Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) lugosi válasza Htibimor (#599) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát nézd... Szerintem i4s-ről brutális lesz a Plus mérete. Nem beleszólni akarok a dolgaidba, de gondolj meg szerintem inkább egy sima 6s-t. Persze a legjobb lenne, ha megnéznéd élőben mind a kettőt egy boltban.

De beszéljen inkább a kép, csináltam neked egyet az i4s-ről és az i6s Plusról egymás mellett.

Nekem nem volt annyira vészes a méret, egy Nokia 1520-at használtam, de szerintem i4s-ről kétszer is gondold meg.

(#602) legiaap válasza lugosi (#601) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én 5S-ről váltottam anno. Fostam is rendesen, hogy nem lesz-e gáz. De jó döntés volt. Jó ez a nagy kijelző, de ami még jobban tetszik az az akkuja. Az első telefonom ami kibír egy teljes napot nálam, ha nem nyúznám akár még kettőt is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#603) lugosi válasza legiaap (#602) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen az akku az jól bírja. Mondjuk én az Apple helyében nem gyártanék 2 féle kijelzőméretben telefont, 4.7 és 5.5" méretben, hanem egy 5"-osat de azt full HD-ben.

(#604) PeteePeti válasza lugosi (#603) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szerintem jól teszik, ha két méretben gyártanak! Így sokkal szélesebb réteget tudnak ki elégíteni! Én egy 6"-os Lenovo Vibe Z2 Pro-ról váltottam az iPhonera! Ha nem lett volna 5,5-ös méretű, akkor eszembe sem jut a váltás! Nekem a 4,7 vagy 5 coll kicsi lenne! ;) Van akinek meg az 5 coll vagy annál kisebb a nyerő, sőt sokak még mindig a 4 collos verziót sírják vissza! :))

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#605) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Sziasztok

Sajnos történt egy kisebb baleset, a telefonom sajnos repült egyet, és kicsit összetört, pedig volt rajta egy kijelzóvédő üveg is,OTAO X-Lambo.
Nem ütésálló, ez kiderült. Vigyázzatok rá gyerekek :))
Biztosításban Vodafone-nál 20000-ért cserélik majd :)

Itt az elrettentő példa...

(#606) BeastMode válasza durmi_88 (#605) üzenetére


BeastMode
őstag

Durva:(

(#607) kali válasza durmi_88 (#605) üzenetére


kali
legenda

szia,

kapott rendesen... :(
biztosítás nélkül, pláne probléma lenne.

(#608) Htibimor válasza lugosi (#601) üzenetére


Htibimor
senior tag

Láttam már élőben. A kirakott modellek viszont azzal a rohadék lopásvédővel vannak ellátva. Le nem veszik róla a kedvemért. Egy másik üzletbe meg nem mennék be, hogy: Bocsi nálad csak megnézném, majd máshol veszek. Tök gáz! A környezetemben meg mindenkinek 6S van. Jó lenne a nagyobb kijelző, de nem tudom, hogy mennyi kompromisszumot kellene kötnöm a mindennapokban. És úgy látom így nem is fog kiderülni, csak, ha veszek egyet.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#609) durmi_88 válasza kali (#607) üzenetére


durmi_88
csendes tag

Hát ja. Áldom azeszemet, hogy megkötöttem azonnal :D a legdurvább, hogy egy hónapos sem volt :/ de mindegy. Jön azúj, valószínűleg még a jövő héten :)

(#610) Htibimor válasza Htibimor (#608) üzenetére


Htibimor
senior tag

Még mindig az érdekelne, hogy a mindennapokban a mérete ellenére mennyire esik kézre, lehet-e vele együtt élni huzamosabban?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#611) PeteePeti válasza Htibimor (#610) üzenetére


