Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Ed Parker válasza Lirion (#500) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Amiket irt hibákat én elismertem, vannak, de nem gyakoriak, ettől független még léteznek.
Ha viszont az összképet nézem még mindig nem annyira borús a helyzet.

(#502) madgie válasza Lirion (#500) üzenetére


madgie
titán

Bezzeg ha konyhaasztalon javítanak a lótifuti iSzakik az iStuff-okat ebédidő közben.

(#503) Touch-ko válasza Lirion (#500) üzenetére


Touch-ko
őstag

Annyira vicces, hogy a nem alma userek azzal probalnak meggyozni minket, hogy ok jobban tudjak milyen hiba jon elo, mindezt 0 tapasztalattal..
Valamint ha 1 embernel elofordul hiba akkor az egesz Apple ceg osszes termeke sz.r, es ezert minden Apple hirnel megjelennek es probalnak hitet teriteni es bizonygatni, hogy minden Apple termek rossz, selejt, hibas.

Ugy gondolom, hogy ezeket altalaban az emberek nagyresze kinovi. Am amit evek ota tapasztalok Apple hireknel az megcafolja ezt.

Gondolom, ha te nem talalkozol adott hibaval sot meg nem is hallottal rola es ezt leirod akkor meg lehordanak mindennek es kb a TE altalad emlitett kotekedo troll kommentet kapjul az arcunkba. Kb a hajlitasos problema is ilyen volt. Mind a hivatalos 9 esetben

(#504) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#503) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mindjárt jön, hogy az 300 is volt ! Hiszen van videjóó!!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#505) Auratech válasza SonyNex7 (#484) üzenetére


Auratech
őstag

Békés iPadozást! Jó hogy nem tántorított el senki véleménye! Nem fogod megbánni! Évekig.
Az ünnepekben nagyon sok app beszerezhető! Érdemes egy-két app figyelőt böngészni.

Ma a 4G telenoros telefonos hipernetet megosztva kocsikáztam iPaddal a MapsMe appon navigálva és közben tesómmal Facetime cseverésztem.

Tényleg? Nyugati országokban is van ilyen szarakodás, ahogy a gyufaárusnak is simán lehet iPhonja és az iskolában alapból sok helyen iPad van évente kidobható többkilós papír könyvek helyett?
Mintha vegánok osztanának ragadozókat és viszont. Nem értem mi ez a fikázás. Ezek csak tárgyak, eszközök.
Amire apple jó, akkor az van, ha más, akkor, meg az.
Szeretnék olyan példákat hallani, hogy adott feladatra, funkcióra mennyivel jobb megoldások találhatók pld android platformon. Még én is tudok olyat. Mégis szinte kizárólag a problémák oldaláról közelítenek sokan egy termékhez.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#506) csalafinta65 válasza Lirion (#500) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Inkább tragikus, hogy ez a harapott almás logó mekkora,arcot, egot ad...ritka kivétellel..De abszolút egyetértek Veled.

(#507) Lirion válasza Touch-ko (#503) üzenetére


Lirion
addikt

mindezt 0 tapasztalattal..
Sajnos ki kell ábrándítsalak, de attól, hogy használsz apple cuccokat, még éppannyi 0 tapasztalatod lesz azzal kapcsolatban, hogy az eladott tizenmillió példány esetében milyen hibák milyen gyakorisággal jelentkeznek. Ahhoz, hogy mást állítson valaki, ahhoz mérhetetlen nagy pofa kell...

Gondolom, ha te nem talalkozol adott hibaval sot meg nem is hallottal rola es ezt leirod
Te nem azt írod le, hogy nem hallottál valamiről, hanem azt, hogy nálad nem jelentkezett, ezért kamu az egész. De rajtad kívül nagyon sok almafan ezt csinálja a forumon. Azt hiszem, erre vidáman rásüthető, hogy rendkívül gyerekes viselkedés...

