Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Cyberpunk válasza Ed Parker (#200) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az nem átlagos felhasználási terület.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#202) Pttypang válasza Cyberpunk (#201) üzenetére


Pttypang
veterán

De, elég sok helyen használják ilyesmire :)

Everybody lies.

(#203) joey04 válasza domel (#196) üzenetére


joey04
titán

Ha jó ipad-et akarsz venni, akkor 250e Ft-tól kezdődik a nagy,
5s mellé totál felesleges cellular verzió nekem, 154k volt így az Air 2 64GB. Tökéletes gép a jelenlegi felhozatalból.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#204) Ed Parker válasza Cyberpunk (#201) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Oszt mér' nem?
Erre vannak spéci programok, amiket a biztosítók is használnak, ember megírja a helyszínen a jelentést, ellővi a tábláról és már látják is az irodában a biztosítónál hogy mi a rajz.
Egy csomó felesleges kör ki van hagyva, az ügyintézés pár napos.
Ha én azt csinálnám a tököm bajlódna kamerával vagy telefonnal, ki van ez találva, mégha elsőre furcsának is néz ki.

(#205) Cyberpunk válasza Ed Parker (#204) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Látszik mennyire szokványos dolog ez, hogy magam sem hallottam felőle.;) Ne de a karácsonyfát nem azzal fogom fotózni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#206) hue2000


hue2000
tag

A fejlődés küszöbén :C

Az élet mindig drága

(#207) syler123


syler123
veterán

Számomra hihetetlen, hogy az emberek ilyen hardware-ért ennyi pénzt adnak. Úgy le vannak maradva hogy csak na, és olyan árat elkérnek érte. Ha drága tabot vennék, akkor az Xiaomi Mipad lenne, sokkal modernebb hardware van benne és kevesebb, mint feleannyiba kerül, még egy felső kategóriás telefon is belefér az árba, egy Xiaomi Mipad + Xiaomi Mi4. És ráadásul kinézetre apple koppintás :D

(#208) Cyberpunk válasza syler123 (#207) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Milyen hardverért? Az a hardver csúcskategóriás.;) Látszik képben vagy. :D Ja mert csak 3 mag értem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#209) joey04 válasza syler123 (#207) üzenetére


joey04
titán

1: Ha simán fut, lesz*rom milyen van van alatta.
2: A8X le van maradva? :)) Vicces, mert csúcs hw. Pont ezért bosszantó, hogy jobban akad, mint anno iOS 4-5 időkben az iEszközök, pedig akkor valóban kicsit le voltak maradva hardveresen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#210) Tibee86 válasza syler123 (#207) üzenetére


Tibee86
veterán

Megnéztem miről van szó, ez max Mini alternatíva lehet, nem Air2. Tech2-ős értékelés:
"Pillanatnyilag még 100 ezer forintba kerül a MiPad, ennyiért pedig inkább a Retina kijelzős iPad mini tabletet választanánk plusz 20 ezer forinttal többért." Nem is olvastam tovább.

(#211) Cyberpunk válasza joey04 (#209) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most már tele van az iOS mindenféle plusz funkcióval azokhoz az időkhöz képest, ráadásul több eszközre kell optimalizálni. Nem meglepő. Amúgy nem bánom, ázok ma már fapad lenne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#212) Ed Parker válasza Cyberpunk (#205) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nos ki-ki a maga helyén:)
Karácsonyfára van egy régi olympus gépem :DDD

(#213) cirx válasza syler123 (#207) üzenetére


cirx
senior tag

Szakértő! :C :C :C

Olvass

Olvass

S23 GREEN

(#214) joey04 válasza Cyberpunk (#211) üzenetére


joey04
titán

tudom én az okokat, csak nem érdekel. főleg ennyi pénzért. hozzáteszem azért használom, mert úgy vélem ma is ez a legjobb ajánlat, csak van némi visszalépés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#215) Cyberpunk válasza joey04 (#214) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Semmi sem tökéletes. Ennek ellenére én is visszatértem rövid Androidos kitérő után, ami elég rövid volt. ;] Mondjuk nem gondoltam volna, hogy pont egy ekkora tepsit fogok venni, de így nem kellett tábla sem, a helyet is vettem. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#216) joey04 válasza cirx (#213) üzenetére


joey04
titán

és marad is az előny, sőt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#217) syler123 válasza cirx (#213) üzenetére


syler123
veterán

Látom jól belerondítottam az Apple fanok táborába :)

Köszönöm, megtisztelő hogy szakértőnek nevezel :)

Remélem a 4 magos Tegra K1-el hasonlítottad. Mert ha jól megnézed, akkor igenis jobb teljesítményre képes a tegra k1. Itt arról van szó, hogy az a Tablet, amit linkeltem 70k-ért tudja azt, amit az Apple 200k-ért, itt nincs miről beszélni, valóban csak 7.9"-os a kijelző, lehetne 10, talán lesz olyan variáns is, de nem hinném, hogy ez 100k-val megdobná a vételárat.

