Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) alkatraz3000 válasza voyager4.4 (#250) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Akárhol nézem, pl itt csak 3 evet írnak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#252) Ed Parker válasza alkatraz3000 (#249) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A thinkpad-ekre elég hosszú gari van, igaz ezek elég jól bírják, az sajnos nem prémium aluból készül, nekik be kell érni a magnézium ötvözettel :)

(#253) alkatraz3000 válasza Ed Parker (#252) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A thinkpadek olyanok, mint egy 3310-es Nokia. Semmi nem pusztítja el... :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#254) voyager4.4 válasza alkatraz3000 (#251) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Küldök 1 privátot jobbat nem tudok :U

no fate but what we make

(#255) Cyberpunk válasza syler123 (#217) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja beírtál egy butaságot.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#256) perfecthet válasza syler123 (#217) üzenetére


perfecthet
csendes tag

ez kb. olyan,mint az én vörös csajom rosszabb,mint a Te szőkéd.
neked az jön be,nekem ez,de attól még nem hinném,hogy nekem a Te szőkéd kellene.Használd egészségel azt a 4 magos Tegra K1-es Xaomidot,én meg használom az elavult,ócska,túlárazott apple-t,de én nem leszek irigy az instant get érzést nyújtó xaomidra :D

[ Szerkesztve ]

(#257) cirx válasza perfecthet (#256) üzenetére


cirx
senior tag

Jajdeszépvolt! :)

S23 GREEN

(#258) joey04 válasza Ed Parker (#233) üzenetére


joey04
titán

Igen bár ott meg sokan rámondják, hogy "csak" refurb.
Összességében nekem sem dealbreaker az 1 (macerás 2) év gari, de bosszantó és egyben joggal támadható pont.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#259) Ed Parker válasza joey04 (#258) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na most refurb vagy sem, a telefon fóliás makulátlan állapotban érkezik, és működik, éled raknám meg nem mondanád melyik a bontatlan új vagy amit küldtek, eddig mindig el tudtam adni null percesként:)

(#260) joey04 válasza Ed Parker (#259) üzenetére


joey04
titán

Én is így vagyok ezzel ebben egyetértünk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#261) perfecthet válasza cirx (#257) üzenetére


perfecthet
csendes tag

:R :R azt meg sem merem kérdezni a kollégátol,ha ajándékba kapna egy ipad air2-t,feltenné-e rögtön az apróra,hogy vehessen egy ilyen szaromi,ja bocs,xaomi csodát.De tényleg...nem értem,mi a fontos az embereknek...A magok meg az bővitési lehetőség,vagy hogy valami működjön?Tőlem lehet fából is,pont lexarom,csak lehessen használni,és ha ez egy túlárazott fos,akkor is ez legalább működik.Ilyen áron,ennyi

(#262) Parallaxis válasza syler123 (#217) üzenetére


Parallaxis
addikt

Itt arról van szó, hogy az a Tablet, amit linkeltem 70k-ért tudja azt, amit az Apple 200k-ért

Tegyük fel, hogy igazad van és a Tegra K1 tudja ugyanazt, mint az A8x. Szuper!
Apró bibi azért van, mégis, mivel fogod használni?
Androiddal?
Na ne viccelj, az a büdös életben nem fogja kihasználni a hardvert.

Androidra írt alkalmazással?
Mikor az app fejlesztője még fotón sem látta a tableted, nem, hogy optimalizált volna bármit is rá?

Rakhatsz a droid alá ugyanolyan, vagy akár erősebb vasat is, de akkor is gyengébb teljesítményre lesz képes, arról meg ne is beszéljünk, hogy tabletes használatra készült alkalmazás Androidra olyan, mint a fehér holló, a smartphone appok meg tablet méretre nyújtva eléggé idétlen megoldások.

Szóval ragozhatod, ahogy akarod, de 70e Ft-ért vettél egy alig használható játékszert, míg az iPad valóban drágább, de legalább ki is lehet használni a tudását, mert van rá szoftver, ami ezt lehetővé is teszi.

(#263) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=Iltxaw6FYrs Tab S 10.5 vs. iPad Air 2

(#264) huszar90


huszar90
aktív tag

Egy picivel több RAM elfért volna benne, de nekem még mindig a legjobb tablet. :K

(#265) sly74


sly74
csendes tag

Skacok!!!!