PeteePeti
őstag

Most nem értem,h milyen választ vársz tőlünk? Miért ne lehetne együtt élni vele? Megszokás kérdése az egész! Biztos,h neked nagy ugrás lesz, de pár nap után majd azon fogod kapni magad,h hogy a fenébe tudtál eddig 3.5-ös kijelzőn létezni! ;) Én legalább két éve 5 coll feletti készülékeket használok és bátran állítom,h egyáltalán nem okoz nehézséget ez a méret! Sőt, inkább előnye van, mint hátránya! Azért a multimédiás tartalmak és minden egyéb tekintetben kényelmesebb a nagyobb kijelző! A fizikai mérete, meg tényleg hozzá szokás kérdése! Szal vedd meg bátran! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#612) kali válasza Htibimor (#610) üzenetére


kali
legenda

akik használják, de pláne azok, akik már előtte is hasonlóan nagy méretű telefont használtak, azok biztos megszokták és esetleg meg is szerették a nagy(obb) méretet.
többnyire a farmernadrág első zsebében hordom, le is tudok úgy ülni, hogy ne feszüljön és ne okozzon bármilyen más téren problémát.
netezésre...stb. két kézzel használom általában, de ha olyan a szituáció, hogy csak egy adott, akkor ott a dupla érintéses opció a home gombon és a kijelző tetejét lehúzza középre, úgy nem kell két kéz a kezeléséhez.

(#613) lugosi válasza Htibimor (#608) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként a hasonló méretű telefonok között telefonálásra még mindig az eléggé használhatók közé tartozik egy kezes használatot tekintve. A 1520-am (igaz az 6") telefonálásra kevésbé esik kézre.

(#614) Htibimor válasza lugosi (#613) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszönöm mindenki válaszát! :R

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#615) Jonathan92


Jonathan92
tag

Sziasztok. Nagyobb töltővel pl az ipad air töltőjével hasznalva a telefont kart tudok tenni az akkumulatorba? Hosszutavon akar vagy ilyesmi. Mert eleg lassan tolt a tello fel ezert gondoltam veszek hozza eggyet.

Icenterbe megkerdeztem de ott meg arra is esküdni mert hogy az aksikat még mindig formazni kell 16-24 órát...ott is hagytam

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#616) kali válasza Jonathan92 (#615) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem tesz kárt, de nem is nagyon lesz gyorsabb azzal a töltés.

(#617) Jonathan92 válasza kali (#616) üzenetére


Jonathan92
tag

Próbaltad amugy?

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#618) kali válasza Jonathan92 (#617) üzenetére


kali
legenda

air töltővel konkrétan nem - de volt nagyobb amper értékű samsung töltőfejem -, viszont az iphone témában többen is írták, hogy rendszeresen töltik a telefonjaikat air töltővel.

(#619) Jonathan92 válasza kali (#618) üzenetére


Jonathan92
tag

Tudsz esetleg linket a fórumhoz adni? Vagy 10 helyen utánna néztem mindnehol mást mondanak. Pc world pl az eggyik cikkében kifejezetten ajánlja az ipad toltot hozza mivel gyorsabban tölt es semmibaja nem lesz mert ugyse vesz fel nagyobb aramot mint amennyit tud mert levan vedve.

Mashol meg aztmondjks hogy hamarabb lemerul ha gyorsan toltod .. Stb stb nem hatasos toltes nem kimeli stb.

Csak kene egy valasz egy olyan embertol aki kompetens a temaban es megtudja mondani hogy igen toltsed semmibaja nem lesz meg igy is ugyis romlik az aksi elletartama stb

Avagy ne mert fel ev alatt vagy egy ev alatt akar 30-40% ot is romlik az aksi stb stb

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#620) legiaap válasza kali (#618) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gyorsabban tölt és nem okoz kárt. Én is azzal töltöm az enyém.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#621) lugosi válasza Jonathan92 (#619) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Mashol meg aztmondjks hogy hamarabb lemerul ha gyorsan toltod"

Ez a része szerintem biztos, hogy nem igaz.

