Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joey04


joey04
titán

Közel hibátlan telefon. Legerősebb vas, 2gb ram, nagyon jó üzemidő, kezelhető méret, nem elszállt árazás.
A 16gb nekem elég, de valóban bosszantó ez a nyerészkedés.
A káva hülyeség, ekkora méretben nem számít, az i6-nál és felette már jogos. Az is hülyeség, hogy lehetne nagyobb a kijelző a kávák kárára, mert alul ugyan még oké hogy lehetne faragni, de felül ezt magyaráztam már évek óta, hogy hiába lenne kisebb a káva, akkor a telefon tetejéig kéne nyújtóztatni az ujjamat. Így hiába van felül nagy hely, odáig nem kell elérnem, csak a kijelző tetejéig. A régebbi touch id előny, az újabbnál nem lehet rendesen megnézni az értesítéseket, csak ha a power gombot használom. a 3d touch kihagyása sem gond, mert sajnos nincs rendesen kihasználva, kicsit csalódás, többet vártam tőle, csak az akksitól veszi el a helyet. Az értesítő led viszont nekem is hiányzik, de sajnos Ive ezt nem szereti, még a macbookról is levették, pedig kurva jól nézett ki. Szóval ez a leginkább tökéletes telefon most számomra, remélem májusban csatlakozok a tulajokhoz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#152) movax


movax
őstag

"Az 1624 milliamperórás lítium polimer akkumulátor"

:C

(#153) Crafter32 válasza Sir Riccio (#149) üzenetére


Crafter32
őstag

Biztos lesz szolgáltatóknál, rablánccal.

(#154) Bici válasza csongi (#150) üzenetére


Bici
félisten

4,7" colos. Nekem meg 4" a max. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#155) d@minator válasza ToniSoprano (#148) üzenetére


d@minator
addikt

Igaz. Benéztem. :R Bár akkor nem értem a J5 miért 8 pontot kapott ez meg 9-et?

(#156) joey04 válasza movax (#152) üzenetére


joey04
titán

ha egyszer ez is elég az 5-6 óra kijelzőidőhöz, meg a 2 napos üzemidőhöz...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#157) Cingáriusz válasza ToniSoprano (#50) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Szerintem maga a selfie-zés egy vicc :DDD :DDD :DDD

(#158) Wesder válasza Sir Riccio (#149) üzenetére


Wesder
félisten

Egybe vedd meg hisz "Magyarország jobban teljesít" ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#159) movax válasza joey04 (#156) üzenetére


movax
őstag

De akkor mér ne lehetne 15 órás képernyőidő és 4 napos üzemidő? :)

(#160) HardRic


HardRic
addikt

Áh, köszi a kis Viking fűnyíró reklámot a fotóknál :D Most tavaszi akcióban jól jön az extra hirdetés :D

[ Szerkesztve ]

(#161) Wesder válasza movax (#159) üzenetére


Wesder
félisten

+1

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162) B-L-A-C-K válasza movax (#152) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#163) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kircsi lett.

Gondjaim:
-nulla innováció (alaplap befaragása másik már kijátszott kasztniba nem az, kicsit többet vártam/tunk)
-szoftver. Emiatt szopok a Z5C-vel is, ne szórakozzon már kedves alma
-háttértár. Lesz@rom ki mennyit használ ki meg ki veszi azért a telóját, hogy legyen mit a mekibe kicsapni, az, hogy 16 giga és 2016 az így egyben leírva agyhalál. Mert SD kari megint bűn. Ugye.

Ennyi bajom van. Emiatt nem biztos váltani akaródzik vissza iOS-re.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164) Wesder válasza B-L-A-C-K (#162) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tűnik soknak

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165) #40359168 válasza Tikakukac (#163) üzenetére


#40359168
törölt tag

A szoftver/Z5C felvetésedet nem igazán értem.

(#166) B-L-A-C-K válasza Wesder (#164) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ok, akkor kevés szar, fos.

(#167) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ha 4 hüvelykes telefont keresnék akkor ilyet vennék.

A térerő veled van!

