Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) zarew válasza thomas77 (#950) üzenetére


zarew
senior tag

Én rendes tartót vettem :-)

(#952) thomas77 válasza zarew (#951) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem rossz. Ebből nem esik ki menet közben a teló? Nem nyomorgatja meg nagyon a telefon oldalát?
Én olyat vettem, ami vízhatlan. Tudod, a cipzáras...
Azért vettem olyat, mert ha elperecelek, talán túléli a telefon...

(#953) lazlora


lazlora
tag

Sziasztok,

Tegnapi napon lettem tulajdonosa egy 0 km rollernek és kicsit aggódom hogy valami nem kerek.
Első dolog hogy 90%os akkuval 7 km után 55% maradt illetve én kicsit gyengének érzem
kb 95kg vagyok de 23 nál többel egyenes úton nem tudtam menni vele,illetve a legkisebb emelkedőnél már lassul vagy megáll a gép. Ez tényleg ilyen? (a leírás 14 fokos emelkedőt említ...)

Kérdésem: le lehet ellenőrizni valahogy hogy minden jól be van e állítva?

Köszi!!!!! :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#954) m4rk.89 válasza lazlora (#953) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

1. M365 Battery androidos alkalmazással ellenőrizd le, hogy van-e nagy (~0.08>) eltérés az akkumlátor feszültségei között -> úgy érdemes hogy előtte feltöltöd 100%-ra a rollert majd lemeríted 50% körülire és akkor ellenőrzöd
2. Keréknyomást ellenőrizd -> ha nem megfelelő lassú lehet a roller és többet is fogyaszt
3. Ha a legalsó led zölden világít akkor ECO módban lesz a roller és ilyenkor gyengébb, 2x egymás után nyomd meg bekapcsolt állapotban a bekapcsoló gombot és visszaáll

(#955) zarew válasza thomas77 (#952) üzenetére


zarew
senior tag

Még nem esett ki,de tény,hogy érzéssel kell meghúzni.Nem gömbölyűre :-)

[ Szerkesztve ]

(#956) lazlora válasza m4rk.89 (#954) üzenetére


lazlora
tag

Melyik érték az?

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#957) zarew válasza lazlora (#956) üzenetére


zarew
senior tag

Tökéletes az akksid.De néhány ciklus után éri el a rendes teljesítményét. a Min/Max difference a lényeges. Teljesen jó nálad !

[ Szerkesztve ]

(#958) mateus válasza lazlora (#953) üzenetére


mateus
senior tag

Biztos h eredeti és nem utánzat? Honnan lett véve ha nem titok?

(#959) lazlora válasza mateus (#958) üzenetére


lazlora
tag

Nem hinném :S WAYTEQ europe kft. től van. Hozzájuk szól a garancia.

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#960) mateus válasza lazlora (#959) üzenetére


mateus
senior tag

Jajam, akkor nem kéne gondnak lennie. Szerintem töltsd fel rendesen, használd, lehet csak az elején mutatta rosszul, és nem lesz gond a későbbiekben. Ebben a rollerben van azért erő, nekem a 80kg-omat simán repítette :D plusz a 30km táv is kijött kb., de persze ez tényleg sok mindentől függ (súly, gumik nyomása, terep, üzemmód stb)

(#961) lazlora


lazlora
tag

Köszönöm

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#962) bencze


bencze
senior tag

Én is bekaptam az első defektet, esküszöm ilyen 2mm hosszú tüske, legalábbis csak ezt találtam benne. Hát ez amilyen kis szerencsétlen még a belsőn sem korrekt ha átmegy hát még a külsőn. Megvárom a bikight gumijaim, elvileg az országban van már csak a posta ül rajta. A hátsó kereket kellett levegyem, azt hittem eltöröm a gumileszedőim, elvoltam vagy 10 percet vele, meg is karcoltam a felnit egy fém szerszámmal aztán vissza a műanyagra. Hát nem várom az első lecserélését asszem átnézek pár guideot hozzá mert esélyesen tönkrevágom a motort. Még a belsőt kiszedni sem volt könnyű, azt gondoltam valamennyire edzett vagyok a continental bicikligumijaimmal hát nem.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#963) PonPon válasza bencze (#962) üzenetére


PonPon
senior tag

defekt szalagot mindenképpen tegyél a külső és belő közé ha már szétszedted.

