Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) kiszu válasza newbie99 (#900) üzenetére


kiszu
senior tag

Tökmindegy,hogy hol veszed. Mivel még számla se kell a garanciáztatásnál,se pedig garijegy. Serialszam alapjan garis. A vilagon barhol veheted,mert vilaggaris.
Ott vedd ahol legolcsobb.

(#902) SonyNex7 válasza kiszu (#901) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Annyival egészíteném ki hogy ha nem hivatalos (mm,ex,istyle,)eladótól veszed nem fog újraindulni a garancia.
Amúgy a legjobb választás főleg ha van iphoneod is.

[ Szerkesztve ]

(#903) focvis válasza SonyNex7 (#899) üzenetére


focvis
veterán

Egész jól elvagyok a 16-ossal, némi kompromisszumot meg kell hozni, pl. a soha nem használt appok nagy részét törlöm néhány havonta. Számomra vicces a nagyobbak felára, korábban volt 32-esem és 64-esem is (használtan vettem őket), azokon se néztem letöltött filmet.

(#904) Auratech válasza newbie99 (#900) üzenetére


Auratech
őstag

Az, hogy számodra elegendő-e a 16-os vagy nagyobb tárhely szükséges, a felhasználói szokásaidtól, terveidtől függ. El lehet lenni 16 GB-on is, nem kérdés. Van felhős tárhely, ami besegít. Okosan kezelve a helyet, megoldható minden. Az usb kapcsolat olyan gyors, amennyire az USB2 engedi, nem nagy probléma a másolás. Egy nagy film is 2-3 perc alatt fenn van. Ha gyors a neted, tényleg felesleges lehet trónoltatni rakat játékot a táblán. Esetileg telepíted fel, aztán, ha éppen nem használod, törlöd.

Ha nincs különösen sok tárhelyet foglaló alkalmazás használata tervben, például az új metal api-s játékokból meg a korábbi csúcsjátékokból a nagyméretűekből jópárat feltenni, 3-4 GB-os filmeket hordani, MS Office-t folyamatosan használni és gyakran kamerázni, jó lesz a 16-os.

Számomra az a probléma, hogy az AIR2 képességeit nem csak úgy használom, ahogy egy nagy képernyős telefont. A 16GB az adott lehetőségek legjobbjait kihasználni, egyszerűen alultervezett.
- Ha kihasználod a kamera lehetőségeit, egy perc 4K videó 1GB lesz.
- Az MS Office 1.5 GB.
- A játékok egyre nagyobbak, mivel a teljesítmény lehetővé teszi a minőségugrást.
- Sok profi hangszer, príma DJ progi... van, amik nem kicsik...
Mivel a tábla lehetőségei, frissítései és teljesítménye hosszútávon biztosítják az élvonalbeli felhasználói élményt, szerintem túlságosan nagy kompromisszum az 5 évvel ezelőtt kitalált tárhely minimum bevállalása.

Szerintem gondold át, miképpen tervezed használni ezt a príma tabletet. Van 16-os iPad is nálunk, amit a fiam használ már. Meg tud oldani mindent, csak kényelmetlen gyakran a tárhely miatt foglalkozni a hellyel.

Ha JB-ben gondolkodsz, van lehetőséged egyszerűen pendrive használatára vagy inkább usb-s sd olvasó használatára, aminek nincs áramfelvételi minimuma. Evvel, kis utánajárással megoldható a hozzáférés az olcsó tárhely bővítéshez.
Nem beszélnélek le a 16-osról. Ha átgondolod és van némi természetes önkontrollod, jó lesz.
Az időtállóság és az egyre fejlettebb tartalmak viszont gyakori kompromisszumra fognak kényszeríteni.
MAGÁNVÉLEMÉNYEM, ha nem ajándékba kapod, hanem vásárolod, szerintem ne vegyél 16-ost, mert az csupán egy bejáratott, mára hibás tárhely kiépítési kategória. 32-nek kellene lennie az AIR2 minimumának. De olyan nincs, mert az 20 dollárral drágította volna a gyártást...
Nekem sem volt mindegy +35e Ft kiadása egy közvetlenül csak kényelminek tűnő kategóriáért de AIR2-höz a 64GB megfelelő. Mára biztos vagyok benne, mivel naponta használom, kihasználom

