Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) RAMb0 válasza B-L-A-C-K (#1550) üzenetére


RAMb0
tag

Sry, hogy pontatlan voltam, való igaz, ajánlás nem volt, a sok 100 kommentet meg visszaolvasni azért idő lett volna, és csak egy link alapján nehezebb is. :)

Én az tmondom, ha valaki komolyabb tokot szeretne, annak nem ajánlom, aki az olcsó műanyagos-szilikonos tokkal is elvan, akkor jó lehet.

Engem a műanyag "keret" mellett a nem saját gombot nyomkodás zavar nagyon.

(#1552) huan válasza B-L-A-C-K (#1506) üzenetére


huan
őstag

Tudnál pár képet feltenni róla?

(#1553) Sys85 válasza RAMb0 (#1549) üzenetére


Sys85
veterán

Az eredeti Spigen Neo Hybrid is szilikon+műanyag kombináció,persze van belőle fémkeretes is.
Azt is le lehet venni a szilikon belsőről,bár az igazi Spigen minősége messze a kínai copy-k felett áll.A keret marha feszesen rajta van,felrakni se túl egyszerű.Sokkal jobb műanyagból van,nem törik vagy kopik könnyen,a gombok se kiesős fajták.2x vettem ilyen másolat tokot (Verus és Spigen másolatok),de mind elnagyolt ócskaság volt.Inkább 6-8k-ért eredetit,de az tuti minőség,jól néz ki és biztosan védi a telót. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1554) RAMb0 válasza B-L-A-C-K (#1550) üzenetére


RAMb0
tag

Itt vannak az Alie-n rendelt tokrol a kepek pluszban, illetve az i4S-en hasznalt tokom (WTCC-s, sima a hatulja belul, alul es a gomboknal nyitott)

[link]

(#1555) axis08


axis08
csendes tag

Sziasztok,

El vagyok kissé keseredve. Kb. 3 hete próbálok egy 64GB-os Iphone SE-re szert tenni. Meg akartam venni USA-ban de sehol nem volt raktáron:(. Itthon se nagyon találok, E-digitalt nézegettem, de ott is hónap végére ígérik.
Szerintetek merjek bevállalni egy GSM BOLT-ost? Ha igen melyiket ajánlanátok? Annak örülnék, ha gyári Apple garis lenne.

(#1556) B-L-A-C-K válasza axis08 (#1555) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindegyik Apple garis.

(#1557) Sztif válasza axis08 (#1555) üzenetére


Sztif
aktív tag

Ha nem EU-s a keszulek akkor viszont a gyari garival nem tudsz mit csinalni. Erre kell odafigyelni, mert problema eseten, ha gariztatnad nem fognak szobaallni veled.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1558) B-L-A-C-K válasza Sztif (#1557) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt honnan vetted :F Világgarancia van rá....

[ Szerkesztve ]

(#1559) AndrewBlase válasza axis08 (#1555) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"El vagyok kissé keseredve. Kb. 3 hete próbálok egy 64GB-os Iphone SE-re szert tenni. "

Üdv a klubban! :))

Miért mindig én???

(#1560) RAMb0


RAMb0
tag

Úgy láttam, hogy a VLC legújabb update-jében van már AC-3 támogatás. :) Akinek van ilyen videója ki tudja próbálni? Jelenleg még a melóban vagyok, leghamarabb holnap tudok olyan videót varázsolni a telefonra, amiben lehet AC-3-as hang.

(#1561) univerzita válasza RAMb0 (#1560) üzenetére


univerzita
addikt

Igen,most próbáltam. Végre van ac3.

(#1562) RAMb0 válasza univerzita (#1561) üzenetére


RAMb0
tag

Zsir, akkor megerte varnom. :) Koszi a probat. :) :R
Remelem most mar akkor nem kell egyaltalan az nplayer-en gondolkoznom, hogy beszerezzem.

(#1563) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Jeee, van készleten a telekomnál a telefon! Le is csaptam hamar egyre! :DDD

Miért mindig én???

(#1564) RAMb0 válasza AndrewBlase (#1563) üzenetére


RAMb0
tag

Csak 64-es van, 16-os nincs, ha valaki a kisebbre hajtana.

(#1565) nord_


nord_
veterán

És ahogy nézem, emeltek az árakon...

4264adam: akkor bénáznak. Az iPhone-on cache-ben még mindig látom: Next S aranytárskártyával 160e Ft. De itt az iPaden frissítve 120e. Reméljük, csak melléütöttek, nem az történt, hogy véletlenül korábban élesítették a holnapi árakat...