Segítséget kérek!!!

Csak 1 kérdésem van!
Samsung Tab S 10,5 vagy ipad Air 2 ?????

Nem bírok dönteni...
Pro és kontra,minden érdekel...

köszike mindenkinek,így előre is!! :W

(#266) alkatraz3000 válasza sly74 (#265) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Elméletben a tab s mellett a SAMOLED kijelzo színei szólnak, meg az S PÉn ha egyáltalán hasznalnad.
Air 2 jelenleg a legerősebb tablet, kijelzője sokat javult az előző szeriahoz képest, jo kamera, folyamatos frissítés évekig, erős akku, több százezer kifejezetten tablet app, alumínium ház, könnyű es vékony. Ennyi jutott eszembe.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#267) Lirion válasza alkatraz3000 (#239) üzenetére


Lirion
addikt

3 évig meg senki nem tartja meg a mobil eszközeit.

Ez egy egész picit egoista hozzá állás... Rengeteg olyan ember van, akik akár 3-4 évig nem cserélnek mobilt, de azt almásként nyilván nehéz megérteni, hogy másoknak mások az igényeik...

(#268) alkatraz3000 válasza Lirion (#267) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Helyen kell kezelni ezt az állítást. Vannak akik 5-6 évente cserélnek autót, nekünk az egyik 12 eve meg van es 22 éves jelenleg.

De akik ezt a fórumot olvassak, nagy valószínűséggel hamarabb lecserélik az ilyen cuccokat, mint 3 év. Egy iPad kb addigra öregedik meg, kb egy iPhone is.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#269) Lirion válasza perfecthet (#261) üzenetére


Lirion
addikt

Ha én kapnék ajándékba ipadet, bizony raknám fel és adnám el... Az nem biztos, hogy helyette vennék másik tabletet, de ha igen, akkor sokkal inkább egy Sony, mint Apple-t...

(#270) alkatraz3000 válasza Lirion (#269) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Jó, és?

Nem ez volt a kérdés :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#271) Cyberpunk válasza Lirion (#269) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van aki meg fordítva tenne. :D Szerintem döntse el fej, vagy írásal, ha ennyire képtelen dönteni. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#272) csalafinta65 válasza sly74 (#265) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nagyon egyszerű a kérdésed, Samsung Galaxy Tab S 10. LTE a helyes döntés. ( Apple-t én is rögtön eladnám )

[ Szerkesztve ]

(#276) joey04 válasza sly74 (#265) üzenetére


joey04
titán

ezt könnyű eldönteni, ios vagy android?

itt vannak az ios előnyök, a drid oldalán meg a nagyobb szabadság és testre szabhatóság hozható fel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#277) Pttypang válasza alkatraz3000 (#268) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem meg autom sincs :DDD

Everybody lies.

(#278) SonyNex7 válasza sly74 (#265) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Kaptunk ajándékba egy Tab s 8.4-et.Nem a 10.5" de tök ugyanaz kivéve az rgb elrendezést.
Először is elmondanám hogy 5s-t használok.(ismert két problémával : hívás fogadás késés,safari újratöltés,nagyon ritkán akad a menü)
Fizikális paramétereket tekintve nagyon jónak kellene lennie,de sajnos nem az.
Bámulatos milyen akadásokra képes.Tényleg döbbenetes.
Azt mondanám egy 10-es skálán ios:8-9,android 5-6.
Vagy a kijelzőhöz nem elég erős a hardver vagy nincs optimalizálva.
Vannak programok amiknek már van táblagépes változatuk,de a nagy részt az nagyon csúnya.
Itt jön az hogy miért ment le ezeknek az ára 3 hónapja 130k most meg 90k amit feljebb is írtam.

Írtátok feljebb a partnero gsm -et van valami más ajánlat ahonnan jó áron be lehet szerezni?Meglehet venni bárhonnan a világgari miatt?
Itt is úgy működik mint iphonenál,hogy a garancia újraindul vagy nem indul attól függ honnan van,vagy itt minden esetben újra indul?

(#279) Süvi válasza SonyNex7 (#278) üzenetére


Süvi
őstag

Mi ott vettük mind a két ipad-ot.
Magyar termék (edigital, media, istyle stb. ) esetében indul újra.
Partnero és társai esetében nem.