(#168) Tikakukac válasza #40359168 (#165) üzenetére


Tikakukac
titán

Melyik részét nem érted? A kamera szoftver például olyasmi, mintha ifjabb énem dobta volna össze a hardverhez általános után a gimis délutánokon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#169) Wesder válasza B-L-A-C-K (#166) üzenetére


Wesder
félisten

Forgasd ki nyugodtan a mondatomat, nem ezt mondtam. Ugye abban a 8 óràban nem mindig aktív a kijelző, és energiatakarékosban volt àllítàsod szerint.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170) oriic válasza Wesder (#142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól emlékeztem. :)

Live-Die-Respawn

(#171) B-L-A-C-K válasza Wesder (#169) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez aktív, ahol nem aktív az feltünteti az app mellett hogy háttértevékenységek, és nem adja hozzá a használati időhöz. És igen energiatakarékosaba volt, de nem is állítottam itt hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#172) sagem


sagem
addikt

Ezt az "innovációt" nem tudom miért emlegetik páran..ki a fene mondta, hogy ez egy innovatív termék? Nem is szánták annak, ez csak egy termék a palettán. Innovációt és újdonságokat majd a i7 hoz, ha hoz, annál lehet joggal elvárni. Tudom, hogy az Apple mindig igyekszik hatalmas innovációnak beállítani a dolgaikat, de ebben az esetben -ha minden igaz- csak simán fényezték a terméket, nem mondták hogy innovatív, és nem is szánták annak, azért tud olcsóbb lenni, mert így lett összerakva..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#173) DS39


DS39
nagyúr

Tulajdonképpen jó lett ez a telefon, a kamera tetszik, (androidosokhoz képest főleg), az ára nekem magas, de megfelelő előfizetéses csomaggal majd jó vétel is lehet. A kompakt méretért nagy plusz pont, bár még lehetett volna kompaktabb, ha az alsó-felső kávát szűkebbre mérik.

(#174) arn


arn
félisten

Reszemrol egyertelmu a helyzet... 95% tartalomfogyasztas, kepernyo alapu kommunikacio. 5% a maradek, ahol elonyosebb a kisebb kepernyobol fakado kis meret. Fokozatosan lepkedtem felfele, 4-4.7-5-6 col. Es meg 6 colrol sem vagyom vissza. Remelem hamarosan jon a felbehajthato telo, es akkor nem lesz gond a 7 col :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#175) 4264adam válasza B-L-A-C-K (#171) üzenetére


4264adam
veterán

Átköltözünk ide?

(#176) B-L-A-C-K válasza 4264adam (#175) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á én tavaly költöztem asszonnyal, most kihagyom.

(#177) arn válasza DS39 (#173) üzenetére


arn
félisten

:F a legjobb kepminosegu fotos telok androidosak.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#178) B-L-A-C-K válasza arn (#177) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem meg a komolyabb Nokiák.

(#179) Hallosz


Hallosz
senior tag

Tetszik a készülék, a mai napig rendben van. :K
Kis képzavarral élve, a 4" méret és a forma olyan mint az egykezes kard.
Évezredek alatt alakult a formája és mérete, KB. 1 méter hosszú, kissé ívelt. Ami ennél nagyobb, vagy kisebb az a használhatóság rovására megy.
Valahogy így van ez a telefon fronton is, alapvetően egykezes eszköz, 4 és 4.5" környéke az ideális.
Ami ez alatt vagy felett van, az az alapvető, egykezes használatát módosítja, általában nem jó irányba.
Amit ide írtam, az a tapasztalatom alapján kialakult véleményem, nem pedig ítélet.
Belátva azt, hogy unalom űzőnek a vonaton a nagyobb képernyő előnyösebb :R

Mert lakni, muszáj.

(#180) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jó az időzítés. Ma 11 után vettem át a telefonomat. :C

⭐ Stella

(#181) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#180) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tecccik?

(#182) #40359168 válasza Tikakukac (#168) üzenetére


#40359168
törölt tag

És nem szeretnél az Apple dinamikusan fejlődő csapatának a tagja lenni? Csak mert az iPhone-ok a végtelenül egyszerű felület és a gyakorlatilag 100% automata képkészítés dacára rendre az élmezőnyben végeznek fotós fronton.