Telefonoknál megint ott van az amit írtam Iphone 6 vs Xiaomi Mi4. Le sem írom a specifikációt, mindenki megtalálja. Még egy fullhd panelt sem kapott az iphone 6, ami szerintem abban az árkategóriában szégyen. De javítsatok ki ha tévedek, és nem 80-90k-ba kerül az Apple logó a hátlapon.

Amúgy a linkelt oldal gondolom kicsit sem elfogult "http://appleinsider.com".

Tech2-őt meg ne is hozzátok fel példának, ha inkább ipad minit venne ahelyett, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#218) alkatraz3000 válasza syler123 (#217) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Te nagyon buta vagy, es nem sertesbol írom. Nem baj, nem lehet mindenkinek pénze rá. Amúgy 150.000-ert is kapsz ilyen lemaradt, gyenge hardverrel rendelkező ipadet. Ne égesd magad, mert még az android táborban is nevetség tárgya leszel :))

Ajánlom megnézni az Androidpolice kit hozott ki győztesnek!

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#219) syler123 válasza alkatraz3000 (#218) üzenetére


syler123
veterán

"Kicsit" átmentél a ló túlsó oldalára. Nem kellene mást pocskondiázni arc nélkül, nem vagy erre a fórumra való... Saját magad járatod le, hogy eljutsz erre a szintre...

[ Szerkesztve ]

(#220) joey04 válasza syler123 (#217) üzenetére


joey04
titán

Itt arról van szó, hogy az a Tablet, amit linkeltem 70k-ért tudja azt, amit az Apple 200k-ért,
de nem tudja, mert nem olyan folyamatos a működése, nem olyan megbízható, ezen felül az alkalmazáskínálat sokkal szűkebb és silányabb (valódi tablet programok), és adott játék pl. függetlenül attól, hogy erősebb-e a droidos vas jobban fut ipaden, mert arra optimalizálnak, mert ott a nagyobb fizető réteg. hamarabb jelenik meg, jobb minőségben, és sokszor hamarabb kap frissítéseket is. hasonlóan mint a konzol vs pc témában. ezen felül a fejlesztéseket is hamarabb lereagálják. csodás volt pl a note 3-on fhd kijelzőn öklömnyi pixeleket látni mert az alkalmazás szar volt. és ezek csak a gyakorlati tapasztalatok. a tesztek alapján pl az i6 is nagyon elveri a note 4-et alkalmazások, játékok szempontjából, ahol a note 4-en leeseik az fps, ott az iphone még vígan stabilan viszi az adott alkalmazást. egyetlen olyan életszerű teszt jött ki ahol egy droidos nyert, egy összetett, sok alkalmazás megnyitását, bezárását, újratöltését végigzongorázó videóban volt kemény 5mp előnye a note-nak a 2 perc végére.

btw

The new A8X chipset is up there on top of the mobile chipsets and offers outstanding CPU and GPU performance alike. What's mostly impressive isn't the fps or scores you see above but the real life performance of the iPad Air 2.

Az meg a legviccesebb, hogy az egyik legnagyobb droidos oldal szerkesztője is az Air 2-t hozta ki a legjobb tabletnek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#221) cirx válasza syler123 (#219) üzenetére


cirx
senior tag

Te most kit akarsz meggyőzni!?
A pozitív gondolataidat a sziaomival kapcsolatban, kérlek helyezd a megfelelő topicba!
Itt a kutya sem kiváncsi ezekre gépekre! Én se megyek oda a MI topikba pocskondiázni, hogy az iPad anyagminőségben, supportban, os-ben, és még sorolhatnám miben veri agyon azt az Isteni csodát!

