Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #40359168 válasza Wesder (#349) üzenetére


#40359168
törölt tag

Világos, de azért otthon a garázsban nem lehet összelegózni az elemeket.

(#352) bul07 válasza cigam (#347) üzenetére


bul07
nagyúr

Hogyne reszelnék az IOS-t mikkor egyre több a hiba
Csak pár ez évből, teljesség igénye nélkül
Dátum ügy (1970.01.01)
Link ügy[link]
Apple ID ügy(régebbi készülékeken)[link]
kontakt ügy [link]
És amiről nem olvastam :)

SE-nek is felrónak valamit méghozzá hogy ujjlenyomat olvasó nem a fejlettebb(gyorsabb) 6S-ből származik hanem a 6 - 5S régebbi(lassabb) szenzorát kapta
Spórolás ezerrel, beragadt alkatrészeket el kell sütni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#353) dilajoska1 válasza Tibee86 (#350) üzenetére


dilajoska1
őstag

Leggyorsabb jelenleg a HTC 10 ha még nem is kapható és ott QHD kijelző van ;) !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#354) #97246720 válasza Mercel (#348) üzenetére


#97246720
törölt tag

5SE nincs, csak SE :DDD

(#355) cigam válasza Wesder (#349) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ez csak félig meddig igaz, de rossz érvelés/indok.
- újra meg kellett tervezni a belsejét, ráadásul úgy, hogy az passzoljon a z 5-ös házába
- a már meglévő processzorok, vagy az iOS kifejlesztésének árát miért ne építsék bele ebbe is?

Ez kb. olyan, mintha egy autó motorját csak anyagáron számolnák fel, mikor egy új modellt a már létező motorblokkal hajtják meg. Életszerütlen.

bul07
És most soroljam az Androidban felfedezett hibákat? Vagy mire fel ez a lista?
Az fel sem merül, hog nem "beragadt" alkatrész, hanem egy olcsóbb verzió, ami biztosítja, hogy alacsonyabb áron tudják adni?
Amúgy meg melyik vállalatnál létezik "beragadt alkatrész" fogalma 2016-ban :F

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#356) Tibee86 válasza dilajoska1 (#353) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy phabletnél lehet van értelme, 4 colon nem hinném, hogy nagy szükség lenne a qhd kijelzőre.
Ennyi erővel ezen iOS van és hála az égnek nem android. :D

(#357) bul07 válasza cigam (#355) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre
olyan ökoszisztéma van mögötte amit más nem ad.
mígy a másik éveken át tartó fejlesztéssel éri el azt, amit.

IOS se hú de tökéletes (Andris se az de ezt nem is állítja senki(legalábbis aki nem elvakult))

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#358) cigam válasza cigam (#355) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ja, és nem csak tervezés, de a gyártósor is módosításokat igényel, azt sem jófejségből végzik el.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#359) dilajoska1 válasza Tibee86 (#356) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én ugyanezt mondon csak én fordítva értem ;) :D! QHD-t meg nem azért hoztam fel hanem hogy ugye HTC 10-nél több mint dupla annyi pixelt kell meghajtania a hardvernek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#360) cigam válasza bul07 (#357) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Hol írtam, hogy tökéletes? Folyamatosan fejlesztik, javítják. Az ökoszisztéma alatt pedig az nem az iOS-t kell érteni, hanem az icloud-ot, a zeneboltott, az appstore-t, és a music-ot.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#361) Tibee86 válasza dilajoska1 (#359) üzenetére


Tibee86
veterán

De egy iPhone topikban ilyet nem szabad. :P ;]
Nem egy kategória a kettő, felesleges hasonlítgatni őket, majd ha jön az idei csúcs szifon azzal lehet.