(#622) csab2 válasza Htibimor (#608) üzenetére


csab2
veterán

Nem értem, hogy ha lopásgátló van rajta, attól még ki tudod próbálni, kézbe tudod venni. Mi a probléma?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#623) silmatauki válasza kali (#499) üzenetére


silmatauki
őstag

"kamerában a note 4 és s6 (edge, edge+) valóban jobbak valamennyivel még a 6s plus-tól is"

A DPR épp most vette át a DxO legújabb (tegnapi) tesztjét, amely szerint nem sokkal rosszabb a 6s+, mint a S6 Edge, a Note4-nél meg egy picit jobb is.

Ami különösen érdekes a cikkben, az a komment szekcióban levő jailbreakes hackelési eredmény, amely által sokkal jobb minőségben lehet panorámákat csinálni, pláne jó megvilágítás mellett. Az iPhone 6s+ ugyanis mindig nagyon erős zajszűrést fog használni minden kevésbé jól megvilágított részen, még akkor is, ha egyáltalán nem lenne zajszűrésre szükség. Alap-ISO-n, de még ISO64-en is, színzaj pl. az árnyékos részleteken sincs vagy csak alig van. Az Apple viszont ezeket a részleteket nagyon durván szűri, nagyon durván rontva a(z ottani) képminőséget.

Kipróbáltam én is a hacket, baromi jó. Ha kell további infó, írjatok, valszeg tudok segíteni.

(#624) silmatauki válasza Krisz0630 (#550) üzenetére


silmatauki
őstag

"Milyen tokot ajánlanátok hozzá? Hátlap tokot szeretnék, ami nem túl vastag, de azért valamennyit véd. Én Ozakit, Moshi Iglaze-t és a gyári bőr/szilikon variánsokat néztem ki hozzá. Van valakinek tapasztalata valamelyikkel?"

(Igazi, nem kínaimásolat) Otterbox Defendert vettem az enyémhez. A most ősszel kiadottat, mert a régebbi, 6+-os, egyáltalán nem kompatibilis a 6s+-szal. Bár ormótlan, de legalább nagyon jól véd. Régebben is ilyen tokokat használtam a régebbi iPhone-jaimmal (pl. iPhone 5), több esést is kibírtak.

(#625) kali válasza silmatauki (#623) üzenetére


kali
legenda

az újabb ios verzióval - felvetették ezzel kapcsolatban, hogy nem véletlenül tesztelték csak ilyen későn - valóban a legjobbak közé ért a 6s plus, ami örömteli, mert sokan azt várták, hogy csak egyel a 6s előtt/felett, a g4 és note 4 szekcióból lemaradva fog végezni.
a jb nálam nem játszik, így a moddolós fotózást nem fogom kipróbálni, anélkül is elégedett vagyok az eredménnyel.

(#626) silmatauki válasza kali (#625) üzenetére


silmatauki
őstag

"az újabb ios verzióval - felvetették ezzel kapcsolatban, hogy nem véletlenül tesztelték csak ilyen későn - valóban a legjobbak közé ért a 6s plus, ami örömteli, mert sokan azt várták, hogy csak egyel a 6s előtt/felett, a g4 és note 4 szekcióból lemaradva fog végezni."

Mondjuk a Note4 Snapdragon 805-ös (de nem Exynos!) verziója majdnem-RAW képek mindenféle hackelés / rootolás nélküli mentését is támogatja (a Snap Camera Google Play-es appal), szemben a stock Camera app erősen szűrő/kenő outputjával. Ezt a DxO nem vette figyelembe a Note4 tesztjekor – ők csak a stock Camera appot tesztelték. Tehát ha az embernek Snapdragon 805-ös Note4-e van, és Snap Camerát használ, akkor sokkal jobban utómunkázható, teljesen zajszűretlen képeket is lőhet, amelyek – pont emiatt – különösen alacsony ISO-n, ahol mindennemű zajszűrés nem csak hogy felesleges, hanem egyenensen káros - sokkal jobb végleges minőséget tudnak adni, mint az Apple iPhone 6s+.

