Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) csalafinta65 válasza Evil Snowman (#450) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A belső tárhely milyen formátumú? FAT32? Vagy vmilyen speciális USA szabvány? Rátudtok tölteni filmet, vagy csak vásárolható?

(#452) Ed Parker válasza Auratech (#449) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az pont nem csak a pro.

(#453) univerzita válasza csalafinta65 (#448) üzenetére


univerzita
addikt

Ingyenes a Dragon Video Player Lite( mkv,dts) . Ezzel lehet sztreemelni vagy bele teszed a filmet.

(#454) Auratech válasza Ed Parker (#452) üzenetére


Auratech
őstag

Auratech Field Recording

(#455) univerzita válasza Auratech (#454) üzenetére


univerzita
addikt

Csak a Pro verzió jó a dts-re.

(#456) Auratech válasza univerzita (#455) üzenetére


Auratech
őstag

Ok. Csak emlékeztem, hogy ez a featúra említve volt. Nem használom filmre. Csak az AVPLayer HD-t, köszi.

Auratech Field Recording

(#457) Auratech


Auratech
őstag

A Telenor karácsony alkalmával bedobta a 4G gyeplőjét a lovak közé. Nincs adatforgalmi korlát. Hasít a megosztott net, mint a vihar. Meg tudnám szokni állandóra. Mikor még Pannonnak hívták volt majdnem valódi korlátlan (50Gb anno 2G-n 256 kbit aztán 3G 2006tól). Azóta sincs ilyen. Nyamvadt 5 Gb-ot kapok a flottában, különengedéllyel, munkára és én fizetem.
Megkérdeztem, mennyi lenne a tényleg korlátlan. Azt mondták, olyan nincs. Hipernetpro 30 giga van 9000-ért. Az kb. Max egy hét, ha erre épitve dolgoznék...

Auratech Field Recording

(#458) Ed Parker válasza Auratech (#454) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

(#459) Auratech válasza Ed Parker (#458) üzenetére


Auratech
őstag

Köszönöm a helyesbítést. A store-ban olvasható tájékoztató félrevezetett. Amúgy nem az volt a kérdés, hogy melyik ingyenes app képes lejátszani, hanem melyik.
"Van olyan app, amelyik ...?" Akkor most ez olyan, vagy mit kellene vele csinálni még, azon kívül, hogy megveszem?

Auratech Field Recording

(#460) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Az Apple care hogy működik. Érdemes kötni ?Bármikor meglehet kötni pl a 8. hónapban ,vagy mindjárt vásárláskor kell?
Találtam olyan hirdetést hogy féláron van? Ebben van vmi buktató ?

[ Szerkesztve ]

(#461) Tibee86 válasza SonyNex7 (#460) üzenetére


Tibee86
veterán

"Az AppleCare Protection Plan csomagot az iPad eredeti vásárlási dátumától számított 12 hónapon belül kell megvásárolnod." [link]

(#462) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

A belső tárhely milyen formátumú? FAT32? Vagy vmilyen speciális USA szabvány? Rátudtok tölteni filmet, vagy csak vásárolható?

(#463) Tibee86 válasza csalafinta65 (#462) üzenetére


Tibee86
veterán

Természetesen tudsz rátenni, nem csak vásárolni lehet.

(#464) Ed Parker válasza Auratech (#459) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem okoskodás vezérel, ne értsd félre.
Én nplayert használtam sokáig, de valamelyik utóbbi frissítésben kivették,a dts támogatást, ezért kerestem egy új szoftvert, tegnap meg is vettem.

(#465) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

A belső tárhely milyen formátumú? FAT32? Vagy vmilyen speciális USA szabvány? Van korlát, mint pl. a FAT32-nél a 4 GB ? ( erre kérnék választ!)

(#466) Tibee86 válasza csalafinta65 (#465) üzenetére


Tibee86
veterán

Minek? Úgy is csak trollkodsz... Komolyan nincs jobb dolgod 24-én se?
Mit foglalkozol a sok "beképzelt fannal" vagy " barom"mal, hogy téged idézzelek? [link], [link] Látom, ott is csak égeted magad. :D
Menjél simogasd és csókolgasd tovább a shamesung gépedet és győzködd magad, hogy mennyivel királyabb cucc, mint az Air 2...

[ Szerkesztve ]

(#467) perfecthet


perfecthet
csendes tag

Szomszéd gyerek pont kapott egy ilyen best samsungot karácsonyra,kérdeztem milyen.Válasz:jó,csak miért fagy le minden játéknál? :DD :DD :DD :DD ennyi

(#468) univerzita válasza csalafinta65 (#465) üzenetére


univerzita
addikt

Kicsit utána kéne olvasni. A dts és mkv nem probléma. És nincs korlát. ( Aszt hittem komolyan érdeklődsz, de látom másra megy a dolog.)