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#222) madgie válasza csalafinta65 (#199) üzenetére


madgie
titán

Köszi, de egy ideig elég volt az androidból :)

(#223) Ed Parker válasza syler123 (#217) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tök igazad van, viszont az Apple ma egy jól felfuttatott név,így megteheti hogy annyit kér a tábláiért, amennyit nem szégyenl, viszont a xiaomi egy új név a piacon, és hiába lenne benne 5K-s kijelző 16magos procival, meg 8gb rammal, az utca emberét megkérdezve 10-ből 10 szinte nem is hallott róla, eladáskor szintén hamar átugorják ezeket a hirdetéseket.
Mindketten tudjuk hogy ezek a hardverek nagyjából ugyanannyiba kerülnek, csak míg egy Apple brandet el lehet adni 100e felett,addig a xiaomit nem.

Nem biztos hogy mindenkinek erre van szüksége, habár vannak akik erre gerjednek, mert papíron jól mutatnak a nagy számok a specifikácíóban,de hidd el sok ember ennél sokkal kevesebbel is beérik.

(#224) syler123 válasza joey04 (#220) üzenetére


syler123
veterán

Én nem állítottam, hogy az Android egy jobb rendszer, mert nincs így, kiforratlanabb, mint az IOS. Csak sokan itt nem képesek megérteni amit írtam és makacsul ragaszkodnak a saját érveikhez. De itt hiába is vitázok, nincs értelme, konkrétan le lettem hülyézve, a droidos fórumokon még ilyen nem történt, meg semmilyen másik részen sem, ahol eddig jártam, pedig elég régóta tag vagyok.

Az a baj hogy itt az Apple-nek már nem kell a jobb ár/érték arányra törekedni, a fanok úgyis megveszik, ragaszkodnak a márkához, nem számít ezen mennyit is keres az Apple. Az air 2-nek kb 120k-nál kellene lennie és még keresnének is rajta rendesen. Tehát nem írtam hogy a Mipad jobb, mert nem így van, csak azt, hogy az ár/érték arányuk összehasonlíthatatlan.

Ed Parker: Erről van szó, örülök, hogy végre megértette valaki mire akarok kilyukadni. Aki nem akarja az úgysem fogja... :)

cirx: tudtommal szólás szabadság van, elolvastam a cikket, mert érdekelt, levontam egy konklúziót, ha ezért nem hülyéznek le, már rég nem lennék itt...

[ Szerkesztve ]

(#225) Pttypang válasza syler123 (#224) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez ilyen, nem veletlenul eri meg kiepiteni egy adott markanevet.

Everybody lies.

(#226) cirx válasza syler123 (#224) üzenetére


cirx
senior tag

Air 2 kb 120 tessék!

Te egyébként a teljesítményre is ki akartál lyukadni, de mindegy.

"Remélem a 4 magos Tegra K1-el hasonlítottad. Mert ha jól megnézed, akkor igenis jobb teljesítményre képes a tegra k1. "

És ez ugye nem igaz! ;)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#227) joey04 válasza syler123 (#224) üzenetére


joey04
titán

ár/érték arányt nem úgy kell nézni, hogy összeadom az alkatrészek értékét, és utána megnézem, hogy melyik cég dolgozik kisebb haszonnal. ott vannak a fent felsorolt példák, a több és jobb program, a jobb támogatottság, a megbízhatóbb működés.ezen felül azt már meg sem említem, hogy a fejlesztési költésegek is nyilván jóval magasabbak az almánál, ami egy kicsit árnyalja azért a képet. értem és tudom, hogy az apple-nek ezek figyelembevétel is nagyobb a haszna, de ez nem jelenti azt, hogy gyengébb lenne ár/érték arányban. úgy mondanám, hogy a mipad (vagy mi a neve) is jó ajánlat annyiért amennyiért adják, figyelembe véve, hogy lényegében egy koppintás, és a gépet meghajtó rendszer miatt nem is jön ki, hogy valójában mennyire erős lehet a vas és egyéb, fent felsorolt hátrányokat sem képes leküzdeni.

És az volt ugye a kiindulópont, hogy az Air 2 le van maradva hardverben, meg a K1 mennyivel erősebb. Ezek meg cáfolva lettek, a többi már kicsit hitvita.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#228) syler123 válasza cirx (#226) üzenetére


syler123
veterán

Majd ha megveszed náluk vidd el garanciáztatni :D

Vettem náluk telefont, most még 1-et. De csak ilyen 40k kategóriában, mert ha garis probléma van, akkor bajok vannak és a kezedben csak egy adásvételi szerződés van :)

Részemről befejeztem, de ha lehet nem kell belemenni anyázásokba, lehülyézésekbe a fórumon, mert másnak nem ugyanaz a véleménye, mint nektek :) De voltak itt korrekt reakciók is a hsz-emre, örülök hogy nem csak fröcsögős szájú emberkék írtak vissza, és itt nem rád célzok, ne vedd magadra.

alkatraz3000: a lemaradásos dolog valóban meggondolatlan volt. De a többi része nem, vagyis hogy azért az árért...

