tokban van akkor inkább 4.3 körül.

4.3'' ezzel az SE specifikációval az égbe repítené az Apple-t...

(#256) radi8tor válasza Ágógreen (#255) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én tok nélkül használtam 5S-t és csak egy alkalommal ejtettem le kocsiban, amikor bele akadt a töltő kábel a kabát ujjam gombjába és kirántottam a telefont a helyéről.
Tok nélkül is van élet. :)

⭐ Stella

(#257) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Köszi a tesztet srácok, de azt hittem meg fogjátok említeni az általam észre vett hibát a telefonnal kapcsolatban.

Tudni kell rólam, hogy napi szinten van a kezemben olyan telefon, amilyet akarok a munkámból kifolyólag, de az iPhone SE kijelzője egy hányadék. Mikor kiraktam a demo falra a készüléket, akkor kicsit meglepődve láttam, hogy a kijelző felső része olyan szép sárga, mintha egy elhasználódott iPhone 5/5S-t láttam volna, de gondoltam ez az úgymond DEMO készülék miatt van. Aztán akkor már tutira vettem a jelenséget, mikor az eladási darabot megtekintettem bekapcsolt állapotban. Fehér háttérnél lehet látni oldalról.

Akinek van már SE készüléke, az nézze meg legyen szíves az általam leírt észrevételt, mert lehet csak az az üzlet szívta be a szar darabokat, amiben én dolgozok. Ettől függetlenül nagyon korrekt kis készülék. :)

[ Szerkesztve ]

(#258) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#257) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olvastam már róla külföldi oldalakon hogy máshol is akadtak ilyen sárgás kijelzőjű darabok, ezek hibásak, gondolom cserélik is őket gariba. Én eddig 2db SE-t láttam, abból az egyik az enyém, és egyik se volt ilyen.

(#259) #20655360 válasza Ágógreen (#255) üzenetére


#20655360
törölt tag

Azért fontos adatokat ne csak telón tároljunk már... Bármikor megdögölhetnek ezek a trendi okosszarok. Még leejteni se kell.

(#260) B-L-A-C-K válasza #20655360 (#259) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért van a napi automatikus iCloud mentés (lementi az egész rendszeredet)...

(#261) #20655360 válasza B-L-A-C-K (#260) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ok, de az felhő... személyes adatot felhőre soha sztem, de mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

(#262) Amos17


Amos17
tag

Én megértem, hogy sok embernek bejön a kis méretű telefon a könnyebb használhatósága miatt, főleg úgy, hogy egy csúcs hardver van benne ami által, a jelenlegi op rendszerrel megtámogatva, akár 2-3 évig is jól használható lesz.
De akkor sem fogom megérteni, hogy 2016-ban a világ egyik legnagyobb mobilgyártója miért nem tudott egy jobb screen to body ratio.val rendelkező mobilt összerakni mert ez így, szvsz jelen formában nagyon gáz. Ugyanekkora méret mellett 4,3" vagy akár egy 4,5" kijelzőt is el tudtam volna képzelni. A technológia adott így ezek szerint csak az akarat hiányzott.
Másrészről, ha objektívan nézzük iphone-ok között talán ez a legtúlárazottabb modell.
Gondoljunk csak bele:
Új design? Nincs, de van egy lassan 3 éves design (copy-paste)
Új fajta kijelző? Nincs, de van egy lassan 3 éves kijelző technológia (raktár kisöprés).
Innovatív, új fejlesztés? Nincs (habár a Touch rendelkezésre áll házon belül)
De mit kapunk?
Új proci? Igen, napjaink leggyorsabb processzora,
Új kamera? Igen, napjaink top 5-ben lévő mobilkameráját.
Most őszintén? Megér ennyit pénzt ez? Szerintem nem. Úgy, hogy a többi modellen is extrém haszonkulcsot használnak, még úgy sem. Például a sima 6-os előállítása USD 200 azaz kb 55e Ft [link]. Akkor ennél a telefonnál, ahol a méretcsökkenés miatt, a készülékház előállítása olcsóbb és a raktárban porosodó korábbi kijelzőpaneleket felhasználva mennyi lesz? USD 150? 41e Ft? És ezért elkérnek 160e Ft-ot?
Ha nagyobb kijelzőt dobtak volna bele + Force touch akkor azt mondom, hogy simán best buy lenne, de így egyáltalán nem éri meg... semmiféle szempontból... Szerintem ekkora kijelző mellett nagyon kényelmetlen tartalomfogyasztásra használni így marad a telefonálás meg sms, arra meg egy 3210-es nokia is elég, vagy bármi más...

