Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) kiszu válasza Vasinger! (#849) üzenetére


kiszu
senior tag

Ez az androidos tabokon így van,de ipaden nem.

(#852) Gutenberger válasza Auratech (#848) üzenetére


Gutenberger
tag

Köszönöm a válaszokat! Most Ipad 2-nyúzok, a 16 Gb-vel nincs bajom, de nagyon megfontolandó amit mondtok!!!
A részletfizetés is érv nálam, mert egyben nem szeretek kiadni ilyen sok pénzt, inkább részletekben kicsit többet.
Várok még, hátha lesz 64 Gb-s kapható.
Igaz, wifi-vel mindent meg tudok oldani, kivéve nyáron, ha vidéken vagyok mert ott csak a vodás net hasít...

:R

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#853) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Ma végre én is megkaptam. Olvastam, hogy nagyon berezonál, de nem gondoltam volna, jogy ennyire. Ami nagyon pozitív, hogy iOS-en normálisan működik a handoff.

(#854) focvis válasza focvis (#826) üzenetére


focvis
veterán

Ma végre kézhez kaptam az Air 2-t, szedán eladtam az Airt, már hiányzott a kedvénc kütyüm.

Eddig élőben nem láttam, ami elsőre feltűnt:
1. Túl vékony. Szinte zavaró, de van hozza tokom.
2. Valóban rezonál a hátlap kis hangerőnél is.
3. Asphalt 8-ban mintha több grafikai részlet jelenne meg.

4. Hátlap elszíneződést nem sikerült produkálnom. :)
5. Még nem adott ki pattogó hangot.

(#855) kiszu válasza focvis (#854) üzenetére


kiszu
senior tag

Tehát csak sebességben jobb az air 2?
Mert amiket negatívumkent irtal az a sima airnél nem volt.

(#856) focvis válasza kiszu (#855) üzenetére


focvis
veterán

Ahogy már mások is írtak:
- kevesebbet tölt újra a 2 GB RAM miatt
- más a képernyő, vékonyabb kialakítású, olyan mintha az LCD-n gépelnél, nem az üvegen.

Az akksiról nem tudok beszámolni, tegnap este vettem használatba.

(#857) szabogabor10 válasza focvis (#856) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, és a laminált képernyőnek köszönhetően egyáltalán nincs kopogó hang gépelésnél. Ez is előny.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#858) SonyNex7 válasza szabogabor10 (#850) üzenetére


SonyNex7
senior tag

A válasz helyes.sygic sem talál pozíciót,próbaképp feltettem meg a legelején. Nekem ezekre nincs szükség ezért is írtam mindenki maga döntse el.

Amúgy vettem egy smart caset. Nem fogok mindig azon aggódni mikor sérül meg a hátulja. Draga de hihetetlenül szuper tok. Így van egy eladó cover. :) privi jöhet

[ Szerkesztve ]

(#859) szabogabor10 válasza SonyNex7 (#858) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg szuper tok. Soha nem volt még ennyire minőségi és kitűnő tapintású tokom. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#860) cirx válasza Auratech (#848) üzenetére


cirx
senior tag

nekem is 16 gb-os van és bőven elég! persze nem filmet nézni és angry birdsözni vettem. minden cuccom privát felhőben, illetve exchange szerveren. azok az emberek akik nekiállnak okoskodni, hogy 64gb alá nem szabad menni, soha nem gondolják át hogy vannak más felhasználási területek is mint a sajátjuk.

S23 GREEN

(#861) Auratech válasza cirx (#860) üzenetére


Auratech
őstag

Van 16GB-os iPad4 nálunk, amit most a fiam használ. Nem mondom, hogy nem kivitelezhető a napi használat.
Lássuk: Alapból marad 12 GB. Használunk néhány felhős szolgáltatást. Például a Dropboxot.
Annál a megcsillagozott fájlok offline is jelen vannak, hogy bárhol elérhetők legyenek. Például a tanulnivaló.
Ez pillanatnyilag 1.5 GB. Aztán van az végre jól használható MS Office, ami 1.5 GB dokumentumok nélkül, mivel azok a Drpoboxban vannak. Aztán van egy GB méretű 3D anatómiai atlasz (ESS. Anatomy5).
Facebook 2-300 MB, Offline térkép szintén 3-400. Egyéb hasznos appok, zenetár, ami azért had legyen még-3-4 Gb.