[ Szerkesztve ]

(#229) Tibee86 válasza syler123 (#228) üzenetére


Tibee86
veterán

Világgarancia mond valamit? Vagy kszaomiéknál hogy megy? ;]

(#230) joey04 válasza syler123 (#228) üzenetére


joey04
titán

apple-höz viszem ha baja van, bárhol is vettem a gépet. papír nélkül is.
(na az ilyenek is az alma felé billentik a mérleg nyelvét. bár itt van talán az egyetlen teljesen jogosan támadható pontjuk is, az 1 év gari. az valóban szánalmas. minden árkategóriában az lenne.)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#231) alkatraz3000 válasza syler123 (#224) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

"Számomra hihetetlen, hogy az emberek ilyen hardware-ért ennyi pénzt adnak. Úgy le vannak maradva hogy csak na, és olyan árat elkérnek érte"

Itt konkretad leszarozod az iPad air2-t, hogy le van maradva. Ezt bárki állítja, teljesen hülyeség :) ennél jobbat most nem találsz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#232) alkatraz3000 válasza joey04 (#230) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Tartsd meg a számlát, es két évig gariztathatsz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#233) Ed Parker válasza syler123 (#224) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az a baj hogy itt az Apple-nek már nem kell a jobb ár/érték arányra törekedni, a fanok úgyis megveszik, ragaszkodnak a márkához, nem számít ezen mennyit is keres az Apple.

Na várj, azért még a mai napig is lehet kapni olyan trágya tableteket,amit tényleg szenvedés használni, ehhez képest az Apple már az első iPad-del egy nagyon jó gépet tett le az asztalra jó pár éve.
Ebből a konklúzió, hogy sok cég még máig sem tudják megugorni azt a folytonos,stabil működést amit az Apple már akkor megcsinált. Pedig aztán mi volt abban A4 v A5-ös proci fél gb rammal?
Most a dizájnt rakjuk félre ebben a kérdéskörben.

Joey20: habár az Apple tényleg egy szarrágó az egy év garijával, viszont meg kell védjem őket a garikezelésben.
Eddig két alkalommal vittem vissza telefont, egyszer lock gomb hiba, egyszer nem töltött, mindkét telefon 8-9hónapos volt, szó nélkül kaptam minden esetben egy null perceset helyette.
A htc, Samu, Sony meg mind javítgatta.

[ Szerkesztve ]

(#234) Xero válasza Tibee86 (#229) üzenetére


Xero
nagyúr

Sziamiaut vagy visszaküldöd 7-40 napos postával, vagy nézegeted, ha maga alá tojt.

Én csak mint megfigyelő vagyok itt, de marha jót röhögtem az ismételt térítési próbálkozáson. :DDD

(#235) Totheground válasza syler123 (#207) üzenetére


Totheground
addikt

"Számomra hihetetlen, hogy az emberek ilyen hardware-ért ennyi pénzt adnak. Úgy le vannak maradva hogy csak na..."

:C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#236) joey04 válasza alkatraz3000 (#232) üzenetére


joey04
titán

igen, olvastam valamit hogy eu-ban kötelezik őket, de "otthon" nem, és szerintem az apple az a kategória, akinek nem is 2, hanem inkább 3 év garit kéne adnia, minden extra fizetés nélkül, és mindenhol, minden (számlás, nem számlás vétel) esetben. nem pedig eu-s noszogatás után, ráadásul nem kicsit elhallgatva ezt a dolgot, pl az itthoni honlapon is...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#237) alkatraz3000 válasza joey04 (#236) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Van 3. Év is, csak akkor mar neked kell bizonyitanod, hogy gyári hibás a cucc.