Offtopik: akik nem tudnak "nagy" telefont használni azoknak üzenem: Gyakorolni, Gyakorolni, Gyakorolni! Anno Motorila Defy => S3 váltásnál az első 2 hétben nehéz volt de utána ráérez az ember és simán tudja majd egy kézzel is használni a 5" körüli telefonokat.

(#263) Årpi válasza Dzsuri89 (#257) üzenetére


Årpi
őstag

Nekem nagyon érzékeny szemem van,de nem mondanám hogy észrevettem volna sárgaságot a tetején,főleg nem "szép sárga, mintha egy elhasználódott iPhone 5/5S-t láttam volna" szintűt. Mondjuk szerintem iPhone 5 óta a kijelző felső és alsó része nem 100%ig ugyanannyi fényt kap mert nagyon sok 5/5S modellnél észrevettem hogy a kijelző teteje kicsit másabb mint az alja. Szóval feltűnt volna ha SE-nél sárga lenne a kijelző teteje :R (Ellenben azt viszont nem tagadom hogy az 5/5S-nél észrevett dolog itt nem jelenne meg,de más nem igazán látja ezt amikor mutatom neki,így lehet én vagyok túl érzékeny az ilyenekre :D )

#262

Nem tudom milyen telefonod van most,de szerintem ott sem akarod tudni mennyibe kerül az alkatrészdíj :) Persze a marketing,szoftverfejlesztés,hardverfejlesztés meg a többi huncutság ingyen van,azt nem kell beleszámolni :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#265) jozsi252


jozsi252
veterán

"Ár/érték aránya 7 pont"

Ha egy 200k-s telefon 6 pontot kap, akkor egy 50k-val kevesebbe kerülő miért csak 1 ponttal kap többet? Illetve nyilván szójáték, de az hogy ez SE lett olcsó kicsit túlzás.. A 159k-s árból 36k csak maga az adó. Ha 5% lenne az áfa, már megkapná a 10 pontot? Mert ugye akkor csak 131k lenne a telefon..

Illetve 4"-os méretbe, ilyen hardverrel nem kap ajánlottat, akkor mit kellene letenni az asztalra hogy megkapja az ajánlott plecsnit? Ja igen, olyat kellene hogy mindenbe a legjobb legyen 100k-ért.. akkor talán megkapná.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#266) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Kicsit értetlenül olvasom azokat a hsz-okat, amik a szerzőt elfogultsággal vádolják. Őszinte, tárgyilagos, húsbavágó részletességgel számon kéri a dolgokat egy - a gyártó által is - magasra pozicionált készüléken. Magas ár, magas elvárások. Ahol nem tudja megugrani a lecet (pl. kijelző, stb.), ott nyilván említésre kerül, hogy ez vagy az hiányzik. Aki meg azzal jön, hogy "vótmá", az elfelejti, hogy a nagyszámú olvasókör tagjai között van olyan, aki nem olvasta a korábbi iPhone teszteket, és olyan írást szeretne, amelyik tartalmilag önmagában is megállja a helyét, nem referál folyamatosan a korábbiakra.

A hatos széria nekem sem tetszett, az 5s az utolsó szép iPhone, de azért egy minimálisat valóban reszelhettek volna. Mondjuk legalább így a tokok maradhatnak.

Btw ilyen mobilnetárakkal, mint amilyen ma Magyarországon elérhető, vicc bármilyen felhőszolgáltatást emlegetni a kis tárhely kapcsán.