(#508) madgie


madgie
titán

Hiszem, hogy Szentestén nem adott termék szemellenzős mocskolódásáról, képzeletbeli halmazokba rendezett képzeletbeli userek fikázásáról kellene szólnia egy internetes fórumnak.

(#509) Auratech válasza Lirion (#507) üzenetére


Auratech
őstag

Most vettem észre írás közben, hogy a diktálás funkció magyarul is kiválóan működik. Ez beszarás! Azt hittem hogy csak angolul működik megfelelően. Eddig egyszer sem nyomtam meg ezt a gombot. Az sem lényegtelen hogy a program rákényszerít a jó artikulációra. Ráadásul a diktálás során nagybetűvel írt szavakat a kész gomb benyomása után nyelvtanilag helyrerakja a mondatban. Ezt a posztot most diktálással csináltam. Korábban a Nüance cég Dragon dictation programját használtam. Ugyanez a cég gyártja a hangvezérlést a BMW számára is. Asszem az Apple megvette ezt a céget! És még azt is jól írta hogy asszem!
Hello!
Ez a tésztát kelkáposztásítottalanítottátok! Ezt is tudja...:)

Auratech Field Recording

(#510) Auratech


Auratech
őstag

Az Apple termékek tárgyak. Eszközök. Nem bálvány. Nem fétís. Nem müalkotás. Nem hangszer.
Ha nem tudná azt nyújtani, amit elvárok, régy a francba dobtam volna iPadostul, almástul.
Emiatt nem veszek iPhone-t, mert ott elvárásom lenne a hosszú üzemidő és a vízállóság, tartósság.
A zafírüveges, vízálló 6-ot megvettem volna nagy akkuval, mert a három számomra fontos dologban újat hozott volna a meglévő alkalmazások nagyobb kihasználásához. Mégse. Abszurd a hardver.
Sokáig vártam, hogy a win phone felnő a droid és az ios mellé a piactér minőségében de nem. Pedig vettem volna dragán 930-at, mert imponált a kamera és a teljesítmény. De nincs meg a megoldáscentrumú szemlélet, ami a szemét, primitív appok áradatát kipaterolná a piactérről. Felesleges az antutu 35000 pont.
Ezért vettem egy Huawei y550-t 17e pénzért és kiválóan kiszolgálja, akár az iPadot is a 4G-vel.
Ma negyedik napja egy feltöltéssel. Közben naponta jó félórákat dumáltam, netet osztottam az ipadra, webeztem, rádiót hallgattam bicaj közben. Amire kell, ez tudja olcsón, hatékonyan.

Auratech Field Recording

(#511) csalafinta65 válasza madgie (#508) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szentestéhez méltatlan szavakat használsz.Egyébként a két dolognak semmi köze egymáshoz. Egy lapon sem említhető....

(#512) SonyNex7 válasza Auratech (#510) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi mindenkinek a jó kívánságokat!
Nem igen használom mert a család fontosabb ma meg holnap,csak holnap este fogok beleugrani,addig olyan mintha a fa alatt lenne! :)
Remélem hogy lassan megnyugszanak a kedélyek itt mert ezt már tényleg rossz olvasni.
Az appokkal kapcsolatban úgy látom hogy amiket iphonera megvettem szinte mindegyiknél ott van a felhő tehát tölthető ipadre is?!
Tudnátok ajánlani tokokat?
Elég csak a gyári cover mondjuk valami matt fóliával a hátulján vagy vmi rendes tok kellene ami a hátát is védi?
Gyári smart case-ért nem adok 25e-t.Az Ozaki,Spigen tokokról szoktak jót írni,illetve nekem telefonon a Nillkin tokok váltak még be.
Köszi

(#513) alkatraz3000 válasza SonyNex7 (#512) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én a minit hurcoltam sokat. A gyári coverrel túlélt mindent, max kicsit karcos lett a háta, de nekem köcsög a szemem bármilyen hiba kiszurasara :) a spigen es ozaki jo :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#514) Auratech válasza SonyNex7 (#512) üzenetére