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#905) zsolidodd válasza focvis (#903) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem is volt 16 Gb-os iphone, ipad, használható, de sokkal kényelmesebb a 64-es (32 is elég lenne, minimális kompromisszumokkal). Én pont azt szeretem, hogy minden alkalmazás elfér, olyan is, amit havonta egyszer használok, és a filmeknek is marad hely. Elég zavaró, ha valamit csinálni szeretnék, és pont az az alkalmazás nincs a gépen.

(#906) focvis válasza zsolidodd (#905) üzenetére


focvis
veterán

Nem kérdés, egy 32-es/64-es kényelmesebb. Csak a felárral vannak személyes problémáim.
Auratech esetében is maximálisan megértem a nagyobb tárhelyigényt. Én otthon használom, 90% Safarira, némi Asphalt8.

Droidom szintén 16-os, nem bővíthető és ez a legnagyobb Európában kapható verzió belőle; mégis azzal szedek le nem seed-köteles torrentet (Popcorn time), rátolom pendrivera, nézem TV-m. Azon is elférek minimális kompromisszummal, pl. nem töltöttem le rá a teljes EU térképet (HERE), csak ami rendszeresen kell.

(#907) newbie99


newbie99
újonc

Srácok, szerintetek Air 2 fehér, midnight blue smart casel az ugy milyen? :P

(#908) szabogabor10 válasza newbie99 (#907) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én szürke Air 2-t használok szintén midnight blue Smart Case-szel, de szerintem fehér géphez is passzol.
Nagyon eltalálták ezt a színt, sokkal elegánsabb szvsz, mint a világoskék volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#909) joey04 válasza newbie99 (#907) üzenetére


joey04
titán

ilyen :DD
szubjektív véleményem: szerintem jól mutat nagyon. nekem fekete volt rajta. i5s is fehér volt, fekete tokkal. nekem az a kombináció is bejött nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#910) newbie99 válasza joey04 (#909) üzenetére


newbie99
újonc

Akkor ezek szerint nem csak az én perverziom, hogy jol néz ki :D

(#911) doongoo


doongoo
addikt

Hamarosan kapok egy 16 GB Wifi+LTE verziót. Kimondottan munka céljára fogom használni (beszállítók auditálása), mert a felhasználandó app csak iOS-re létezik és nincs windows vagy droid alternatívája. Játék nem érdekel rajta, videózni nem nagyon fogok vele, képeket ellőni jó lesz bőven. Sima Air- kértem, de az IT szerint ha már veszünk, legyen az újabb. Nem ellenkeztem nagyon. Végigolvastam az összes hozzászólást (bár az első kb. 400-at megspórolhattam volna a jobbra-balra fikázódás miatt), de biztosan lesz pár kérdésem, mert ez lesz az első alma cucc, amit használni fogok (droidban otthon vagyok rendesen). Mobilnet kell, mert külföldön a beszállítóknál nincs mindenhol wifi és így betolok egy helyi adatkártyát és megoldódik a gondom. 16-os elég, mert az app nem túl nagy, adatokat ki tudom belőle exportálni és a privát dolgok úgysem ide kerülnek. Néha egy-egy film vagy sorozat lesz rajta a hosszú unalmas utakra. Jól látom, hogy kábellel ez is simán viszi a pendriveokat/memkártyákat? Így nem gáz a kisebb tárhely. Kapok hozzá egy Logitech billentyűzetes tokot is. Hamarosan érdemben is csatlakozom majd.

(#912) univerzita válasza doongoo (#911) üzenetére


univerzita
addikt

Hol látod hogy viszi a pendrive-ot vagy memkártyát?