Játék még fenn sincs. Egy normális játék 3-400MB. Egy grafikát, cpu erőt kihasználó modern metal APIs játék GB környéken.
Ha AIR2-m van Használom a kamerát, ami képenként 2-3 MB is lehet. Esetleg felveszek egy negyedórás filmet olyan minőségben, ahogy a kiváló kamera engedi. Nagyon könnyen ugrott 2 GB.
Nem a játék és a feltöltött filmtár lehetetleníti el a 16GB-os iPadot, hanem a kiváló alkalmazások, amik erre a hülye kényszerrel megtartott paraméterre nincsenek tekintettel.
Egy belakott 16-os táblában alig marad 1-2 GB szabad hely. Gyakorlatilag a tárhely szűkössége napi szinten felbukkanó kényelmetlenség és kompromisszum kötés, törölgetés, takarítás (PhoneClean2.2)

A 3-4Gs verzió és a folyamatos nettkapcsolat javít a felhasználhatóságon és a felhő tényleg képes részben pótolni az 5 éve itt ragadt tárhely minimumot.
Most komolyan. Egy csúcskategóriás tablet esetén 2015-ben a nem bővíthető 12 GB szabad tárhely nem indokolható semmilyen árpolitikával, felhőzettel. Telefonon inkább, azt elfogadom. Rengetegen használnak 10GB szabad hellyel éveken keresztül 16-os készüléket. (és 50-nel 64GB-ost). A telefon elsődlegesen nem tartalomfogyasztó eszköz. A tábla igen.
Korábban is mondtam, hogy a 32 GB elég lenne az appok méretét és a hardver lehetőségeit kihasználni olyan hatékonysággal, ahogy például 2012-ben egy iPad4-et 16 GB. Mivel nincs 32-es, saját és mások tapasztalatai alapján a 64-est tartom időtállóbban kielégítő megoldásnak. Wifis verziónál mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#862) cirx válasza Auratech (#861) üzenetére


cirx
senior tag

a lényeg az, hogy ott van a bibi, aki 2015-ben az adatait a tebleten vagy a telefonon tárolja! mit csinálsz ha elromlik, ellopják (mondjuk sokra nem megy vele a paraszt), vagy felrobban vagy mittudomén! te anyázol mert az összes képed videód, kontaktjaid, mindnened elszállt! én meg fogom (hívom a providentet) veszek egy másikat beírom az eléréseket, és mint ha misem történt volna (dehogynem történt, bőgnék mint egy gyerek) folytatom ugyanott ahol abbahagytam! a filmeket, nasról nézem, a képeket nassal szinkronizálom, a zenék szintén a nasról jönnek, a kontaktok, naptár, emailezés exchange szerveren.
jászani nem játszom (nah jó a Carmageddon fent van, hátha egyszer), amint hazaérek az aznap készült felvételek már pörögnek is fel a dropboxra (vagy akár a nasra), utána del!

kész! jelenleg 7gb van szabadon a 12-ből, még ebből is tudnék faragni, de az már a kényelem rovására menne! 8gb-os 5c-vel nyomom már lassan 1 éve és még soha nem szólt hogy megtelne!
lehet én vagyok különleges, de az air 2 is csak 16os wifis…

písz :)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#863) Auratech válasza cirx (#862) üzenetére


Auratech
őstag


Kontaktok mind az Outlookban(anno-live)..még wp7-ben megszoktam és azota jó.
A felhő számomra sem ismeretlen. Annyi van a biztonságért, hogy az fent mutatott iFilesben van egybehúzva az általam használt tárhely felhőzet. Külön kliense csak a dropboxnak van. Saját jelszóval védve. Meg minden app, ami érzékeny adatokkal dolgozik, jelszavas. Meg az ujjnyom érzékelő is dolgozik.
Az iTunes az otthoni gépemen automatikus wifi szinkronra, biztonsági mentésre van konfiguralva.
A telepített programok beállításai iCloudban foglalnak párszáz mega helyet. Pár kattintás a visszaállítás.
Szóval a felhő nagyon oké és mindenben egyetértek. A fiam hozzád hasonló jelleggel használja a 16GB-os 4-esét. Nas nincs, csak egy 128-as pendive a ruter Tplink WDR3500-as seggében (kvázi-nas) Oda szinkronizál a pc-kről egy hálózatos megosztott mappa.
Nekem sok nagyméretű appom van főként zeneiek. Csak Ez kb 15GB. Auria (soksávos hanganyaggal) effektek, traktor, zenebejátszó... A nyers hangfájlok le vannak tükrözve, a projekt fájlok dropboxban. Vigyázok.
Ráadasul imádom az Air2 kameráját használni filmre, mert azonnali eredményt, visszanézhetőséget ad.
A MoviePro app sem spórol a hellyel, mikor 40Mbit 1440p filmet vesz fel, sztereó hanggal. Egy megmentett egyórás balettvizsga 10GB lett, mikor sd kártya nélkül próbáltam a pana kamerával felvenni...:( és az AIr2 segített ki, prímán.
Tudnék 16-os Air2-n "lakni" de az én olvasatomban az kényelmetlen volna. A vásárláskor a 164 soknak tűnt a megszokott felhős kompromisszumokkal. A 64-est 35-tel drágábban megvéve azóta jónak érzem a döntést és bátran használom is.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#864) Auratech


