Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Ance válasza #35723520 (#1900) üzenetére


Ance
őstag

Mert minden rendben gondolom. 😀 Uncsi az Air2. Soha semmi baja. Egyébként inkább az ipad topicban mennek a dolgok.

(#1902) #35723520 válasza Ance (#1901) üzenetére


#35723520
törölt tag

Igen, végül is minden működik... :C

(#1903) BurgBurg válasza #35723520 (#1902) üzenetére


BurgBurg
tag

Sziasztok!
Ilyen tabletben gondolkozom, találtam is egy 128Gb verziót. Durván 100ezer forintért, megéri? Vagy ilyen árban van jobb vétel az apple tabletek közül? L.

(#1904) Jano_023 válasza BurgBurg (#1903) üzenetére


Jano_023
őstag

Ebben az ár kategóriában a 2017 ipad jöhet még szóba. De az a tablet kicsit más mint az air2. Nézd meg hogy neked melyik tetszik jobban és hogy a különbségek miatt melyik szimpatikusabb.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1905) Auratech válasza Jano_023 (#1896) üzenetére


Auratech
őstag

Én a Jump Desktopot használom régóta. A frissítésekkel kijött "Fluid" mód nagyon meggyőzően gyors és takarékos a sávszélesség igényt tekintve..Használata gyakran egyszerűbb más táveléréshez képest..

Auratech Field Recording

(#1906) BurgBurg válasza Jano_023 (#1904) üzenetére


BurgBurg
tag

Nehéz döntés, utánanézek.

(#1907) szmayer1


szmayer1
senior tag

Erre valaki??

Sziasztok.

Segítségeteket szeretném kérni, mégpedig abban hogy adott egy ipad air2 amin ios 10.3.1 van. Erre szerettem volna felrakni a 10.3.3-at ituneson keresztül dfu vagy recovery módban. (Még aláírja az apple). De nem jött össze, a következő a probléma. Macbookon folyamatosam
9-es hibakódot kapok (az eszközre való csatlakozás sikertelen). Próbáltam már frissítéssel, visszaálítással, másik usb port, másik kábel, mac újraindítás, minden a legfrissebb rajta stb. Windows-os gépen meg 3503-hibáig jut el. Mac-en legalább eljut az alma logoig és alul már megjelenik a csík is hogy dolgozik, de pár másodperc és jön a hibaüzenet. Windows-on még eddig sem. Az ipad nekiállása előtt csináltam meg ugyanígy egy 5s-t, ott jó volt minden, mondjuk azon ios 8.valami volt, de azon jó lett minen.

Valakinek valami ötlete??????

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1908) Jano_023 válasza szmayer1 (#1907) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, van egy ipad topic itt a fórumon ott kérdezed meg többen vannak és jobban pörög.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1909) szmayer1 válasza Jano_023 (#1908) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszi.
Az "iphone használók szakmai topicja" itt is próbáltam, lehet hogy az apple szerverei részéről van gond. De megpróbálom ott is ahol írtad.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1910) fogi


fogi
tag

Sziasztok,

Air 2-m gyári bőrtokja kicsit viseltes már, lecserélném hasonlóra, de sajnálom a gyárira a pénzt. :)
Néztem eBay-en, szerencsére van sok féle, de nem mertem egyiket sem megrendelni fotók alapján.
Tudnátok ajánlani eBay-es vagy más forrásból hasonló tokot, ami bevállt nektek?

(#1911) tomee007007 válasza fogi (#1910) üzenetére


tomee007007
őstag

Én annó a hardverapróról rendeltem egy utángyártott smart covert, nagyon jó minőségű, talán annyi, hogy a képernyő ébresztés 10-ből egyszer nem aktiválódik, de nálam már két éve bírja a strapát, és csak valami 3000 ft volt. Szerintem ott is érdemes szét nézni.

[ Szerkesztve ]

(#1912) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Sziasztok,
IOS11-el van valakinek tapasztalata? Frissítsem a mostani lassítós sztori fényében?

