Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) makimakom


makimakom
aktív tag

iOS 9.3.2 [megjelent] bár sok újítást nem hozott.

(#1252) kali válasza makimakom (#1251) üzenetére


kali
legenda

néhány hibát javítottak, amikből mi nem sokkal találkoztunk - az se tulajoknak fontos volt a bluetooth problémájának a kiküszöbölése -, de azért felhúztam a megjelenéskor, bár elégedett is voltam az előző verzióval, de szokásom frissíteni, szerencsére minden okés azóta is.

(#1253) makimakom válasza kali (#1252) üzenetére


makimakom
aktív tag

Én még mindig 9.2 vagyok.
Te,hogy frissítetted? Telefonon keresztül vagy iTunesbol restoral?

(#1254) kali válasza makimakom (#1253) üzenetére


kali
legenda

itunes útján.

(#1255) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Rendeltem ebayrol egy ilyen bor utanzat tokot, nagyon szep nagyon jo, de nagyon feszes a gomboknal is meg az oldalain is!
Mit gondoltok, van olyan, hogy egy tok tobb kart tesz mint hasznot, vagy hagyjam rajta nyugodtan?! :)

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#1256) domos válasza DefJamHUN (#1255) üzenetére


domos
senior tag

Bőr/műbőr/műanyag tok tuti nem fogja felsérteni a fém telefont.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1257) DefJamHUN válasza domos (#1256) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

valahogy gondoltam! :R :)

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#1258) lugosi válasza DefJamHUN (#1255) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az eredeti is nagyon feszes egyébként! Mármint a bőr.

(#1259) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Na most lebuktattam a rendszert! :))
Multkor elfogyott a helyem es hogy szabaditson fel letorolte a zenimet de akkor nemtudtam mire gondolni, most viszont szandekosan hagytam hogy toroljon es megint legyalulta! Ezt lehet valahol allitani? Vagy a kovetkezo a kepeim lesznek?! :)

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#1260) kali válasza DefJamHUN (#1255) üzenetére


kali
legenda

arra figyelj, hogy a tok és a telefon közé szorult porban vannak/lehetnek olyan szemcsék, amik tudnak problémát okozni, így érdemes kitakarítgatni időről időre.
nem szabadna csak úgy zenét törölgetnie - képeket is csak a lomtárból idővel -, az ideiglenes állományok tekintetében szokott tisztítást végezni, amikor arra szükség van.
zenét nem véletlenül itunes szinkronizáció útján töröltél?

[ Szerkesztve ]

(#1261) DefJamHUN válasza kali (#1260) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Nem! Nem is volt mar joideje gepre dugva! :S

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#1262) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Megvan az első komolyabb fagyásom.
Telefon aludt. App Store frissített a háttérben.
Meg szerettem volna nézni mi az, de csak fehér képet adott. Kilőttem.
Újra megnyitottam, majd fekete lett a kép.
Na ennyi. Fekete is maradt.
Hívni lehetett, rezgett a kapcsolóra, de kép nem volt.

Home+power gomb megoldotta a porblémát.

Más:
Basszaki vennem kellett egy MacBook Air-t is a telefon illetve már azóta hogy vettem egy iPhone 6S Plus-t, vettünk egy iPad Mini 2 Retinát is :D :D :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1263) idntknow666


idntknow666
tag

Üdv mindenkinek!

Látom nem igazán pörög ez a topic,6s-ről jöttem àt nemrég,úgy látszik végleg "megállapodtam",számomra majdnem mindenben tökéletes készülék.

(#1264) D4ni


D4ni
őstag

2 számomra komoly problémával találtam magam szemben. Clash of Clans és Mortal Kombat X mentésemet nem tudom átjuttatni droidról iOS-re . Elég zavaró, mert mind a kettő kis játékommal kb a megjelenés pillanata óta játszok (nem hardcore módon :) viszont az elért eredményeimet szeretném tovább vinni a másik telefonon. Bejelentkeztem WB-fiókommal is,de nem talált mentést(MKX) link device-nál azt írja a karakterek másolása után,hogy a Town Hall túl magas ezért nem tudja felül írni, valamint jelentkezzek be a game centerből (Clash.), na mintha nem így tettem volna.. Kicsit szomorú leszek ha nem lesz megoldás rá. 2. probléma(nem tudom valódi probléma-e vagy csak szimpla tulajdonság: eredetileg S7e az elsődleges telefon, azon szoktam elsődlegesen tartalomfogyasztani, valamint játszani. iPhone esetében 1 perc MKX után elég forró lesz a 6s+ és merül mint állat. Nekem ez azért furcsa, mert az S7e egyáltalán nem melegszik, de még langyosodni sem hajlandó max screen mirrioring közben mikor bemutatok egy TV-t vagy valamit. Szerintetek normális ez a jelenség az iPhone-nál? Képes egy 40-50 perces HÉV-ezés alatt majdnem a fele akkum elfogyni ha játszom közben..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1265) Jeanne d'Arc válasza D4ni (#1264) üzenetére