(#913) doongoo válasza univerzita (#912) üzenetére


doongoo
addikt

Pontosítok: adapterkábellel viszi szerintem. Vagy csan én értelmezem rosszul a "Lightning–SD-kártyaolvasó fényképezőkhöz és kamerákhoz" és a "Lightning–USB kameraadapter" funkcióját. Írtam, tájékozódom csak előre
Láttam azt az iStick cuccot is vagy iXpandet (ezek gondolom pont erre jók)

De javítsatok ki, ha tévedek

(#914) univerzita válasza doongoo (#913) üzenetére


univerzita
addikt

Nos a Lighting -USB kameraadapterek képek továbbítására jók. Igen a iXpand már megfelel ennek. Vagy egy külső wifis HD.

(#915) Auratech válasza doongoo (#913) üzenetére


Auratech
őstag

A külső tárhely bővítők kicsit más rendben működnek itt, mint a droidnál, ahol kvázi egy particióként elerhető a külső tárhely.
Nem jailbreakelt (...superrootolt) ios eszköznél alapból a tárhely bővítés a hozzá fejlesztett dedikált appon keresztül jelenik meg. Ebben van egy rakat file formátum, amit megjelenít de kicsit korlátos még a tárhelyhez hozzáférni bármely alkalmazásnak, amihez jól jönne. Ez az appok sandboxokban futása miatt van, amik nincsenek korlátlanul összedrótozva a háttérben.
A lehetőség itt a megnyitás adott appban. Mondok pédát.
Van egy nagy ppt file, amit a külső tárra teszel otthon egy pc-ről. Ezt ugye szeretnéd a táblán kiválóan működő MS PowerPointban megnyitni és esetleg visszamenteni, miután belejavítottál.
A bővítőhöz adott softban támogatottnak kell lennie a megnyitáshoz a küldés funkciónak az Ms app részére, különben nem kínálja fel, mint alternatív megnyitási lehetőséget.
Mentéskor a powerpoint közvetlenül nem fogja (szerintem) a mentés másként használatakor felkínálni a külső tárhelyet, csak az app saját dokumentum mappáját, az One és a Dropbox lehetőségét, ami pillanatnyilag támogatott. A Dropboxba küldve, amit esetleg a tárhely appja is támogat, megoldható, de nem kényelmes, közvetlen. Amúgy a kompatipibilitás, támogatás javul.
Ha hülyeséget írtam, javítsatok ki!

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#916) doongoo válasza Auratech (#915) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi az infót. Majd meglátom, ha már nálam lesz a cucc, akkor próbálgatom majd. Felhő tárhelyem van bőven ill. itt főleg esetenkénti filmnézésről lenne szó, azt meg ha jól értettem a gyári kábellel a gyári app támogatja.

(#917) doongoo


doongoo
addikt

Megjött a hardver. Már csak szoftverrel van gondom.
Nem elérhető a kiszemelt fizetős app a hazai iTunesban.
Kérdés: hogyan juthatok hozzá mégis?
Valahogy így gondolom én: kell egy új apple ID német címmel (az ottani Store-ban fent van az app) és kell venni kint egy iTunes ajándékkártyát (itthon csak az itthoni Storeban beválható kártyát árulnak az infóim szerint). Annak az összegét feltölteni a német ID-hoz és aztán mehet a letöltés. Jól gondolom?

(#918) Auratech válasza doongoo (#917) üzenetére


Auratech
őstag

Egy kis szakirányú segédlet :
Appstore-alt

Auratech Field Recording

(#919) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdvözlet!

Segítségetek kérném: egy "másik fiók"-ot szeretnék beállítani a készüléken IMAP-pel. A levelezés hibátlanul megy, viszont a naptárbejegyzéseket sehogy nem tudom átcsalogatni. Van esetleg valakinek megoldása erre?
A google fiókon keresztül történő szinkronizáció ki van zárva a levelek tartalma miatt...

