Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#544) zarew


zarew
senior tag

Néhány szösszenet a gumiügyhöz. 600 km ig ( kb.4 hónap) még után fújni sem kellett a kerekeket. 4-5 bar. Utána 1-2 napos szünetekkel 5 x volt defektem. Bringázom is, úgyhogy ez így lehetetlen. Sosem találtam a külsőn sérülést, vagyis a lyuk csak a belsőn volt. Ebben volt két vadiúj belső is. Sajnos az első kerékbe még nem tudtam belsőt szerezni. A lyukak legtöbbször a belső hegesztési „varratainál” keletkeztek és inkább repedés alakúak voltak. Ebből következik, hogy valami módon a külső belseje nyírja ki a belső külsejét ;] . Mivel az első defekt után még megtettem a lapos gumival jópár métert szerintem, innentől a külső sérült belső oldalfala nyírja ki a belsőt. Ja és az első defekt után defektvédő szalagot ragasztottam a gumiba. Jelenleg „naked” stílusban tolom, nincsenek a takaró műanyagok felrakva, csak a kábelnél. valamint a belsőragasztáshoz szükséges minden kelléket hordom magammal. 18 as villáskulcsot vennem kellett, mert eddig nem volt. Ja és a gumi szét-összeszerelése pár perc alatt megvan. Csak gyakorlat kérdése :) és gondolom kinyúlt a külső is. Rendeltem egy pár 10” komplett gumit az Aliról,útban... Itthon nem kapható ez a 15 cm es felniméretre való. A következő defektnél biciklibelsőbe fogom csomagolni a belsőt. Akkor is én fogok győzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.