(#362) dilajoska1 válasza Tibee86 (#361) üzenetére


dilajoska1
őstag

Persze csak egy meglátás volt a hozzászolásodra! :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#363) Scholes9 válasza ToniSoprano (#267) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Miért kellene a világ egyik legszebb telefonjának dizájnján változtatni? :) Nyilván szubjektív, de nagyon sokak szerint ez így van. ha valami jól működik, akkor azon nem érdemes variálni :N

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#364) hericstamas


hericstamas
tag

A jelenlegi se-ben található ujjlenyomatolvasóval mi is a baj konkrétan? Szerintem semmi. De ha valaki tud valami rosszat mondani róla tapasztalatból írjon.
Ja egy gyakoralti tanács, ha ugyanazt az ujjadat többször veszed fel, akkor gyorsabb az olvasás.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#365) catroot válasza Lirion (#322) üzenetére


catroot
veterán

Túlzás, hogy használhatatlan a 16 giga.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#366) bul07 válasza hericstamas (#364) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

(#365) catroot

16GB akkor kevés ha mondjuk nyaralni vagy és videókat, képek akarnál csinálni

Na akkor igen kicsi tud lenni a tárhely, és akár egy nap alatt is szűkös lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#367) catroot válasza bul07 (#366) üzenetére


catroot
veterán

Persze, ha pl. fHD videót veszek fel 60fps-el, akkor elég hamar elfogy a tárhely.

Bár én, ha nyaralok, akkor viszem a dslr-t és azzal fotózok. Azon meg cca. 1000 kép elfér.

Mobillal csak elkapott pillanatokat örökítek meg, mert nincs kéznél a fényképező.

Igaz, ez is szokás kérdése. Valaki mindent szeret a telefonján tárolni, azzal fotózni. Nekik biztosan kevés a 16gb.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#368) Phülöp válasza bul07 (#366) üzenetére


Phülöp
addikt

Fotóból nekem kb. 2GB jött össze másfél év alatt, pedig megyünk elég sokat.
Videót nem csinálok, főleg nem 4 videókat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#369) ToniSoprano válasza Scholes9 (#363) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért mert valamikor 4 éve szép volt, már szerintem nem az: vastag káva, egy A3 2016, vagy A5 2016 ezerszer szebb. De a sima A5 is, s7 is szép, xiaomi redmi 3, is szép, Sony XA egyedi stb.. Szerintem pl. anno a Huawei P6 is szebb volt, ezek szerintem egyedi ízlés beli dolgok. Azért az elmúlt négy év alatt születettek szebb telefonok, mint az iphone 5/5S, szerintem pl. az ujjlenyomat olvasó home gomb baromi randa, nagy. Az biztos autóknál 2-3 év óta van rancfelvarrás itt még ez sem volt. De biztos egy igényt kielégít. De ez tényleg szubjektív. Én nem látom az innovációt ebben a telefonban sehol. Nagyon sok energiát nem feketettek bele az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#370) iMagic7


iMagic7
tag

Konkrétan mondjon már valaki jobb és szebb készüléket négy colon? Mert látom megy a fikázás ezerrel....
(lehet nyugodtan p6ot használni a ragasztott oldalsó kerekekkel, irtó minőségi amikor elenged és elkezd felvalni stb... Ja és mára kB használhatatlan sebesség)

[ Szerkesztve ]

(#371) ToniSoprano válasza iMagic7 (#370) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ez a négy colt hagyjuk már nagyob kis réteg, nem véletlenül amikor a 6, 6 plus bejött sorok álltak ott táboroztak, és csúcsokat döntöttek a telefonok. Én ettől a telefontol ezt nen várom ez egy melléktermék. Nem fő iranyvonal.

Ebben a telefonban tényleg az az érdekes, hogy mennyi fog hogyni belőle de semmi innováció nincs benne. Ettől szerintem elsősorban nőknek jó választás.

Inkább úgy kell feltenni a kérdést van-e másik 4 colos újonnan bevezetett telefon. Szerintem nincs. Az SE sikerén múlhat lesz-e még ilyen telefonon más gyártónak is.

[ Szerkesztve ]

(#372) Lirion válasza cigam (#355) üzenetére


Lirion
addikt

Az fel sem merül, hog nem "beragadt" alkatrész, hanem egy olcsóbb verzió, ami biztosítja, hogy alacsonyabb áron tudják adni?