[ Szerkesztve ]

(#469) csalafinta65 válasza Tibee86 (#466) üzenetére


csalafinta65
senior tag

a kérdésre kérném a választ, nem a mellé beszélésre vagyok kíváncsi. köszi! univerzita a belső tárhelyre kérném a válasz, Tőled is

[ Szerkesztve ]

(#470) csalafinta65 válasza perfecthet (#467) üzenetére


csalafinta65
senior tag

biztos úg van, ahogy mondod... :N

(#471) Tibee86 válasza csalafinta65 (#469) üzenetére


Tibee86
veterán

Addig álljál fél lábon amíg ebben a topicban neked válaszol bárki is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#472) csalafinta65 válasza Tibee86 (#471) üzenetére


csalafinta65
senior tag

óh...így könnyű érvelni....

(#473) Tibee86 válasza csalafinta65 (#472) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem itt mindenkinek egyértelmű már, hogy neked felesleges érvelni, mert csak a magad hülyeségét fújod tovább. :U
De a kedvedért, meg ráadásul mindjárt karácsony: nincs korlát mint a csoda shamesungodon. ;)

[ Szerkesztve ]

(#474) univerzita válasza csalafinta65 (#469) üzenetére


univerzita
addikt

Akkora méretű filmet tehetsz fel amekkora szabad helyed van. Ha 40G szabad van akkor akár 20G-ás film felrakható. Minek hozod fel a FAT 32? Itt semmi köze a tárhelyhez.

(#475) csalafinta65 válasza univerzita (#474) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Köszönöm.

(#476) Lacy6


Lacy6
senior tag

Öröm olvasni ezeket a hozzászólásokat :D

Amúgy jó ez az iPad, de csak addig amíg a HTC nem kezdi el a táblagépek gyártását :DD

Ami meg az előző hozzászólásba volt, hogy lefagy a Samsung táblagépe, szerintem erős túlzás lehet, de lehet csak az én fantáziám kevés hozzá.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#477) Touch-ko válasza SonyNex7 (#447) üzenetére


Touch-ko
őstag

Bocs a kesoi valaszert!

A kamera optikaja es az uveg koze ment be egy porszem ami latszott is a kepeken, videokon. Siman kicsereltek egy uj telefonra.

A garancia nem kezdodik ujra.

[ Szerkesztve ]

(#478) Touch-ko válasza Lacy6 (#476) üzenetére


Touch-ko
őstag

Latom te is megerkeztel.. HTC.. Jah. Oke... :)

Mikor mesz?

[ Szerkesztve ]

(#479) perfecthet válasza Touch-ko (#478) üzenetére


perfecthet
csendes tag

:DD :DD :DD :DD :C :C :C :C

(#480) Lacy6 válasza Touch-ko (#478) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én mindig is itt voltam :)
Nem megyek el, engem leginkább csak a kíváncsiságom vezet.
De azért hozzáteszem végig követtem az előd iPad fórumát is és ha nem teszem sokkal kevesebb tudásom lenne róla. Megdöbbentő a hibák előfordulási mennyisége és minősége.
Remélem ez azért jobban sikerült, én szurkolok neki :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#481) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Boldog karácsonyt!
Megvettem!!!!!!!!!!!!64gb asztro-szürke!! :)) :C
Felhúztam magam elmentem és megvettem!
3 dolog kellett hozzá:Ti :R ,sacaboy hogy fizikálisan megnézhettem egy használatban lèvő darabot(nagyon köszi ),feleségem!
Sokat nem tudom most használni,ünnepek miatt, egyenlőre többet fogok gyönyörködni a külsejébe.Lèlegzetelállitòan gyönyörű.
Kötöttem rá 6e biztosítást 1 év,törés ,vizkár.Cardif a biztosító.Igaz amit auratech mondott sajnos volt olyan hogy megszűnt a biztosító de akkor önköltségi áron cserelik,vagy javítják.
Majd mielőtt lejár az 1 év lehet megkötőm a Apple-caret.
Na majd jövök!
Üdv

(#482) Tibee86 válasza SonyNex7 (#481) üzenetére


Tibee86
veterán

Grat hozzá!

Lacy6: Mutasd már meg azt a statisztikát amiből erre a következtetésre jutottál. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#483) perfecthet válasza Tibee86 (#482) üzenetére


perfecthet
csendes tag

Lacy biztos éjdzstísziről netezik,az meg ugye alapból összehord minden negatív statisztikát az ipadről

(#484) SonyNex7 válasza Tibee86 (#482) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi !
Amúgy wi-fi modell,mert azt a napi 1-2 órát simán rá osztom majd iphonnal.