(#964) slapec válasza bencze (#962) üzenetére


slapec
tag

Nekem pár hete újra beleállt az elsőbe egy tüske, de megfogta a slime. Egyszerre csak azt láttam, hogy egy kis zöld trutymó folyik a kerékből. Elkezdtem szentségelni, hogy megint szedhetem le a kereket, de teljességgel hihetetlen módon semmit se esett a nyomás, és azóta is rendben van a kerék. Ami kiszivárgott slime az rég eltűnt, de a gumi jól láthatóan "nedves" (elsötétedett) maradt azon a ponton, ahol kilyukadt.

(#965) lumma válasza DamianB (#933) üzenetére


lumma
csendes tag

Hello,

elektromos rollert még nem próbáltam, de Ninebot c+ -om van, erről tudok írni. Nekem baromi nehéz volt megtanulni, pár hétig tartott, mindennap gyakoroltam. Mondjuk nem segített senki, ha lett volna, aki válaszol a kérdéseimre, azért gyorsabban megy... Viszont most már naponta megyek 10-15 km-t, nagyon szeretem. Ami miatt sokkal jobbnak gondolom, mint egy roller, hogy 16"-os a kereke, így kb. ott megy el, mint egy bicikli. Ami kevésbé jó, hogy ha van egy perem, arra segíteni kell a feljutást, felugrani kicsit, különben előreesel, jön a futás. Amit tudnom kellett volna, hogy a learning mód az applikációban csak nehezíti a tanulást. Hatótáv: 15-20km. Már most jó lenne, ha nagyobb lenne a hatótávja, most már az e+ választanám inkább. 60-70% akkunál már lelassít, állandóan beavatkozik. Az is igaz, hogy 20 perc után azért elzsibbad a lábad, onnantól már kissé kényelmetlen. Sebesség: úgy láttam, olyan 20km/h ig nem olyan veszélyes, a fölött lehet, már esély sincs "továbbfutni".
Akár túraútvonalon is lehet használni, nem hiszem egy rollerrel ez megy. Szerintem zseniális cucc.
Z6: ezt néztem ki én is következőnek, de ezen tanulni.... hát, lehet inkább a jófogáson vennék egy 60eft-os kínait először. Elkerülhetetlen az esés, borulás, egy 300e-ft os cuccot nem szívesen ver össze az emebr, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#966) bencze válasza slapec (#964) üzenetére


bencze
senior tag

Sosem használtam még, nem sikerült eldönteni, mennyire jó. Nem szárad meg egy idő után? Ha nem akkor mikor áll a roller mindig lefolyik és megtölti az alsó felét? Pl leállításnál kell vigyázzak, hogy a szelep mindig felfele mutasson? A gumit nem marja át egy idő után, vagy bármi egyéb okból kell cserélni teszem azt fél, egy év után? A leglényegesebb annyi lenne, hogy ne okozzon maradandó károsodást semmiben (belsőt lehet cserélni nagy ritkán az akár oké...). Ha kifolyik a felni fele (habár nem kéne) az okozhat gondot?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#967) zarew válasza bencze (#966) üzenetére


zarew
senior tag

Na ne , ez egy speciálisan erre fejlesztett cucc. Nem mar ,nem robban,nem köt bele,nem jön ki a szelepen stb.De utána kell olvasni milyen cucc a legjobb belsőbe. Ez egy nagyon jó cikk a témában.

(#968) bencze válasza zarew (#967) üzenetére


bencze
senior tag

Köszönöm a linket, ezt olvastam azért volt a kérdés.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#969) slapec válasza bencze (#966) üzenetére


slapec
tag

Sajnos nem vagyok elég kompetens a kérdésben. Nagyon ártalmatlannak tűnik az anyag (a színét leszámítva), egyáltalán nem ismerem a működését, de én is azt olvasom, hogy nem árt semminek.

