Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Ed Parker válasza SonyNex7 (#598) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én fehérhez ha vennék biztos pirosat választanám, már eleve a jótékonysági program miatt is:)
Meg vagány is.
Fekete airhez,fekete Smart covert vettem.

Focvis: egy piros Ferrari is femini neked? ;]

[ Szerkesztve ]

(#602) Auratech válasza Mulderpapa (#596) üzenetére


Auratech
őstag

Véleményem, tapasztalataim szerint 16-ost ne vegyél! Nagyon szűkös, ha webes, felhős dolgokon kívül bármire használod. Frusztráló a 16-os helykomfortja a teljesítményhez képest. Ha nem teszel fel rá filmet, játékot, nem használod a kiváló kameráját príma videókhoz stb...
16-os iPad 4 után mondom, hogy az nagy önfegyelmet kíván a mindennapok során. A 32-es elég lenne alsó hangon de olyan nincs.
Az árkülönbséghez képest az AIR2 majdnem 2x erősebb cpu-ban, GPU-ban 2.5X. Dupla ram.
Egy mondatban - legalább 2 évvel tovább friss marad.

Auratech Field Recording

(#603) joey04 válasza Cyberpunk (#594) üzenetére


joey04
titán

Arra írtam a rendben, hogy mosolyogsz. Tedd azt. Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más a fontos. nekem nagyon számít, hogy ne valami igénytelen szar burkolatot kapjon a készülék, akkor is ha tokba teszem. És karcos se legyen. Mert zavar.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#604) cirx


cirx
senior tag

És ez? Nekem ez tetszik, de nagyon! ;)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#605) focvis válasza Ed Parker (#601) üzenetére


focvis
veterán

Piros Ferrari "macsó", fehér iPad piros tokban nem az. :)

@SonyNex: Aliexpresses tokok nem eredetiek, de nagyon annak tűnnek. A szüleimnek rendeltem nemrég, még a doboza is eredetinek tűnt. Lehet, hogy a gyárból szerzik, vagy vmi, de nem hivatalos forrásból származnak.

[ Szerkesztve ]

(#606) Ed Parker válasza focvis (#605) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hahaha, dehogynem, ne legyél kicsinyes:)
Még az Olive Brown is tetszik, bár az sokkal szolidabb, ez csak a stílusodtól függ, hogy szereted e a merész dolgokat.

(#607) Cyberpunk válasza joey04 (#603) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Értem, vagy is nem értem, de elfogadom, hogy más a nézőpont. Az én gondolkodásom túl racionális, mindig keresem az okokat, a tok meg a minőségi ház így együtt számomra értelmetlen. Az emberek a kocsijukat sem fóliázzák le, vagy burkolják be, pedig nem kis kárt okozhat egy kavics is. Még mások a széltől is óvják az amúgy pótolható technikai eszközeiket, de kinek mi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#608) SonyNex7 válasza cirx (#604) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Abszolút jó,nekem bejön .
Ed:ha fehérhez jó a piros akkor a feketéhez miért nem vettél pirosat?Nem túl snassz a fekete-fekete ,mert ezt akarom elkerülni ?
A jótékonysági program nálad is érvényes volt. :P

[ Szerkesztve ]

(#609) Ed Parker válasza SonyNex7 (#608) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mert a feketével sztem nem annyira ütős mint a fehérrel,ráraktam,de nem adta, ezért lett fekete.
Majd most lehet hogy élek vele,mert most gold az air2.

(#610) Mulderpapa válasza Auratech (#602) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Köszönöm mindenkinek.
Tehát akárhol megvehetem, függetlenül attól, hogy milyen garanciát adnak hozzá, mert aktiválástól él rá az 1 év gyári?
Fontos lenne a számla, így mindenképp üzletből/webshopból szeretném.

