Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) domos válasza vilmose33 (#1400) üzenetére


domos
senior tag

Van kint egyáltalán nem garanciás 6s+? ;]

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1402) vilmose33 válasza domos (#1401) üzenetére


vilmose33
őstag

Ez igaz.

A jövő most van

(#1403) silmatauki válasza vilmose33 (#1400) üzenetére


silmatauki
őstag

én garisokra is mindig felrakom, ha tehetem, mert

- ha szervizeltetni kell, akkor legrosszabb esetben beáldozom a JB-t (restore) a szervizbeadás előtt, legalább ADDIG élvezni tudom a JB előnyeit
- ha meg nem lehet restoreolni, akkor se mindig szankcionálják a JB-t a garis szervizelésben. Pl. ilyen volt nekem egy ilyen konkrét esetem a T-Mobile-lal és egy iPhone5-tel. Valszeg láthatták, hogy JB's a cucc, de nem törölték el a garit.

(#1404) vilmose33 válasza silmatauki (#1403) üzenetére


vilmose33
őstag

Utána olvastam. Nem szereti az Apple a JB.-t, de nem is igazán szankcionálja. De azért tényleg érdemes leszedni szervíz előtt. Felteszem én is amint lesz időm. Meg vagy elégedve vele?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1405) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nálatok is fos az Appstore?

Rányomok a frissítésre és ahelyett, hogy elkezdené letölteni a szoftvert, visszaugrik a frissít felirat. 6S Plus-on és iPad Mini 4-en is...

(#1406) vilmose33 válasza Dzsuri89 (#1405) üzenetére


vilmose33
őstag

Tegnap frissítettem facebook-ot, messengert még jó volt. Rányomtam működik. 6s+-om van.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1407) silmatauki válasza vilmose33 (#1404) üzenetére


silmatauki
őstag

Jelenleg 9.0.x-et, ill. a 9.1-et használom több gépemen (9.0.x: Air 2, iPhone 6s+, iPhone 5; 9.1: iPhone 6s). A 9.3.3-on valszeg csak a jelenleg nem JB'lt iPad Pro 12.9-emet meg a iPhone 5s-emet fogom JB'lni, azaz a már JB'lt cuccaimat nem updatelem 9.3.3-ra, mert jelenleg az új JB csak tethered, ami rizikós, ha újrabootolsz.

(#1408) vilmose33 válasza silmatauki (#1407) üzenetére


vilmose33
őstag

Akkor a 6s+-ra nem teszem fel. Holnap viszont visszakapom az 5s-em azon még régebbi ios van.Na majd arra lehet ,hogy fel teszem ha nem tudom eladni. Köszi az infot. :R

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1409) gergotb válasza lugosi (#1397) üzenetére


gergotb
tag

Köszi. Nyilván nem akarok belőle hivatalos ügyet, nem hiányzik macera.
A fő gond az, hogy miért nem lehet "Nincshívóazonosító" hivásokat tiltani. Ez annyira alap szolgáltatás, minden telefon tudja.
Nem tudom mit tegyek egyfolytában hívogat, viszont a telefont megszerettem, nem akarnék ezért S7e-re váltani, túl sok a nyűg azzal, ahogy olvasgattam fórumot.

(#1410) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nem tudom hova tűnt a tablet mód a 9.3.3 óta.
A fő képernyőn az ikonok nem fordulnak el. Csak az alkalmazás amit megnyitok.
Valaki nem tudja hol lehet ?

Üdv,
Gábor

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1411) vilmose33 válasza eladogeppc (#1410) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem elfordul. Nem tudom, hogy lehet ki-be kapcsolni? Újra inditást próbáltad? Hátha megjavul.

A jövő most van

(#1412) domos válasza eladogeppc (#1410) üzenetére


domos
senior tag

Nekem is elfordul, semmi baja.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1413) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Megvan. Az ikonok ha nagyok, akkor nem fordul, ha kicsik akkor igen ! :D
Vicc ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1414) vilmose33 válasza eladogeppc (#1413) üzenetére


vilmose33
őstag

Így van,kipróbáltam. Tényleg vicc. Örülök ,hogy rájöttél. Én az életbe rá nem jöttem volna!

A jövő most van

(#1415) m@xsys


m@xsys
senior tag

Vásárolt mostanság a Partnerotól iPhone 6S+ 64GB EU-s (A1687) iPhone-t? EU-s beszerzés van nekik? Gari miatt kérdem.
Jelenleg 232e HUF, szerintetek hol érdemes mostanság venni, ami ha kell gariztatható? Voda adna 14e kedveznényt, muhahaha, úgy csak 303e lenne :(((

Szeptemberi event bejelentést azért megvárom, hiszen még eshet az ára valamennyit
A mostani jack nélküli iPhone 7 pletyákra alapozva valószinűleg ez lesz a befutó nálam, i5S-ről váltanék, akku miatt ez a befutó

[ Szerkesztve ]

(#1416) Lui82


Lui82
tag

sziasztok ios 10, nél új kártyát raktam be, nincsenek meg a névjegyeim, gmail-os hogyan tudnám visszavarázsolni?