Amúgy szimpi, hogy a sok sírás a méret miatt fülekre talált, annak ellenére, hogy én már biztosan nem tudnám használni ezt a méretet.
Hat collt is lehet egy kézzel stabilan fogni, pedig nem vagyok kosaras, de ez szubjektív :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#267) ToniSoprano válasza jozsi252 (#265) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Iphone 6 megkapta az ajánlott plecsnit, mert volt benne innováció:[link], meg legalább 2-3 év után végre valami új forma, ami vitatható szép-e, de legalább érdekes, nem unalmas.

Itt az SE-nél semmi innováció nincs benne, egymár 4 éve 2012. évben kiadott formába az 5-ösbe beleraktak egy kicsit jobb hardvert. Azért azóta eltelt 4 év, ez a forma és a vastag kávákon, kicsit változtathattak volna ekkora méretben simán illene 4,3 colos kijelző: [link]

3-4 évvel ezelőtt tetszett az iphone 5, mostmár hogy új telefonok vannak, azt modnom már elavult és randa, ósdi. Egy a 2012. évi jócskán 4 éves dizájnért elkérni 160-at az elég durva szerintem.

Pl az uatógyárak is tudnak új formákat tervezni 2-3 éventene és a régebbi kocsiknak jócskán lemegy az ára. És az autóknál is 1-2 évente van ráncfelvarrás, itt még ez sem történt meg. És az új autók melett egy 3-4 éves autó dizájnja már elavultnak tűnik még akkor is ha korábban tetszett, de időközben az innováció sokat változtatott az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#268) jozsi252 válasza ToniSoprano (#267) üzenetére


jozsi252
veterán

Hogyha az eladások illetve a felmérések azt mutatják hogy az embereknek nagyon bejön az a design, akkor miért kellene arról váltani? Nem hiába adtak el iszonyat sokat pl. az 5s-ből. Nekem is volt, semmi gondom nem volt vele.

azpl az uatógyárak is tudnak új formákat tervezni 2-3 éventene és a régebbi kocsiknak jócskán lemegy az ára.

2 évente jön ki új széria, ugyebár most a 7 lesz, ami új design-t fog kapni. A köztes időbe meg jön ki a gyorsabb kicsit okosabb széria. Mi értelme lenne annak hogy minden évbe új design-al rendelkező telefont adjanak ki? Meg sem szokom, de már jön a következő.. Ez a 2 éves ciklus bőven jó.

Hiába raknak bele a telefonba bármit, fikázzák őket.. Mikor az 5s megkaptam az ujjlenyomat olvasót, jöttek egyből hogy xy telefonba 100 éve benne van. Ja igen persze, csak éppenséggel a mai napig iPhone-nál működik a legjobban az ujjlenyomat olvasó, de mondjuk jah.. ez nem lényeg. De mondhatnám az iCloud-ot, iOS stabilitását, és még sorolhatnám.

Egy a 2012. évi jócskán 4 éves dizájnért elkérni 160-at az elég durva szerintem.

Igaz hogy már írtam, de azért leírom megint. Nem 160-at kérnek el érte, hanem 399$-t. Onnantól fogva hogy Magyarországon vagyunk, az a több mint 35k-s ár az állam zsebébe megy, nem az Apple zsebébe.. Szóval akkor mennyit is kérnek el érte?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#269) Eclips21 válasza jozsi252 (#268) üzenetére


Eclips21
őstag

Azaz ar afa nelkuli? Mert akkor mindehol ramegy nem csak itt.

Amugy is hulyeseget beszelsz mert mindenre ramegy az afa nem csak erre a telefonra. Szoval aranyaiban kell nezni nem az afa nelkuli arat meg egy afas arat...

[ Szerkesztve ]

(#270) DS39 válasza Eclips21 (#269) üzenetére


DS39
nagyúr

ja, csak nem mindegy hogy 15% vagy 27%.

[ Szerkesztve ]

(#271) jozsi252 válasza Eclips21 (#269) üzenetére


jozsi252
veterán

Ja csak épp nem mindegy USA-ba ahol államonként eltér, 5-7% környéke, vagy mint nálunk 27%. És igen nyilván EU-ba több, csak az nem mindegy hogy mennyivel.

iPhone 13 Pro Max

(#272) Eclips21 válasza DS39 (#270) üzenetére


Eclips21
őstag

Elmesz nemetbe ott is ugyan ennyi a telefon ara. Megis kevesebb az afa. Varazslat!
Most biztos azzal jon majd valaki hogy de ott meg tobbet keresnek...