Persze ha majd normál (nem panoráma) képek zajszűrésének letiltására is elkészül a jailbreak hack, akkor a 6s+-nak ez a Note4-gyel (ill. bármilyen RAW-képes flagship telefonnal) szembeni hátránya is megszűnik...

(#627) kali válasza silmatauki (#626) üzenetére


kali
legenda

nekem f-es (snapdragon) note 4 volt a 6s plus előtt, a gyakorlatban ahhoz tudom viszonyítani, viszont azt is csak a gyári kamera alkalmazással használtam, ahogy teszem azt most az iphone esetén is.

(#628) Jonathan92 válasza legiaap (#620) üzenetére


Jonathan92
tag

Köszi beszerzek egy ipad mini töltőt.

Jah hat tegnap kivoltam már hogy vagy 10 műszaki boltban voltam köztük 2 hivatalos iphone szervízbe plusz istyle stb... Es egy ertelmes valaszt nemtudtak mondani. Sőt akkora baromsagokat előadott nekem némelyik...

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#629) csolaca68 válasza Jonathan92 (#628) üzenetére


csolaca68
tag

Én itt vettem, máshol drágább volt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#630) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Hátha tudok egy kis támpontot adni akkuidőben azoknak, akik elsősorban telefonálásra használják a Plust, vagy csak simán sokat telefonálnak.
A telefon körülbelül reggel 8 körül lett levéve a töltőről.
Szerintem a beszélgetési ideje nagyon jó.

Egy érdekesség, vagy észrevétel, ha nem nyúlok kézzel a szabályokhoz, akkor a onedrive app 0-24 használja a GPS-t (szerintem teljesen feleslegesen - elvileg azt csinálná, hogy ha általa jónak ítélt helyen vagyok, akkor feltölti a háttérben a képeket, de 1. ezt szerintem wifi lefedettség alapján is meg tudná csinálni 2. nem tölti fel a háttérben). Ez a funkció ennél a mérésnél még be volt kapcsolva, látható hogy nyugodtan hagyható bekapcsolva mert jelentéktelen amit fogyaszt.
(Végül kikapcsoltam, de csak azért mert az ígért feature nem működött, akkor meg miért nézegessem állandóan a GPS ikonját a címsávban. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#631) BeastMode válasza lugosi (#630) üzenetére


BeastMode
őstag

Valóban nem rossz és szerintem is nagyon jó a 6S Plus üzemideje, de amúgy nagyon jól jönne egy "a töltőről lehúzás óta" statisztika az iOS-be is.
Engem speciel egyáltalán nem érdekel, hogy az elmúlt 7 napban mi volt, az viszont már igen, hogy reggel óta hogy alakul a dolog.

(#632) domos


domos
senior tag

Sziasztok!

Visszatérek én is az almás táborba egy év kihagyás után egy 64GB-s 6s Plus-szal. Esetleg meg tudnátok velem osztani pár tippet/trükköt és hogy milyen appokat érdemes felrakni?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#633) Jonathan92 válasza domos (#632) üzenetére


Jonathan92
tag

Ez engem is erdekelne detto friss tulaj. Sose volt iphone om. Hatha vann pár tipp musthave applikacio

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#634) BeastMode válasza Jonathan92 (#633) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem mindenki olyan appokat tegyen fel, amire szüksége van.
Nekem is első iPhone, ezelőtt csak Android volt, így egy csomó Google cuccot szedtem le, plusz pár játékot és egyéb programot.
Mindenkinek megvan a saját elképzelése, hogy miket szerint, ez alapján kell keresgélni.

(#635) lugosi válasza domos (#632) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akinek nem volt még, az fotós appban a Hipstamatic-ot próbálja ki mert az pl más platformra nincs.