Szerk: 8.2 van fent.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#920) doongoo válasza Auratech (#918) üzenetére


doongoo
addikt

eddig eljutottam és ezzel nincs is gond, de nekem fizetős appot kell letöltenem és nem ingyeneset (ráadásul céges számlára kell) és ehhez a magyar bankkártya nem OK tudtommal.

(#921) univerzita válasza doongoo (#920) üzenetére


univerzita
addikt

Szerintem ahogy írtad,kell ID német címmel és hozzá német Gift kártya, magyar Gift kártyával a magyar stórból lehet vásárolni.

(#922) Auratech válasza doongoo (#920) üzenetére


Auratech
őstag

Azt tudnám elképzelni, hogy német kolléga, ismerős... családi megosztásba venne be, ha lehetséges. Akkor a német id-d irányában megosztható lenne a német fizetős tartalom. Gondolom. Kitétele, hogy az app megosztható legyen. Nem mindegyik alapból az. Ezekben az ügyekben nincs jártasságom..

Auratech Field Recording

(#923) doongoo válasza univerzita (#921) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi és neked is Auratech. Mivel céges téma lesz, ezért anyavállalatnál megveszik a gift kártyát és elküldik (kiszámlázzak a magyar részlegnek), én készítek egy kinti ID-t (anyavállalat címével) és így meg tudom venni.

(#924) Noanme


Noanme
csendes tag

Kevés olyan cég van aminek undorítóbb az üzletpolitikája az applenél
A lehúzáson kívül más értelmet nem nagyon lehet találni neki hogy nincs 32es változat, fizess +35k-t ha egy használható tabot akarsz, úgy is "kicsi" az árrés a kütyüiken
De hogy mit kezdenek azzal a csillagászati mennyiségű pénzzel ami bejön az rejtély, ipaden még mindig alapvető szoftveres hiányosságok vannak (pl. Multi windows), az ios 8 nevű fércmunkáról pedig ne is beszéljünk
Ezeket leszámítva egy jól sikerült tab ez

(#925) univerzita válasza Noanme (#924) üzenetére


univerzita
addikt

Nem teljesen értek egyet. Ugyanis most a 64-es kerül annyiban mint régebben a 32-es. De megértem hogy inkább a 16 -ost kellett volna megszüntetése,és hagyni a 32-est.

(#926) Noanme válasza univerzita (#925) üzenetére


Noanme
csendes tag

Nem annyiba kerül, 16 és 32gb között 15k az árkülönbség
Itt +35k-t kell fizetni a 16oshoz képest

(#927) Vasinger! válasza Noanme (#926) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És itt az igazság, ezt sokan elfelejtik. Annó a 32-es felára a 16-ossal szemben nem volt sok, megérte és 80%-ban mindenkinek elég volt. A 16-os és a 64-es közötti árrés viszont baromi nagy és 64 GB-ot nagyon kevesen használnak ki. Azt maximum filmekkel lehet feltölteni, de pl. én soha sem nézek filmet tableten.

(#928) Auratech válasza Vasinger! (#927) üzenetére


Auratech
őstag

Gyártási költségben a 16 és a 32 között, főként a kezdeti és a mai ár tekintetében negatív a különbség.
Tehát ma 32-es olcsóbb lenne, mint a régebbi 16-os. Ezért volt szükséges olyan hardverelemet választani, ami legalább 5 centtel többe jön, mint 2010-ben egy 16-os modul. Szerintem.

Az Apple lehetne egy kicsit nagyvonalúbb.
Az Apple helyében az alap a 64Gb lett volna az új 16. Akinek több kell fizessen jóval többet. akinek még több, hát fizessen becsülettel.
Meddig tartott volna kommunikálni, hogy nem a pixelek csaknem felesleges szaporítását, hanem az adatforgalom hatványozódását követve a processzorteljesítménnyel, feldolgozási teljesítmény növekedésével arányosan a háttértár és a bővítés korlátosságát szünteti meg az új eszköz.
Aki 2015-ben 16Gb-ot ki meri ejteni csúcskategóriás táblagépek viszonylatában, az nem korrekt, vagy pitiáner..
Ezt a kezdetektől fogva így gondolom.
Megvettem a 64-est és a legtöbb felhőszolgáltatás napi használata mellett is azt gondolom, hogy desktop szintű erőt hozó táblán nincs létjogosultsága a 16 Gb-nak. Gyártási hiba..