(#1417) D4ni válasza Lui82 (#1416) üzenetére


D4ni
őstag

Névjegyzék -> bal felső sarok csoportok, ott a pipa bent van a Gmail-nél?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1418) Lui82 válasza D4ni (#1417) üzenetére


Lui82
tag

nincs ilyen lehetőség (kellett nekem lefrissítenem), csak a saját kontaktom látszik a névjegyzékben, senki másé, de ha kapok üzenetet vagy hívást ott kiírja hogy ki keres. :Y

(#1419) D4ni válasza Lui82 (#1418) üzenetére


D4ni
őstag

Tehát nincs ilyen ?

Public béta 2

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1420) Lui82 válasza D4ni (#1419) üzenetére


Lui82
tag

Nincsen csoportok lehetőség, pedig a fiókoknál be van állítva a gmail-on belül a kontaktok

(#1421) *Mukeey* válasza m@xsys (#1415) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jó döntés sztem is,főleg az akku,ami tényleg nagyon keményen bírja😬
Kijön az új modell,kicsit biztos esik az ára

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1422) gergotb válasza *Mukeey* (#1421) üzenetére


gergotb
tag

Na az remek, akkor 200 ezres buktával lehet eladni, aztán venni az újat 350-ért.
Nem baj, hadd gazdagodjanak.

(#1423) lugosi válasza gergotb (#1422) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Előre látható volt (mivel évek óta így van), hogy ősszel kijön a következő modell. Ez tehát nem meglepetés, szerintem aki iPhone-t vesz az ezzel tisztában van.
Ugyanakkor minden műszaki cikkre igaz ez az áresés szerintem.

(#1424) D4ni válasza Lui82 (#1420) üzenetére


D4ni
őstag

Beállítások -> kontaktok : ott milyen fiók van ?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1425) silmatauki válasza m@xsys (#1415) üzenetére


silmatauki
őstag

A helyedben mindenkepp kivarnam azt a masfel honapot...

(#1426) m@xsys válasza silmatauki (#1425) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ki fogom, nem vagyok a pénztárcám ellensége.
Nekem fáj a jack elvesztése. Kár lenne a füleseimért, meg hát nem szívesen adnék min. 300e

(#1427) vilmose33 válasza gergotb (#1422) üzenetére


vilmose33
őstag

Sajnos az úgy nevezett műszaki korodálodásnál -remélem jól írtam-nincs rosszabb. De ha megnyugtatt, nem rég vettünk új kocsit , amint kigurultunk a kereskedésből alapból mindjárt esett az ára legalább 300ezret. Hàt ez van.

A jövő most van

(#1428) *Mukeey* válasza gergotb (#1422) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Most ezt úgy irtad,mintha valami ujdonság lenne...mindennel így van...vegyél akkor egy Nokia 2210et,az már csak drágább lesz😬😡

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1429) *Mukeey* válasza *Mukeey* (#1428) üzenetére


*Mukeey*
addikt

iPhone még igy is messze a legjobban tartja az árát.Nézz meg egy s5-öt mondjuk,újonnan az is 200ezer volt,most szinte eladhatatlan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1430) domos válasza *Mukeey* (#1429) üzenetére


domos
senior tag

Főleg hogy a most következő iPhone 7 (vagy akármi) nem is lesz annyira nagy durranás és lehet hogy a 6s/6s+ lesznek az utolsó jackes iPhone-ok, az igazi újdonság meg elvileg csak jövőre jön.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1431) silmatauki válasza domos (#1430) üzenetére


silmatauki
őstag

Attól függetlenül ha most vesz vki egy 6s/6s+-t, nagyon meg fogja bánni, amikor kijön Mo.-n (is) kevesebb, mint 2 hónap múlva az utód, gyak. ugyanannyiért, de jópár új feature-rel, gyorsabban stb. Azért is tanácsoltam, hogy most ne vegyen senki 6s/6s+-t.

(#1432) lugosi válasza silmatauki (#1431) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A tanács lényegével egyetértek, de két hónapon belül Magyarországon nem lesz kapható szerintem az új szifon. Magyarország nem szokott az első körbe bekerülő országok közé tartozni.

(#1433) silmatauki válasza m@xsys (#1426) üzenetére


silmatauki
őstag

Valszeg az Apple is ingyen ad majd Lightning → 3.5 átalakítót. Ha meg nem, akkor van már most egy csomó third party olcsón. Azaz én csak a jack miatt nem preferálnám a jelenlegi iPhone-okat, mert a 7-es garantáltan előrelépés lesz ha másban nem is, a CPU sebességben mindenképp.

(#1434) silmatauki válasza lugosi (#1432) üzenetére


silmatauki
őstag

Tavaly is asszem szept. 29-én kezdődött a forgalmazás (nem tudom, én Finnországból írok, itt asszem okt. 6-án indult).

(#1435) lugosi válasza silmatauki (#1433) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Valszeg az Apple is ingyen ad majd Lightning → 3.5 átalakítót"

Hát, ezt nem nézem ki belőlük őszintén szólva. Lightning - micro USB átalakítót se adnak, csak külön pénzért árulják.