Azért ahhoz komoly elvakultság kell, hogy valaki ezt tényleg így gondolja. Biztos a 400 usd-s áron sokat nyomna, ha a 0.5 usd-s olvasó helyett a 0.6 usd-s, fejlettebb változatot használnák... :C

(#365) catroot

Nem írtam olyat, hogy használhatatlan, de sok olyan helyzet alakulhat, amikor komoly kompromisszumokat kell kötni emiatt, amit egy 32 gigás tárhely mellett nem kéne.

(#368) *iguana*

Nekem egy év alatt 8 gb jött össze, 8 mpx-en.

[ Szerkesztve ]

(#373) bul07 válasza catroot (#367) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen

De sajnos a mai világban bármikkor szükség lehet arra hogy10+percet simán feltudj venni, és nincs idő azon gondolkozni hogy hoho lesz elég tárhely, mert pont a lényeg fog lemaradni(hogy hozzá se értél senkihez se)
És biztos nem legrosszabb minőségre van állítva a felvétel mert miért is lenne

(#368) *iguana*

Szokás felhasználás kérdése

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#374) iMagic7 válasza Lirion (#372) üzenetére


iMagic7
tag

Ez igaz, de sok volt a panasz, hogy az új már rettenet gyors és nem lehet az ertesiteseket sem megnezni home gombbal :)

Toni :
Hidd el akad még bőven, aki a négy colt használja szívesen...
Köztük én is a magam 191cm es magassagommal :)
Bárhol elfer, és kényelmes kezelni egy kézzel is, nem nyomja a zsebet stb

[ Szerkesztve ]

(#375) cigam válasza Lirion (#372) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Amikor az "első generációs a szenzor, végtelenül precíz és gyors", akkor miér költsek akár csak egy centet is hogy lecseréljem?

Az elvakultságról jut eszembe: Ismered azt a mondást, hogy még a kákán is csomót keres?!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#376) Tibee86 válasza ToniSoprano (#371) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ebben a telefonban tényleg az az érdekes, hogy mennyi fog hogyni belőle de semmi innováció nincs benne. Ettől szerintem elsősorban nőknek jó választás."
Annyiszor hangoztatod ezt az innovációt, hogy már meg kell kérdeznem, hogy az Apple közölte úgy, hogy ez a telefon tele van innovációval, vagy csak szimplán náluk kötelező minden esetben?
Ha hiszed ha nem, elég sok ember szereti a zsebében hordani a telefonját, nem pedig külön táskát cipelni amiben elfér a "telefon". Menet közben adott dolgokra egykezes használathoz ez a méret ideális (a 3,5 még inkább az volt), minden másra ott az iPad. Persze érthető, hogy sok ember egy készülékben akarja a kettőt, jó sok kompromisszummal karöltve, de hogy a nőknek való ez a méret... :F

cigam: Engem mondjuk kifejezetten zavarna a 6S és társai villámgyors touch id-je, mert sokszor csak épp az értesítéseket vagy az időt akarom megnézni a kijelzőn, viszont az egyből fel is oldaná ha megnyomom a gombot.

[ Szerkesztve ]

(#377) Lirion válasza cigam (#375) üzenetére


Lirion
addikt

Még egyszer megkérdezem, mert úgy látszik, elsőre nem ment át: szerinted az egy centtel drágább alkatrész tényleg azért nem került bele, mert így tudják alacsonyabban tartani az árát?

(#378) B-L-A-C-K válasza hericstamas (#364) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ujjlenyomat olvasóról csak annyit hogy szerintem jelenleg a legjobb ebbe van, mivel nem annyira lassú mint az 5S-ben, de nem is annyira gyors mint a 6S-ben, pont a kettő között van. 6S-ben konkrétan azért nem jó hogy ennyire gyors, mert jóformán az értesítést, vagy az időt se tudod megnézni, mert ahogy felélesztenéd a kijelzőt már be is enged. 5S-hez képest meg az alásírásomban lévő teszt videó végén látható a különbség.