(#183) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#181) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még nem sokat nyomkodtam, elég pörgős napom volt. (meg az appok nemrég települtek rá) Hozta az elvártat.
A keret színe tényleg más egy kicsit 5S-hez képest. Mondjuk jobban örültem volna egy sötétebb árnyalatnak.

⭐ Stella

(#184) 4264adam válasza ToniSoprano (#50) üzenetére


4264adam
veterán

Igen, kicsit már az előlapi képességek is előtérbe jöhetnének. Ismerjük lassan az összes hátlapi sensort, de előlapi élességekről betekintési szögekről is lehetne pár mondat. Pl jó hogy 1.2MP az 5s is de lehetne egy összehasonlítás talán szoftveresen jobban működik.

B-L-A-C-K: Mármint a "Bemutatkozott az IPhone Se topicból"

[ Szerkesztve ]

(#185) Tikakukac válasza #40359168 (#182) üzenetére


Tikakukac
titán

3 szifonon vagyok túl, tagja vagyok. iPad fixen marad is, az droidra nem lesz lecserélve ahogy tesztelgetem szerintem soha. Teló az más tészta sajnos, ott a sokkal több használat kiborítja a bilit.

Nem a felület a bajom. Nem az a bajom, hogy android. Se nem az, hogy nem tudom villantani az almát, mert nekem komplexusom van. Meg kéne már érteni, hogy bizonyos értelmi szint felett emberek el tudnak ilyen farokságoktól tekinteni. Azért nem fogok ugrálni telefonból telefonba, mert bizonyos vállalatok szerint a szoftver nem része a csomagnak és snapi 810-el indulhat egy kamera 5 másodperc alatt és hasonlók. Vagy akadhat egy mobil rendszer kisebb notis hardver teljesítménnyel maga alatt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#186) Shyciii válasza Tikakukac (#185) üzenetére


Shyciii
veterán

"...és snapi 810-el indulhat egy kamera 5 másodperc alatt és hasonlók."

Ezt a hülyeséget ki is mondja? Nekem még gyenge procival se 5mp alatt indult el a kamera, nem hogy 810-es alatt...

[ Szerkesztve ]

(#187) Tikakukac válasza Shyciii (#186) üzenetére


Tikakukac
titán

Ahhoz képest, hogy az értelmi szintről beszéltél, hogy mennyire túl vagy már a vagizáson, aztán meg leírod a fent említett mondatodat, ami pont az ellenkezőjét mutatja.

Vagizást mutat az, hogy a hülyeinformatikus tudja mi van a telefonjában? Ne szivass :N

Hopp,látom kiszerkizted.

Ezt a hülyeséget ki is mondja? Nekem még gyenge procival se 5mp alatt indult el a kamera, nem hogy 810-es alatt...

Ez a hülyeség a valóság. Ha szeretnéd, nyugodtan kipróbálhatod, állok rendelkezésedre. Ha megoldod, akkor egy komplett xda topik neked hálálkodni.

skitter: Erős, igen. Ha nem tapasztaltam volna újabb szoftvereken azt, ami a tesztben is van akkor simán váltanék. Nekem nem fér bele iOS alatt a fagyás.

Az utolsó sorodat nem tudom értelmezni. Nem én hoztam fel a "közösséget", a többi pedig jelenlegi tapasztalat, hogy pont ugyanígy szívok mások oldallal is.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#188) #40359168 válasza Tikakukac (#185) üzenetére


#40359168
törölt tag

Így viszont végképp nem értem, az alma pont szoft oldalon baromi erős, a kamera pedig tényleg jó, erre az elején írod, hogy "na ne szórakozzon már kedves alma", most pedig a 810-ről, a droidról és az almavillantásról írsz.

(#189) doooo


doooo
veterán

Legendd nagyon helyesen tette, hogy kihangsúlyozta a nyilvánvaló hibákat, hiányosságokat. Öröm végre elfogulatlan (igen, ez elfogulatlan, nincs igaza a reklamáló bandának, mert nyilván ők az elfogultak, ergó nem számít a kritikájuk) írást olvasni egy iPhone-nal kapcsolatban. Egy kivetésem lenne, mégpedig a kamera dícsérete, vagy legalábbis az elkészült képeké. Például az a tulipános kép, vagy a teraszos ház képe, vagy a biciklis.. de igazából mindegyiken sok a zaj, vagy éppen a zajtalanítás, a részletek elvesztek. A színek is furcsák, olyan mintha egy kicsit deszaturálná őket a kamera.

