Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Wesder válasza catroot (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Hitelre, tehàt nem telik rà, de Gazsika legyen màr a legmenőbb az osztàlyban...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#52) buvartacsko válasza Wesder (#51) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ne tegyünk mar úgy mintha csak iPhone-t lehetne hitelre venni...

[ Szerkesztve ]

(#53) Wesder válasza buvartacsko (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Samsung nem olyan menő na ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) catroot válasza Wesder (#51) üzenetére


catroot
veterán

De ahhoz, hogy tudj fizetni törlesztőt és élj egy bizonyos szinten (pl ne zsíros kenyéren), ahhoz is kell havi apanázs.

Amúgy most előfizetői részletről beszélünk, vagy áruhitelről?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#55) #40359168 válasza razzorr (#48) üzenetére


#40359168
törölt tag

Tehát csak azok vásároljanak ésszel bármit, akik gagyit szeretnének, a minőségi termékekre vágyók rá se nézzenek az árcédulára, értem, pazar logika, zárható a világ összes hirdetőoldala, turkálója és használtaautó kereskedése.
A magyar szifonosok mobilnetjéről pedig biztosan készült valami mélyreható felmérés (mondjuk tőlem senki nem kérdezte), szóval egy forrást lécci, kösz szépen.

(#57) razzorr válasza buvartacsko (#50) üzenetére


razzorr
őstag

Ahogyan a kollega is írja lentebb, nem olyan "menő". De nem is folytatom tovább az offot,mert nem ide való.

Nekem nem jönnek be az almás cuccok,valahogy nem tudok azonosulni ezzel a létformával,közeggel. De elismerem,hogy jók a termékeik,prémium mind,csak hát amikor a wc-s néninek is ájfónja van,mert a liftes fiú is azt vett,utána meg a biznisz men azzal próbálja mutatni hogy ő egy kiválasztott kaszt tagja,akkor kifordul a belem a képmutatástól.
Mardjunk annyiban hogy jó az új 6S vagy mifene,de nekem nem kellene :)

(#58) savoo válasza catroot (#54) üzenetére


savoo
addikt

Kuss. HüJe vagy. Az sokkal jobb, ha valaki száraz kenyéren meg vizen él, de egyben ki tudja fizetni a telefont/TV-t, akármit, minthogy részletekben (ami szinte mindig-mindenhol elérhető kamatmentesen!) fizessen valamit, és mellette egyen rendesen. ;]

(#59) Napster82


Napster82
tag

a kép láttán igen csak éhes lettem.

[ Szerkesztve ]

(#60) buvartacsko válasza razzorr (#57) üzenetére


buvartacsko
addikt

Értem, akkor ha valaki részletre vesz egy Galaxy S6-ot 200+-ert akkor az nem gond, de ha valaki iPhone-t vesz részletre az gáz. Nem csak a WC-s néninek van iPhoneja de az amerikai elnöknek (vagy csak azt szerezne használni, valamit olvastam ezzel kapcsolatban) is, meg Tim Cooknak a családom legtöbb tagjanak, mi a gond? Ha valaki telefonál vele az utcán az mar maga mutogatásnak számít?

(#61) #40359168 válasza razzorr (#57) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az Apple termékeknek csak Közép-Kelet Európában, illetve a szegényebb régiókban van presztizsértékük, szóval ezt a jelenséget a helyén kell kezelni. Akik hétköznapi júzerként bármilyen hétköznapi elektronikai eszköz használatát létformaként élik meg, azoknál tényleg baj van az emeleten, de hiba ez alapján az összes felhasználót és magukat a termékeket beskatulyázni.

(#62) Napster82


Napster82
tag

Legendd-nek igen csak húzós bulija lehetett.

(#63) Szilofon


Szilofon
tag

Sajnos drága,igaz itt soha nem lesz olcsó a bérek miatt.Szép a telefon,tudás is ok. De az Apple pofátlanság hogy a legkisebb tárhely 16gb,ennyi pénzért 32gb kellene lenni a minimumnak.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#65) zuioch


zuioch
aktív tag

Az Applenak joga van 16gb-os verziót gyártani, hiszen övé a termék, azt tesz bele amit akar, az embernek meg joga van nem megvenni. Nem értem ez miért ilyen bonyolult.

