Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Hallosz válasza hericstamas (#111) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ellent mondanék ha nem gond. Az MS Office teljes értékű, ingyenes változatát használom a Wp8.1 alatt.
A Microsoft annyira "le van maradva", hogy az apstore-ban fizetsz ezért az MS csomagért.

Mert lakni, muszáj.

(#152) Hallosz


Hallosz
senior tag

Nem vitatva készülék hardveres és szoftveres megoldásait - kicsit olyan, mintha anya báli ruháját adnák első bálozó (dögös) lányukra. :R

Mert lakni, muszáj.

(#153) Danny365 válasza Hallosz (#151) üzenetére


Danny365
őstag

Nyilván 3rd party appokra gondolt. Abban semmi meglepő nincs, hogy az MS platformján tudod az MS Office-t használni.

(#154) legiaap válasza Aszalós (#149) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sőt még infra sincs benne...b@ssza meg.
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#155) Wesder válasza Danny365 (#153) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen fura nem hogy IOS-en is van Apple Music nem? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156) aprokaroka87 válasza legiaap (#154) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Viszont ha jól tudom akkor a duplakoppos kijelzőbekapcsolás az nincs benne,ha nincs akkor ebben pl nagyon levannak maradva

(#157) Crafter32


Crafter32
őstag

Én úgy érzem csak azért kapott plecsnit, mert muszáj meghajolni az Apple előtt. Ekkora ár mellett ilyen sok megalkuvás szerintem bármely más gyártó szürkeség homályába veszne.

(#158) Halkow.


Halkow.
senior tag

Volt alkalmam kipróbálni a kékeknél 1hónapja, akkor éppen nem olvastam MA-t és fogalmam se volt a 3D touch-ról akkor egy átlag usernek mennyi idő után fog feltűni, hogy tud egy ilyen funkciót is :DDD?

Jó nagy lapát teló, és valóban gyors de az árából előbb vennék egy Macbook air-t.

(#159) Csapoati válasza Crafter32 (#157) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A tetszett plecsni sosem volt az ár függvénye.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#160) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#156) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Jailbreak, en használtam egy darabig, aztán töröltem.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#161) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem nem jön be az alma,de jó készülék jó oprendszerrel. Viszont ennyit nem ér(nem csak ez, egyik sem!) de amíg megveszik nem is lesz ocsobb.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#162) hericstamas válasza Hallosz (#151) üzenetére


hericstamas
tag

Az Iphoneokra és az iPadekre (pro kivételével) a szerkesztésére is alkalmas ms office ingyenes. Szerintem nem jófejségből, hanem mert az iosen a Pagest használnák ami ingyenes.
Valamint nem azt írtam, hogy az office csak androidra és iosre van, hanem hogy minden más elterjedt app megvan iosre és androidra, ellenben Windowsra közel sem biztos.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#163) legiaap válasza aprokaroka87 (#156) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt ki is hagytam, ne haragudj. Megyek azt dobom is a pics@ba az enyém azt veszek valami droidos istentcsodáját

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#164) CoDWaW07 válasza batai15 (#23) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Az Apple egy dollárral sem emeli az árat, ugyanannyi a legújabb 6S, mint anno amilyen áron megjelent az első iPhone.
Az már más kérdés, hogy nálunk az egyre gyengébb forint, erősödő euro és nagyon erős dollár miatt nagyon megérezhető, (nameg az artisjus , 27% ÁFA és még sorolhatnám)...

Nyugatabbra legtöbben csak előfizetés mellé veszik meg( érdemes is megnézni hogy ott milyen feltételekkel mennyiért adják, és itthon mennyiért), és ott tényleg az van jellemzően, hogy akinek nagyobb tárhely kell, az simán kifizeti kicsivel többért a plusz tárhelyet, az meg már nem az Apple baja hogy itthon többhavi fizetésbe kerül egy telefon.
Nem kedvező nekünk, de sajnos ez van...

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#165) hericstamas válasza Hallosz (#151) üzenetére


hericstamas
tag

Hogy mire is célozgattam a közelmúltból egy blogpost.
[link]
Ha a link nem menne:
http://winmagazin.blog.hu/2014/11/10/vegre_teljesen_ingyenes_az_office_androidra_es_ios-re
De őszintén örülök, hogy màr Windows Phone 8.1-en is megy a word szerkesztés.