#182 skitter: "Csak mert az iPhone-ok a végtelenül egyszerű felület és a gyakorlatilag 100% automata képkészítés dacára rendre az élmezőnyben végeznek fotós fronton."

Nem, mostanában már nem végeznek ott. LG G5, Samsung S7/Edge, most a HTC 10, esetleg a Nexus 6P, meg persze a Nokia 1020, ezek közé max. a 6S Plus férne be, de ott is csak a sor végére, a 5 beállítási lehetőség miatt, meg talán még oda se. Nincs rossz kamerájuk, de a "rendre ott végeznek" abszolút nem igaz, és az SE ezt csak bizonyítja.

[ Szerkesztve ]

(#190) Shyciii válasza Tikakukac (#187) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor újra. Melyik 810-es telefonnál indul 5mp alatt a kamera? Legutolsó 810-es procin alapuló telefonom a Oneplus 2 volt, de az a kamera kevesebb mint 1mp alatt indult el. Mostani Nexus 5X 808-as procival szintúgy 1mp-nél kevesebb. De ha a régi Oneplus One, Xiaomi Mi4, Moto X-emet nézem se volt 5mp, sőt.
Gyorsan kipróbáltam a céges Galaxy S2-őt, de az se éri el a 2mp-et kamera indításkor...:D

Sony?? Jah akkor nem szóltam. Nincs az az isten, hogy Sony-t vennék se mobilban, se házimoziban, se zenehallgatéshoz erősítőben, lejátszóban :D

[ Szerkesztve ]

(#191) Tikakukac válasza Shyciii (#190) üzenetére


Tikakukac
titán

Z5C-m van, legalább egyet tekerj már fentebb :B

Plusz rakd már hozzá, hogy nem a hardver a bajom, ahogyan itt sem, hanem a szoftver, ahogy a mostani telómon is. Így már összeraktad?

Okés, mutass más nem tepsi telefont. Ja, nincs. Ez van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#192) arn válasza B-L-A-C-K (#178) üzenetére


arn
félisten

Jah x eve, ott nem allt meg a tortenet.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#193) adamssss


adamssss
veterán

Végre lehet váltani a 6s-ről... Thx apple :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#194) motoflug válasza adamssss (#193) üzenetére


motoflug
őstag

Mi az oka a váltásnak? Pont e kettő között vacillálok. :R

(#195) B-L-A-C-K válasza motoflug (#194) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom csak a méret, mert másért semmi értelme.

(#196) #40359168 válasza Tikakukac (#191) üzenetére


#40359168
törölt tag

Minekutána egy szót nem írtál arról, hogy mi bajod van a szoftverrel, bocs, de még mindig nem értem.

(#197) radi8tor válasza #40359168 (#196) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami nem ezzel a telefonnal kapcsolatos, azt ne itt tárgyaljátok ki!

⭐ Stella

(#198) Jeanne d'Arc

Továbbra is rókabőr lehúzásnak tartom ezt a készüléket, pedig nem szokott ellenszenves lenni az Apple meg a termékei, de kicsit megerőltethették volna magukat, vagy design vagy a 16gigas modell kivonása terén.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#199) Adam_Shepard válasza kovsol (#37) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az ertesitesek jelzesere, ha jol emlekszem be lehetett kapcsolni a vakut, hogy villogjon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#200) B-L-A-C-K válasza Jeanne d'Arc (#198) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eleve úgy indultak a találgatások i6 forma kicsibe, és i6 hardver. Erre maradt a szimpatikusabb (nekem) 5S forma, i6 helyett 6S hardver.

16GB meg valóban lehetne pl alap 32, de akkor kutya nem vennè a 64est, azaz nekünk mint felhasználóknak ez valóban nem jó, viszont ez üzleti szempontból nekik jó húzás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.