[ Szerkesztve ]

(#273) jagertibi


jagertibi
aktív tag

Nem értem ezt az ár, meg régi telefon dolgot, aki nem akarja nem veszi meg aki meg akarja az megveszi. Én se állok le fikázni sehol semmit ami nem érdekel és irreálisnak tartok. Aki akarja vegye meg. akár megkérdezhetném hogy mondjuk egy svájci órának miért annyi az ára amennyi... de attól még az én kedvemért nem adnak olcsóbban egy rolexet. Szerintem mindennel így van. És ezt most bármilyen termékre le lehetne vetíteni hogy mondjuk mért kerül egy kis smart autó annyiba amennyi és sorolhatnám. Nekem ez a telefon a "kell" kategória és meg is rendeltem az asszonynak és nekem is egyet. :D még ha ez sok embernek nem tetszik akkor is.

(#274) DS39 válasza Eclips21 (#272) üzenetére


DS39
nagyúr

sőt mondok jobbat: Az osztrák MM-ben OLCSÓBB az S7 Edge, mint a magyar MM-ban. Varázslat :Y
a fizetéseket már nem is kell összehasonlítanom..

(#275) ToniSoprano válasza jagertibi (#273) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én csak arra válaszoltam hogy értetlenkedett miért nem kapott ajánlott plecsint az iphone 6-tal ellntétben. És hogy miért csak 7-es az ár értéka arány, szerintem teljesen korrekt az értékelés és cikk ilyen szempontból.
Ebben a telefonban semmi innováció sincs, kb olyan mint egy 4 éve tervezett autóba beletesznek egy jobb motort, meg plusz 2 légzsákot, meg tempomatot.

Ez végülis az Iphone 5/5s-nek egy hardverileg, teljesítményileg javított változata még ha SE-nek is nevezik, a helyesebb elnevezés szerintem az 5SE lenne. Ebben egyetértünk nemde?

[ Szerkesztve ]

(#276) #40359168 válasza Amos17 (#262) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha egy nagyobb kijelzőt pakolnak ekkora házba, jóval távolabb kerül az érintőfelület felső széle a készülék aljától, és egy újabb nyújtózkodós, fogásváltós telefon az eredmény. 0,3-0,5" (kerekítve 8-13 mm) plusz pedig gyakorlatilag semmit nem ér a sokat emlegetett tartalomfogyasztásnál, ezt tapasztalatból írom, viszont az össz használhatóságot rontja, szintén tapasztalat. Az árakat meg többek között a piac diktálja, ahhoz képest, hogy ez egy konkurencia nélküli top kütyü, még kifejezetten barátságos.

#275: az autós hasonlathoz - nem, ez olyan, mintha a legfrissebb belsőre és technikára ráhúztak volna egy pár éves kasznit. Nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#277) Eclips21 válasza DS39 (#274) üzenetére


Eclips21
őstag

Igaz az tenyleg olcsobb de nagybatyam mindig itthon veszi az elektronikai cuccokat pedig nemetben lakik, azt mondja mindig ha mar hazajon es itthon olcsobb megveszi itt pl samsung tvt vett 300k ert azt momdta kint 30-60k val tobb

Es ha megnezed 699 ausztiaban nemetroszagban meg 779!!! Mind2 MM-ben

[ Szerkesztve ]

(#278) jagertibi válasza ToniSoprano (#275) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Igen egyet értünk de nem is kérdőjeleztem meg ezeket a tényeket. Viszont ha ezekkel a paraméterekkel nem tetszik valakinek akkor nem fikázni kell hanem konstatálni hogy ez nem az amit az adott személy elvár. Attól még másik pár millió egyednek megfelelő lehet. Nem kell hőbörögni max nem veszi meg az ember és tovább lép a számára megfelelő készülék felé. Olyan meg nem létezik, hisz mindenből hiányzik valami ami a tökéletes készülékben benne lenne. Utána meg soha nem venne másikat az ember. Tőlem ajánlott plecsnit kapott és ez számít. ;] valószínű ez az SE egy külön vonal lesz, azért nem kapott számot hozzá még. Lehet jövőre a 6/6S nek lesz az SE változata...