(#636) BeastMode válasza lugosi (#635) üzenetére


BeastMode
őstag

Boldog karácsonyt minden fórumtársnak!:)

(#637) Jonathan92 válasza lugosi (#635) üzenetére


Jonathan92
tag

Ma ilyen válaszokra gondoltam. Köszi:) ki is probalom:)

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#638) Gadgetfan_ válasza domos (#632) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

(#633)Jonathan92

Camera+, Pixlr vagy Fotor képszerkeszető, Evernote, Morecast vagy Yahoo időjárás, Google naptár, Clear, FB, Messenger, Skype, valamilyen rss olvasó pl. News vagy Flipboard, Puffin böngésző ha kell a flash, Outlock, nPlayer, Shopping list, Spotify... Ezek az alapok nálam például,

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#639) domos válasza Gadgetfan_ (#638) üzenetére


domos
senior tag

Köszönöm!

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#640) Titana


Titana
tag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy 6S Plus telefont,vettem hozzá egy RHA 750i fülhallgatót ami gyönyörűen szólt,majd azt vettem észre, hogy nem tudok léptetni a számok között,aztán azt,hogy nem tudom ki vagy bekapcsolni a zenét.Hangerő fel-le működött,hívás fogadása működött.Nem tudtam elképzelni,hogy mi a csoda van,majd észre vettem,hogy a jack dugó kimászik a helyéről,( szó szerint)azt hittem Én nyomtam bele rosszúl,de nem ,egy két napot elszórakoztam vele,majd vissza vittem az iCentre üzletbe ahol megnézték,kipróbálták és tényleg Ők is azt tapasztalták,hogy bizony a jack dugó kimászik. Az összes kiállított uj modellnél, a 6s ,6S plus-nál le ellenőrizték.Megnéztük hogy a korábbi modelleknél mi a helyzett( iPhone 6, 6 Plus,5C) mindegyiknél tökéletesen passzolt a jack dugó.Úgy tünik valami gyártási hiba történt,de eddig erről sehol sem írtak,úgy látszik még nem tünt fel senkinek.Amúgy az eredeti füles amit adtak hozzá az is egy kicsit lazábban megy bele mint az előző modellekbe,ezt is ki próbáltuk. :Y :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#641) kali válasza Titana (#640) üzenetére


kali
legenda

szia,

gondolod, hogy senkinek sem tűnt volna fel, ha ilyen nagy gond lenne a telefonokkal?
itt is sokan használják a gyárilag hozzáadottól eltérő fülhallgatókkal - én is, nekem egy tdk van, már az 5s-hez is azt használtam korábban és a 6s plus-ba is pont olyan jól illeszkedik a jack dugója, mint bármilyen más telefonba -, feltűnt volna a probléma, ha sok készülékkel gond lenne, ettől lenne hangos a média, hiszen sokkal apróhb hibákat is azonnal kiszúrnak, sokszor még fel is fújják.
megnéztem azért most a párom 5c-jével is, bárhogy cserélgetem a füleseket és a telefonokat, sehogy nem tapasztalok eltérést/problémát illeszkedésben, a 6s plus esetén sem.
amit és ahogy leírtál, azzal az is a gondom, hogy ha kellően kihúzom a füllhallgató csatlakozását, hogy már a vezérléssel is gond legyen, akkor azt már a hangon is észrevenni.
azt tudnám még elképzelni, hogy ha nincs rendesen belenyomva a telefonba a fülhallgató, akkor nem jó az illeszkedés és a vezérlés is problémázhat, az új telefonnál meg esetleg kicsivel erősebben kell, a régebbieknél viszont ha kellően sokat volt próbálgatva/használva, akkor nem annyira, de létezhet, hogy ezt többen is benézik?