Elég lesz a 16GB, mert zenére, fényképezésre ott van az 5s, ez pedig inkább online dolgokra, meg 1-2 játékra lesz használva és a 64GB már feleslegesen sok nekem. Én is a teljesítmény miatt szemezek az Air 2-vel, mert az A7 valószínű még pár évig elég lesz az 5s "alacsony" felbontásához, de a 2048x1536 felbontáshoz kell a komolyabb vas, plusz a 2GB RAM se árt :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#611) alkatraz3000 válasza Mulderpapa (#596) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ajánlom MitóGábor nevű felhasználót. Olcsón ad ipadet, es megbizható!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#612) focvis válasza Mulderpapa (#610) üzenetére


focvis
veterán

Lassan már tartok tőle, hogy a fizetett ügynökének néznek ( de nem vagyok! :N ); nézd meg a vaterán BelindaCsillag felhasználó termékeit, a 3. IPadot rendeltem már tőle, rendes számlát ad, nincs nála olcsóbb Mo-n.

Az 1 év gyari gari az 100%, aktivalastól indul.

@Ed #606: a szép dolgokat szeretem, de az ízlés egyéni dolog, az OFF telefonom pl. gyárilag diófa hátlapos. :)
Olive brownt csak fotón láttam eddig, még az is szóba jöhet a fekete vagy világos barna mellett.

Szerk. OFF

[ Szerkesztve ]

(#613) Marcelllll


Marcelllll
csendes tag

Hello, egy olyan gondom lenne az air 2-vel hogy folyamat ledob a wi-firől pedig nincs baj mert más készülék nen csinálja, ez szoftveres hiba vagy pedig készülék?

(#614) alkatraz3000 válasza Marcelllll (#613) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Valszeg hardveres. Csinálj frissitest, ha nem oldja meg , 2-án vidd be az almariumba vagy icentrebe és max 2-nap alatt kapsz egy újat.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#615) Cyberpunk válasza Marcelllll (#613) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én iPad3-al jártam így, annak bedöglött a WiFi-je. Szóval ja sanszos a hardveres hiba.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#616) Ed Parker válasza Marcelllll (#613) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Engem ugyan nem dob le, kapcsolat van, csak épp nem tölt semmi, sztem szoftveres hiba, mert ha hardveres lenne máskor sem működne.

(#617) Marcelllll válasza alkatraz3000 (#614) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

köszi a válaszokat, megpróbáltam a szoftveres megoldást de nem működött, úgy néz ki vissza kell vinni. :)

(#618) Ed Parker válasza Marcelllll (#617) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A rúter tuti hogy jó, más eszköz működik rendesen?
Érdemes lenne a táblát kipróbálni egy ingyenes hotspot-on.

(#619) Marcelllll válasza Ed Parker (#618) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Hát van nekünk még ipad air, iphone 5s, iphone 6, és azok mind jók, úgy hogy a routerral nincs gond, de azért most kipróbálom hogy telefonról osztok netet akkor is csinálja-e.

[ Szerkesztve ]

(#620) Ed Parker válasza Marcelllll (#619) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Telefon nálam sem csinálja és ezt a kimaradást is csak az iPad air, a 2 nem.

(#621) Marcelllll válasza Ed Parker (#620) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Csak az a baj hogy pestre kéne vinni az meg 170 km-re van, de szerintem nincs választás. :D

(#622) alkatraz3000 válasza Marcelllll (#621) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az almariumba futárral el lehet küldeni, csak szólni kell.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#623) Marcelllll válasza alkatraz3000 (#622) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

És az hogy lehet, hogy a telefonról osztott nettel rendesen megy? Miért nem jó neki a rendes otthoni net?

(#624) Auratech válasza Marcelllll (#617) üzenetére


Auratech
őstag

Sajnálom a problémádat. (közben részben megerősítettél)
Valami belepancsolhatott az energiaellátásba.

Próbáltad esetleg az iPad visszaállítását gyári állapotra? Tehát a frissítések után a iCloud mentés és teljes visszaállítás.
Ha az inicializált tábla a wifi kapcsolat aktiválása után azonos módon instabil, indokoltabb a hardveres hiba jelenléte.
Azonkívül egy másik hotspoton is ki kell próbálni. Sosem lehet kizárni teljesen a másik eszköz hibáját, esetleg rossz beállításait.
Az sem lényegtelen, hogy az AIR2 preferálja az 5GHz-es wifi csatornákat, amit sok ruter, pld a Tp-linkek, D-link-ek esetenként rossz profillal támogatnak néhány régebbi firmware-ben.
Több eszköz esetén az 5GHz könnyebben interferálhat és ha nagyon lecsökken a jelszint(kioltás), leakad.
A ruteren érdemes a csatorna sávszélességét 40MHz-re állítani az auto vagy 20 helyett, ha több(3+) eszköz használja egy időben. Ez a
Szóval, ha a visszaállított tábla egy-(két) másik szabványos hotspoton is eldobálja a netet, gariztatni kell.