(#279) Lirion válasza jozsi252 (#268) üzenetére


Lirion
addikt

Ha én bemegyek egy APR-be és akarok venni egy ilyen SE-t, akkor 160-at kell fizetnem és nem 120-at. Akkor mennyit is kérnek el érte? Ha nem tudod visszaigényelni az áfát (márpedig a legtöbb ember nem tudja), akkor ne számolj nettó árral. Másrészt, ha én árulok egy terméket, én sem a nettó összeget fogom elkérni, hanem az áfával növeltet, a vevő szempontjából meg lényegtelen, hogy abból én mennyit fizetek az államnak és mennyit teszek zsebre. Magyarországon 160k-t kérnek érte és pont.

(#280) tom_87 válasza hericstamas (#235) üzenetére


tom_87
tag

Én a BB-s billentyűzetet használom az LG4-en. Szerintem verhetetlen a BlackBerry billentyűzet megoldása. A HUB-t is kiadhatnak már...

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#281) #97246720 válasza tom_87 (#280) üzenetére


#97246720
törölt tag

a BB HUB egyedi, csak a BB készülékek kiváltsága....

(#282) Sys85 válasza #97246720 (#281) üzenetére


Sys85
veterán

Amíg nem jön egy ügyes ember és ki nem varázsolja a Priv androidja alól! :)
Tudom az nem hivatalos app lesz,playből nem lesz elérhető,de meg fogják oldani,de lehet hogy már meg is csinálták. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#283) #97246720 válasza Sys85 (#282) üzenetére


#97246720
törölt tag

ez mind szép és jó, de szerintem megoldotta a BB azt hogy ne lehessen portolgatni az egyedi dolgait, a BB billentyűt is azért adta ki hivatalosba...de a HUB-ot biztos nem adja ki

(#284) hericstamas


hericstamas
tag

Mai tapasztalat. Direkt napfényben teljesen kényelmesen olvasható. Azért valamit variáltak a kijelzővel.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#285) Tibee86 válasza hericstamas (#284) üzenetére


Tibee86
veterán

A többi iPhone nem?

(#286) B-L-A-C-K válasza hericstamas (#284) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem varriáltak semmit, ugyan az a kijelző, de most azért hogy mondtad kint megnéztem, kezembe az 5S és az SE kopp ugyan olyan.

(#287) -Skylake-


-Skylake-
addikt

"A kicsi kijelző sokak számára lesz optimális választás, az A9-es chipsetben pedig a kétmagos processzor ellenére olyan erő rejlik, hogy még évek múlva sem kell a rendszersebesség miatt aggódnunk. A két gigabájt RAM szintén időtállóbbá teszi a készüléket, az üzemidőre pedig a mai világban egy rossz szavunk nem lehet. A kamera nagyszerű teljesítményt nyújt, nappal és este is méltó társa lehet akár a hobbifotósoknak, bár az optikai képstabilizátor hiányzik. "

Ha ezert nem tud egy telefon legalabb "Ajanlott" lenni, akkor mi az amiert tud ? Droidom van, szoval nem apple hivo vagyok, de tenyleg erdekel, ugyanis ebbe az egy ket mondatban az van leirva, amitol ma egy telefon kifogastalanak szamit. De orulok, hogy legalabb tetszet...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#288) #97246720


#97246720
törölt tag

tényleg rosszabb minőségű az SE háza? több tesztben is olvastam hogy sérülékenyebb meg kopik, tervek szerint jövőre SE-t hoznék ki, viszont ha nem olyan a háza mint az 5S-nek akkor megfontolóra venném...

(#289) Tibee86 válasza -Skylake- (#287) üzenetére


Tibee86
veterán

Mert ez egy iPhone. :D Ajánlott kategóriába szerintem is bőven beférhetett volna, főleg, hogy Apple-höz képest még az ára is baráti.

