Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) kali válasza eladogeppc (#1150) üzenetére


kali
legenda

szia,

gratula, használd egészséggel!
friss ios verzió van rajta, vagy frissítettél?
nehogy csapdába ess valami réginek a hibája miatt.

(#1152) makimakom


makimakom
aktív tag

Egy [ilyen] kábel mennyivel gyorsabban töltené fel a telefont?

(#1153) eladogeppc válasza kali (#1151) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mire gondolsz ?
9.3.1 van rajta.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1154) kali válasza makimakom (#1152) üzenetére


kali
legenda

töltőfej kérdése (inkább).

eladogeppc; arra, hogy akkor nem régebbi verziós van (már) rajta.

(#1155) eladogeppc válasza kali (#1154) üzenetére


eladogeppc
veterán

Bent kollégáimnak van 6S kicsi, nekik volt valami hogy teljesen újra kellett telepíteni a keszulekeiket.
Valamiért az incrementális frissítés nem volt jó.
Nekem is 0-ról kellene telepíteni ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1156) kali válasza eladogeppc (#1155) üzenetére


kali
legenda

nem kell, ha nem tapasztalsz problémát.
a 6s esetén sem mindenkinek kellett, az volt a ritkább.

(#1157) eladogeppc válasza kali (#1156) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez az első iPhoneom, de nagyon nem bántam meg.
Ennyi nyomkodástól az összes eddigi Androidos telefonom már elfáradt volna.
Közel 6 és fél órája van kijelzőn.
Egyedül az Ascend Mate 7-es bírta 4000-es aksival.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1158) makimakom válasza kali (#1154) üzenetére


makimakom
aktív tag

igen, valahogy én is ezt gondoltam. csak az oldalon ugye azt írják a kábelre, hogy gyors töltéses...

[ Szerkesztve ]

(#1159) Jeanne d'Arc válasza makimakom (#1152) üzenetére

Ipad töltő tölti fel egyedül hamarabb.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1160) kali válasza makimakom (#1158) üzenetére


kali
legenda

képes rá, de a mobiltelefonhoz gyárilag adott 1 amperes töltőfej által biztosított értékhez maga a kábel nem tud olyan szinten többletet adni - hacsak a vízbül nem veszi ki hozzá a zokszigént :DD -, olyan töltő kell hozzá, ami többet képes leadni.

(#1161) d.sophie


d.sophie
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit visszaolvastam ugyan, de nem találtam ilyesmi kérdést... Bár tuti van valahol. :))

Jelenleg egy Huawei G7-em van, tervezem lecserélni, és nagyon elgondolkodtam, hogy kipróbálom az iphonet tényleg annyira jó-e mint állítják?
A G7 méretét (5.5) már megszoktam, kisebbet nem akarok, így nyilván a Plus jöhet szóba egyedül.

Viszont... Megéri-e annyival többet fizetni az S-ért? Erre keresném a választ... Meglévő előfizetéshez hoznám ki a trétől.. Ami "cuki" még, hogy náluk csak 16gb és 128gb-os verzió van az S-ből, a simából legalább van 64-es.

Egyébként nem akarok filmeket letölteni, olvasni szoktam a telefonon, de hát az ugye nem foglal akkora tárhelyet. :) Zenét sem tennék rá... De mindenhol azt olvasom, hogy a 16 GB az használhatatlanul kevés...

Mi a véleményetek? Hardcore android felhasználóként nem lesz csalódás? Megéri-e annyival többért megvenni az S-t, ad annyi pluszt?

Akár privátban is megköszönöm a választ.

Szép napot nektek! :R
dsophie

(#1162) eladogeppc válasza d.sophie (#1161) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem bőven elég. Van rajta 3 játék, 3 giga zene.
S6 Edge+ után megdöbbentő ez a simulékony működés, pedig az se volt kutya.
Utáltam az almásokat, de be kell lássam - lassan 80-100 android telefon után - hogy ezt a gépezetet nagyon megcsinálták .