Auratech
őstag

Bármilyen IPhone appot telepíthetsz iPadra az azonos apple Id mellett, ha hardveresen nincs korlátja, pld a GPS chip, vagy aktív nfc...
Felskálázza és kész. Fordítva gyakrabban nem megy az iPados app a telódon is.
Tokot vegyél! Szerintem szükséges a megbízható védelem egy ilyen értékű és hasznú eszköznél.
Sarkakat jól védő kemény tok, aktív fedőlappal vagy legalább egy matt fóliával kiegészítve.
Ötleket, inspirációt innét szerezhetsz talán legátfogóbban.
65 best case for Air2

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#515) Parallaxis válasza Lirion (#507) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ahhoz, hogy mást állítson valaki, ahhoz mérhetetlen nagy pofa kell...

Néztél már tükörbe? Mert ez az állításod rád hatványozottabban igaz, tekintve, hogy gyakorlatilag semmi tapasztalatod nincs ezen a téren, de fölényesen leugatod azt, aki napi szinten használ ilyen eszközt és mást állít, mint amit te elképzelsz.

Te nem azt írod le, hogy nem hallottál valamiről, hanem azt, hogy nálad nem jelentkezett, ezért kamu az egész.
Azt hiszem, erre vidáman rásüthető, hogy rendkívül gyerekes viselkedés...

Egy olyan hiba, ami a többségnél nem jelentkezik, az nem szériahiba. Az, hogy félmillió eladott eszköz 1-2%-ánál előfordul egy hiba az normális gyártási hibaszázalék (a legtöbb gyártó örülne, ha csak ekkora hibaszázalékkal tudna piacra kerülni adott termékkel), aki ez alapján általánosít a teljes termékre, nos inkább az a gyerekes.

(#516) Parallaxis válasza Auratech (#509) üzenetére


Parallaxis
addikt

Korábban a Nüance cég Dragon dictation programját használtam. Ugyanez a cég gyártja a hangvezérlést a BMW számára is. Asszem az Apple megvette ezt a céget!

Nos itt egy vicces csavar következik, ugyanis a Nüance-t a Samsung vásárolta fel :)

(#517) Auratech válasza Parallaxis (#516) üzenetére


Auratech
őstag

Semmi csavar nincs. Ezek szerint rosszul tudtam. Kábé két eve voltam felvillanyozódva a dragon képességeitől, asszem logout blogban is emlegettem. A progi rég óta nem frissül. Mostanában nem is használom. Mivel külön appból a vágólapon keresztül volt lehetőség használni, nem szoktam rá.
Volt másik hasonló app is amúgy. Az sem lett mindennapos vendég.
Az, hogy a szövegbevitelkor adott a lehetőség, elég közvetlen és biztosan többször próbálkozom majd vele.
Amúgy a google diktálója is jó, ami a keresőben van, csk nincs benne az itt tapasztalt javítás.

Auratech Field Recording

(#518) domel


domel
tag

Voltam itt 400 hozzászólással korábban, azt hittem már nem veszekedtek :C

(#519) ImpersonatoR

Megjelenés után vettem egy air 2 t rögtön amint itthon is kapni lehetett apple.hu n.
Sajnos vissza kellett küldenem.
De remélem csak hibás verziót fogtam ki azóta észrevette valaki a következő hibákat?

Nem színhelyes kijelző (értsd a színárnyalatokat nem megfelelően jeleníti meg a barna világosabb pl mint kéne)
Rezeg az egész ház kis hangerőn is (jó gondolom ezt nem fogjak kijavítani mar)
Simán kézben tartva is elszíneződött a kijelző közepén jobb oldalt (64Gb vagy 128 as verzióval szerelteket érintette vszinuleg oda került + memóriachip ami nyomta alulról a kijelzőt azon az egy ponton)

Mindenképpen ipad et akarok de ennyi pénzért ezeket nem tudom elnézni neki.