[ Szerkesztve ]

(#1566) 4264adam válasza nord_ (#1565) üzenetére


4264adam
veterán

Semmit nem emeltek.

(#1567) nord_ válasza nord_ (#1565) üzenetére


nord_
veterán

Mea culpa, én bénáztam... az iPhone-on véletlenül a 64 gigás verziót néztem. :B

(#1568) AndrewBlase válasza RAMb0 (#1564) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát pedig én 16-ost választottam. :) Ha minden igaz, 17-én átvehetem.

Miért mindig én???

(#1569) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv :)
Olvastam a tesztet erről az új almáról viszont a képek nem valami meggyőzőek és ahogy írják is a tesztbe "szép világosak a felvételek, viszonylag részletesek, bár zaj van bőven." és tényleg :( akinek van ilyen almája meg tudná mondani, hogy tényleg ilyen képeket tud csak készíteni amilyenek a tesztbe vannak? :( mert nem tűnik jobbnak, mint az 5S

[ Módosította: radi8tor ]

Járj nyitott szemmel.

(#1570) B-L-A-C-K válasza AliasB (#1569) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jobb mint az 5S, de nem olyan nagyon sokkal, van mobil fotós topik, ott találsz képeket SE-vel lőttel.

(#1571) Sztif válasza B-L-A-C-K (#1558) üzenetére


Sztif
aktív tag

En ugy tudom, hogy az adott kontinensen ervenyes ahol veszed.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1572) B-L-A-C-K válasza Sztif (#1571) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem jól tudod.

(#1573) avekepank


avekepank
csendes tag

Tegnap egész nap használtam a telefont, több óra zenehallgatás, játék is volt benne. Sokat telefonaltam.
11 órára 48%-on volt az akksi, pedig reggel 6-kor vettem le. Tényleg jó! :)

(#1574) abeno9


abeno9
csendes tag

Sziasztok!

Szokásos, lerágott csont, hetek óta szeretném megvenni az SE-t a telekomnál, most tartok a 6. készletértesítőnél, úgy, hogy EGYBŐL hívom őket, amikor megérkezik az email, szépen végiglépkedek az összes dolgon, elhitetik velem, hogy minden szuper és végre meglesz és amikor már megvan mikor fog megérkezni, melyik címre és hogy milyen színű cukorkát küldjenek ajándékba, na akkor fogy el megint a készülék... (Ez a rendszer természetesen egy hatalmas vicc! Alapból nem a T-t szapulnám, hogy nincs elég készülék, de ez a megrendelési rendszer annyira szar, hogy nem is érdemel több szót.)

De nem is ez lenne a problémám, hanem, hogy feltűnhetett, hogy miért is telefonálok, amikor online is megrendelhetném.
Tehát van most is náluk egy lejárt hűségidős, élő előfizetésem. Szeretnék egy új készüléket, új 2 éves szerződéssel, de úgy, hogy megmaradjon a telefonszámom. Nem nagy probléma, telefonon mindig simán el tudják intézni és ahogy néztem minden szolgáltatónál megy, ugyanis ez egy sima számhordozás.
Valaki tudna segíteni, hogy online ezt meg lehet-e oldani bárhogy? Mert sokkal gyorsabb lenne és talán végre nálam is landolhatna egy készülék...

Bocs az esetleges offért!

(#1575) Zombesz75


Zombesz75
csendes tag

9-12 közt hozza a futár....64 GB Space grey...sim free...
Soha nem lesz 9-óra.. :)

:DD

(#1576) #03372544


#03372544
törölt tag

Tegnap elindítottam a kamerát a zárképernyőről, hogy gyorsan le tudjam videózni a gyereket.
Két másodperc után a kép megállt, és onnantól kezdve az az állókép van a videóban.
Gyorsan leállítottam a felvételt, indítottam egy újat, ez a második már rendben van.

Tapasztalt még valaki ilyesmit?

(#1577) lugosi válasza abeno9 (#1574) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez nem számhordozás.
Egyszerűen van egy olyan opció a weblapon, hogy meglevő előfizetéssel. Az új előfizetéssel gomb mellett van. Igazából félve is írom ezt le, mert annyira evidens, hogy lehet hogy én értek félre valamit.

(#1578) abeno9 válasza lugosi (#1577) üzenetére


abeno9
csendes tag

Igen, én is úgy gondoltam/gondolom, hogy az a megoldás, de először is többszöri próbálkozás és hibaüzenet után néha azt írja, hogy nem vagyok jogosult a kedvezmények igénybevételére és jelentkezzek be más fiókkal. Még ha ez össze is jönne, akkor az lenne a probléma, hogy díjcsomagot szeretnék váltani és nem a régi maradna.