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#166) C4mp3r válasza Halkow. (#158) üzenetére


C4mp3r
addikt

van egy tips nevu app, ami alapbol a telon van, ott minden uj/regi feature-t lehet demozni, illetve neha kuld is notificationt (ha nem kapcsoltad ki), hogy probald ki ezt meg azt

p.s.: a settingsben az accessibility-ben meg lehet allitgatni a nyomas erosseget is

[ Szerkesztve ]

(#167) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Egykezes használat.. Miért kell ezt mindíg elvővenni... És a 6s hardwares fejlődése akkor ér valamit amikor egy program csak 6s en fog elindulni mivel rengeteg dolgot csak ez a platfor tartalmaz..Addig csak beszélnek a levegőbe..😈 Szerintem a Force Touch vagány.. Tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#168) MartOOn válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


MartOOn
addikt

:DDD :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#169) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#156) üzenetére


buvartacsko
addikt

Gondold át hogy annak mi értelme van itt? A touch id-t egyszer megnyomom és 1mp-n belül bent vagyok a telefonban. A dupla tapos feloldás nem lenne ennél gyorsabb.

(#170) buvartacsko válasza MartOOn (#168) üzenetére


buvartacsko
addikt

Amikor volt facebookom se láttam soha ilyet, jobban kellene megválogatni az ismerősöket. :)

(#171) aprokaroka87 válasza buvartacsko (#169) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amúgy az nem csak akkor működik ha touch Id-t használsz?

(#172) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#171) üzenetére


buvartacsko
addikt

De igen, és miért ne használnám azt ha elérhető?

(#173) aprokaroka87 válasza buvartacsko (#172) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

persze
amúgy néha nem túl gyors már?

(#174) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#173) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hozzászoktam hogy ha látni akarom az értesítéseket akkor az oldalsó gombot nyomon, ha nem akkor home gomb és azonnal a menüben landolok. Az újabb Droidos telefonokon is pont ilyen gyors az ujjlenyomat olvasó.

(#175) madgie válasza Crafter32 (#157) üzenetére


madgie
titán

Szerintem meg burkoltan sz@rrá lett savazva a kütyü, miközben például az összes droidról váltó 6s+ user hasraesik az üzemidőtől (nem véletlenül, a sima 6 is annyi SoT-t produkál iOS 9 alatt az 1800 milliamperórás akkujával, amiket a 3000 körüli droidos készülékek), a kamera konkrétan a legjobbak között van (melyik másik kütyü tud 1080p/120 fps videót normális minőségben, hanggal? A Nexus 5P-nél már az is nagy szám volt, hogy hanggal tud olyan slomot, amit az i6 is tudott bő egy éve), a 3D Touch-ot 100%, hogy majmolni fogják a Samsung-gal az élen.

Lehet rugózni az árán, az iOS korlátoltságain (amik sok-sok éve megvannak, magyarul kár visítani BT fájküldésért), az iOS 9 bugjain, de hülyeségeket bedobálni nincs értelme (duplakoppos ébredés... mi a franc értelme van az ujjlenyomatérzékelős home gomb mellett?), mert ha tetszik, ha nem, ha hype, ha nem, qrvasok iPhone-t adnak el minden generációnál. És igen, sokkal jobban az UI-ba illő programokat hoznak ki hozzá, mert bár a Material-lal javulni látszik a helyzet, de van a kétmillióféle droidos készüléknél hatszázféle kitalált kezelőfelület nyolcszázféle felbontással, amihez hatszor annyi munka, de mégis tizedannyi bevétel társul a fejlesztő felé, mint iOS-nál (ex-has számok). Mégis mire fog app-ot írni elsődlegesen?

(#176) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Úgy látom, ti is a Touch ID-ról beszélgettek... Hát nekem igazából túl gyors lett... Nincs vele probléma. Abban az esetben, ha én akarom kinyitni a telefont, akkor csodás, villámgyors, szélvész, stb. Tehát sorolhatnám. De mikor csak meg akarom nézni, hogy mennyi az idő... Vagy hogy van-e valamilyen értesítés... Hát akkor végem. Tegnap lett meg a telefon és reggel majdnem megvakultam, mikor feloldottam a telot :D amúgy teljesen meg vagyok elégedve vele. 1 óra zenehallgatás, míg beértem munkába, 30 perc facebook nyomkodás, fórumolvasgatás 4G-n míg buszon ültem, aztán reggeli közben is egy 10-15 perc, és most is nyomkodom. Ezzel így összesen van 1:54 perc használat benne és 87%-on vagyok. Az előző 5S-hez képest az akksiidő felüdítő összességében. Teljesen elégedett vagyok még úgyis, hogy 16GB-osat vettem. Mellé jött egy iPad Air 2 is, így a kettőn együtt már el fogok érni :))