(#290) Eclips21 válasza Tibee86 (#289) üzenetére


Eclips21
őstag

nulla innovációval nem érdemli meg szerintem ez egy 3. kiadás... hogy lenne már ajánlott

(#291) powerwiki


powerwiki
csendes tag

Wow, és arra amúgy gondoltatok, hogy ne olyan ember tesztelje a telefont, aki szívből utálja az Apple-t és az iOS-t? Nem mondom, hogy nincsenek a rendszerben korlátozások, de csak úgy süt a cikkből a "szar ájfon, bezzeg az android" mentalitás. Gondolom a Samsung 240 ezres mobiljánál nem erős a profitorientáltség illata, az még jó vételnek is számít... :)

(#292) nikilauda válasza #97246720 (#288) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem nem lesz sérülékenyebb, bár az 5s-sel sem volt gondom. Ezt sem fogom tokban hordani, ahogy az elődöket sem. Nekem az i6-ot sikerült leharcolni.

(#293) yoshimitsu81


yoshimitsu81
tag

Uram atyám 150-180 e??? Ne haragudjatok, de azért ez már vicc kategória. Ilyen árak mellett prémiumkategóriás készülékeket lehet venni. Még a full hd-s kijelzőért is morognék ennyiért, nem, hogy még a hd felbontást sem éri el. Ennyiért már Samsung galaxy S7-et is vehetek, ami még az apple 6 pluszt is lemossa nem, hogy ezt.

(#294) Tibee86 válasza Eclips21 (#290) üzenetére


Tibee86
veterán

Ilyen méretben akkor mit ajánlanál, hasonló üzemidővel/sebességgel/kamerával?
A külsőn szerintem kár csámcsogni, sokak szerint a mai napig a legszebb forma iPhone fronton, nyilvan ha új gyártosorokat kellett volna csinálni nem ilyen áron lenne. Én személy szerint örülök neki, hogy nem a 6-os külsejére hajaz.

yoshimitsu81: Mutass ennyiért hivatalos garis S7-et, mert akkor veszek rögtön egyet. 200+ a szolgáltatós is...

[ Szerkesztve ]

(#295) yoshimitsu81 válasza Tibee86 (#294) üzenetére


yoshimitsu81
tag

http://www.mobilbirodalom.com/termek/samsung-galaxy-s7-g930-32gb-.html/967

(#296) Tibee86 válasza yoshimitsu81 (#295) üzenetére


Tibee86
veterán

A kulcsszó a hivatalosan volt. Gsm-es S7 árat hivatalos iPhone árhoz hasonlítani nem túl korrekt. :)

(#297) tom_87 válasza #97246720 (#281) üzenetére


tom_87
tag

Tudom, rengeteg BB-t használtam már es a mai napig is azt használnám, ha az OS10-es rendszert nem nyirják ki. Korábban volt arról szó, hogy elérhetővé teszik Androidra és iOS-re is a HUB-t (nekem elég sokat megerne). Az xda-n ugye elérhetővé tettek a PRIV appjait (keyboardom is onnan van), de nekem a root nem pálya.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#298) tom_87 válasza Sys85 (#282) üzenetére


tom_87
tag

Már tavaly decemberben kiszedtek a PRIV -bol, de a legtöbb alkalmazashoz root kell (kivéve a keyboard és calendar appokat).

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#299) yoshimitsu81 válasza Tibee86 (#296) üzenetére


yoshimitsu81
tag

https://www.telekom.hu/shop/osszehasonlitas/mobiltelefonok/Apple+iPhone+SE--Samsung+Galaxy+S7 itt egy 10-es differencia van.

[ Szerkesztve ]

(#300) #97246720 válasza tom_87 (#297) üzenetére


#97246720
törölt tag

BB Priv... androidos és BB-s appok, bár ahogy néztem, nagyon túl van árazva a Priv...ennyiért jobban megéri megvenni a N4-et vagy az S7-et mind2 jóval többet tud a Priv-nél és lényegesen olcsóbbak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.