De köszönöm szépen!

(#1579) Richie86 válasza abeno9 (#1574) üzenetére


Richie86
senior tag

Szia,

Ez valóban nem számhordozás, csak annyiról van szó, hogy meghosszabbítod az előfizetésed, tehát vállalsz további 2 év hűséget arra a számra, és a hozzá kapcsolódó díjcsomagra, cserébe kedvezményesen elhozhatod a készüléket. Sajnos ez valami hiba lehet, hogy azt írja az online felület amit írtál. Nálunk ugyanez volt (most hosszabbítottam meg az egyik előfizum, párom kapott új készüléket) és online felületen nem engedte, bementem személyesen, ment csont nélkül.

(#1580) abeno9 válasza Richie86 (#1579) üzenetére


abeno9
csendes tag

Igen, csak az ilyen 2 perc alatt, ki üti le gyorsabban rendszerben sajnos nem tudok bemenni személyesen.
De köszönöm szépen neked is a segítséget, hátha megjavul az oldal :)

(#1581) Richie86 válasza abeno9 (#1580) üzenetére


Richie86
senior tag

Valóban, mire bemennél már nem lenne mit megvenni...
Csak jelezni akartam, hogy szerintem ez egy általános jellegű szoftveres hiba most a T oldalán, mert nekem is csinálta. Remélhetőleg javítják.

(#1582) RAMb0 válasza AndrewBlase (#1568) üzenetére


RAMb0
tag

Akkor hamar elfogyhatott, mert kollégám reggel már a 64-est sem látta elérhetőnek.

@AliasB:
Azét tűnik a te képed zajosabbnak, mert ha jól látom, nem is természetes fény van ott főleg, hanem fénycső/led/sima lámpa. (gondolom egy plázában, vagy épületen belül készült) Ott muszáj valahogy korrigálna a gépnek, és a világosság érdekében ISO-t emel, ettől lehet zajosabb hirtelen. De pl. nyílt téren, napsütésben hasonlítsd össze inkább.

[ Szerkesztve ]

(#1583) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv. Gmail-es emil címet is be lehet regisztrálni ha veszek egy ilyen almás telefont? Mert a mostani címem akarom használni ha belépek az emil olvasáshoz.

Járj nyitott szemmel.

(#1584) RAMb0 válasza AliasB (#1583) üzenetére


RAMb0
tag

Be lehet, onnantól az lesz az iCloud-os és iTunes-os accountod.
De ha újat csinálsz, akkor is be tudod állítani a Gmail-es fiókod a Mail app-ban. Vagy leszeded a Gmail alkalmazást.

(#1585) AndrewBlase válasza abeno9 (#1574) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Minden további gond nélkül megoldható. Új 2 éves hűség, meglévő előfizetéssel, bármilyen díjcsomagban. Én szinte mindig online rendelem a telefont. Kivéve, amikor a telefonos ügyfélszolgálat megelőz, és felhívja a figyelmemet arra a tényre, hogy lejár(t) a hűségidőm, ugyanmár legyek szíves ismét igába hajtani a fejem.

Az online felülettel az a bajom, hogy rohadt lassú, és körülményes. Ezért az ember vért izzad (jobb esetben), mire végiglépked. Rosszabb esetben elfogy a készülék. :(

Miért mindig én???

(#1586) Richie86 válasza AndrewBlase (#1585) üzenetére


Richie86
senior tag

De éppen ezt írta, hogy nem engedi az online felület (holott jogosult a készülékcserére)... persze alap esetben tudjuk, hogy lehet, de most hibás val.szeg a felület.

(#1587) abeno9 válasza AndrewBlase (#1585) üzenetére


abeno9
csendes tag

Igen, most sikerült is egy másik telefonnal végiglépkedni teszt gyanánt.
Ahogy észrevettem a telefonos "beszélgetéseim" során, ugyan ezen a felületen intézik az ügyfélszolgálatos kollégák is, mert szidják közben a rendszert, meg folyamatosan kérik a türelmem :D
Remélem legközelebb gyorsabb leszek...
Köszönöm a segítséget!

(#1588) piit94 válasza Zombesz75 (#1575) üzenetére


piit94
csendes tag

Hello!

Megkérdezhetem hol sikerült le csapni rá, mert én is pont ugyan ilyet vadászok?

Válaszodat előre is köszi!

