Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) asprey válasza Htibimor (#647) üzenetére


asprey
tag

Szia! Hát szokni kell az biztos! Egykezes használat kicsit veszéjesebb mint a simánál mert könnyebben ki tud esni a kezedből. De rá lehet érezni a kezelésére. Valahogy nekem kicsit hiányérzetem volt amokor a sima i6S használtam de ez most megszünt. Persze hozzá kell tennem, hogy volt egy iPad air is itthon sosem tudtam eldönteni mit vigyek magammal a telefon vagy a tabletet, vagy mindkettőt. Szóval ezért is esett a választás a i6S + mellet.
Akksi nagyon baráti, kijelző nagyon jol látható, netezni szintén jobb mint egy simával.

(#652) PeteePeti válasza Htibimor (#649) üzenetére


PeteePeti
őstag

Figyelmedbe ajánlom a KRESZ ide vonatkozó részeinek átolvasását! ;] Ha vezetés közben egy kézzel telefonálsz is és közben el ejted a 250 ezer forintos almádat azt meg is érdemled! És akkor olcsón meg úsztad! Rengeteg baleset okozója a vezetés közbeni telefonálás! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#653) domos válasza Htibimor (#649) üzenetére


domos
senior tag

Mindkét telefon kétkezes, akármennyire is erőltetik hogy a 4,7" kényelmesen kezelhető egy kézzel... Innentől kezdve meg kb. mindegy, a nagyobbal jobban jársz.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#654) csab2 válasza Htibimor (#649) üzenetére


csab2
veterán

Nekem nagy kezem van, de én egy kézzel nem tudom használni az iPhone 6S Plusomat.
Gyűlölöm azokat akik vezetés közben telefonálnak, vagy nyomkodják a telefont. Ha annyira fontos, akkor addig álljanak meg!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#655) Htibimor válasza csab2 (#654) üzenetére


Htibimor
senior tag

Ezt most nem veszem magamra, mert karácsony van! De azt jobb, ha tudod, hogy ezerszer jobban vezetek telefonnal, mint néhány ember egyedül az úton! De köszönöm az értékes információt!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#656) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Amikor vásárolok egy app-ot az App Store-ból, akkor közvetlen jön egy email is a fiókomba "Vásárlás megerősítése" tárggyal.
Az üzenetben ez áll:

"Ön megvásárolta a(z) Ski Safari 2 terméket 2015. december 25. napon, és elfogadta, hogy amennyiben letölti ezt az iOS-alkalmazást a vásárlást követő tizennégy napban, akkor nem lesz jogosult a vásárlás visszavonására."

Miért írnak benne ekkora baromságot? Tudtommal meg tapasztalataim alapján is úgy van, hogyha 14 napon belül úgy döntesz, hogy mégse kell az app, akkor szó nélkül visszautalják a pénzt.

(#657) PeteePeti válasza Htibimor (#655) üzenetére


PeteePeti
őstag

Önbizalomban nincs hiány! Sokan ugyanígy gondolkodnak, mint te, aztán mégis az árokban kötnek ki! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#658) Praetorianus válasza PeteePeti (#657) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

És nem is kár értük. Ellenben a vétlen tanáremberrel, vagy kisgyerekes családdal, aki a szemközti sávban jön, és kénytelen félrekapni a kormányt egy idióta miatt...

(#659) Htibimor válasza Praetorianus (#658) üzenetére


Htibimor
senior tag

Én nem ez a fajta vagyok! Sajnálom, de néha szükség törvényt bont ezért kell használnom. De nem akartam senkit sem megbotránkoztatni.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#660) Jeanne d'Arc válasza Htibimor (#655) üzenetére

Ez ütött! :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#661) Titana válasza lugosi (#646) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Köszi,de sajnos amint írtam az icentre üzletben pár darab 6S plus-on is kipróbáltuk az RHA750i fülest és mindegyiknél kicsit lazább volt mint az előző típusoknál.De azért majd megnézetem a szervizesekkel.Még egyszer köszönöm :R

(#662) tDr1v3r válasza Htibimor (#599) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én mindenképp a sima 6s-t választanám. Volt a kezemben sima és Plus is (oké, kicsit csalok, 6-osok voltak de ugye csak kicsit vékonyabbak a 6s-nél...), az én iPhone 5-ömhöz képest a kisebbik tűnik kényelmesebbnek. Oké, nyilván így is batár nagy első blikkre de szerintem könnyebb lenne megszokni...

Volt 5"-os telefonom (Xiaomi Mi 3), azt anno 1,5 hónap alatt megszoktam, szinte már egykezes szinten... kicsi kellett volna ahhoz hogy átérjem teljesen a billentyűzetet (notifcentert az 5-ösömön se érem el eleve, felesleges azt erőltetnem), de szerintem a sima iPhone 6s -0,3"-ja elég lenne, elvégre vékony a kávája.