[ Szerkesztve ]

(#1913) Zsombe válasza Aleks782 (#1912) üzenetére


Zsombe
senior tag

Szia,

Én a legújabb iOS-t futtatom rajta és nekem problémamentesen megy, nem lassult be a gép.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#1914) nbware válasza Zsombe (#1913) üzenetére


nbware
senior tag

En se tapasztaltam lassulást

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1915) Auratech válasza nbware (#1914) üzenetére


Auratech
őstag

Nekem se mutat semmi jelet. Pedig az akku már csak olyan 85%-os. Valoszínű, hogy az Air2-ben több a tartalék. Valamint a tabletek akkujában a proci számára biztosan elég a teljesítmény. A telóknál a panel által felvett teljesítmény szerintem kisebb, mint a proci 3-4 wattja, ami esetleg öregedő akkunál a felugró teljesitményt nem tudja kiszolgálni. Tabletnél teljes fényerőn azét langyos a képrenyő, amit 10w ra saccolnék, nagyságrendileg..

Auratech Field Recording

(#1916) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Köszi mindenkinek! Akkor felrakom én is.

(#1917) realmadrid válasza Aleks782 (#1916) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Szia, majd írj, mit érzel, tapasztalsz. Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#1918) realmadrid válasza realmadrid (#1917) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Sziasztok !
Gmail-ből megnyitott link az első megnyitásnál megkérdezi, hogy Safari vagy Chrome nyissa meg. Ezután állandóan a Safari nyitja meg. Ezt hol lehet beállítani, legalább kérdezzen meg ? Első, gyári IOS.
Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#1919) Jano_023 válasza realmadrid (#1918) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia ez a topic nem nagyon megy. Itt tedd fel a kérdést.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1920) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Huh, ennyire jó az Air 2 még mindig, hogy kutya se néz be ide? :D

(#1921) Zsombe válasza zolikaDB (#1920) üzenetére


Zsombe
senior tag

Úgy tűnik igen. :DD

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#1922) Speccy válasza zolikaDB (#1920) üzenetére


Speccy
senior tag

Négy éve van Air 2-esem, 9.3.1-el, már nem akarom frissíteni, mert nem akartam hogy döcögjön, szaggasson a gép, persze vannak appok amikhez ez már nem elég, de főképp netezésre használom, így bőven jó, nem is látom értelmét lecserélni, meg tudnám venni a legújabb Ipad Prot, de mivel nem használnám ki, pénzkidobás lenne, úgyhogy használom ezt amíg csak tudom :))

There is hope!

(#1923) Jano_023 válasza Speccy (#1922) üzenetére


Jano_023
őstag

Hali, nekünk is Air 2 van és Ipad mini 4 mind a kettőn a legújabb rendszer van és semmi gond nincsen vele.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1924) szekelybacsi


szekelybacsi
csendes tag

Sziasztok. A tableten nem tudom beállítani, hogy a gyári mail kliensben oldalra húzásnál ne archíválja, hanem törölje a mailt. Telefonon (iPhone) működik, igaz ott is csak úgy, hogy régi mentésből állítottam vissza a készüléket. Valaki tud ebben segíteni?

(#1925) Speccy válasza Jano_023 (#1923) üzenetére


Speccy
senior tag

Az a baj hogy ez teljesen szubjektív. Lehet hogy valakinek simán jó a legújabb is, de én már egy kis döccenést is észreveszek és baromira idegesítene. És ha jól tudom nincs az már hogy ha mégsem tetszik, akkor visszarakhatom a régi rendszert.

There is hope!

(#1926) Jano_023 válasza Speccy (#1925) üzenetére


Jano_023
őstag

Ha neked teljesen jó úgy akkor nincsen értelme frissíteni, csak azért mondtam mert irtad hogy az appokal lehetnek gondok.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1927) zolikaDB válasza Speccy (#1922) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ugyanígy vagyok, csak nekem 3 éves lesz nemsoká :) Már 9.3.1-ről nem váltok sehová!

(#1928) Oldman2


Oldman2
veterán

Hozzám kerül rövidesen egy iPad Air 2-es, érdeklődök, nincs-e valakinek elfekvőben valami normálisabb tokja hozzá!?

(#1929) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok !
Lehetséges már visszaállítani például a kilences rendszerre ?
Köszi

A sas nem vadászik legyekre

(#1930) Oldman2 válasza realmadrid (#1929) üzenetére


Oldman2
veterán

Már vagy még?
:-)

Kizárt, csak a legfrisseb támogatott és még az Apple által aláírt rendszerre tudsz visszaállni, ami Air 2 esetén a jelenlegi legújabb iOS.