(#66) Csapoati válasza buvartacsko (#60) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Obamának BB-je van, ez tuti, tabletnek meg iPad.

Napster82: Minden kép kommentálva lesz? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#67) kali válasza Lirion (#21) üzenetére


kali
legenda

tényleges 6s plus használat mellett mondom, hogy nagyon sírósra fognám, ha helyette a régebbi 6 plus-t kellene használnom. (azt sem csak videón láttam, nem csak kiállított darabot nyomkodtam meg néhány perc erejéig...)
nem, a 3d touch sem váltható ki teljesen semmi más megoldással, sosem lesz azonos értékű a korábbi típusokon a 6s-ek ellenében.
kamerában is legjobbak közé tartoznak egy ideje - a rengeteg gyártó és típus között is beleférnek általában az első tízbe, ami nagyon jó eredmény -, az meg mindig változik, hogy melyik a legjobb, pláne úgy, hogy valamelyik módban az egyik jobb, másban meg a másik, ezért is pontozzák a komolyabb tesztekben külön minden módozatban, illetve eltérő szempontok alapján és úgy rangsorolnak összpontszám alapján.

(#68) catroot válasza #32839680 (#64) üzenetére


catroot
veterán

Ebben ne is reménykedj. Szvsz sosem lesz bővíthető szifon.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#69) BeastMode válasza #32839680 (#56) üzenetére


BeastMode
őstag

Félreérthető volt ezek szerint, amit írtam. Eszem ágában sem volt az Androidot szapulni, igazából még az a kedvenc OS-em.
Nexus 5 és Snapdragon 805-ös Note 4 után hidd el, tudom mi az, hogy gyors telefon. Szinte minden nap van szerencsém látni egy S6 Edge-et működés közben, elég sűrűn meg is tudom nyomkodni.
Én sebesség alatt belevettem az alkalmazások és erőforrás igényes játékok futtatását is. Sajnos nem láttam még olyan Androidos telefont, ahol ne lett volna egy idő után véletlenszerű FPS drop akár csak egy rövid időre is. Nos, ez itt nincs.

(#70) Szilofon válasza zuioch (#65) üzenetére


Szilofon
tag

Olyan nagy kérés,hogy negyed millióért 32gb legyen az alap? :U

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#71) Lord Sidious válasza #32839680 (#64) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

[I"]Meg lehet oldani azt is, hogy csak speckó Apple által forgalmazott kártya menjen bele." ennek sok értelme nincs. Addig pedig biztos nem ameddig a belső flash amit használnak az iPhone/iPad/iPod termékekbe "~gyorsabb", mint az UHS I és az UHS II-vel is pariba van.
A 2 GB RAM-on való "hisztit" sem értem sokaknál :D mikor mindez már egy LPDDR4 lapka formájában került fel a SoC-ra. Ez nem csak a fogyasztást csökkenti az alacsonyabb üzemi feszültségből adódóan (1,2 helyett 1,1 volt), hanem az elérhető maximális sávszélesség is jócskán megugrik a DDR3-hoz képest. z Apple nem kispályázott, ugyanis azonnal egy LPDDR4-3200 szabványú, azaz egy effektív 3200 MHz-es modellel párosította az A9-et. Mutasson bárki egy olyan Andoridos telót amibe hasonló van :)

(#72) aprokaroka87 válasza Szilofon (#70) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az Apple-nek szerintem hatalmas üzleti elönye van abból ha minimális háttértárat kapsz
Ugyanis ott az Itunes rendszer,illetve a Cloud tárhelyük

(#73) Lord Sidious válasza Szilofon (#70) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

nem, de ezt a kívánságod nem egy fórumon fog teljesülni :) írj az Applenek :) :K

(#74) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#72) üzenetére


buvartacsko
addikt

Az iTunes rendszer részt nem értem. Kifejthetned. Legutóbb egy restore miatt nyitottam meg az itunest de soha nem kellett kb semmire se használni az itunest. Macem van és 6s-em...