(#280) Auratech


Auratech
őstag

Filmet nézni, netezni, webezni, esetleg játszani hibátlan egy fHd vagy felette képű androidos tábla. Hatalmas a választék. Nekem például a Sonyk nagyon tetszenek a fürdőkádas opcióval. Mégis Air2-m van, amit kétszázért vettem, enyhén duzzadt pénztárcám ellenére. Nem a márka miatt.
Ios telót drágán akkor vennék, ha a Kyocera Brigadier biztonságát adná háromnapos nyüstölős üzemidővel a 1020 kamerájával... Akkor simán.
Az iPad nekem céleszköz olyan felhasználási területtel, amire csak ezen a platformon találok megfelelő színvonalú, hatékonyságú, robusztus alkalmazásokat.
Ha droidon megtalálnám őket, olcsóbban megúsznám de nem találom 4 éve és a loli elterjedésével is csak az ígérgetés hangosodik a nativ appokról.
Nincs a droidos táblák brutális felbontásához igazított appokból olyan profi, egységesen magas színvonalú kínálat, amitől padlót fogna egy zenész, hangmérnök, designer, világosító, dekoratőr, fotós, filmes, orvos., pedagógus, egyetemista... álla, ha konkrét igenyre kimunkált megoldást keres. Torrentre van..
Vannak megoldások droidon is, sokat böngésztem a piacteret és sok mindent probáltam egy sokáig kölcsönkapott Nexus10 tabival de nyögvenyelős a használat, amit a mai tempó és a kérlelhetetlen hatekonyságra törekvés nem enged meg.
A surface pro 3 az potenciálisan nyerő, de ahhoz egér kell és nagyító, hogy a photoshop normálisan kialakított munkaterületén kényelmesen tudjak száguldozni. Üzemszerű terheléskor meg az üzemidő zuhanni kezd, venti beindul... Adaptív appokból ott még szegényesebb a kínálat. Volt szerencsém ezt is próbálni. Ja és a winre kapható profi appok ára ott kezdődik, ahol az iPadon futó hasonlóké a plafonra ér. (kb 50 docsi.)

Auratech Field Recording

(#282) SonyNex7 válasza Süvi (#279) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nézz körül pls:euronics.Nem sufni gsm,hivatalos gyári garanciával,jelenlegi beszerzési árakat néztem,ahogy írtad csak az lte verziókra van a prémium gari.
Azt hogy LTE kell-e vkinek azt mindenki maga döntse el.Miért is adjon vki 30k-val többet ha mondjuk napi 1-2 órára kell ráosztani netet okosteloval,a többit meg wifin tölti,a maradékot meg nincs is online?Teljesen egyéni felhasználási terület.
Amúgy neked nincsenek akadások?Amiket én látok azok nem döccenések hanem brutális méretűek.

Na akkor a kérdés már csak az hogy megéri-e a közel 50e felárat a garancia újra indulása?
Magyar töltővel kaptátok?

[ Szerkesztve ]

(#294) Totheground válasza Xero (#289) üzenetére


Totheground
addikt

Persze, csak a száját tépi már tegnap délután óta...

iPhone/iPad esetén meg főleg nem elegáns a hotspot, főleg hogy iOS 8 óta mindig ott figyel a teló a wifi opciók között, csak rá kell bökni és indul is.

"eleganciában is a Samsungot érzem nyerőnek."

Na itt vált számomra kabarévá. :C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#298) Ed Parker válasza sly74 (#265) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mekkora összeget szánsz rá, itt már el is dőlt a kérdés.
A galaxy jóval olcsóbb, az ipadért mérettől függően 60k+ rá kell dobni.
Sztem nézd meg mindkettőt, próbálgasd, mindkét készülék jó, nehéz ezt így egyértelműen leírni,hogy melyiket vedd.
Mindkét készülék a ma kapható legtöbb extrát tartalmazza, ami az air mellett szól, az erősebb hardver, ami Samsung mellett szól a jobb felbontású kijelző.
Ha első tablet lesz, bármelyiket veszed, nagyon nem nyúlsz mellé.

Alcaraz3000: te azért nem kicsit vagy betegesen elvakult Apple fan, minden sértés nélkül :)
Nekem is rengeteg Apple cuccom van, de ennyire nem vagyok elfogult :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.