A létező 2 év viszont tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#238) joey04 válasza alkatraz3000 (#237) üzenetére


joey04
titán

értelek, olvastam is, meg iphone topikban is írták. de 3 évnek kéne lennie minden meghibásodásra, minden esetben, minden vásárlásnál. akkor mondanám azt, hogy az almához méltó. így, hogy a törvényben meghatározott minimumot hozzák, azt is csak unszolásra és perek után, azért annyira nem fényes a helyzet ebből a szempontból.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#239) alkatraz3000 válasza joey04 (#238) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ezért kell kicsereltetni garancia lejárta előtti utolsó napon ;) mondjuk nekem az első Air 2 1,5 hetet élt.
3 évig meg senki nem tartja meg a mobil eszközeit.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#240) cirx válasza alkatraz3000 (#239) üzenetére


cirx
senior tag

miért mi volt? :)

S23 GREEN

(#241) alkatraz3000 válasza cirx (#240) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Felforrt a hátulja, es az érintő meghalt. Teljesen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#242) Pttypang válasza Totheground (#235) üzenetére


Pttypang
veterán

"Számomra hihetetlen, hogy az emberek ilyen hardware-ért csak ennyi pénzt adnak. Úgy le vagyok maradva hogy csak na..."

Fix'd :)

Everybody lies.

(#243) Pttypang válasza alkatraz3000 (#239) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez inkabb penztarcatol fugg :)
Latok meg ma is nem keves galaxy minit es tarsait aktiv hasznalatban.

Everybody lies.

(#244) Auratech válasza Cyberpunk (#192) üzenetére


Auratech
őstag

Természetesen hülyén néz ki az iPaddal videózás. Az viszont nagyon előnyös, hogy azonnal vissza tudjuk nézni rendes, részletes képen, mit vettünk fel. Többen.
A Air2 erejét, szenzorát kihasználó felvevő app meg nagyon közel hozza a professzionális kamerák rugalmasságat és elegendő fény esetén minőségét is. Pld felvétel közben színhőmérsékletet igazítani, fixálni, fehéregyensúlyt, fókuszt. Manuál fókuszt használni érintőfelületen! Közben 8Mp fotót késziteni szerintem nem szar. A pár éves pana kameráink az optikai zoomon kívül esetleg látószögben jobbak. Vonalélességben, dinamikában nem. A 720p 120 fps meg egészen nagyfiús lehetőséget ad sport, tánc felvételekor.
A MoviePro extra tulajdonsága, hogy 0.25x-2x lejátszási sebességet enged, miközben a hangmagasság nem változik csak lassul-gyorsul és kifejezetten jó minőségű.

Amúgy az embert nem az alma teszi fanná, hanem bolond lenne hülyének lenni és kidobni a picsába a pár euróért megvásárolt, vagy akciósan fillérekért, ingyenesen beszerzett, összességében jelentős értéket képviselő programokat, amik legyakrabban naprakészen frissülnek, fejlődnek a rendszerrel. Nincs para, hogy ki kell dobnod, mert három éves. Remekül működik a tesóm iPad2-je 2011 óta. Ha nem vagdalod földhöz, szinte naprakész.
Az androidos élet sokszor a rootolással kezdődik. Custom romokkal folytatódnak, meg a kínlódassal, hogy megjön-e a loli snapi 800-ra.. Az általános warezolgatás mellett.., ami felnőttek esetén indokolatlan androidon.
Van droidos cucc is elég itthon.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#245) joey04 válasza alkatraz3000 (#239) üzenetére


joey04
titán

pont a tableteknél hozták ki, hogy tovább tartják meg az emberek, mint a mobiljaikat, amiket átlagosan 2 évente cserélnek. plusz itt nem csak iPad-re és iPhone-ra gondoltam, hanem a macre is, és egy közepes imac kiszolgál 4-5 évig egy átlagos usert.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#246) alkatraz3000 válasza joey04 (#245) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

4-5evre meg amúgy sincs garancia sehol. Max autóra.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#247) joey04 válasza alkatraz3000 (#246) üzenetére


joey04
titán

nem is azt írtam, hogy annyi kellene. annyit írtam, hogy az átlag 2 év, ezt az apple pedig csak nyögvenyelősen hozza, miközben átlag felettit kellene hoznia itt is. 3 év alapból minden körülmények között mindenre. ennyi kéne, és kalapot emelnék.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#248) voyager4.4 válasza alkatraz3000 (#246) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Naa, van annyi üzleti notira is (bár lehet az már autó kategória) :DDD

no fate but what we make

(#249) alkatraz3000 válasza voyager4.4 (#248) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Melyik notira van annyi?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#250) voyager4.4 válasza alkatraz3000 (#249) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Amit biztosan tudok, hogy Latitude-ökre van, magam is egy ilyet nyűvök, 5év NBD (házhozjönnek) garis Latitude E5500 még jövő év májusig garis ha jól emlékszem.

no fate but what we make

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.