[ Szerkesztve ]

(#520) Tibee86 válasza domel (#518) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak 300. :P
Azóta se térek magamhoz attól a kijelentésedtől, hogy azért van tele a használt piac wifis verzióval, mert megbánták a tulajok hogy azt vették. De a legjobb a GPS és a wc papír párhuzam volt, még aláírásnak is elmenne. :D
"A sima wifi-sben nincs GPS. Ez olyan mint mikor a klozetben nincs wc papír." :C

(#521) Parallaxis válasza Auratech (#517) üzenetére


Parallaxis
addikt

Semmi csavar nincs.

A csavar az, hogy az Apple a Nüance szövegértelmezőjét licenceli a Sirihez és a diktálás funkcióhoz, aminek a jogai most a Samsunghoz kerültek. Innentől érdekes lesz a dolog, mert vagy fejlesztenek egy újat (ez a valószínűbb), vagy a Samsungtól fognak licencelni :)

(#522) Cyberpunk válasza csalafinta65 (#506) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem azért de minek vagy te itt még mindig? Flame az megy gratulálok!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#523) Auratech válasza Parallaxis (#521) üzenetére


Auratech
őstag

Lehet, hogy mindjárt kikerül a funkció a diktálásból. Felkészültem. Ki fogom bírni. :)
Amúgy azt gondolom, hogy a beszédértés egyre fejlettebb technológiága eltrejed, amint a megoldások színvonala egységessé válik. Magyarul sok cég képes hasonló hatékonyságra. Talán az Apple-nek sem lesz akkora falat. Többféle mintakönyvtárat és/vagy neurális algoritmusokat használó nyelvertelmező motor létezik. Nem kizárólag a Samsung által licencelt megoldás fejlődik. Kisebb falat, mint a térkép.

Auratech Field Recording

(#524) csalafinta65 válasza ImpersonatoR (#519) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:W :W :W cyberpunk mi a gondod?

[ Szerkesztve ]

(#525) Tibee86 válasza csalafinta65 (#524) üzenetére


Tibee86
veterán

Leírta. :U

(#526) Totheground válasza csalafinta65 (#524) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem elég egyértelműen leírta és igaza is van.
Keress rá a postjaidra a topicban és számold össze, hogy hány nem flame/trollpost van közte. Szép kerek szám lesz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#527) csalafinta65 válasza Totheground (#526) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Én inkább elgondolkodnék a helyetekben pár dolgon...pl. a más által is említett nagyképűsködésről, és lenézésről...Viszlát a topic-tól!

(#528) Auratech


Auratech
őstag

Most ért bele a Huawei telóm akkutesztje a negyedik napba. Mivel tovább nincs kedvem evvel foglalkozni, egy iPados audio broadcast próbával zártam le a kísérletet.
Huawei a 4G modem, a Zoom H6 az audio interfész, a Mixlr progi sugározza az iPad belső effektútján profin megeffektezett 192 kbit/s AAC streamet. Innét.

No hello Androidos táblamágusok lealázhatnak valami faszábbal. Megadóan fejet fogok hajtani és minden elismerésem hangosan kinyilvánítom!

Auratech Field Recording

(#529) Tibee86 válasza csalafinta65 (#527) üzenetére


Tibee86
veterán

Terelésből jeles. :)
Én a helyedben azon gondolkoznék el, hogy a más által is említett elvakultságodat egy Samsung tábla iránt talán nem az iPad topicban kéne erőltetni. ;)