(#1589) AliasB válasza RAMb0 (#1582) üzenetére


AliasB
senior tag

Ja az nem az én képem hanem a mobilarénás tesztből van a kép. Ott írták, hogy elég zajos képeket készít és valóban. Lehet azért mert kevés az állítási lehetőség. Nekem jelenleg egy samsung van és annál is felüti a fejét a zaj ha kevesebb a természetes fény de legalább tudom állítani az iso értéket amitől szépen eltűnik a zaj kevesebb fénynél. Igaz egy picit sötétebb is lesz a kép de zajmentes ami jó. Automatán csak jó fényviszonyoknál használom.

Járj nyitott szemmel.

(#1590) AliasB válasza RAMb0 (#1584) üzenetére


AliasB
senior tag

Ahha értem. Nekem még nem volt almás telefonom csak megtetszett ez az SE és nem tudom érdemes lenne-e lecserélni a samsungom. Először biztos fura lenne de nem tudom meg tudnám-e szokni. Ez az SE a többihez képest egész jó árba van szóval azzal sincs gond.

Almánál is működik az, hogy PC-re dugom és látja meghajtóként a belső memóriát és tudok fájlokat másolgatni róla és fel rá? (Képek, zenék, dokumentumok)

Járj nyitott szemmel.

(#1591) B-L-A-C-K válasza AliasB (#1590) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Le tudsz menteni így, felrakni már nem, oda iTunes kell hozzá.

(#1592) AliasB válasza B-L-A-C-K (#1591) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem igazán tudom hogyan működik ez az almánál viszont nekem nincs korlátlan netem ezért akarok kábellel fel illetve letölteni fájlokat. Van netem de hamar belassítják sajnos.

Lassú netnél a fájl másolgatás siralmas lenne (mert egy 3-4MBos kép vagy mp3 is gond lassú netnél nem hogy több)

Szóval net nélkül hogy lehet fel illetve lementeni fájlokat? Videók, zenék, képek.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#1593) B-L-A-C-K válasza AliasB (#1592) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Írtam iTunes-on keresztül, erről találsz millió pontos leírást neten képekkel illusztrálva.

(#1594) hericstamas válasza AliasB (#1569) üzenetére


hericstamas
tag


Szerintem egész jó képet készít. :-)
Az oldal lebutítja, de így is vállalható.

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#1595) B-L-A-C-K válasza hericstamas (#1594) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is van SE gyíkos képem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1596) 4264adam válasza AliasB (#1592) üzenetére


4264adam
veterán

Az Ios képalkotása a legjobb az általános felhasználóknak és átlag feletti vonalélességgel rendelkezik. Emiatt adódik a hátránya is: Zajos lehet sok esetben a kép és nem sok állítási lehetőség van = nincs babrálási lehetőség és nem is kell. (alap szoftvere)

Én a 2. miatt szeretem a kameráját. Inkább legyen zajos a kép de vonal élességgel adja vissza férfi arcán lévő szakállat az androidos "maszatolás" (szépia) helyett.

[ Szerkesztve ]

(#1597) AliasB


AliasB
senior tag

Ezek a gyíkok valóban jól sikerült képek. Kaphatnék esetleg képet bevásárlóközpontból ahol inkább neonnal van szinte minden megvilágítva? Már ha van valakinek ilyen.

A manuális állítási lehetőséggel én szoktam élni igaz csak az ISO érték állítással amikor nincs elég fény. Nappal kint teljesen automatán van ugyanis úgy az ISO lemegy 50ig manuálisan meg csak 100-200-400-800 van.

Járj nyitott szemmel.

(#1598) Viktor0610 válasza 4264adam (#1596) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen androidos maszatolásról beszélsz? :P :))

Ennyire nem lehetsz *iSheep/Android hater! :D

* megfelelő aláhúzandó!

Samsung Galaxy A54

(#1599) B-L-A-C-K válasza AliasB (#1597) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem olyan képem sajna nincs SE-vel.

Amúgy ha állítani akarsz fényképezésnél akkor csak le kell töltened egy normálisabb fotó appot (rengeteg van), és úgy finomhangolod ahogy akarod.

(#1600) 4264adam válasza Viktor0610 (#1598) üzenetére


4264adam
veterán

F6 tulaj, P8 kedvelő és SE váró

Nálam akkor sem üti meg a vonal élességet és elnézést az le maradt, hogy leginkább az előlapi kamerára gondoltam :DD

Hátul pedig az androidon én legtöbbször teszt alapján sötétítést/sárgítást látok. Ez van én így látom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.