Nekem fontos a hangminőség, az akkuidő.
Ebben nagyon ott van.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1163) d.sophie válasza eladogeppc (#1162) üzenetére


d.sophie
csendes tag

Köszönöm :)
Az S vagy nem S kérdésre esetleg tudsz valami okosat? :D :F

(#1164) Jeanne d'Arc válasza d.sophie (#1163) üzenetére

Ha van rá lehetőséged vegyél inkább S-t jobb, gyorsabb kitart meg jópár évekig ha nem vagy mániákus cserélgető.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1165) eladogeppc válasza Jeanne d'Arc (#1164) üzenetére


eladogeppc
veterán

YESS ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1166) kali válasza d.sophie (#1161) üzenetére


kali
legenda

szia,

a specifikációban kiírt dolgokat biztos tudod, hogy chipset, cpu, gpu...stb. tekintetében jobb az "s" verzió, ebből ami nagyon látványos lehet, az a dupla ram (2 GB) ram - elég hozzá több safari lapon oldalakat megnyitogatni és azok között váltogatni, az 1 GB ram verziós típusok újratöltögetik a lapokat, a 2 GB ram esetén az "s" verziók nem, de más használati módoknál is megmutatkozik, ha úgy veszi igénybe az ember.
a kamera is jobb lett a hátoldali és az előlapi is, itt sem nehéz meglátni a különbséget, nem csak a megapixelek növelésére (8 -> 12 MP) gondolok, hanem a 4k-s videózásra, illetve a videók optikai képstabilizálására is.
a 3d touch is látványos különbözet, pláne, ha megszereti az ember és használja.
az ujjlenyomat-olvasó is jobb az "s" verziókban, azok már második generációs technológiájút kaptak.
az "s" verziók jobb 4g/lte modullal is rendelkeznek, ezekben már cat 6 (300/50 Mbps) van, amíg a sima 6-os verziókban cat 4 (150/50 Mbps), de ez nem csak a sebességben, hanem a kapcsolat minőségében is meglátszik a mimo eltérése okán, szélsőséges helyzetben az "s" verziók "térereje" jobb.
wifi tekintetében is jobbak az "s" típusok, mert azok már 2.4 GHz sávon 40 MHz/5 GHz sávon 2*2:2 mimo képesek, ami dupla sebességet és jobb kapcsolati minőséget is jelent a korábbi verziókhoz képest.
anyaghasználatban is sokkal jobbak az "s" verziók, köszönhetően a 6 plus nem túl nehéz meghajlíthatóságának - a 6s plus esetén ez már nem megy -, így ha valaki például a nadrágja zsebében hordja a telefonját, akkor annak ez is szempont lehet.
nem mondom, hogy rossz a sima 6 plus verzió - mondom ezt úgy is, hogy az van a páromnak, szinte naponta a kezembe veszem a saját 6s plus mellett -, de ha lehet választani és pláne hosszabb távra tervez vele valaki, akkor megéri az "s" verzió mellett dönteni.
a 16 GB érdekes dolog, nekem és a páromnak is olyan telefonja van, bőven elvagyunk vele.
számtalanszor volt már nagyobb tárhelyű, de még memóriakártyával is bővíthető telefonom, viszont azokon sem használtam annyi tárhelyet, hogy ne lett volna simán elég a 16 GB-os és nem bővíthető telefon, akkor jöttem rá, hogy nekem ennyi is elég - pedig előzőleg note 4 volt, az is tudott már 4k videót...stb.
játszani egyáltalán nem szoktam, nagyobb "méretű" alkalmazásokat nem használok, így a rendszer belakása után marad bő 10 GB szabad tár, az meg elég számomra fényképezésre, zenére...stb.
mikor olyan helyre megyünk, ahol videózok is - nyaralás, hosszú hétvégés kiruccanás -, akkor a noti is velem van, így nem probléma, ha napi szinten kell akár lehúzni a telefonról az elkészített tartalmakat.
ettől függetlenül elfogadom, hogy sokaknak kevés a 16 GB verzió adta tár, mert például nagyobb méretű alkalmazásokat/játékokat telepítenek és használnak, olyannal is találkoztam már, akinek a 64 GB-os is kevés, mert hónapokon át szereti az elkészített videókat is a telefonon tárolni - igaz, utóbbit már nem annyira értem, de ő tudja...

[ Szerkesztve ]

(#1167) d.sophie válasza kali (#1166) üzenetére


d.sophie
csendes tag

Köszönöm!

Sokat segítettetek a döntésben, de a végére tette fel az i-re a pontot az, hogy tüzetesen csekkoltam a tré oldalát, és röhögni fogtok, a sima plus drágább mint az S-es verzió (mindkettőből 16 gb-ot néztem),
szóval ez a hülye árazás egyértelműen az S javára dönt. :)

(#1168) kali válasza d.sophie (#1167) üzenetére


kali
legenda

kifutó termék a régebbi plus, talán nem akartak már az árához nyúlni, így néhány díjcsomagban drágább maradt néhány ezressel - nem mindegyikben, valemelyikekben jóval olcsóbb.
amennyiben olyan csomagban veszed, amiben még olcsóbb is az "s", úgy pláne nincs min gondolkodni.