(#970) LordRajZoL válasza slapec (#969) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Üdv

Én még tavasszal kezdtem el használni a Slimet. Igaz nem rolleren hanem egy kétgumis egykerekűn.
Egy kerékpárboltos ajánlotta
Be is töltötte
Azóta egy lyukadást biztos megfogott ahol egy akác tüske állt a kerékbe olyan centis darab
Nem direktbe a futó felületbe hanem oldalról.
2 dolog van ami gond volt eddig vele, illetve inkább csak zavaró
Ha sokáig parkolok akkor induláskor kicsit üt a kerék az első 5-10 méteren
Gondolom összegyűlik az álláskor

A másik pedig hogy összekente a tűszelepet az első betöltés után, így ki kellet cserélnem mert nem tudtam gumi nyomást mérni esetleg pumpálni, mert fogta a levegőt

zZz

(#971) DamianB válasza LordRajZoL (#970) üzenetére


DamianB
őstag

Tudnál esetleg írni pár tapasztalatot az egykerekűről ? Nem tudok dönteni hogy egy kerekű vagy roller legyen. :F

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#972) LordRajZoL válasza DamianB (#971) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Persze
Mihelyt rendesen gépnél leszek irok valamit

De elfogult vagyok rendesen
2 év 6000km
S nincs rollerem

Addig egy kis infó

https://www.facebook.com/groups/141044363286038/

https://www.facebook.com/groups/275930522782367/

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9222378

zZz

(#973) zarew válasza LordRajZoL (#970) üzenetére


zarew
senior tag

Milyen az a kétgumis egykerekű ? Nekem azon kívül,hogy kicsit drágábbnak tűnik,nem tiszta ,hogy hirtelen manőverkor,vészfékezéskor mi van. Rollerrel volt már pár fékcsíkos fékezésem. De biztos kipóbálnék egyet. Szerintem az egykerék inkább bevállalósabb. Több vagányságot kíván. Persze sz.v.sz.

(#974) LordRajZoL válasza zarew (#973) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Egy keréken két gumi van kb 10 centi távra. Kicsit stabilabb könyebb vele tanulni
Késöbb már annyira nem ok mert kényelmes lesz az ember rajta
Úthibákat nehezebben tolerálja mivel ha nem egyenletesen kapodd el akkor elvisz valamelyik irányba

Vészfék
Ez lassab max 18-20 al megy
Vészféknél hátradölsz, beforgatod magad alá lelépsz majd elkapod
Ha már rutinos vagy szinte helybe megfordulsz vele
https://www.youtube.com/watch?v=qYG8Ll7J15g
Nekem mindkettö van de valamiért a kétgumis jött be azzal járok mindenhová

Ár

Ami nekem van azért volt ennyire drága mert nagy akkus. A V5+ is hasonló árba volt

zZz

(#975) PonPon


PonPon
senior tag

hello! Nektek már érződik a hatótávon a hideg? Ma reggel jöttem melóba, 6 fok, barmi gyorsan merült.
Most vagy elpattant az akkuban az egyik forrasztás vagy a hideg miatt van. Még nem tudom

(#976) LordRajZoL válasza PonPon (#975) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

10 fok alatt nekem kb 20-25% a megtehető táv.
Ez sajna 'normális'
Mondjuk mentem vele -18-ba is pedig max .-10 ig mehet elvileg akku miatt :D

zZz

(#977) DamianB válasza LordRajZoL (#972) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi főleg a index forumosra rá kattantam :R és rá is jöttem hogy ne a legerősebbeket nézem egyből

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#978) bencze válasza PonPon (#975) üzenetére


bencze
senior tag

Elfelejtettem megnézni mennyire merült le de félúton már elerőtlenedett, gondolom a hideg miatt. Igaz én is majd ráfagytam.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#979) PonPon válasza LordRajZoL (#976) üzenetére


PonPon
senior tag

a normál hatótáv 20-25%-át tudja csak 10 fok alatt? akkor is ha a lakásban töltötted fel?

(#980) LordRajZoL válasza PonPon (#979) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

ÖÖ rosszul fogalmaztam annyival kevesebbet megy, bocsi

zZz

(#981) bencze


bencze
senior tag

Csavarokat is adtak hozzá. Az eredetin is volt egy kis szivacs, ez tényleg erősebb és több van rajta. Nem tudom megéri-e az árát de azért kicsivel nyugodtabb vagyok vele.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#982) bencze


bencze
senior tag

Gumicsere help. Megjött az új gumi és gondoltam kicserélem. 2 kérdés:

1. a defektgátló szalagot csak belerakom a külsőbe? A múltkor hátsón kellett gumit cserélnem és akkora harc volt hogy félek, össze-vissza gyűrődik mire sikerül feltennem a külsőt. Szoktátok valamivel ragasztani, rögzíteni vagy bízzak abban, hogy kis odafigyeléssel elfekszik rendesen (még gyorskötöző ellenére is)?