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#929) newbie99


newbie99
újonc

Sziasztok!!! Megjött az air 2,csodás mesés, smart case is rendben. Egy dolog aggaszt, a töltése ki mit ajánl mikor, hány % nál és miképp. Azt észre vettem , hogy mikor konnektorrol töltöm melegedik a rendesen aza része amit bedugsz az áramba, ez normális? nem teszi tönkre a gépet?

(#930) doongoo válasza doongoo (#923) üzenetére


doongoo
addikt

Na, végül egyszerűbben rövidre zártuk: német kolléga megadta az ID-ját és jelszavát és letöltöttem az ő felhasználójával az appot.

(#931) tomi5244 válasza newbie99 (#929) üzenetére


tomi5244
őstag

30-35% százalék körül szoktam tölteni, este mikor lefekszem.2 van, hogy 3 napot is el megy nekem így de ez nyilván nagyon egyén függő. Fényerő is sokat számít. 1-2 havonta ki is szoktam kapcsolni éjszakára had pihenjen az akku.

A melegedés rendben van úgy.

(#932) newbie99


newbie99
újonc

hello! Srácok azt hol tudom beálitani, hogy az értesítéseknél a safari jelezze, hogy az adott oldalon uj cikk jelent meg?

(#933) szekelybacsi


szekelybacsi
csendes tag

Sziasztok!
8.3. Verzio ota nem reagal a Touch ID-re. Ki es bekapcsoltam, ujrainditottam, ahogy a neten tobbek szerint megoldodik, de semmi. Nem hiszem, hogy hardware hiba lenne, de egyenlore nincs mas otletem. Szerintetek?
Elore is koszi a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#934) Tibee86 válasza szekelybacsi (#933) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy restore-t még megpróbálnék újként beállítva, ha az sem segít irány a szerviz.

(#935) Auratech válasza szekelybacsi (#933) üzenetére


Auratech
őstag

Tippem esetleg, hogy mielőtt kikapcsolod a funkció letiltása és az újraindítás előtt, minden rögzített ujjnyomot törölsz. Ekkor új minta adatbázist kell majd generálnia és nem lehetetlen, hogy az segít.
Nekem hibátlan a jelkód, szerencsére.
Esetleg az ujjnyom azonosítást használó, nálad bekonfigurált egyéb appok, 1Password, Dropbox gáncsolhatják a dolgot. Ez is csak tipp. Ezekbő isl kilőném a touch ID használatot újraindítás előtt.

Amúgy nekem is inkább a restore újként a biztosabb. Ha az sem jó, tényleg szerviz kell..

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#936) szekelybacsi válasza Auratech (#935) üzenetére


szekelybacsi
csendes tag

Megpróbáltam az ujlenyomat torleset es ujrafelvitelet, az utobbi egybol elakadt ott, hogy nem erzekelte az ujjamat mar a mintavetelhez sem. Megprobalom a teljes restore-t.

(#937) Farkas82


Farkas82
tag

Sziasztok! A korábban itt a fórumban említett hangszóró rezonálás mit jelent pontosan? Torzítja a hangot is, vagy csak tapintással érezni rezgést a hátlapon?

