Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#900) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami csalóka kifejezés mert nem azt mutatja mennyit ment, hanem hogy mennyit tud még menni ezzel a töltéssel.

⭐ Stella

(#902) Luck Dragon válasza radi8tor (#889) üzenetére

Nem semmi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#903) Masterboy84


Masterboy84
tag

Most vettem egy arany SE-t, de kotyog a hangerőgombja és ez rohadtul zavar. Ez normális (mármint a kotyogás)?

(#904) ggyula válasza AndrewBlase (#888) üzenetére


ggyula
tag

Nekem is jött ma értesítő... 10 perccel email után, már azt írta a T honlapja hogy nincs... gondoltam gyorsan felhívom őket mi a helyzet:
1.válasz: nincs raktáron, ő nem tudja miért küldtek mailt... gondoltam valami nem stimmel, hívtam még egyszer őket
2.válasz: van készülék raktáron, csak valamiért én nem tudom megrendelni... jó, mondtam a hölgynek, akkor rendelje már meg ő nekem... sajnos valamiért ő sem tudja most, próbáljam meg később...
fél óra után sem ment, újabb telefon T-be
3.válasz: (úr) volt készleten fekete és fehér :Y is, itt mondtam neki hogy köszönöm a felvilágosítást...
4.válasz: valószínű elég kevés készülék jött és ilyenkor e-mail után brutál gyorsan elkapkodják, iratkozzak fel újra,mást nem tudok tenni...
Remek, naprakész ügyfélkapcsolatos kollégák, bravó T :C
Azt tudtam hogy az uj iPhone megjelenésekor mindig ilyen generált vagy valós hiány van, de azt hittem ez a köztes modell esetén nem így lesz...
E-bay-ről rendelt bumper, fóliák, autós tartó már megérkeztek, telefon meg sehol :W

(#905) radi8tor válasza Masterboy84 (#903) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos, hogy a hangerő gombja? Nem a bekapcsoló gombját vagy a lencséket hallod a kamerában lötyögni?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#906) B-L-A-C-K válasza Masterboy84 (#903) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annak nagyon minimális holtjátéka van, a power gombnak van nagyobb, de az normális.

(#907) myself45850 válasza Sys85 (#881) üzenetére


myself45850
tag

Send anywher
Feltelepítettem az androidos gépre valamint a se-re. Bármilyen hangot videót alkalmazást, bármit át lehet másolni androidos és ios rendszer között. Hang fájlokat kellett másolnom, és nem elsősorban zenéket. De így viszont tök jó :)
Pc kilőve 😜

(#908) Sys85 válasza myself45850 (#907) üzenetére


Sys85
veterán

A gyári apple-s zenelejátszó látja is az átmásolt zenéket? :Y

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#909) B-L-A-C-K válasza Sys85 (#908) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem nem, de ilyen megoldást amit ő mondott arra jó egy google drive is.

(#910) myself45850 válasza Sys85 (#908) üzenetére


myself45850
tag

Van saját lejátszója. Azt a pár hangfájlot meg tudom ott is hallgatni
A zárképernyőn latszik a lejátszott hangfájl, a fulessel lehet vezérelni
Nekem tetszik. Arra a pár dologra jó

(#911) myself45850 válasza B-L-A-C-K (#909) üzenetére


myself45850
tag

Délután ez volt a kérdésem
Akkor azt a választ kaptam, hogy semmilyen megoldás sincs

(#912) B-L-A-C-K válasza myself45850 (#911) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, neked az volt hogy lehet zenét feltölteni a telefonra, ezzel meg továbbra sem lehet, feltölteni iTunes-szal lehet.

(#913) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#912) üzenetére


Sys85
veterán

Hát ja,ez ilyen szükség megoldás,de csak félmegoldás.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#914) Masterboy84 válasza radi8tor (#905) üzenetére


Masterboy84
tag

Igen, a hangerő, és nem is kicsit. Olyan mint vmi gagyi legó 😃 Azért vagyok kiakadva, mert a 3 éves 4s-em nem kotyog cseppet se.

(#915) radi8tor válasza Masterboy84 (#914) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor vidd vissza az üzletbe és kérj egy másikat.

⭐ Stella

(#916) B-L-A-C-K válasza Masterboy84 (#914) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha tudod videózd már le, kiváncsi vagyok konkrétan milyen is.

(#917) myself45850 válasza Sys85 (#913) üzenetére


myself45850
tag

A drive nem játsza le

(#918) Masterboy84 válasza B-L-A-C-K (#916) üzenetére


Masterboy84
tag

Holnap megpróbálom.