Auratech
őstag

Az AIR2 kiváló kameráját próbálom kihasználni. Beleakadtam két olyan alkalmazásba, amik több kép fúziójából gyúrnak össze egy végsőt. Az egyik a Hydra iPados verziója, a másik a Cortex Cam.
A Hydra kapott nagyobb felhajtást de a próbák alapján a Cortex Cam minősége tetszik inkább. A gyári apphoz képest mindenképpen jobb a minőség, ha kevés a fény. A Cortex Cam szinte zajtalan, a Hydra is jobb a beépített kameránál. Még a Procam tif képénél is.
A legjobb minőséget a Cortex Cam adja png kimeneti formátummal, amivel a jpg tömöríési hibái is megúszhatók.
Az appok által használt technológia hasonlít a 4k-s projektorok, kamerák pixel shift eljárására, ahol az érzékelő pixelméretű "eltolása" segít a képek alapján összehordott - interpolált végeredmény kialakításában.
A végeredmény a megcélzott felbontás valós minősége és az eredetiből lancos algoritmussal nagyított közé esik, a valós felé billenve.
Korábban a telefonokon a feldolgozás lassúsága miatt nem voltak népszerűek ezek az appok, hiába voltak képesek jó esetben kiváló végeredményt adni. Az AIR2 teljesítménye viszont nagyon fekszik az apponak.
Az eredmény viszonylag gyorsan megvan.
Kíváncsi leszek mire képesek bőséges fény esetén. akkor a gyári app is jól muzsikál.

Auratech Field Recording

(#865) Moon70


Moon70
tag

Sziasztok, pár napja lettem én is e csodás tabletnek tulajdonosa és csak az érdekelne, hogy ti mely média lejátszó appot használjátok rajta? Többet letöltöttem, kipróbáltam, de sajnos egyik sem vitte az AC3-as hangkodeket. Olvastam, hogy valami licencelési ügy miatt sorra kiszedték a lejátszókból ezt a feature-t.

Tudna valaki egy olyat javasolni, mely az AC3-assal is sikeresen megbírkózik? ( NAS hálózati lejátzást is ! )

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#866) univerzita válasza Moon70 (#865) üzenetére


univerzita
addikt

Ingyenes a VLC. NAS- rol is lehet streemelni ( mkv,ac-3 és dts). VLC for iOS kel letölteni ( több van de ez a jó)

[ Szerkesztve ]

(#867) univerzita válasza Moon70 (#865) üzenetére


univerzita
addikt

Elnézést kérek de látom hogy már nem támogatja a ac3 kodeket. Pedig még nemrég támogatta. Viszont a dts- t viszi.

(#868) Auratech válasza Moon70 (#865) üzenetére


Auratech
őstag

Az AVPlayer HD-nek tudnia kellene ezt. Szerintem a legjobb médialejátszó iPadon.

Hálózatos képességekhez meg ez tartozik:

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#869) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Honnan tudom megallapitani egy ipadrol, hogy szolgaltatonal vették?
Hisz gyárilag független es serial alapján stimmel a gari. De ha reszletre vették akkor tilthato

(#870) Moon70


Moon70
tag

Sajnos a felsoroltak közül egyik sem viszi az AC3-as hangkodeket már. ( frissítések után letiltották belőlük)

(#871) univerzita válasza Moon70 (#870) üzenetére


univerzita
addikt

Sajnos igaz,kivéve a BUZZ Player. Azon megy a ac3,most próbáltam. De frissíteni nem fogom. A file kezelőkbe viszont megy a ac3!! Nálam a Remote File( sajnos már nemtölthető le) és a AMStreamer NAS- rol viszi a ac3 - mat.

(#872) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Milyen Smart Case-szerű tokot tudtok ajánlani eBay/Aliexpress-ről?

(#873) focvis válasza Blaise (#872) üzenetére


focvis
veterán

Ezt vettem: [link], kamu kínai tok, az életben egész jól néz ki, full gyári dobozban jött. 198 gramm a mérlegen, ami nem kevés, de használat közben nem feltűnő. Megvenném ma is.