- Ruter típusa?

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#625) SonyNex7 válasza Marcelllll (#613) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Érdekes pont ez a gondom nekem is, játék közben MC5 alatt,és mèg YouTube alatt vettem észre.
Most akkor nem tudom az iPad a hibás vagy a gyári UPC router,de azt gyanitom hogy a router nem bírja 720p-ig ritkán szakad meg,ha nagy sebességre van szükség. 240mb-es netem van.

Tok:volt szerencsém megnézni élőben egy red Smart covert.Nem tetszik mert nagyon erős narancs beütése van,jó hogy nem vettem meg látatlanban. Amúgy a kék és sárga is baromi csúnya.
Ez a megoldás lesz:[link]
csak a fekete smart covert fogom megvenni.
Azért ez mert itthon és az irodában tok nélkül,csak a coverel fogom használni,ha meg olyan helyre viszem akkor felteszem a hátulját is.

(#626) Marcelllll válasza Auratech (#624) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Köszönöm a választ.
Nekem Tp-linkem van, akkor lehet az a baj?

(#627) Stanley-B. válasza Ed Parker (#606) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nekem Olive Brown smart case van a silver Air 2-n (meg ugyanilyen színű az i6+-on), embertelen igényes ez a tok, és a színe is sokkal szebb élőben mint a képeken

(nagyítható képek)

[ Szerkesztve ]

(#628) Auratech válasza Marcelllll (#626) üzenetére


Auratech
őstag

Mi a típusa? Elég sok forog a kezeim között...

A gondot szerintem(!) az okozhatja, hogy az iPad több antennával szolgálja ki a wifi kapcsolatot, amik együttesen elgondolkozásra kényszerítik a rutert.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#629) Marcelllll válasza Auratech (#628) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Tp-link wr940n

(#630) Auratech válasza Marcelllll (#629) üzenetére


Auratech
őstag

Hozzáférsz a beállításaihoz? Esetleg priviben próbálkozzunk, hátha valami összejön...

Auratech Field Recording

(#631) Marcelllll válasza Auratech (#630) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Írtam privátba.

(#632) cirx válasza SonyNex7 (#625) üzenetére


cirx
senior tag

A youtube alkalmazás lett rosszul megírva, azért akadozik 720-nál! Próbáld böngészőből, biztos nem fog megakadni! ;)

S23 GREEN

(#633) Ed Parker válasza Stanley-B. (#627) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sajnos az ára is embertelen sok, agyalok is rajta rendesen hogy kell e nekem ez ennyiért.

(#634) Marcelllll válasza Auratech (#630) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

Közbe beállítottam a 40MHz-et amit mondtál és úgy néz ki most nem dobja le a netet.
Köszönöm a segítséget.
:R

(#635) SonyNex7 válasza cirx (#632) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Na most az van hogy böngészőből nem tudok megnyitni 1080p videót,csak 720-ast.Mièrt?

Szép az a barna tok az ezüst iPad,iphonnal.Ed véleményen osztom,embertelen drága .

[ Szerkesztve ]

(#636) Ed Parker válasza SonyNex7 (#635) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Megvan rá a pénz, csak éppen az akarat nincs,ennek max 15000 körül kellene lennie vastag haszonkulccsal.

(#637) focvis válasza SonyNex7 (#635) üzenetére


focvis
veterán

11,72 $- ért bepróbálkoztam egy Alis verziójával. Majd meglátjuk milyen lesz élőben.

(#638) cirx válasza SonyNex7 (#635) üzenetére


cirx
senior tag

Sajnos nem tudom de reménykedem, hogy a Google hamarosan orvosolja a problémát, mert ez így elég tré!
Pláne, hogy az A8X-nek a 4K-s videot is le kell tudnia játszani! :)

S23 GREEN

(#639) SonyNex7 válasza focvis (#637) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Akkor addig nem veszek semmit,megvárom amíg be számolsz hogy milyen. :D

Hat akkor ennyit a YouTube -ról.ezt a 40mhz-re való átállítását ki próbálom holnap.