Más mindenkinek: Ez a 16GB elég vagy nem elég nem értem miért állandó téma...Mint már leírtam 100x teljesen felhasználó függő, de újra idézem magam:

"Ez teljesen felhasználó függő. Pl nekem 16-os van, jelenleg 28 program van rajta (ebből 2-3 nagyobb), 320 kèp, és így is 7,6 GB szabad helyem van (és ugye nem 16ból, mert ebből a használható 11,9GB), viszont abszolút nem használom 4K videózásra. Akinek kell több nagyobb program, nagy GPS, 4K-ban vesz fel, annak meg abszolút nem ajánlott. Viszont ha vásárlás előtt valaki ennek utána néz, úgy hogy tudja a felhasználó szokásait, akkor nem hiszem mellé tud nyúlni."

[ Szerkesztve ]

(#379) ChoppR válasza B-L-A-C-K (#378) üzenetére


ChoppR
tag

Nagyon jó videó! Köszi szépen! Már nagyon várom, hogy végre megérkezzen a telóm. Ezüst színben rendeltem (64 Gb)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#380) DS39 válasza B-L-A-C-K (#378) üzenetére


DS39
nagyúr

a 16 GB nekem simán elég mindenre még androidon is, pedig ott bővíthetnék sd-vel, a probléma itt inkább azzal van, hogy ennyi pénzért már igazán tolhattak volna bele 32-őt is. de ugye tudjuk, valamivel el kell adni a 64 GB-os verziót is.

(#381) lugosi válasza B-L-A-C-K (#378) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Más mindenkinek: Ez a 16GB elég vagy nem elég nem értem miért állandó téma...

Pláne, hogy van nagyobb. Akkor érteném ezt a kritikát, ha csak 16-os létezne belőle. Szerk.: mondom ezt úgy, hogy nekem is 16-os van, és keveslem. 128-ast kellett volna venni, de elkapkodtam.

Egyébként jó kis telcsi lett ez a cikk alapján is. A 6s Plus-t használva sokszor felmerül bennem, hogy mennyivel kényelmesebb volt annak idején a telefonhasználat a 4s idejében (a köztes darabok nekem kimaradtak). Persze a Plus előnye, hogy nem kell mellé tablet, de simán lehetségesnek tartom, hogy amikor a jelenlegit váltani kell (kb 2 év), akkor pont kijön - reményeim szerint - ennek a kettővel frissebb változata, és arra váltok majd. Remélem megmarad a termékkategória.

[ Szerkesztve ]

(#382) B-L-A-C-K válasza DS39 (#380) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze hogy tolhattak volna 32GB, de az már olyan hogy az emberek 90% elég, így kutya nem vette volna a nagyobbat. Így meg pont lehet gondolkozni a vásárlóknak, nekünk ez hátrány, de a cégnek ez evidens lépés ilyenkor, hiszen üzletről szól.

(#383) igori válasza dilajoska1 (#359) üzenetére


igori
tag

Még ha csak dupla lenne...

(#384) cigam válasza Lirion (#377) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen. Vagy szerinted az ujjlenyomatolvasó árát nem kalkulálják bele a készülék árába? Az is előfordulhat, hogy azért nincs benne, az új, mert- ahogy azt a többiek is megírták- túl érzékeny. Se te se én nem tudjuk pontosan miért pont ez került bele. + Felesleges ezen lovagolni.
Amúgy szerinted milyen pluszt adna az SE-hez, hogy egy újjabb generációs érzékelöt tesznek bele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#385) #40359168 válasza ToniSoprano (#371) üzenetére


#40359168
törölt tag

A hozzászólásodban négyszer szerepel a "szerintem", egyszer a "szubjektív" szó és ott van az "egyedi ízlés" is, ami alatt nyilván egyénit akartál érteni, ettől kezdve nyilván tárgyilagos. Egy dolgot viszont hozzátennék: a szépség nem idő függvénye, egy szép tárgy esztétikuma időtálló. Ha nem hiszed el, nézd meg a '69-es Chargert. ;)