(#874) Blaise válasza focvis (#873) üzenetére


Blaise
veterán

És ebbe tökéletesen passzol az Air2 ? Mennyivel rosszabb minőség mint a gyári? Mágneses előlap működik?

[ Szerkesztve ]

(#875) focvis válasza Blaise (#874) üzenetére


focvis
veterán

1. Igen.
2. nincs összehasonlítási alapom gyári tokkal, ezelőtt Skech tokom volt, az valamivel jobb minőségű (10 k. Ft-ért, a mostani 3 k. volt). Szerk: ár/érték arányban a mostani kimagasló :)
3. Hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

(#876) Blaise válasza focvis (#875) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, rendeltem egy feketét :R

(#877) Auratech válasza Moon70 (#870) üzenetére


Auratech
őstag

Miért nem vinné? Ezt próbáld! Másnak is ajánlom.
Ez egy AC3 hangkódolású tesztvideó.
Kifejezetten viszi.
AC3-teszt-avi

A Dropbox kliens is viszi.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#878) SonyNex7 válasza Auratech (#877) üzenetére


SonyNex7
senior tag

[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_kuiutneehyz8ml3q_image_5.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]Videó lejátszó.

Nplayer volt meg legelőször de nagyon ronda dizájn szempontjából ,nem viszi a DTS -t,nincs metaadat letöltés.
Av player szinte mindent visz,DTS -en kívül szép dizájn,hálózati kapcsolatokat jól kezeli.

A legjobb azonban Infuse pro. Most vettem meg.
Hihetetlenül szép dizájn de 2 dolog amivel ő többet tud mint a többi:
Az egyetlen lejátszó ami tudja a DTS hangsávot!!!!
Metaadatokat tud letölteni ugyanúgy mint a plex!!!
[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/09/366667_veacagucurecby3e_image_4.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]
Egy Asus routerre kötött hdd-vannak a filmek!
Elég húzós az ara 10euro azt kell eldönteni hogy a DTS támogatás illetve a metaadat gyűjtés megéri a plusz költséget. Nekem megérte. Mondjuk két eszközre nem olyan sok mert pl az av playert külön kell megvenni es akkor mar csak pár euró a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#879) univerzita válasza SonyNex7 (#878) üzenetére


univerzita
addikt

Buzz player is tud dts- t.De tényleg a Infuse pro adatletöltése remek funkció.

(#880) Auratech válasza SonyNex7 (#878) üzenetére


Auratech
őstag

Moon70 igényére igyekeztem válaszolni. Nekem is megvan a Infuse de csak ingyenesben de úgy csak demó verzió.. A DTS-re nincs külön igényem... Metaadat meg nem érdekes.
Jó progi de nem ér meg 10 eurót az AV mellett.. Pillanatnyilag.
Nekem a dropbox integráció légnyeges, bár Infuseben is van...csak egyel több kattintás.
Meg vagyok elégedve az AVPlayerrel. Különösen a filmek feljavításában jeleskedik.

Auratech Field Recording

(#881) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Tölthető a 8.2.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#882) SonyNex7 válasza Auratech (#880) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Alap infuseban csak a felületet tudod megnézni másra nem jo. A két dolog amivel többet tud az infuse pont annyival kerül többe 4 euró ha két eszközre nézzük.
Kinek mi fontos ezt kell eldönteni. Ha egy eszközre nézzük akkor a többlet nekem sem érné meg.

8.2 vélemény?

(#883) focvis válasza SonyNex7 (#882) üzenetére


focvis
veterán

8.2 nálam OK.

(#884) SonyNex7 válasza focvis (#883) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Változott valami vagy csak ugyanolyan jó mint eddig?

(#885) Blaise


Blaise
veterán

Melyik zug gsm boltban érdemes megvenni az iPadet ahol lehetőleg bontatlan és magyar töltőt adnak hozzá?

(#886) univerzita válasza SonyNex7 (#884) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam a sima Air gyorsabban reagál, oldalak gyorsabban töltődnek be. Kíváncsi leszek a aksi használatra. Ha hozni fogja a 12-14 órát akkor meg leszek elégedve.

(#887) Moon70 válasza SonyNex7 (#878) üzenetére


Moon70
tag

Köszi a tippet, megnézem ezt az Infuse-t.
Az AvPlayerHD-vel az volt a bajom, hogy NAS-omat nem látta, de lehet csak még bíbelődnöm kell a DLNA-val.
A Good Player tetszett eddi ga legjobban, látta a NAS-t is, gépem, laptopom megosztását is alapból, sajnos az nem kezelte az AC3-ast, DTS-t sem..