(#1931) Jano_023 válasza Oldman2 (#1930) üzenetére


Jano_023
őstag

Ha esetleg van egy korábbi biztonsági mentésed abból azt hiszem lehet

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1932) Oldman2 válasza Jano_023 (#1931) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem tudom, lehet.

Kérdés van-e...
:C

(#1933) R19


R19
senior tag

Hahó!
Van még itt valaki? :)
Érdemes telepíteni az iPad OS 15-öt, vagy jobb a 14.8.1-en hagyni?

(#1934) realmadrid válasza R19 (#1933) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Szia,
Nálam úgy tűnik jól megy. Amit észrevettem, hogy a Chrome időnként kilép. Ekkor az asztali ikonok közül néhány, mintha villogna. Ez nem tudom mitől van, mindig frissítem, amit használok. Más. Az akku kezd fáradni, ahogy nézem elég drága a cseréje. Jó lenne találni olcsóbb helyet.

A sas nem vadászik legyekre

(#1935) R19 válasza realmadrid (#1934) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a választ! :)

(#1936) buca84


buca84
őstag

Repedt üveget (lcd felett) mennyiért cserélik?

(#1937) Alex91 válasza buca84 (#1936) üzenetére


Alex91
félisten

Mivel laminalt, teljes kijelzo csere… Gazdasagtalan a javitasa, jobban jarsz, ha cserelsz!

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1938) realmadrid válasza buca84 (#1936) üzenetére


realmadrid
aktív tag

iSamurai WestEnd-ben kérdezz rá. Ajánlani tudom

A sas nem vadászik legyekre

(#1939) buca84 válasza realmadrid (#1938) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Alex91 Neked is!
A honlapjuk szerint 50e Ft. Az nagyon durva.

(#1940) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
Tárhelykezelesben valaki tudna segiteni?
Azt irja, hogy a 32GB majdnem megtelt.
A legnagyobb helyet az icloud drive foglalja cca 20GB.
Ha rámegyek az icloud drive kezelésre, akkor ott irja, hogy 5GB bol, durván 4 ami foglalt....
Hol találom azt a 20GB nyi adatot?
Hogyan lehet törölni?

(#1941) Alex91 válasza urbanjozsi (#1940) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , itt is kerdezd meg, itt vannak emberek, akik szerint a 32 GB mindenre eleg… Hat ha ok tudnak segiteni! :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1942) urbanjozsi válasza Alex91 (#1941) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Köszi! ;)

(#1943) lorcsi


lorcsi
veterán

Mi a legfrissebb os amit telepiteni lehet az air2-re ?

(#1944) realmadrid


realmadrid
aktív tag

IOS 15.7.3 frissítés !

A sas nem vadászik legyekre

(#1945) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Nem akarok minden topikot tele firkálni, ezért ha esetleg nem láttátok, rá kukkantotok erre a kérdésemre?

Előre is köszi!
:R

(#1946) Jano_023 válasza Laci4 (#1945) üzenetére


Jano_023
őstag

Mivel én nem értek hozzá én magamnak nem cserélném ki. De abban igazad van hogy lassan kiszolgálta az idejét a gép.
Annyit tudok javasolni talán ragassz egy powerbankot a tablet hátuljára. 😀

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1947) Laci4 válasza Jano_023 (#1946) üzenetére


Laci4
senior tag

:D :))
Mondjuk powerbankom van pár darab 4400mAh től, asszem 20 000-res a legnagyobb.. csak ez utóbbi elég vastag.. :DDD

(#1948) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Én a “szamurájosoknál” cseréltettem, de szerintem nem olyan, mint a gyári volt. Egy egyszerű WoW szókereső használata közben eléggé felmelegszik és rohamosan merül közben. Úgy gondolom, hogy kezd kevés lenni a benne lévő technika. Valószínüleg az IOS támogatás végett maradok ennél a gyártónál, ha cserélve lesz egyszer.

A sas nem vadászik legyekre

(#1949) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Tudja valaki air2-n hogy lehet a Facebook sötét módot aktiválni?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.