(#386) Scholes9 válasza B-L-A-C-K (#382) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan, és ami talán a legfontosabb: van választási lehetősége a vevőnek, ha nem lenne elég a 16-os változat :) Ahogy nemrég írták az lett volna a gáz, ha csak a 16-os jelenik meg.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#387) B-L-A-C-K válasza Scholes9 (#386) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Árban viszont aláírom rengeteg az a +~40 ezer (ha hivatalos helyeken nézzük 16 vs 64GB-ot), de ez is üzlet, ha így is veszik, hülyék lennének olcsobban adni.

(#388) Scholes9 válasza B-L-A-C-K (#387) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, az Apple részéről maximálisan érthető ez az egész :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#389) banán007 válasza #40359168 (#385) üzenetére


banán007
tag

+1 az időtállósághoz, jó példa :D

(#390) yoshimitsu81


yoshimitsu81
tag

Az apple nagyon túlárazza a készülékeit, ahogy mostanában a Samsung is. Ez a készülék max 60-80 e ér. Sokan azt mondják, a leggyorsabb négy colos telefon, mondjuk úgy nem nehéz, hogy manapság nem nagyon csinálnak 4 colos telefont. Nekem Samsung s4 em van. Az sem lassú, full hd 441, ppi, 2 giga memória négymagos proci és ez már 3 éves telefon. Aláírom szép telefon az apple, nekem a 6 s plusz kimondottan tetszik és a rendszer is atom stabil, de az IOS egyáltalán nem felhasználóbarát. A Bluetooth nem kompatibilis más telefonokkal (haverom megvette az 5st és még a 4s el sem tudott kommunikálni bluetoothon keresztül), nem tudsz zenét beállítani csengőhangnak alapból, progi kell hozzá, valamint ahhoz is progi kell, hogy a laptoppal összekösd. Otg támogatás hiánya, micro usb se lenne rossz. Azért ennyi pénzért ezeknek alap funkcióknak kellene lenniük.

(#391) Årpi válasza yoshimitsu81 (#390) üzenetére


Årpi
őstag

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#392) B-L-A-C-K válasza yoshimitsu81 (#390) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Árban persze hogy túlárazott, de az összes nevesebb cég csúcskategóriás készüléke is, de mivel van rá kereslet hülyék lennének olcsóbban adni. Viszont most ez a ~150 ezres SE ár elég baráti ahhoz képest mennyi szokott lenni egy nyitóár.

A Bluetooth nem kompatibilis más telefonokkal (haverom megvette az 5st és még a 4s el sem tudott kommunikálni bluetoothon keresztül)

Ez mióta világ a világ így volt, és nem is lesz másképp valószínű, 5S-t meg 4S-sel AirDrop segítségével kétlem ne tudna kommunikálni.

"nem tudsz zenét beállítani csengőhangnak alapból, progi kell hozzá, valamint ahhoz is progi kell, hogy a laptoppal összekösd."

Csengőhang beállítás is mindig így volt, de nem egy nagy dolog ha már egyszer tudod hogy kell, illetve összekötéshez hogy pl képeket leszedd nem kell program.

"micro usb se lenne rossz"

Saját megszokott jól használható csatlakozója van, ezt is feleslegesnek tartanám lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#393) iMagic7 válasza yoshimitsu81 (#390) üzenetére


iMagic7
tag

Akkor lehet venni hiperszuper USB s zöld droidos "vackokat"is
Hajra
(Sokaknak egy nap alatt égnek állna a haja tőlük ,hiába vannak olyan emberek akik nem vágynak minden nap más mp3-as csengohangra es ismerik a imessegest is...)