(#919) venge


venge
tag

Na. Nem volt verekedés. Anyukám azt mondta, hogy lányokat nem illik bántani! Pedig lelkem mélyén... De tudom, hogy nem ő tehet róla!
Viszont volt mellette egy egyszerű kis telefonos bolt, ahol kivágták nano-ra. És pénzt sem kértek érte.
Most szenvedek kicsit, hogy át tudjam másolni a dolgaimat a 4S-ről az SE-re.

(#920) B-L-A-C-K válasza venge (#919) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért kell szenvedni vele? 4S-sen iCloudba csinálj egy friss mentést:

Beállítások -> iCloud ->Biztonsági mentés -> Biztonsági mentésre katt. Ezt megcsinálja, utána beaktiválod az SE-t, és mehet visszaállítás iCloudból, ott majd kiválasztod a jelenlegi frisset, szépen magának letölt mindent, és kész is vagy.

[ Szerkesztve ]

(#921) venge válasza B-L-A-C-K (#920) üzenetére


venge
tag

Szerettem volna, de azt írja, hogy nincs elég hely.
2015. nyarán frissített utoljára.

Frissítettem az SE-t, de a régi adatokat töltötte le.

[ Szerkesztve ]

(#922) B-L-A-C-K válasza venge (#921) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor 4S-sen ->

Beállítások -> Általános -> Tárhely és iCloud használat -> iCloud résznél tárhely kezelés -> Amit ott látsz katt bele, és töröld le, majd csinálj újra egy mentést úgy ahogy előző hozzászólásomba írtam, és mehet fel az SE-re.

Ha így is kevés lesz a hely akkor törölj a képekből videókból.

[ Szerkesztve ]

(#923) venge válasza B-L-A-C-K (#922) üzenetére


venge
tag

Köszönöm, próbálom!

(#924) venge válasza B-L-A-C-K (#922) üzenetére


venge
tag

Akkor mi van, ha nem elég a 4,8 Giga szabad hely?

(#925) B-L-A-C-K válasza venge (#924) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor csinálsz egy mentés gépem iTunes-ba, és onnan állítod vissza. Vagy veszel iCloud tárhelyet telefonon, 099eu/hó 50GB.

(#926) radi8tor válasza venge (#924) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

PC-n csináld meg, ne iCloudon keresztül.
Csinálj egy teljes mentést a régiről. Dugd rá az újat és válaszd a "visszaállítás erre a telefonra" opciót a beállítás újként helyett.

⭐ Stella

(#927) venge


venge
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, folyamatban van!

(#928) huan


huan
őstag

Vásárolt már valaki az iStyle-ban?
A készlethiány és a sok rendelés miatt lehet, hogy 12ezer telefonhívásból csak 2-t vesznek fel és akkor sem tudnak semmi információt adni miért nem jeleznek vissza a 2. hete leadott rendelésre? A weboldalon látszódik készleten néha, de azt is mondták a webes rendelések lefoglalják a készüléket. :W

(#929) budai93


budai93
újonc

En hetfon delutan felhivtam az egyik nyiregyhazi telenor uzletet, hogy van-e keszleten 16gb-os space gray,nem volt...a nö mondta hogy szerdan jon szallitmany (par darab max) es akkor a nevemre elrakja, szerdan delutan mar hoztam haza a cuccot.

(#930) B-L-A-C-K válasza huan (#928) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért vicc hogy mindenhol készlet hiány van, még az Apple hivatalos oldaláról is 2-3 hetet írnak a szállításra.

(#931) #03372544 válasza B-L-A-C-K (#930) üzenetére


#03372544
törölt tag

Leadtam a megrendelést egy feketére online egy üzletben ahol azt írták készleten van.
Bolti átvételt választottam, az automata visszaigazoló levélben azt írják szólnak ha át lehet venni.
Kíváncsi vagyok eltették e nekem vagy mi ilyenkor a tényállás.

(APR)

[ Szerkesztve ]

(#932) D4ni válasza B-L-A-C-K (#930) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem is 2-3 hetet mondtam istyleba. Igaz a 64 gigásra.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#933) randras


randras
veterán

Helló,

5 év android használat után ma vettem egy ilyet, majd jövök a folyamatos elégedetlenkedésemmel, hülye kérdéseimmel. :D

(#934) huan válasza randras (#933) üzenetére


huan
őstag

Most mintha megindult volna egy hullám akik Androidról térnek át erre. Lehet az ár/teljesítmény páros elég csábító az SE-nek? :C

(#935) motoflug válasza huan (#934) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem az is benne lehet, hogy droid vonalon a "mini" ill. gyakorlatilag bármilyen durvább készülék min. 5" méretű. Az SE-ben pedig benne van minden földi jó 4"-es méretben. Nálam még az is indokolja majd a cserét, hogy nagyon érdekel az iOS stabilitása. :K