2. a szelepet alig bírtam kiszedni, imbuszkulcs és kalapács kellett hozzá. Az új nem megy be. Van egy jó nagy válla a szelep lyuk belső részének, lásd itt (ha a close-up miatt nem egyértelmű, ez a felni belső feléről van fényképezve, innen kellene bedugjam a szelepet):

Szerezzek egy reszelőt és azt a pluszt reszeljem le? Esetleg a felni belső részének (ezüst színű rész) felső feléből? Mert nincs elég hely, hogy annyira hátrahúzzam a szelepet, hogy irányba tegyem csak alig férek oda de akkor mindig beleakad ebbe a vállba. Lehet belsőfüggő, a javasolt bikight gumikat szereztem be, ha valaki ismeri.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#983) bencze válasza bencze (#982) üzenetére


bencze
senior tag

Azt nem tudom, hogy ekkora kell legyen az az eltérés vagy az enyém gyári hibás. Kis gondolkodás után, ebbe beleöregednék reszelővel, szerintem simán van 2mm is. Inkább veszek egy tescos fúrót aztán próba cseresznye...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#984) m4rk.89 válasza bencze (#981) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Tudnál linket adni hol lehet kapni?

(#985) bencze válasza m4rk.89 (#984) üzenetére


bencze
senior tag

Én itt vettem de úgy látszik utolsó darab és kicsit borsos lett az ára. 30-ért vettem + 20 szállítás.

A szelep lyukat fúrtam de nem teljesen világos mi az a fekete műanyag benne amit fúrtam. Pár forgács kijött belőle nem is egyenletesen, darabok a felső részéből ahonnan nem is lett volna fontos. Na, mindegy. Talán valami szigetelés lehet, motor részhez tartozó, nem akarok belegondolni, másrészről nem hiszem, hogy legyen bármi lényeges olyan közel de azért remélem sosem kell gariztassam a motort. Így már befért, befeszegettem ahogy engedte a gumi majd irányba feszítettem egy kis imbuszkulccsal a szelepet és toltam, kíváncsi lennék ezt az összefoglalóban levő gumit hogyan használtátok. És még a külső hátravan.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#986) zarew válasza bencze (#985) üzenetére


zarew
senior tag

Szia! Ne aggódj mérgemben én is áttoltam a lyukon a fúrót. Azóta tökéletes! Ráadásul csak egyenes szelepes belsőm volt. Alá tettem egy kissé kifúrt anyat távtartónak,hogy ne lógjon bele a villába a szelep.Már régóta így van.

Húúú jó drágán vetted a deknit. Elvileg itt van az eredeti forrás. Nem egyszerű rendelni, egy telegram nevü csevegőoldalra kell regisztrálni és ott privátban felvenni az emberrel FERRY a kontaktot. Fizetés paypallal.Ha valaki innen rendelne,én is beszállnék egy mélyített 55 aksis elemfedéllel ( aljborítás) Sok klassz dolog van,némileg horror áron. Ez a bolt Moszkvában van,kicsit többen lakják mint szép hazánkat összesen :-) így könnyü bótot nyitni....

(#987) Brain75 válasza bencze (#985) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello

Itt is lehet kapni és jóval olcsóbb.
https://www.curiousjoe.se/webshop

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#988) bencze válasza zarew (#986) üzenetére


bencze
senior tag

A külsőt nem tudom feltenni ha már fent van a belső. Viszont ha beleteszem a belsőt a külsőbe és úgy teszem fel félig (mint biciklinél szoktam) akkor nem tudom átnyomni a szelepet, ahhoz gyakorlatilag szabad hozzáférés kell a belsőhöz (jó vékonyra fogom a gumit, bepasszírozom amennyire a felni másik oldala engedi és feszítem szemből egy kis imbuszkulccsal vagy csavarhúzóval). Viszont a külső elég kicsi és feszes ahhoz, hogy ne tudjak dolgozni a belsővel. Egy valamire való videót láttam de ott kb 2 frame közt dugja át a faszi és nem derül ki. Ezt hogy csináljátok?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#989) bencze válasza bencze (#988) üzenetére


bencze
senior tag

Na úgy látszik a stressz kiborított, újrakezdtem párszor és sikerült, magam sem egészen tudom, hogyan, toltam félig vakon, feszegettem szemből, bepattant. A belső jó eséllyel csúnyán össze lehet gyűrve, esély nem volt elrendezni rendesen plusz az erőszak amit elkövettem a külsővel... (még az volt a legegyszerűbb az egészben, hála a gyorskötözős úriembernek).