(#530) Totheground válasza csalafinta65 (#527) üzenetére


Totheground
addikt

De szerencsére nem vagy a helyünkben. Bye.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#531) pengwin válasza csalafinta65 (#462) üzenetére


pengwin
addikt

1. ha lenne egy egészen pici ismereted a témában, akkor tudnád, hogy a tárhely nem országszabvány, hanem rendszerfüggő. és azt is tudnád, hogy az iOS, tisztességes UNIX-szerű rendszerként egy naplózó fájlrendszert használ. A rendszer zártságából pedig kitalálható, hogy a fájlrendszer is saját fejlesztés, nem pedig valami BSD által használt egyéb journaling file system...
2. a neve pedig HFS+, és akkora fájlt mentesz bele, amekkorát csak akarsz(oké, a 8 exabyte-os 4k home videódat már pont nem fogja szeretni), sőt, azonos mappában lehet ugyanolyan nevű fájlod kis, és nagy kezdőbetűvel is (elvileg).
3. mielőtt elkezdesz emiatt problémázni: a linux és BSD alapú rendszerek (és azokon belül az android is) journaling file systemeket használnak, csak más (nyitott) szabványokat (ext2, ext3, ext4, reiserFS...)
+1 gratulálok, 12.24-én sikerült "A MA! Fórum Év Trollja 2014" versenyre nevezned, és rögtön nyerésre is állsz! ;]
Szégyen, milyen karácsonyi trollkodást csaptak itt az androidos kollégák, még a végén én kérek miattuk elnézést... :B

Üdv, pengwin

(#532) csalafinta65 válasza pengwin (#531) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Kösz az infókat.

(#533) joey04 válasza csalafinta65 (#462) üzenetére


joey04
titán

Csak vásárolható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#534) Touch-ko válasza Lirion (#507) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem eppen igaz. Ha valamit hasznalok evek ota, akkor van tapasztalatom mind pozitiv mind negativ iranyban. Tehat ismerem az adott termek jo es rossz tulajdonsagait.

Ha eladnak X millio darabot es abbol 0.042% hibas (ha jol emlekszem az iPhone4 eseten ennyi volt a rossz ATT netowrk miatt a gond), abbol egyertelmuen nem szar a termek.
Am itt evek ota ezt jottok bizonygatni, Te es a tobbi hozzad hasonlo figura.

Nemtudom mekkora mas esetben mennyi hibas eszkoz van de jelenleg a kornyezetemben van tobb tucatnyi iOS eszkoz es egyikuk sem tapasztal olyan hibakat amiket itt a orumon a nem Apple felhasznalok, de Apple haterek tomeges hibakent hoznak fel. Vegyuk a hajlitasi problemat:
Legutolso hivatalos Apple nyilatkozat 9 eszkozrol szamolt be. Ha az eladott tobb mint 20 millio eszkozbol hivatalosan elismert 9 keszulek volt meghajolva..
En szeptember ota hasznalom az iPhone6-ot, zsebben, normalis korulmenyek kozott, nalam nem lett gond.
Kicsit furcsa mikor valaki erovel meghajlit egy telefont, a kezei eresek lesznek az erolkodestol majd be.arik erre megjelennek tucatjaval azok az emberek akik minden Apple forumban fikaznak es az egesz topic atalakul egy kollektiv trollmagnes topic-ra.

Nem mondom, hogy tokeletes minden, tehat hibak elofordulnak, elofordulhatnak.
Viszont a nagy reszuk a hibaknak "user error", vagy csak pletyka.

Az almafanok mit csinalnak egy alma topicban az egy dolog.
Viszont az alma haterek mit csinalnak egy alma forumban az talan mar egy jogos kerdes.

(#535) Auratech válasza pengwin (#531) üzenetére


Auratech
őstag

Kiegésziteném a HFS+ leírását avval, hogy van még a HFSX fájlrendszer, ami a case sensitive fájlnév kezelésben különbözik főként.