(#936) janes1976 válasza huan (#934) üzenetére


janes1976
őstag

Windows Phone-ról is sokan át fognak térni, mert ez egy elfogadható ár még sztem, a WP meg halott. :D

Én is váltani fogok idén, csak még gyűjtök. ;]

randras: én ugyanígy vagyok a WP-nal meg egy próbát megér az IOS, ezenkívül sose volt ilyen telóm.

joey20: :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#937) randras válasza huan (#934) üzenetére


randras
veterán

Unom az androidot, elegem is van belőle, 5"-es G2-m is nagy volt már, és amilyen erővel kerestem telefont, még nagyobbak voltak, fejleszteni is megpróbálnék iOS-re, 130K-ért nem is sok. Ezek miatt váltottam. :)

Na meg egy MacBook is van már, talán valami együttműködést is össze lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#938) joey04 válasza janes1976 (#936) üzenetére


joey04
titán

Hát ha az összes wp user iPhone-ra vált, még az is csak alig kimutatható emelkedést jelent az Apple-nek :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#939) glspeter1 válasza randras (#933) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem vagy egyedül. :K :C
Szintén 5év droid után váltottam én is erre és hát... eddig mindenben jobban bejön.
Nagy kezem van, ennek ellenére ez a 4col iszonyat kényelmes.
Fogásra a telefon maga valami eszméletlen prémium.
A kamera pedig össze sem hasonlítható az előző két droidos telóméval (Nexus 5, Oneplus One).
Az iOS is nagyon bejön, bár itt még bejátszik az újdonság varázsa is, de nagyon pozitív. :K

Egy szó mint száz: eddig TÖKÉLETES! :)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#940) EczkE válasza randras (#937) üzenetére


EczkE
addikt

En is pont ezert valtok majd, kiveve a fejlesztes. :D Unom mar az Androidot, a G3-at mar nagynak erzem es szinten van MacBookom. Ha meglesz az iPhone vegre nem lesz egy felkaru orais. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#941) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én meg már unom, lehet váltok...

;]

(#942) janes1976 válasza B-L-A-C-K (#941) üzenetére


janes1976
őstag

Válts WP-re. ;)

Hát, pont mondani akartam. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#943) domojko válasza B-L-A-C-K (#941) üzenetére


domojko
senior tag

Van egy lumia 735-öm, ha gondolod cserélhetünk. ;) :D ;]

Janes egyre gondoltunk :C

[ Szerkesztve ]

(#944) #03372544 válasza huan (#934) üzenetére


#03372544
törölt tag

A csúcskategóriás androidok 200ezer ft felett vannak bőven, kb. a 6 vagy 6s ár szintjén.
Ha ez a kis gép ugyanazt a teljesítményt hozza és a kis kijelző se probléma (sőt) akkor nincs kérdés mit válasszon az ember.
Nagyon el lett ez most találva szerintem.

(#945) EczkE


EczkE
addikt

Amugy tudni valami elso szerias hibarol? A bluetoothrol hallottam mar, azon kivul?

Asszem mindenféleképpen!

(#946) nyisa


nyisa
csendes tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom hogy egy Iphone SE-re váltsak Xperia Z-ről, Tudna valaki véleményt mondani aki hasonló méretről váltott 4 colra? :R attól tartok hogy már-már túl kicsi lenne számomra ez a kijelzőméret.

Ez a Készülék és az I6 között vacilálok (6s-t már nem engedhetem meg magamnak). Az I6-nál attól tartok hogy 2 év múlva már nem lesz annyira "használható" (mindkét készüléket 2 év hűséggel szerezném be). :DDD

(#947) B-L-A-C-K válasza EczkE (#945) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Némelyiknél tapasztalható a sárgás kijelező a felső részeknél.

nyisa: Ha a méret tudod kevés lesz vegyél használtan 6S-t ~170-ért már vannak jók.

[ Szerkesztve ]

(#948) #03372544 válasza EczkE (#945) üzenetére


#03372544
törölt tag

Mi van a bluetooth-szal?

(#949) B-L-A-C-K válasza #03372544 (#948) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#950) piit94


piit94
csendes tag

Hát srácok ma voltam a drezdai hivatalos apple store-ba és el keseredtem, mert még ott is ki vannak fogyva, (Space Grey 64 GB szerettem volna) csak gold és rosegold van. :(

Megnéztem a hivatalos oldalt és ott is 2-3 hetet írtak. Ki mit javasol? Minél előbb tulajdonosa szeretnék lenni egy 64 Gb-os változatnak space gray színben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.