(#485) Lacy6 válasza Tibee86 (#482) üzenetére


Lacy6
senior tag

Olvass bele a fórumba, vagy keress rá hibákra, meg fogsz lepődni ha ennyire nem vagy képbe
Nem akarom én itt kitárgyalni, hogy az iPad Air mennyire jó vagy rossz táblagép.
Ez a fórum már az utódról szól :)
De komolyan ajánlom, hogy olvass bele a fórumba vagy keress bele kulcsszavakkal ;)

(#483) perfecthet: A telefont ne keverd ide, mert most nem arról van szó. Amúgy meg neked is ajánlom a tájékozódást és a tárgyilagos hozzáállást.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#486) Tibee86 válasza Lacy6 (#485) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolnám mivel egy ideje tevékenykedsz a fórumon tisztában vagy azzal, hogy akinek nincsen gondja vele az nem fogja beírni a fórumba, hogy "jajdejónekem", hanem csak az akinek van.
HTC fórumba is beleolvasok néhanapján, nem gyenge mennyiségű hibát találni ott is, mind szoftveres, mind hardveres hibákat egyaránt, akkor most az is sz*r? :U

[ Szerkesztve ]

(#487) Ed Parker válasza Tibee86 (#486) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Volt nekem is htc one,sikitva adtam el pár hónap után.
Rá kell keresni a félnapos akksikdőre, a porral telemenő hangszórókra és a remek kamerára.
Nem szar, de vannak ott is hiányosságok, hibák rendesen.

(#488) sacaboy válasza SonyNex7 (#481) üzenetére


sacaboy
tag

Nincs mit, használd egészséggel! Bizton állíthatom hogy sok örömöd lesz benne! :)

Boldog Karit mindenkinek és ne szívjátok már egymás vérét! :)

Üdv:

Saca

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#489) Tibee86 válasza Ed Parker (#487) üzenetére


Tibee86
veterán

Én ezzel tisztában vagyok, i6 topikból már ismerem a kolléga hozzáállását mind az Apple-höz, mind a HTC-hez, csak azért épp ez a példa. :)

(#490) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy amiket megvettem iPhonera appokat azok elérhetőek ipadra is ingyen vagy ujra kell venni őket?Majd az AppStore kiirja hogy elérhető -e?

(#491) Tibee86 válasza SonyNex7 (#490) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha ugyanazzal az ID-vel töltöd le akkor igen, viszont sok app.-nak van külön iPad-es verziója is, amit újra meg kell hogy vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#492) Lacy6 válasza Tibee86 (#486) üzenetére


Lacy6
senior tag

Jah, kb. ég és föld szoftveresen viccen kívül. Hardveres hibák mindenhol vannak, az igaz. De szoftver hibákat tényleg nagyítóval kellene keresni az M8-ba, amíg az iPad Air topikba rengeteg van. Amúgy meg nekem is volt egy ideig és össze se hasonlítanám a HTC-vel szoftveresen, de lehet csak én fogtam ki hibás példányt.
De mind1 is nem vitázni jöttem, inkább csak követem a fórumot és remélem itt kevesebb lesz a hiba.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#493) univerzita válasza SonyNex7 (#481) üzenetére


univerzita
addikt

Gratulálok hozzá, és boldog karácsonyt neked is és a fórumtársaknak . :DD Énis felhúztam magam, elismentem volna megvenni csak pont pénzem nincs. :O Majd ozd meg velünk a benyomásokat . Sok szerencsét hozzá.

(#494) Ed Parker válasza Lacy6 (#492) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Csak érdekességképpen mondj már pár hibát a rengetegből, megjelenés óta használom az air-t,de nemigen jut eszembe semmi olyan, ami bosszantana nap mint nap.
Komolyan kivancsivá tettél :)
Ja és hibákat,ne hiányosságokat, mert minden cégnek erről más a politikája.

(#495) Touch-ko válasza Lacy6 (#480) üzenetére


Touch-ko
őstag

Meselj, mik azok a hibak amik ekkora mennyisegben fordulnak el az iPad-nel. Van a csaladban iPad Air (faterom hasznalja) nincs szamara olyan hiba ami nagyon szembetunik.

[ Szerkesztve ]

(#496) Touch-ko válasza SonyNex7 (#481) üzenetére


Touch-ko
őstag

Gratulalok! Hasznald sokaig, egeszseggel!

(#497) Lacy6 válasza Touch-ko (#495) üzenetére


Lacy6
senior tag

Privát üzenetbe írok csak ezekről, egyrészt nem konkrétan ide tartozik másrészt nem akarok vitát gerjeszteni.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#498) Touch-ko válasza Lacy6 (#497) üzenetére


Touch-ko
őstag

Irj legyszi!

Valaszolok ra ha nem anyazos lesz es tudsz kulturaltan fogalmazni.

(#499) Lacy6 válasza Touch-ko (#498) üzenetére


Lacy6
senior tag

Már rég írtam...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#500) Lirion válasza Touch-ko (#495) üzenetére


Lirion
addikt

Annyira vicces, hogy az alma fanboyok azzal hárítják el a hibákat, hogy ők használnak egyet a sok millióból és azzal nincs gond, akkor a hiba nem is létezhet. :DDD Hihetetlen, mekkora egot ad a harapott alma logo..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.