(#75) Szilofon válasza Lord Sidious (#73) üzenetére


Szilofon
tag

ez nem kívánság,hanem elvárás lenne! :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#76) aprokaroka87 válasza buvartacsko (#74) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nekik elönyösebb ha esetleg a felhő rendszert használod

De tuti hogy tudatos üzleti ok áll a 16gb-os verzió mögött
Lehet hogy pár év és kitallálják hogy kapsz pl 100mb tárhelyet,minden másra ott a felhő

(#77) joey04 válasza #32839680 (#64) üzenetére


joey04
titán

Jelenleg pont az ellenkező a trend. Inkább mások is kiveszik a bővíthetőséget.

(#78) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#76) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem sikerült választ adni a kérdésre és ezen kívül bullshit troll kommentet írtál, nyilván 100MB-ot fognak adni. Elmondom neked hogy nem kötelező iCloudot használni, és ha akarod akkor is 300 forint 50GB... Iszonyatosan drága ám! iosre is van dropbox

(#79) ORCA58 válasza razzorr (#48) üzenetére


ORCA58
addikt

Ebben igazad van. Ismerek olyant, aki nem jön ki a havi béréből, ennek ellenére új iPhone-t vett. Pont azért, mert az a menő.

[ Szerkesztve ]

(#80) TiX


TiX
csendes tag

Véleményem szerint nem azért gyártja az Apple a 16Gb-os változatot, hogy azt vedd meg. Mit gondoltok 32-es változat miért nincs?

Köszönöm.

Üdv: Gergő

(#81) buvartacsko válasza ORCA58 (#79) üzenetére


buvartacsko
addikt

Én is ismerek ilyet, ennek ellenére 260ert samsungot vett részletre.

(#82) TiX


TiX
csendes tag

Egyébként gyönyörű a telefon nagyon tetszik venném is, de ennyit nem szánok rá.

Üdv: Gergő

(#83) aprokaroka87 válasza buvartacsko (#78) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Troll az hát
csak leírtam hogy nekik megéri ha kiadnak egy kevés tárhellyel rendelkező eszközt is

TIX:ez valóban érdekes,mert 32-es nincs

[ Szerkesztve ]

(#84) Danny365 válasza TiX (#80) üzenetére


Danny365
őstag

Azért, mert ha 16 helyett 32 lenne az alap, egészen biztosan sokkal kevesebb 64-es fogyna. Nem kell túl sokat gondolkodni, hogy ezt ki lehessen logikázni...

(#85) TiX válasza Napster82 (#62) üzenetére


TiX
csendes tag

Bontatlanok... Úgyhogy a buli csak később lesz :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Gergő

(#86) Lord Sidious válasza buvartacsko (#74) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ezzel én is így vagyok :) bááár én a 4254 zeneszámot is iTunes-on keresztül nyomtam fel..(egyszerűbb és gyorsabb volt, amúgy is "beszívta" magába az iTunes a zenekönyvtáramat, amibe minden szám/album nagyon korrektül van taggelvel. :) ) meg iBook-s szinkron, egyszerűbb ott válogatnom, és ezresével feltolni telóra/tabletre, mint mással vacakolni :)

78# én sem értem gyakran a felhő miattii nyüzsgést. Igen iCloud csak 5gb, de egy készülékkel lehet 3-mat csinálni. Amúgy is iCloud kb. biztonsági mentésnek, kulcskarikának, mail, kontakt, naptár, emlékeztető, safari, jegyzetek mentésének jó. Ha fotókat akarsz menteni felhőbe, ezerszám, akkor ott a Mega 50gb-vel, Skydrive (egyelőre még) 30 gb-vel, Box 10 Gb-vel, Google Drive 15 Gb-vel, Dropbox 5-55Gb-vel :) Nálam is van 165 Gb cloud :D meg 114 Gb belső, bőven elég :K

[ Szerkesztve ]

(#87) buvartacsko válasza Lord Sidious (#86) üzenetére


buvartacsko
addikt

Én spotify-t használok.

(#88) TiX válasza Danny365 (#84) üzenetére


TiX
csendes tag

Úgy van. Az Apple csak 64-es darabokat akar eladni.
Ilyen összegnél ez a differencia nem számottevő.