(#888) focvis válasza SonyNex7 (#884) üzenetére


focvis
veterán

Bizonyára csak placebo, de mintha simábban futna :) 10 napja váltottam A2-re, ez is közrejátszhat.

(#889) SonyNex7 válasza Moon70 (#887) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Tuti hogy nem bánod meg,14 napig visszakerheted a pénzt de nem fogod. :)
A nas-nál lehet a hiba mert az av playerrel nem volt ilyen gond,csak a két említett dolog a különbség. Meg szvsz a kicsivel jobb dizájn nekem ez a mozijegy dizájn nagyon tetszik.
Szerintem ez a metaadat dolog nagyon jo imádom a plexet is ezért. Jön egy haver van 100 filmed mindegyiket mond el miről szól ,egy hagyományos mappa a jele,így meg ...borító tartalmi leírás elég sok mindenhez,könnyebb a választás.

Holnap felrakom a 8.2-öt,meglátjuk.

Safariban az offline mentett listák miert nem érhetök el? Mindre ugyanazt írja,nem elérhető offline olvasásához ?!
Amúgy pocketet használom csak érdekesség képpen kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#890) Blaise válasza Blaise (#885) üzenetére


Blaise
veterán

Felhivtam a Partnerogsm-et, ők angol töltős, bontatlan iPadet adnak átalakítóval. Valaki vásárolt már náluk?

(#891) joey04 válasza Blaise (#890) üzenetére


joey04
titán

igen én, és ráadásul nem angol töltős verziót kaptam az Air 3-höz, de azért egy átalakítót adtak. :D
Korrekt bolt, többször vásároltam már náluk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#892) szabogabor10 válasza joey04 (#891) üzenetére


szabogabor10
veterán

Air 3? Te a jövőben élsz? :P

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#893) joey04 válasza szabogabor10 (#892) üzenetére


joey04
titán

sorry, buszon írtam éppen, siettem. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#894) Süvi válasza Blaise (#890) üzenetére


Süvi
őstag

Mi két készüléket is vettünk, korrekt bolt, minden úgy volt, ahogy elmondták, átalakító is jött.

(#895) Blaise válasza joey04 (#891) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, meg is vettem náluk, rendesnek tűnt a srác.

(#896) Moon70 válasza SonyNex7 (#889) üzenetére


Moon70
tag

Szia, nem bántam meg, nagyon tetszik a program, mindent visz, mindent lát ( laptop, asztali gép, NAS...), egyszóval, lenyűgözött. Hab a tortán, hogy letölti a borítókat, leírást, a filmjeimhez, sorozataimhoz.
Öt perc után váltottam is a pro verzióhoz, minden pénzét megéri!
Köszi a tippet! :)

(#897) nbence94


nbence94
tag

sziasztok! sikeresen megérkezett az ajánlott vaterás eladótól a cucc, 16gb, gold, eddig nagyon tetszik. kis nyomkodás után frissítettem iTunes-on keresztül, és nyomtatm rá egy restore-t, hogy teljesen friss legyen a rendszer. most 11.4GB elérhető területet ír, úgy hogy nincs rajta az én világon semmi. ez így normális? 8.2 frissítés után nektek mennyit ír ki teljesen frissen a rendszer? lehet valahogy törölni róla, vagy ez lesz a max 8.2-vel?

(#898) Speccy válasza nbence94 (#897) üzenetére


Speccy
senior tag

Teljesen normális. Ezért sem érdemes Ipadból 64 gigásnál kisebbet venni.

There is hope!

(#899) SonyNex7 válasza Moon70 (#896) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nagyon szívesen.

Nbence94:mielőtt megvetted nem tájékozódtól tárhelyet illetően?nagyon sokszor ki lett mar fejtve hogy a 16gb egyszerűen röhejesen kevés,lehet csűrni-csavarni meg felhő tárhely blabla..egy normális FHD filmet nem bírsz rátenni de még hdt se nagyon.egyre kevesebb lesz a hely mert az alap dolgokon kívül(képek,zene,appok) nagy méretű játékok jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#900) newbie99


newbie99
újonc

Sziasztok! ipad air 2-t,szeretnék vásárolni, és64gb osra gondoltam. Ajánjátok nekem, érdemes megvennj, vagy inkább lebeszélnétek rola? Valamint ha vásárolnám a styleboltban ott jo árban van, (tűzoltó utca) esetleg van valakinek tapasztala. velük? érdmes ott? nem átverés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.