(#1169) makimakom válasza Jeanne d'Arc (#1159) üzenetére


makimakom
aktív tag

Igen,jó is lenne ha olyat csomagolnának ehhez is gyárilag. :) Ez a kis iphone töltő elég lassan tölti fel, 3 órába is beletart mire 100%-on lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1170) Jeanne d'Arc válasza makimakom (#1169) üzenetére

Ez legyen a legnagyobb gond. :) Örülök hogy végül megtartottad a kezdeti nehézségek ellenére. :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1171) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem volt szerencsém egy Motorola Turbo Chargert megtartani, így nekem hamar fellöki ;)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1172) makimakom válasza Jeanne d'Arc (#1170) üzenetére


makimakom
aktív tag

Az igaz. :) Igen, én is örülök neki,hogy helyreállt ez az akksi probléma. Így már nincs gond vele. :R Sima 6 plus-hoz képest nagy előre lépés ez, kellett már bele ez a 2gb ram. :)))

[ Szerkesztve ]

(#1173) dorika87


dorika87
őstag

Nekem 6 Plus-om van. Számomra droid után nagyon pozitív tapasztalataim vannak, előtte soha nem volt iPhone-om, de nagyon megszerettem. Egy hónapja használom még csak, de kifejezetten kedvelem az IOS-t. Vannak még benne dolgok, amiket meg kell szokni androidhoz képest, de tetszik. Tudom, hogy 6s Plus előrelépés lenne, de sima Plushoz sikerült hozzájutnom nagyon jó árban és nekem ez már így is nagyon nagy előrelépés. Mindenekelőtt az akkut kell kiemelnem... ami brutális előző telefonomhoz (LG G2) képest.
Ha igaz amit mondtok és az S Plus-nak még remekebb az akku teljesítménye hát akkor az fantasztikus, mert nekem így is átlagban 2,5-3 napot bír, 10-11 óra kijelzőidővel. Amikor kicsit jobban megterheltem, többet játszottam meg fényképeztem és kicsit videóztam vele, böngészés, sok messenger kb. 5 óra zenehallgatás akkor bírta 2 napig 9 és fél óra kijelzőidővel.
Szóval ha ennél brutálabb az S Plus akkor csak irigykedni tudok :) de így is nagyon örülök, hogy egy ilyen remek készülék tulajdonosa lehetek. Engem egyelőre nem zavar a 2GB RAM hiánya, mivel nincs összehasonlítási alapom és amire én használom arra így is tökéletes. Aztán, hogy majd a jövő mit hoz meglátjuk :)

(#1174) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Sziasztok,

a töltő témához szeretnék segítséget kérni:
Ha megveszem a 6S plus-t, és a gyári töltő helyett egy tablet (2-3A) töltőt szeretném használni a lightning kábellel, akkor gyorsabban feltölti? Vagy van benne valami limitálás? Esetleg rongálhatja az akkut a nagyobb áramerősség, vagy azt védi a drága elektronika?
Köszi!

Üdv.,

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1175) lugosi válasza dorika87 (#1173) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez mindig felhasználásfüggő, mármint az akkuidő. Nekem volt olyan nap a héten, hogy a délutánt is csak powerbankkal értem el.

(#1176) kali válasza Die HaPpY :) (#1174) üzenetére


kali
legenda

szia,

gyorsabban, de az elektronika tudja, hogy mennyit vehet fel, így nem is károsodik az akkumulátor.
annyi, hogy bármilyen "nevenincs" töltőfejre nem dugnám rá csak úgy, leginkább a saját gyártós ipad töltő a preferált, vagy korrektebb gyártók eredeti eszközei.

lugosi; akkor félve teszem majd be a mostani akkumulátoros statisztikámat, mert 132 óra készenlétnél és 7 óra használatnál jár - jelentős része kijelzős, alig telefonáltam ezen a napokban -, de még 27%-on van és csak 20%-nál szoktam töltőre dugni, ha nem kell épp mennem sehová - ellenkező esetben korábban, akár sokkal is akár, mert szeretek feltöltött állapotúval elindulni, meg kell is a változatosság a li-xx akkumulátoroknak.