Szerintem hosszútávon minden megszokható, csak kérdés hogy kötelező-e... nekem nem tetszik ez a nagyobbítós irány, de a 4,7" szerintem még pont a határeset. Az 5,5" már nem igazán, legalábbis így hogy a Plusnak nincsenek olyan funkciói mint pl. a Samsung Galaxy Note szériának.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#663) lugosi válasza tDr1v3r (#662) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van egy Nokia 1520-am, igaz az 6"-os, de a 6s Plus sokkal közelebb áll ahhoz, hogy egy kézzel használható legyen, mint a Nokia. Ehhez hozzátartozik a jobb fogása is.

(#664) Jeanne d'Arc válasza tDr1v3r (#662) üzenetére

Én meg 5"alatt el sem tudom képzelni az életemet. :) Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#665) domos


domos
senior tag

Emberek, ennek a telefonnak marha jó az üzemideje. Meg vagyok lepve. Olvastam a neten hogy jó, de 6 óra screen on time és 35%-on vagyok. Wow.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#666) kali válasza domos (#665) üzenetére


kali
legenda

bizony jó!
az órásított érték egy dolog, mert az mindenkinél más, mivel beállítások, használati mód...stb. függvénye, így eltérő eredmények születnek, adott feltételek mellett ki mennyit hoz ki belőle, de maga a telefon a legjobbak közé tartozik adott kategóriában, az akkumulslátoros üzemidő tekintetében (is).

(#667) PeteePeti válasza domos (#665) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én is kb így lepődtem meg, mint te! A 4000 mAh-os Lenovo Vibe Z2 Pro-m se bírta jobban, pedig androidos fronton egy üzemidő etalon! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#668) BeastMode válasza PeteePeti (#667) üzenetére


BeastMode
őstag

Haver Huawei Mate 7 telefonját is leveri, pedig az is bika akksi terén:)

(#669) lugosi válasza domos (#665) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, és beszélgetési időben is nagyon erős.

(#670) felsál válasza lugosi (#669) üzenetére


felsál
tag

Viszont lassan tölt, ami persze érthető.

(#671) BeastMode válasza felsál (#670) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem teljesen vállalható a töltési idő.

(#672) legiaap válasza felsál (#670) üzenetére


legiaap
nagyúr

IPad töltő az orvosság. Már volt róla szó korábban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#673) PeteePeti válasza felsál (#670) üzenetére


PeteePeti
őstag

Lassan tölt, de engem nem zavar! Mivel üzemidő jó, ezért ki bírja az egésznapos strapát! Éjszaka, meg úgyis töltőre teszem, szal van ideje az aksinak jól lakni! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#674) felsál


felsál
tag

Lehet valakit nem zavar, de attól még lassan tölt, ami hátrány. Ezért én se fogom eladni a telefont, jobbat nem igen találnék. Csak hogy legyen vmi negativ is :-)

(#675) lugosi válasza felsál (#670) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Éjszaka szoktam tölteni, ezt még nem figyeltem.
Illetve egyszer töltöttem power bankról, csak próbaképp.

(#676) kali válasza felsál (#674) üzenetére


kali
legenda

nagyobb kapacitású akkumulátorok esetén ez van, ha nem nagy amper értékű a töltő/töltés, de ha valakinek időintervallum tekintetében nem probléma, akkor nem kimondott hátrány, nézelődj csak az s6...stb. telefonok témáiban, ahol csak gyorstöltés adott, hogy nagyon sokan kerestek/vettek emiatt a gyáritól kisebb amper értékű töltőt a lomhább töltéshez, nem véletlenül.

(#677) felsál válasza kali (#676) üzenetére


felsál
tag

Ez nálam pusztán negatív tapasztalat, mert elég béna dolog amikor felteszem kicsit tölteni aztán használom valamennyit és megint töltenem kell. Jó lehet mondani miért nem töltöttem előző este, de az már késő bánat. Meg ennyi erővel Ace3-am is lehetne.
Szóval Samsung, LG tudja Apple még nem. LG G2 kb fele ennyi idő alatt fullra töltötte és akksi ideje fényévekre van a "kis" kedvencünktől. Az tényleg 2 napot bírt normál használat mellett.
Nem hátrány? :U

(#678) domos válasza felsál (#677) üzenetére


domos
senior tag

Két LG G2-m is volt, és én másképp emlékszem az üzemidejére. Köze nem volt ahhoz amit a 6s+ tud.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#679) kali válasza felsál (#677) üzenetére


kali
legenda

inkább töltöm lassan, pláne egy olyan telefonnál, aminél nem lehet házilag akkumulátort cserélni.
a hordozható külső akkumulátoraim közül amelyiken van 1 és 2.1 amperes kimenet, ott is inkább a kicsire dugom.
vannak esetek, amikor követem a lassan járj, tovább érsz elvet.
a 6s plus simán bír annyit - azonos feltételek mellett -, mint a g2, sőt!
használhatsz másik töltőt az iphone-hoz, úgy az is gyorsabban feltölt, ha annyira zavar a dolog.

(#680) BeastMode válasza domos (#678) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem is volt G2, nagyon jól bírta az is, de közel nem volt ehhez a teljesítményhez.
Zárójelben megjegyezném, hogy az Android a kedvenc mobilos oprendszerem, szóval nem azok ellen szeretnék beszélni.
Boldog új évet mindenkinek!:R

(#681) felsál


felsál
tag

Srácok!Higgyétek el én is ilyen elvakult gyermeki imádattal csodálom az aktuális telefonom (ebben a műfajban szinte mindenki)

BUÉK!