(#1436) lugosi válasza silmatauki (#1434) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az online rendelt és előre kifizetett telefonokat október 9-én lehetett átvenni.

(#1437) silmatauki válasza lugosi (#1436) üzenetére


silmatauki
őstag

Na akkor bő két hónap. Szerintem most már megéri kivárni, mert azért lesz ugrás / előrelépés, még akkor is, ha esetleg nem akkora, mint 2014 (6/6+, amik igazándiból jobb lett volna, ha meg se jelentek volna) és 2015 (6s/6s+) között.

(#1438) vilmose33


vilmose33
őstag

Szerintem nyugodtan vegyen akinek van rá fedezete 6s+,6s-t illetve még a 4s-el, 5-el,5s-el,6,6s-el,6pluszt azt nem ajánlom nagyon kényes a hajlitgatásra. Mert még mindig nagyon jól használható jó kis gépek. Aki meg vár , még 3 hónapot, hogy legyen egy remek telefonja, miért nem vár még 1,5 évet akkor jön majd az Iphone 8, vagy mit tudom , hogy fogják hívni. Ha 4s- nél régebbi telefonod van akkor ne várj vegyél nyugodtan újabbat. Minek várni 3 hónapot, mire lesz? Addig meg szívni egy régebbi telefonnal.

A jövő most van

(#1439) D4ni válasza silmatauki (#1431) üzenetére


D4ni
őstag

Abba azért gondoljunk bele,hogy az SE -nél is készlet gondokkal küszködnek . Ráadásul ez megint egy újabb dizájnnal , alkatrészeket megáldott telefon lesz, aminél szinte biztos hogy valami megint hibádzani fog , ( ahogy a nem S szériáknál szokás ) én továbbra is inkább az S szériát választanám.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1440) lugosi válasza silmatauki (#1437) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ezzel én is egyetértek, mint írtam, hogy a tanács lényegével egyetértek, most már én is megvárnám az új modellt. Vagy azért, mert azt venném, vagy azért mert a mostaniaknak lemehet az ára miatta.

(#1441) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
9.3.4 óta nem vettetek észre Wifi eldobálást ?

Lehet hogy 0-ról újra kell húznom a készüléket ha nem, mert lehet belekavart a rendszerbe az iOS 10 beta.

:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1442) lugosi válasza eladogeppc (#1441) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem vettem észre.

(#1443) eladogeppc válasza lugosi (#1442) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor szoftver újra lesz ! Köszi ! :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1444) D4ni


D4ni
őstag

Public béta 4 tölthető

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1445) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek egy LG G5-re érdemes lenne lecserélni ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1446) silmatauki válasza eladogeppc (#1445) üzenetére


silmatauki
őstag

Egy 6s+-ot?! Én személy szerint semmiképp nem cserélném le. Ha Droid kell, akkor egyedül az s7 Edge van pariban (ár/értékben) a 6s+-szal (nekem mind2 van).

Szerk: vagy persze a Note 7.

[ Szerkesztve ]

(#1447) MichaelScott


MichaelScott
csendes tag

Sziasztok!
Jópár év után Androidról tervezek váltani, igazából már eldöntöttem és szinte biztos hogy ez lesz a következő készülékem, de érdekelne hogy amit néhol lehet olvasni laggolások és akadozások mennyire jellemzőek a készülékre? Meglepődve olvastam hogy ilyen előfordul, kicsit el is bizonytalanodtam, de ha csak minimális, akkor nekem nem gond.
A következő modellre meg nem várok, a 3,5 headphone jack nekem muszáj hogy legyen, abból meg valószínű úgyis kimarad.
Köszi!

(#1448) lugosi válasza MichaelScott (#1447) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem ilyenem van, semmilyen akadozást nem tapasztalok.

(#1449) D4ni válasza MichaelScott (#1447) üzenetére


D4ni
őstag

S7 edge-ről váltottam, jobb üzemidő, nem mos annyira a kamera sw, kényelmesebb , és ami a legfontosabb (!!) működik ! :) azóta már vettem iCloud 50GB, Apple musicot és nagy megelégedéssel használom. Nem kell vele mojolni , kicsomagolod és működik . Elképesztően jó ötlet volt ez a 3D touch vagy Force touch nevezzük bárhogy. Amióta megvan ez tudok telefonálni , nem kérdeznek vissza 6x hogy mit mondtál stb.. döccenéseket nem tapasztaltam a hivatalos (nem béta ) rendszerrel . Jelenleg public béta 4 van fent , amiben elég sok hasznos, kényelmi funkció van (számomra) .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1450) eladogeppc válasza MichaelScott (#1447) üzenetére


eladogeppc
veterán

Semmilyen akadozás nincs jelen.
Viszont én meg mennék vissza androidra. Kicsit unalmas készülék.
Semmi meglepetés. Mindig megy, viszont alig-alig lehet testreszabni.
Ami még nálam kiveri a biztosítékot időnként, az a zene felmásolás, illetve ha van Mac-ed, akkor a kép letöltés.
Alapból tiltottam az iCloud-ot, mert minden képem duplán volt meg, sőt lezabálta a belső helyet.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.