Ha részletes infót az alaposabban felkészülni vágyó kötekedőknek a
ios foresinc analysis
Olvasgatásával ajánlok. Nagy vonalakban ma is érvényesek a technikai alapvonások.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#536) csalafinta65 válasza joey04 (#533) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:Y

(#537) szabogabor10 válasza csalafinta65 (#536) üzenetére


szabogabor10
veterán

Normális országokban pont erre van az igen népszerű Netflix.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#538) alkatraz3000 válasza csalafinta65 (#536) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nananaaaaaa, ez hülyeség. Pont belinkeltem 2 programot is, amivel simán felpakohato.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#539) cirx válasza alkatraz3000 (#538) üzenetére


cirx
senior tag

De neki ezt nem kell tudni! Tök jókat röhögök a vergődésein! :)

S23 GREEN

(#540) joey04 válasza csalafinta65 (#536) üzenetére


joey04
titán

és az a legrosszabb, hogy hiába veszed meg, ha az apple törli a store-ból, akkor pl egy ios frissítés után eltűnik a megvásárolt tartalom is. több filmem veszett már így el... :W

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#542) Cyberpunk válasza cirx (#541) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A világért sem akarom védeni, de ezért te is kapni fogsz. Tilos privát üzenetet közzétenni benne van a szabályzatban!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#543) cirx válasza Cyberpunk (#542) üzenetére


cirx
senior tag

Éljen a karácsony! :)

S23 GREEN

(#544) alkatraz3000 válasza cirx (#541) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hatalmas! :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#545) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

(#546) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nevetséges, hogy néhányan mit tudnak csinálni rendszeresen az Apple topikokból..szánalmas.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#547) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok.
Azt hogy az e-mailek ,imassegek,megjelenjenek az ipadom amit telefonra kapok azt beállítottam.
Vibert meglehet valahogy oldani,ha csak wi-fi gépet vettem?
Azt hogy lehet beállítani hogy ha veszek egy appot ne települjön mindkét eszközre ?
Ez a tok esélyes de meg csak a simára érhető el:[link]
Brutálisan nagy élmény netezni es játszani. Nagyon nagyon tetszik.

(#548) alkatraz3000 válasza SonyNex7 (#547) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Vibert max ugy, ha bealtivalod ugyanazt a számot.

Az appok duplikalodasat pedig a Beállítások-AppStore részen tudod. Nekem ezzel sosem volt probléma, szóval nem tudom pontosan hogyan :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#549) joey04 válasza SonyNex7 (#547) üzenetére


joey04
titán

viber nem megoldható úgy ahogy szeretnéd, egyszerre egy mobil eszközön és PC-n (vagy mac vagy notebook, stb) lehet aktív egy felhasználó. 2 mobileszközön nem. én azt csináltam, hogy egy másik sim-re kértem aktiváló kódot azt használom ipad-en. névjegyzék ugye icloud miatt stimmel, csak az emberek fejébe bele kellett verni, hogy ha erről a számról írok az is én vagyok, csak ipad-ről. sajna kicsit putri, de ez van.

[link]

All of your installed Viber applications on different platforms are associated with the same mobile number and therefore are synced. That also means that you can not have the same account on different mobile device. At this stage, one Viber number can be assigned with only one mobile device simultaneously. When you try registering to Viber with the same number on a second mobile device, the first device immediately deactivates, and its data (message history, Recents, etc.) is deleted. What you can do, however, is to register your second mobile device with a different number: your home number, an old cellphone number, family’s or friends… The only requirement is that you are able to receive an activation SMS on it.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#550) SonyNex7 válasza joey04 (#549) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi a viber információkat
Lehet megoldják majd a jövőben.
Úgy néz ki hogy az SMS küldés ,fogadás működik iphone táblagép között bármilyen telefon között ,
de a hívás csak iphoneok között megy.Jol gondolom vagy csak valami beállítás gond van?
Milyen tokot használtok?
Amit linkeltem az meg nem érhető el,nem tudom mikor lesz elérhető ?!
Teszteltem mindenféle játékkal :modern combat 5,real reacing,Leó szőr pamacs,asphlat8.
Mindegyik bámulatos grafikai ,teljesítménybeli élményt nyújt .
Siman lenyomja a Samsung series 7 chronos laptopomat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.