[ Szerkesztve ]

(#1177) Die HaPpY :) válasza kali (#1176) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Köszi!
Asus vagy Huawei töltőim vannak. Annyira csaknem gagyik :)

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1178) lugosi válasza kali (#1176) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen, ezt jelenti, hogy felhasználásfüggő. Nekem általában a nap végére 40 és 50% között van, de hétfőn ment az icloud fotótár szinkronizálása, illetve akkor volt pár hosszú hívásom, ezek rántották le délután 2-3 óra magasságára 28-30% közelébe az akkut (100-ról indul minden reggel). Játszani nap közben sosem tudok sajnos, fotózás és videózás nincs, tehát netezés, telefonálás és a szokásos emailforgalom az, ami nálam viszi. Alapvetően sokat van használva ezekre a feladatokra. Wifi és a bluetooth állandóan be van kapcsolva, gps szintén, ez is biztos hozzátesz.

(#1179) kali válasza Die HaPpY :) (#1177) üzenetére


kali
legenda

azokkal nem hiszem, hogy különösebb gond lenne.

lugosi; nagyon is az, nekem is inkább 2 - 3 nap készenlét és 7 - 8 óra használat a jellemző és úgy teszem 20%-on töltőre, ha rendesen használom, de most így jött össze, végig sötétebb környezetben voltam, így a fényerő szinte mindig minimumon ment, meg a napi szokásosabbnak mondható ~4 óra (kijelzős) használat is csak a harmada környékén sikeredett. nagyon ritka az ilyen, de most ez van...

[ Szerkesztve ]

(#1180) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni: olyan bluetooth headsetet keresek, mely kijelzi IOS-en az akku töltöttséget illetve átküldi a headsetre a telefon csengőhangját. Köszi!

(#1181) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Tervezek egy gyári tokot beszerezni, csak még nem tudom hogy melyiket, bőrt vagy szilikont vegyek?

Aki már használta valamelyiket hosszabb távon, az legyen szíves ossza meg velem tapasztalatait, hogy mennyi idő után megy szét az adott tok. Nem szoktam hála isten elejteni a telefont, asztalra se csak úgy odavágom a készüléket, mindig vigyázok rá, ettől függetlenül a zsebből ki-be rakástól tuti használódik az adott tok.

A gyári szilikon tok mennyi idő után kezd el színeződni?
A bőr mennyi idő után kezd el kopni?
Melyiknek van kevésbé csúszós hatása?

Köszi :R

(#1182) Jeanne d'Arc válasza dorika87 (#1180) üzenetére

Az LG Tone Infinim emlékeim szerint jelezte, de nem 100%-os kijelzéssel, hanem a töltöttséget mutató ábrából csökkent a fekete rész, ez szerintem majdnem minden fülesnél igy van!

Dzsuri89 Nekem volt mindkettő, a szilikon kicsit csúszik, főleg ha jön a meleg es izzadni fog a tenyered/ kezed fogod érezni. A bőr viszont sérülékenyebb, nem szabad melle semmit tenni mert felsértheti, bar ez a szilikonra is igaz. En a bőr mellett döntenék. Hosszú tavon egyik sem szakadt szét.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1183) D4ni válasza dorika87 (#1180) üzenetére


D4ni
őstag

Én minden nap samsung level u pro-t használok vele. Kijelzi a pontos töltöttséget százalékosan, minden értesítés csipog valamint a hívást is teljesen kezeli

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1184) Dzsuri89 válasza Jeanne d'Arc (#1182) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi a megerősitést, én is inkább a bőr felé kacsingattam.

(#1185) lugosi válasza Dzsuri89 (#1181) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A gyári bőrtokom van december óta. Semmilyen sérülés vagy nyom nincs rajta azóta. Nem fog a színezése. Nagyon bevált, nagyon jó tőle a telefon fogása.

(#1186) zbotond válasza dorika87 (#1180) üzenetére


zbotond
csendes tag

Szia! Én ma vettem egy Plantronics M55 -t. Kijelzi százalékosan a töltöttséget, minden hangot átvisz kivétel amikor hívnak. Eddig korrekt. :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#1187) Dzsuri89 válasza lugosi (#1185) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Na ennek örülök, akkor már tuti, hogy megveszem.

----------

Szerintetek mi a különbség a típusjelzésen és az áron kívül? :D

6 Plus

6S Plus

(#1188) -secret- válasza Dzsuri89 (#1187) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmi.