Üdv: Gergő

(#89) ORCA58 válasza Danny365 (#84) üzenetére


ORCA58
addikt

Amíg lesz megfelelő számú vevő a 16-osra addig gyártani is fogják.
Nyilván mindenki annyit kér a termékéért, amennyit kifizetnek neki. Én is szívesen dolgoznák 46%-os haszonkulccsal, de nekem ezt senki sem adná meg, sőt szemét állat lennék, mert ilyen sokat kérek.
Pechemre a nevemben nem szerepel az alma szó.

(#90) Lord Sidious válasza buvartacsko (#87) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

az meg a másik :D barátnőm is spotify-ozik és neki bőven elég emiatt egy 16Gb-s 5S.

78# én sem értem gyakran a felhő miattii nyüzsgést. Igen iCloud csak 5gb, de egy készülékkel lehet 3-mat csinálni. Amúgy is iCloud kb. biztonsági mentésnek, kulcskarikának, mail, kontakt, naptár, emlékeztető, safari, jegyzetek mentésének jó. Ha fotókat akarsz menteni felhőbe, ezerszám, akkor ott a Mega 50gb-vel, Skydrive (egyelőre még) 30 gb-vel, Box 10 Gb-vel, Google Drive 15 Gb-vel, Dropbox 5-55Gb-vel :) Nálam is van 165 Gb cloud :D meg 114 Gb belső, bőven elég :K

(#91) razzorr válasza buvartacsko (#60) üzenetére


razzorr
őstag

Nem akartam senkinek a lelkivilágába gázolni,elnézést. Ami igaz,hogy a helyén kell kezelni,sajnos Mo.-n még mindig preztizs egy nyamvadt mobil,amivel visszaélnek nagyon sokan. Nem mindenki,mert nekem is van normális ismerősöm,akinek almás cuccai vannak,de sajnos ez a trend. Nap mint nap látom,kereskedelemmel foglalkozom és ahogyan az autó márkákhoz hasonlóan,a mobilnál is be lehet az embereket tenni a megfelelő dobozba,de persze mindig vannak kivételek, a jelenlévő fórumlakók biztosan,hiszen itt azért jellemzően a hozzáértőbbek vannak,nem pedig az átlag jóskapista.
Én akkor is így látom.
Elnézést az offért,be is fejeztem,no offense.

(#92) Danny365 válasza Lord Sidious (#71) üzenetére


Danny365
őstag

Pl. a Galaxy s6 sorozatban egészen hasonló RAM van. Edge+-omba pl 4 giga LPDDR4 pakolt a Samsung (aki egyébként az Apple-nek is biztosítja a RAM-okat, szóval még az is lehet, hogy ugyanaz).

(#93) aprokaroka87 válasza razzorr (#91) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem van egy hölgy ismerösöm,aki néha puszilgatni szokta az I4S telefonját és kis szerelmemnek szólitja:)

Persze Facebook és Youtube-ra használja

(#94) Cypresss válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szegény, az ilyen embert szívből sajnálom. Néhány év múlva ultra szar és üres élete lesz. ;]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#95) catroot válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


catroot
veterán

Jézusom....

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#96) BeastMode válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


BeastMode
őstag

Na ez azért már brutális:)

(#97) Wesder válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


Wesder
félisten

Adjatok egy hànyózacskót pls

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98) aprokaroka87 válasza Cypresss (#94) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hiába ezt hivják rajongásnak:)

(#99) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Iphone a kameráról volt híres régebben, és most??
Egy Sony Xperia Z5 megveri?
Oké egy ár de az iphone csak egy iphone nem csinál szép képet.. 5s-em csinál hasonlóakat..
Nem fikázni szeretném vagy ilyesmi, iphone párti vagyok, csak ez gáz picit.

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#100) Danny365 válasza Zsidaaj (#99) üzenetére


Danny365
őstag

Mondjuk én előbb választanám az iPhone-t, mint a z5-öt kamera tekintetében is. Nincs semmi gond az i6(s) kamerájával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.