Ez furcsa, mert nekem az s7e is melegedett, de úgy, hogy fogta magát és újraindult. Emellett sajnos a szifon is. Néha olyan forró a kezembe hogy csak nézek.
Szerintem a merülés normális, gondolom a fényerő is felhúzza maxra, az is eszi az akkut.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1266) domos válasza D4ni (#1264) üzenetére


domos
senior tag

Ott valami nincs rendben, ennyire nem szabadna merülnie.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1267) D4ni válasza Jeanne d'Arc (#1265) üzenetére


D4ni
őstag

A fényerő automatán van, de ha állítom a felénél nagyobbra sosem teszem, nincs rá szükség. Érdekes,hogy tényleg játék (főleg a Mortal ) közen eszik . iPhone 5-ön is forró volt a hangulat ,de nem hittem volna hogy itt is :)) S7e nél nekem is volt rebootom ,de max screen mirrioring közben langyosodott emlékeim szerint.

domos: normál használat mellett elmegy majd 2-3 napot(értsd rengeteg böngészés ,spoty, néhány kép/videó) Na ebben jobban megelőzi a samsungot! :)

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1268) makimakom válasza D4ni (#1264) üzenetére


makimakom
aktív tag

Sajnos Az ilyen komoly játékok tudják meríteni a telefont rendesen meg melegíteni is.
Én még nem teszteltem ezen eddig ilyen komolyabb játékokkal csak egyszerubbekkel, de azoknál nem igazán tapasztaltam melegedést , meg olyan vészes merülést, de majd tesztelem MC5-el az most úgy is fent van.

(#1269) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Sziasztok,

Pár hete már használom a Caudabé tokját, így szeretném a figyelmetekbe ajánlani. Az extended verziót rendeltem, ami egy plusz kiemelkedést tartalmaz a kamera körül. Hihetetlenül vékony, átlátszó, és véd amennyire tud. Nekem tetszik, mert megmaradt a kecsessége. Pontvolt 20% akciójuk, így elég jutányos áron jutottam hozzá. Nem Kínából jött, hanem USA :)
Ja, és alul is takar :)

Caudabe The Veil XT

Üdv.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1270) Die HaPpY :) válasza Die HaPpY :) (#1269) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Néhány kép róla:

Üdv.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1271) Cold5


Cold5
senior tag

Skacok, gyári bőrtok 9.990.- az e-digitalba. :Y :)

Én már bevásároltam! :))

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#1272) Die HaPpY :) válasza Cold5 (#1271) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Sajnos a fekete nem :(

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1273) domos válasza Die HaPpY :) (#1270) üzenetére


domos
senior tag

Ez tényleg nagyon baba.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1274) D4ni


D4ni
őstag

Volt akinek bejött ez a wowfixites katyvasz?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1275) D4ni


D4ni
őstag

Sikerült letörnöm a tempered glasst a telefonról, mennyire karcosodik fólia/ üveg nélkül a kijelző? Nagyon más volt a kijelző rárakva a tempered glassal.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1276) makimakom válasza D4ni (#1275) üzenetére


makimakom
aktív tag

Én fólia nélkül használom már több mint 1 hónapja. Eddig semmi karc. Persze tárgyak mellé, azért nem teszem.

(#1277) D4ni válasza makimakom (#1276) üzenetére


D4ni
őstag

Én sem szoktam, csak sokkal kényelmesebb jobb az egész fogása ilyen cuccok nélkül

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1278) shteer válasza D4ni (#1274) üzenetére


shteer
titán

volt aki tesztelte és kb xart se ér

..szerintem jónak tűnik

(#1279) shteer válasza Die HaPpY :) (#1269) üzenetére


shteer
titán

az anyaga szilikon vagy kemény műanyag?

..szerintem jónak tűnik

(#1280) makimakom válasza D4ni (#1277) üzenetére


makimakom
aktív tag

Az igaz, viszont tokot azért használok hozzá, a hátulja nem tudom mennyire bírná. így legalább nyugodtan letehetem bárhová.