(#1189) Jeanne d'Arc válasza Dzsuri89 (#1187) üzenetére

Mivel a 6s vastagabb egy kicsit, így picit feszülni fog benne. (Tapasztalat)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1190) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Csak pozitív élményeim vannak ezzel a csoda szerkezettel.
Egyszerűen imádom.
Olyan mint a volt 20 éves BMW-m. Ez egy remekmű.
Melyik Androfosis telefon tudja azt, hogy nyomkodom közel 40-45 perce, és alig 5%-ot merült le.
Azért azt hozzáteszem , hogy Google, Exchange, Face, Messengeren, stb... Plusz a játékok értesítettek folyamatosan. Áhhhh. Isten császár ez !

Szerkesztve:
Csak azt tudnám , hogy hogyan lehet a weblap aljára jutni valami egyszerű módon ? Ez az egy zavar talán, hogy huzigatni kell.

Köszi !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1191) Jeanne d'Arc

Valaki találkozott mar olyan készülékkel amiben nincs benne olyan opció hogy visszaállítás? Ez mitől van?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1192) motoflug válasza eladogeppc (#1190) üzenetére


motoflug
őstag

Hol vetted a keszuleket? 16-os?

(#1193) d.sophie


d.sophie
csendes tag

Sziasztok, végül megvettem tegnap, a szürke verzió, 16gb.
Eddig nagyon tetszik :)

Viszont két dologra még nem jöttem rá, most komolyan miért nincs ugyanolyan kikapcsoló a mobilnetre mint a wifire az alsó sávban? Ez csak engem idegesít marhára?

Illetve, a gpsre ugyanez vonatkozik... A helymegállapításnál van valami ajánlott beállítás, feltételezem, hogy azért meríti a kelleténél jobban ha minden nézegeti a helyzetet, de még nem mertem kinyomkodni az összeset, mert nem tudom melyiknek fontos hogy aktív legyen .

Most megy 20 órája, 62%-ra ment le 100ról, ebből 3h15min volt a használati idő. (waze, candychrush meg sima netezés)

Ez jónak számít?

Bocsi, ha szőkék a kérdések :)

(#1194) lugosi válasza d.sophie (#1193) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez jó akkuidő. Használd egészséggel!

(#1195) Dzsuri89 válasza Jeanne d'Arc (#1191) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Demo készülékekben láttam olyat.

(#1196) makimakom válasza d.sophie (#1193) üzenetére


makimakom
aktív tag

Igen ez a baj az ios-al, hogy vannak azért hiányosságai androidhoz képest.

Igen, az teljesen jó akksi időnek számít. :) Nekem most 71%-on van 2h 45p használattal és 14h 10p készenléti idővel.

És használd egészséggel! :))

[ Szerkesztve ]

(#1197) kali válasza d.sophie (#1193) üzenetére


kali
legenda

szia,

jb útján megoldható - már amelyik ios verzióra van -, hogy mobilinternet és gps kapcsoló kerüljön a felhúzható vezérlőpanelre, de azért nem tették ki alapban, mert maguk a funkciók folyamatosan mehetnek, más rendszernél nem látott részletességgel lehet állítani, hogy mik férjenek hozzájuk, bekapcsolt, de nyugalmi állapotban pedig nem dolgoznak feleslegesen.
ajánlott beállítás nincs, illetve annyiban, hogy mindenki csak azt engedélyezze, amire valóban szüksége van - mobilinternetnél például alapban minden bekapcsolva, annyi biztos nem kell senkinek, a helymeghatározásnál pedig minden rákérdez elsőre, de később is bármikor konfigurálható -, úgy semmi sem fut feleslegesen és nem magát a funkciókat kell állandóan be- és kikapcsolgatni, ha szükség van azokra.

[ Szerkesztve ]

(#1198) Jeanne d'Arc válasza Dzsuri89 (#1195) üzenetére

Pedig elvileg egy GSM bolt adta el a készüléket nem is kevés pénzért, fura...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1199) Boss81


Boss81
senior tag

Tegnap végre lecseréltem a régebbi tokot amit csak ideiglenesen vettem rá , amikor a készüléket megvettem , most végre úgy érzem rákerült az igazi , legalább is számomra , nagyon jó , kellemes tapintás , igazi minőség , csak hát az ára ami kicsit sok , na de nem baj minden fillért megért :C :R

(#1200) Boss81


Boss81
senior tag

Na tessék , ennyit az eredeti tokról , tegnap vettem most meg .... Vissza raktam a dobozában es holnap szépen vissza viszem . A telefon csak az ágyon volt nem érhette semmi külső hatás , ahhoz képest szépen feljött a bőr rajta :(( kicsit felpuposodott

Kép

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.