(#394) tom_87 válasza iMagic7 (#370) üzenetére


tom_87
tag

Nekem anno az 5S-m jobb felső kijelzojenel engedett el a ragasztó (egyszer sem ejtettem el). Soha nem fogom megérteni, hogy miért próbálja meg valaki megmagyarazni a másiknak, hogy az iPhone-k osszeszerelesi minősége mindent üt. Ugyan olyan minoseget érintő hibák jönnek ki, mint más márkák esetében is.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#395) calocsay válasza B-L-A-C-K (#40) üzenetére


calocsay
tag

Tisztázzuk ezt a Micro SD kártya hiány valódi okát. A felhasználók biztonsága a mese habbal, valóságban ennek köszönhető az Apple vagyona. Ha micro sd lehetőség lenne benne, akkor az iphone maximálisan eladható ára a 16GB verzió lenne. Így viszont az Apple ezzel a trükkel olyan pofátlan haszonra tesz szert, hogy öröm nézni. Egy 16Gb és 64Gb modell között olyan árrés van, amiből még egy telefont lehet venni. És a nagyobb memória mellett gyakorlatilag semmi pluszt nem ad. Piaci ár 3000Ft különbség lenne, ehelyett 50-70 ezer a rántás ezen. Ennyit egyetlen cég se keres magán a telefonon. Az évezred legpofátlanabb üzleti húzásának tartom ezt, ami be van csomagolva a "jaj a userek biztonsaga nagyon fontos" maszlagba. Dehogy a userek biztonsága, a befektetők zsebe ami számít. Erről a talált pénzről sose fog lemondani az Apple,amíg talal rá elég madarat, aki kifizet 3000Ft helyett 70 ezret is. Think mcFly!

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#396) B-L-A-C-K válasza calocsay (#395) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze ha így gondolkodunk egy csúcskategóriás telefonnak az előállítása ~40 ezer forint (most csak úgy benyögtem egy számot), eladják 200 ezerért, de mégis mindenre találnak elég "madarat"...Biztonság szempontjából meg így akkor is kizárnak egy lehetőséget, ez nekik ebből a szempontból is jó, üzleti szempontból meg persze még jobb, de míg van rá kereslet te is leszarnád ha tiéd lenne a cég.

[ Szerkesztve ]

(#397) simihun válasza catroot (#365) üzenetére


simihun
aktív tag

huh. es a 2.2GB szabad hely mire elegendo? :)

marad a 64-es, ha csokken az ara.

(#398) yoshimitsu81 válasza iMagic7 (#393) üzenetére


yoshimitsu81
tag

Miért vacak az android ?

(#399) Agrippa22 válasza Fiery (#12) üzenetére


Agrippa22
tag

Ma voltam az egyik i-boltban az SE-mre fóliáért, és amíg felhegesztették, két embert kellett elküldeniük, hogy sajnáljuk, de elfogyott a készülék. Szerintem őszre kijönnek a kis méretű droidok is, mert az én véleményem az, amit elég sokan osztanak, hogy ennek az 5+ colnak nincs értelme: telefonként elég a 4" is (na jó, nagy mancsúaknak 4,7), tabletként pedig a 5,5", 6" kevés, egérmozi, bekorlátoz.

Egyébként én egy hétig - ma reggelig - használtam a 9.3-al, de egyszer sem fagyott le, nem lassult, semmi hibát nem tapasztaltam. Z1C után viszont ég és föld, amin kínszenvedés volt a gépelés, az SE-n simán megy, és nem bugzik semmi sem! Sőt, a skype üzeneteket is végre rögtön megkapom, nem csak amikor a kedves androidnak úgy tartja kedve. 1 hete nincs szónélküli újraindulás, szaggató főképernyő, eldobott wifi hálózat, 1 nap alatt lemerülő akku. Csak működik és kész. :R

@calocsy: Mindig azon gondolkodtam, hogy mobilnál mire kell 16 gigánál több hely? Az előző telefonom 8 gigás volt, talán egyszer sikerült megtölteni két év alatt. (Tabletnél már megértem, programok miatt, nagyon max. sorozatok nézése, de telefonon?...)

[ Szerkesztve ]

(#400) no more válasza yoshimitsu81 (#398) üzenetére


no more
addikt

Mert nincs szétanimálva. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.