(#177) aprokaroka87 válasza durmi_88 (#176) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ilyenkor lenne jó egy olyan beállitási lehetőség hogy a home gombot egyszer megynyomva felvillantsa a képernyőzárat,másodjára meg feloldja azt

Persze ugyanez vonatkozik a képernyő kopp-ra is
De igazábol a proximity sensorral is lehetne ezzel kezdeni valamit

(#178) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#177) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem látom értelmet a dolognak, tényleg.
Mert ha en fel akarom oldani a telefont, akkor ne kelljen 26x megnyomni homegombot ezért, nyíljon azonnal. Az elején tényleg durva volt, 2 hét elteltével teljesen jól elvagyok.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#179) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#178) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kétszer kell megnyonod gyorsan

kicsit gyakorolsz és lehet hogy megvan az 1mp alatti duppla érintés :)

(#180) joey04 válasza durmi_88 (#176) üzenetére


joey04
titán

power gombot nyomd meg ilyenkor.

(#181) aprokaroka87 válasza joey04 (#180) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ilyenkor hasznos lenne pl egy fícsőr hogy a szenzorokat használja.

Pl integetsz a kamerába,vagy pl akár hangverzéléssel

De pl a proximity sensort is használhatná.

(#182) Tofipok válasza Aszalós (#149) üzenetére


Tofipok
csendes tag

Majd legközelebb, innováció alatt :D

(#183) VaDy válasza durmi_88 (#176) üzenetére


VaDy
tag

Megse lenne olyan rossz az a dupla kopp no meg az ertesito led ...

(#184) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#181) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hangvezérlés van. "Hey Siri!" Szolitasra, kérhetsz tőle bármit szinte.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#185) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#184) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igaz!
De gondolom a képernyőt is fel lehet vele oldani

(#186) joey04 válasza aprokaroka87 (#181) üzenetére


joey04
titán

Pl integetsz a kamerába

az b*szna be. ez nem samsung.

[ Szerkesztve ]

(#187) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#185) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Érdekes is lenne :D ujjlenyomatolvasot kijátszani ezzel. Nem az ilyenek védve vannak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#188) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#187) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem ha 95%-os pontosággal feltudná ismerni a hangodat akkor lehetne hatékony

De ugyanez vonatkozik pl az arc felismerésre is

Bár nem tudom ezen technologiák mennyire fejledtek igazából

de a hang azonositás hasznos lehetne

(#189) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#188) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A hangfelismerest is tudja mar, bár az nem mindig tökéletes. Ha hasonló a hangom egy haveromeval, akkor ő is tud neki parancsolni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#190) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#189) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát igen

Viszont az Android biztonságát ismerve attól tartok hogy az ujjlenyomat olvasást elég könnyen átlehet majd verni:)

(#191) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#190) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ezért (is) nem kell androidot venni ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#192) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#191) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazábol megkellene oldani a dolgokat:)

(#193) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#192) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ez egy nyílt rendszer eseten totálisan lehetetlen szvsz. Azt pakolsz ra, amit akarsz. Magad is keszithetsz sw-t a telefonra. Nem csoda, hogy a wp es ios áll biztonság terén az élen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#194) aprokaroka87 válasza alkatraz3000 (#193) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én úgy tudom hogy a WP áll.az első helyen
persze ezek a dolgok csak kis ideig érvényesek.

(#195) catroot válasza durmi_88 (#176) üzenetére


catroot
veterán

És mi van akkor, ha nem azzal az ujjaddal nyomod meg az id-t, amit ismer?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#196) legiaap válasza aprokaroka87 (#185) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most jól vágom, hogy te úgy osztod itt az eszeket, hogy ilyen telefont max. képről/videóról láttál?!
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#197) aprokaroka87 válasza legiaap (#196) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Volt a kezemben I4S
Szép,jó...de valahogy nem fog meg
Illetve szerintem sok a logikátlanság az OS-ben.
Nyilván Androidhoz vagyok szokva,itt is van sok hiba.

(#198) alkatraz3000 válasza aprokaroka87 (#197) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A 4s egy 4 éves telefon, azóta "nehány" dolog megváltozott :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#199) hemaka


hemaka
nagyúr

A kisebb testveret elfogadnam. :) ez mar tul nagy, kenyelmetlen zsebben hordani.

(#200) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az első Iphone, amit hosszú távon tudnék használni. Volt 2 hétig, de éltem az elállás jogával, mivel csak kipróbálni akartam :D. Ugyanakkor nagyon jó telefon, egy dolog zavaró benne az az, hogy mocskosul nem ergonómiás, egyszerűen egy kézzel értelmesen megfogni nem lehet. Kicsit faraghatnának le az aljából és tetejéből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.