[ Szerkesztve ]

(#640) Stanley-B. válasza SonyNex7 (#639) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nekem sem szereti időnként amúgy az 1080p-t a youtube.
Pedig Time Capsule routerem van

(#641) cirx válasza Stanley-B. (#640) üzenetére


cirx
senior tag

Ismétlem ez nem a router hibája, hanem a youtube appé!

Egyébként nem airportot akartál írni!? ;)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#642) szabogabor10 válasza cirx (#641) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Time Capsule is egy router.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#643) cirx válasza szabogabor10 (#642) üzenetére


cirx
senior tag

Nah ezt nem tudtam! Köszi az infot! :)

S23 GREEN

(#644) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Úgy néz ki hogy a hívás átadás funkció megis működik bármilyen telefonnal.(Samsung Galaxy s5 Mini ,Sony Xperia u-jött a hívás ),kifelé is lehet hívni.

Átállitottam a routert 40mhz-re úgy néz ki jobban működik.

(#645) focvis válasza SonyNex7 (#644) üzenetére


focvis
veterán

Ez hogyan működik? Picit bővebben legyszi! Moto X-em van.

Szerk. Biztos láma kérdés, de itt arról van szó, hogy nem iphoneról érkező hívást és SMS-t is tudsz fogadni az iPaddal?

[ Szerkesztve ]

(#646) SonyNex7 válasza focvis (#645) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Úgy olvastam hogy a hívás átadás csak iphonok es az iPad között működik ,csak az SMS írás,fogadás működik minden más telefonnal együtt .
Eddig így is volt,de most valamiert a hívás fogadás,indítás is működik a fent említett két telefonnal együtt biztosan.Annyi lenyeg hogy egy wi-fi hálózaton kell lenniük,meg a beallitosokban engedélyezni.
Nagyon jó mert így itthon szinte nem is kell telefont használni itthon.
Mar csak a vibert kellene ugyanígy megcsinalni.
Hogy most a mitől működik,es eddig miért nem azt nem tudom.

(#647) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Egy kis segítség:[link]
A hívások egyébként a facetime appban követhetöek nyomon.

[ Szerkesztve ]

(#648) Stanley-B. válasza SonyNex7 (#646) üzenetére


Stanley-B.
őstag

micsoda bullshit ez...
a Continuity funkciókhoz iOS 8.1 és Yosemite a feltétel (illetve a hívás fogadás megy iOS 8.0-val is).
Feltétel még, hogy az eszközök azonos iCloud fiókot használjanak (és be kell jelentkezni a FaceTime illetve az Üzenetek appba is).

Egy androidos készüléken pl, hogyan lépnél be iCloudba?
A Continuity egyik funkciója sem működik androidos készülékkel, így ez egy hazugság volt

[ Szerkesztve ]

(#649) SonyNex7 válasza Stanley-B. (#648) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Pont most teszteltem le Samsung Galaxy s2- vel ami egy 3 éves telefon,hibátlan.
Mondom hogy én se értem.
Lehet félre érthetően írtam nekem iphone 5s+iPad air 2 van es eddig nem mentek,jöttek a hívások de most mar igen.
Ha ezért értettél félre bocsi.

Amúgy focvis kérdésére reagáltam ,miszerint 'itt nem arról van hogy nem iPhone-ról hívásokat tudsz fogadni'

[ Szerkesztve ]

(#650) Stanley-B. válasza SonyNex7 (#649) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem értettem félre semmit, te ezt írtad:

"Úgy néz ki hogy a hívás átadás funkció megis működik bármilyen telefonnal.(Samsung Galaxy s5 Mini ,Sony Xperia u-jött a hívás ),kifelé is lehet hívni."

"most valamiert a hívás fogadás,indítás is működik a fent említett két telefonnal együtt biztosan"

"Pont most teszteltem le Samsung Galaxy s2- vel ami egy 3 éves telefon,hibátlan."

tehát ezt mind "félreértettem" és úgy értetted, hogy valójában az 5s-sel és az Air 2-vel megy? :D :D :D :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.