(#682) kali válasza felsál (#681) üzenetére


kali
legenda

nem hiszem, hogy elvakult imádatról lenne szó, esetemben legalábbis biztosan nem, mindig leírom a korábbi telefonjaimhoz képest is az előnyök mellett a hátrányokat is - nézz csak át a 6s...stb. témákba, ahol leharapják a fejem, mert hiányolom az értesítési ledet, a nem korlátos nfc-t...stb. -, de van itt más olyan tag is, akitől szintén elfogulatlan véleményeket szoktam olvasni.
a gsm arena és társai teszteket is megnézheted, ahol azonos feltételek mellett tesztelnek, ott is jól/jobban szerepel összességében a 6s plus.

boldog új évet mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#683) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok

Január közepén váltok erre a készülékre , remélem megéri , a tesztek , videók alapján nagyon jó kis készülék , szerintem nem fogok csalódni benne , remélem az akkumulátor is úgy fogja bírni ahogy ígérik illetve sokan írták .

A kérdésem a következő lenne . Szerintetek megéri jailbreakelni a telefont az azzal járó előnyök miatt ?

Köszi a válaszokat előre is :R

(#684) kali válasza Boss81 (#683) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem kicsi, de valóban jó készülék! :)
a jb felhasználó(i szokások és elvárások) függvénye, valaminek kell az alapban nem engedélyezett módosításokhoz...stb., másoknak meg nem, mert jó anélkül is, így azt neked kell majd inkább eldönteni, más nem nagyon tudja megmondani számodra.

(#685) Boss81 válasza kali (#684) üzenetére


Boss81
senior tag

Most is ilyen méretű készülékem van , csak más márka , azzal nem lesz gond , értem amit leírtál , és valóban igazad van , ez személy függő , volt már iphone-om 5-ös széria , csak elveszett a kezemben , de ez úgy gondolom szuper lesz . Az akksiról neked mik a tapasztalataid ?

(#686) kali válasza Boss81 (#685) üzenetére


kali
legenda

az egyik vesszőparipám a jó akkumulátoros üzemidő, részint azért is vettem ezt a telefont, mert abban is nagyon okés.

(#687) Boss81 válasza kali (#686) üzenetére


Boss81
senior tag

Ezt jó hallani , akkor rendben lesz minden :C
Már csak meg kell érkeznie :C

(#688) lugosi válasza Boss81 (#683) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem csak akkor érdemes jailbreakelni, ha van valami olyan funkció, amit csak úgy tudsz használni, és nagyon szükséged van rá. Nekem nincs ilyen, így még egyetlen szifonomat se jb-eltem.

A Plus akkus üzemideje nagyon jó, ezt megerősítem. Ha visszaolvasol ebben és a sima 6s topikban is, látsz képernyőképeket arról, hogy milyen használati idők jöttek ki.

(#689) Boss81 válasza lugosi (#688) üzenetére


Boss81
senior tag

Igen , most olvasgatok , és nézegetem őket , valóban nem rossz az akuidő :K

[ Szerkesztve ]

(#690) legiaap


legiaap
nagyúr

Azt ki lehet valahol kapcsolni, hogy csak a menü ne forduljon el fektetett módban?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#691) lugosi válasza legiaap (#690) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha alulról felhúzod a gyorsmenüt, ott van a forgatás zárolása.

(#692) legiaap válasza lugosi (#691) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt tudom de én arra voltam kíváncsi, hogy csak a menü forgatást ki lehet-e kapcsolni nem pedig mindenhol.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#693) univerzita válasza legiaap (#692) üzenetére


univerzita
addikt

Nemtudom hogy erre e gondolsz de a Általános - Forgatás zárolása jelölöd akkor nem lesz ott alul a lehetőség.

(#694) legiaap válasza univerzita (#693) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy screenshot-ot toljal mar rola mert nem talalom.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#695) univerzita válasza legiaap (#694) üzenetére


univerzita
addikt

Elnézést,én iPaden (9.2) néztem ott van ez a lehetőség. Most néztem iPhone 4-esen (7.1) ott nincsen ez a lehetőség. Kell a screenshot akkor is?

(#696) legiaap válasza univerzita (#695) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor nem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#697) lugosi válasza legiaap (#692) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olyan megoldást nem tudok hirtelen.

(#698) legiaap válasza lugosi (#697) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor ezzel kettőre nőtt azok a dolgok száma amit nem szeretek ebben a telefonban.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#699) Sipi1984


Sipi1984
csendes tag

Sziasztok.

Esetleg nem tudtok olyan üvegfóliát 6S plus-ra ami nem áll el a kijelző széleinél,esetleg valakinek valami tapasztalata e téren? Vagy mit ajánlotok?

Szép napot és B.Ú.É.K. mindenkinek!

(#700) domos válasza Sipi1984 (#699) üzenetére


domos
senior tag

Üvegből ilyet tuti nem találsz. Más ötletem nincs, nem vagyok a fólia híve, inkább a biztosításé.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.