(#938) nbence94 válasza Farkas82 (#937) üzenetére


nbence94
tag

csak annak furcsa, akinek volt korábbi szériás iPad-je, ha az első iPaded, 1 nap alatt megszokod, és fel se tűnik. nincs torzítás. annyiról szól a történet, hogy ha tok nélkül kezedbe van, akkor az egész házon érződik a rezgés, de teljesen megszokható. cserébe nagyon jól szól kihangosítva :)

[ Szerkesztve ]

(#939) legiaap


legiaap
nagyúr

Pár napja vettem észre, mintha egy-két játékot mintha nem bírna annyira már a gép. Az injustice illetve a mortal kompatibilis x-nél szarrá akad, de nem a játék menet hanem a hang maga. Akad a zene, az ütés hangja később jön mint mikor kéne. Régebben nem volt ezzel gond. Nem tudom ez miért van. Máshol nem vettem észre. Ötlet hogy mi okozhat?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#940) rol33


rol33
aktív tag

üdv, ismerősöm air2-jét folyamat ledobálja a routere, ( Linksys WRT54GL ) ilyenkor mindig a wifi jelszót kéri, aztán vagy fel tud csatlakozni vagy nem, de ha fel is tud, pár perc múlva újra ledobja. na de viszont máshol más routerre csatlakozva hibátlanul működik a gép, nem dobálja le, s hogy még érdekesebb legyen a sztori, van a családban több iphone illetve egy air1 is, de azok mind hibátlanul működnek ugyan azzal a routerrel...
mondtam neki rakja újra az air2 -t hátha, de már az elején a kezdő beállításoknál nem engedte a router a csatlakozást. szóval wtf :F

®

(#941) szabogabor10 válasza rol33 (#940) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem mai gyerek a router, de meg lehet próbálkozni egy hard resettel, vagy firmware frissítéssel.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#942) Arminnn


Arminnn
csendes tag

Üdv mindenkinek
Most szeretnék vásárolni egy Air 2-öt.
Kérdésem az lenne hogy,érdemes e megvárni a következö generációt?
Csökenni fog ennek az ára?

(#943) focvis válasza Arminnn (#942) üzenetére


focvis
veterán

Üdv!

Az újabb generáció mindig többet tud valamivel, szerintem a sima Air volt eddig a legjobb, leszámítva azt, hogy csak 1 GB abban a RAM, ha 2 lenne, világbajnok lenne.

Az Air2 ára biztosan csökkeni fog amikor kijön az Air3, tehát 2015. október, november táján.

[ Szerkesztve ]

(#944) buci30


buci30
addikt

iPad 4 utan most váltok iPad air2 64GB 3G-re
Eleg sok negatívumot lehet olvasni róla az ujjlenyomat stb téren :(
Hétfőn érkezik rémelem nem lesz gond :)

Valaki használja i6 - Mac - iPad air 2 párosításban?
Ugy minden okes? Hívás SMS Safari es Képek szinkronizálása?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#945) Vasinger! válasza buci30 (#944) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most Te komolyan vásárlás után kérdezősködsz? Már nem mindegy, ha megrendelted? Pár nap és mindent megtapasztalsz a saját bőrödön...

[ Szerkesztve ]

(#946) buci30 válasza Vasinger! (#945) üzenetére


buci30
addikt

Egy az hogy visszamondhatom meg ugye van 14nap elállás is :)

De csak kivancsi vok mert itt most olvastam eddig csak tesztek stb.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#947) Auratech válasza buci30 (#946) üzenetére


Auratech
őstag

tök szar. meg ne vedd. Csalódni fogsz. Egyszerűen hasznavahetetlen. Egy lapos üvegdarab, aminél már olcsó kínai deszkák is bőven jobbak... nincs rajta flash, tehát vacak...

Auratech Field Recording

(#948) univerzita válasza buci30 (#944) üzenetére


univerzita
addikt

Nagyon meg leszel elégedve. A szinkronizálás ( képek,stb) remek.

(#949) buci30 válasza Auratech (#947) üzenetére


buci30
addikt

De vicces vagy fiam ülj le 1-es :DDD :C :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#950) szabogabor10 válasza buci30 (#944) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ujjlenyomat-olvasó tökéletesen teszi a dolgát, soha nem volt vele bajom.
A szinkronizálás is teljesen rendben van. Handoff, Continuity is tökéletes. Meg az egész gép teljesen rendben van, ráadasul az eddigi esetleges véletlenszerű hangszóró pattogásokat rendbe rakta a 8.3. Engem eddig se érintett, de pár embert igen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.