[ Szerkesztve ]

(#642) Titana válasza kali (#641) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Igen a hangnál is volt néha probléma.Amikor elöször csatlakoztattam és telefonáltam vele elsőre a vonal másik végén lévőnél recseget sipolt,stb,majd kihúztam újra csatlakoztattam aztán jó lett.Néha bezsélgetés közben hirtelen felhangosodott a hang majd vissza állt normál hangzásra.Kibontottunk egy másik fülhallgatótt az is ugyan az volt.Amúgy pedig nem is lehet teljesen belenyomni úgy mint az előző modellekbe,ezt is ki próbáltuk.A páromnak 5c-je van és abba tökéletesen passzolt és a gyári füles is.De mondom az üzletben az összes 6s,6s plusnál ugyan az volt a helyzett.Na mindegy csak úgy érdekességként leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#643) kali válasza Titana (#642) üzenetére


kali
legenda

korábban azt írtad, hogy gyönyörűen szólt, meg aztán nem mindegy, hogy valaminprobléma, vagy csak érdekesség.
négy fülhallgatóval tudtam kipróbálni most, ütközésig belemegy a 6s plus-ba is a saját gyárija, az 5c gyárija, egy tdk és egy sennheiser is, ahogy az 5c-be is - annyi, hogy a ház kialakítása miatt a belső gyűrűt kell nézni, de ez gondolom mindenkinek egyértelmű, a problémásabb kialakítású fülhallgatók esetén ez pláne hibalehetőség.
illetve beugrott közben, hogy itt van a notihoz egy akg k518dj fejhallgató, azt is bedugtam mind a két telefonba összehasonlítás gyanánt, mindegyikbe ütközésig belemegy és stabilan áll az is.
olyannal találkoztam már, hogy bizonyos fül- vagy fejhallgatók jack dugójának a kialakítása, a készülék felőli végének a kialakítása/vastagsága nem volt ideális egy telefonhoz - az általad említett rha 750i típust nem próbáltam még -, de ha a gyárit sem tudod ütközésig benyomni a telefonba és nem áll benne stabilan, akkor ott valami gond van, mert annak nem úgy kellene lennie.

(#644) asprey


asprey
tag

Üdv köztetek, egy i6s-t váltottam le.
Mindenkinek boldog karácsonyt kivánok!

(#645) kali válasza asprey (#644) üzenetére


kali
legenda

szia,

használd egészséggel és boldog karácsonyt neked is!

(#646) lugosi válasza Titana (#640) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Heló!

Két dologra tudok tippelni, az első és legvalószínűbb hogy hibás a te példányodon a jack csatlakozó (akár gyártási hiba, akár valami deformáció, például lehet, hogy ferde egy kis mértékben valamilyen erőbehatás következtében). Ebben az esetben csak szerviz segíthet.

A második, kevésbé valószínű (mert eddig valakinek úgyis feltűnt volna), hogy valamilyen koszolódás, szösz vagy egyéb kis akadály van a jack dugóban, és ez okozza a hibajelenséget.

(#647) Htibimor válasza asprey (#644) üzenetére


Htibimor
senior tag

Boldog Karit! Miért váltottál?! Én most vennék 6s-t, de nem tudom, hogy sima vagy Plus! :F Hátha a te élményeid segítenek. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#648) BeastMode válasza Htibimor (#647) üzenetére


BeastMode
őstag

Nagyobb kijelző, nagyobb akksi, OIS képes kamera.
Nekem az első kettő volt az alapvető előny, de valakinek a harmadik privilégium is fontos.

(#649) Htibimor válasza BeastMode (#648) üzenetére


Htibimor
senior tag

Ez mind igaz. De már régóta szenvedek rajta, hogy melyik. Nem túl nagy a kezem. Félek, hogy túl nagy lesz. Sokat kellene egy kézzel használni(vezetés).

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#650) BeastMode válasza Htibimor (#649) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor csak annyit tudok ajánlani, hogy lehetőleg nyomkodd meg valahol mindkét verziót és az alapján dönts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.