(#1281) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ez a baj a mai telefonokkal.
Csak úgy önmagában nem szabad őket használni, mert karcolódnak.
Régen ilyen gond nem volt. Nokia 3210-et, Siemens A35-ömet oda raktam ahová akartam.
Érdekes, hogy azok sem szuper anyagokból voltak, de nem igen karcolódtak.

Pedig olyan szép ez az iphone, kár hogy szilikon tokkal vagy kemény tokkal el van csúnyítva.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1282) D4ni


D4ni
őstag

Tegnap kaptam meg a gyári bőr hátlaphoz hasonló kb 2500 forintos műbőr (asszem) hátlapot . Tegnap nagyon szépen vizsgázott, nagyon nem is sérült . Jó minőségű , valaki linkelte korábban . Egy ilyen elfér a telefonon , elegánsabb lesz tőle az egész

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1283) lugosi válasza makimakom (#1276) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát az enyémen sose volt fólia, és mégse karcos. Nem élek veszélyesen 😀

(#1284) makimakom válasza lugosi (#1283) üzenetére


makimakom
aktív tag

enyémen sem volt, és nem is karcos. :))

(#1285) Jeanne d'Arc válasza makimakom (#1284) üzenetére

+1 :K

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1286) motoflug válasza eladogeppc (#1281) üzenetére


motoflug
őstag

Sajnos tökéletesen egyet kell értenem. Szombaton leejtettem a telefonom, ilyen tok védte meg, az égvilágon semmi baja nem lett. Ha nem félteném annyira, én is tok nélkül használnám, de valsz, akkor most nem így írnék..

(#1287) domos válasza motoflug (#1286) üzenetére


domos
senior tag

Biztosítás nélkül nem igazán érdemes ilyen drága telefont venni. Főleg hogy a tok lopás ellen nem véd.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1288) D4ni válasza domos (#1287) üzenetére


D4ni
őstag

Aztán mikor a biztosító közli, hogy erre a biztosítás nem terjed ki felbecsülhetetlen. Főleg hogy van önrész és havidíj is. ;]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1289) lugosi válasza D4ni (#1288) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nyilván törésre egy olyan biztosítást kell kötni, ami kiterjed a törésre. Egyébként van olyan telefonra köthető biztosítás, ami erre nem terjed ki? Úgy emlékszem, hogy a drágább csomagokban a lopás a bónusz.

(#1290) Pálin(t)ka


Pálin(t)ka
tag

Üdv emberek! A kérdésem a következő lenne: mi a f...ért van az, hogy reggel felkeltem és 450 zene csak úgy fitty eltűnt, mikor este még hallgattam rajta zenét...semmit nem frissítettem, és csak én kezelem a telefont. Aki tudna segíteni, hogy ezt máskor megelőzhessem, annak nagyon szépen megköszönném! Szép estét!

(#1291) D4ni válasza lugosi (#1289) üzenetére


D4ni
őstag

Kikerülik a biztosítók.. Sajnos dolgoztam ilyen területen .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1292) Die HaPpY :) válasza shteer (#1279) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Kemény műanyag, bár puha is valamilyen szinten. De nem az a tipikus szilikon tok :)

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1293) Die HaPpY :) válasza Pálin(t)ka (#1290) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Nem bug, feature! :)
Egyébként olvastam valahol, hogy magától kezeli a rendelkezésre álló helyet és simán letöröl dolgokat ha kezd betelni.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1294) lugosi válasza Die HaPpY :) (#1293) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez így ebben a formában erősen pontatlan, csúsztatás.

(#1295) Jeanne d'Arc válasza Die HaPpY :) (#1293) üzenetére

Azért az ugy meredek lenne ha fogná magát és elkezdené torolni a cuccaimat, ilyenről meg sosem hallottam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1296) Pálin(t)ka válasza Die HaPpY :) (#1293) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Hát ez nagyon jó. Csak az a baj, hogy 35 giga szabad helyem van még, szóval gondoltam, hogy csak nem ezért...

(#1297) Die HaPpY :) válasza lugosi (#1294) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Azért írtam, hogy olvastam valahol...

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1298) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Nektek is melegszik a hátlap? Nekem iszonyatosan, autóban navigáltam vele, és majdhogynem megégette a kezem mikor le akartam venni a tartóról! Ez normális dolog?

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#1299) lugosi válasza Die HaPpY :) (#1298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem. Én tegnap navigáltam vele utoljára és semmi ilyesmi nem volt.

(#1300) makimakom válasza Die HaPpY :) (#1298) üzenetére


makimakom
aktív tag

Nekem sem volt semmi baja igo-t használtam kb 20 percet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.