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#990) PonPon


PonPon
senior tag

sziasztok! A kormányba mit kell cserélni, mit olvastatok, tapasztaltatok, hogy azért kicsit megbízhatóbb legyen?

a zárnyelv már cserélve (el is törött ~700km felé) erre:

innét rendelve

Tengelyt rendeltem újat, várok hogy megjöjjön.

ez ebayről van.

a zárnyelvet tartó csavart még nem láttam sehol eltörve, ez is gyenge pont lehet?

[ Szerkesztve ]

(#991) m4rk.89 válasza PonPon (#990) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

első kettő linkelt dolgot érdemes cserélni szerintem, de a 2.-ból jobb minőségű legyen mint a gyári.

3.-ról tegyél fel kérdést az fb fórumban (Xiaomi rollerek M365 M187 Hungary), ha itt nem jön válasz.

[ Szerkesztve ]

(#992) z67


z67
őstag

Valaki rendelt már ilyet a vilda.lt-ről?

[link]

Most 22 euro szállítással, milyen a minősége, megéri-e ennyiért vagy van-e itthon jobb alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#993) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Van itt olyan, aki több ezer km-t ment már ezzel a rollerrel?
Mik a tapasztalatok az aksi teljesítményéről?
Aksi csere házilag megoldható? Meg ha cserélni kell, honnan tudjuk, hogy 30db közül melyik db-ot kell cserélni?

Vennék egy ilyet, de évi nekem 5000km-t kell mennem ezzel (3 téli hónapot leszámítva) Nem tudom, hogy mennyire megéri. (biciklivel ennél többet megyek 1 év alatt)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#994) PonPon válasza z67 (#992) üzenetére


PonPon
senior tag

@z67: nekem ilyen van. Miután a gyári eltörött ezt rendeltem. masszív cucc, csak a tengelyt volt egy rémálom a helyére kalapálni. Nem is sikerült teljesen.

@FireFox1996: szerintem 5000km alatt ez a roller atomjaira hullik. Nekem 1000km van benne, de már rengeteg probléma volt vele.

(#995) FireFox1996 válasza PonPon (#994) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Pl milyen problémák voltak, vannak?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#996) peternac


peternac
tag

Sziasztok!
Abbol lehet gond, ha a Decathlonos defektallo szmotyibol az ajanlott 50 ml-nel kicsit tobbet (kb. 60-65 ml) raktam a kerekekbe?
Illetve ezek a defektallo szmotyik hany Celsius fokig hasznalhatoak? Csak azert kerdezem, mert telen is tervezem majd hasznalni a rollert munkabajarasra.
Koszi!

(#997) z67 válasza PonPon (#994) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm a válaszod! Vastagabb a tengely, mint a gyári? Mert a minap néztem, nekem már lötyög a tengely benne.

(#998) PonPon válasza FireFox1996 (#995) üzenetére


PonPon
senior tag

eltörött a zárnyelv: ha ez egy 30-as tempónál történik...
sorozatos defekt: nem lyuk, hanem a külső gumi belül szétdörzsöli a belsőt. (tömör gumi felejtős nagyon ráz)
lötyög a kormány: nyomtatott hézagkitöltő + a kormány beállítása megoldja
hátsó lámpa: a sárvédő alján eldörzsöli a kerék a kábelt.
elgyengül majd leesik a hátsó sárvédő a sok rázkódástól.
kicsit odavágod az alját egy padkához és elreped a műanyag fedél

most kb. ennyi jutott eszembe :)
szóval új roller esetében egyből csere:
- masszívabb zárnyelv
- hátsó sárvédő tartó
- kormány hézagkitöltő
- kormány tengely csavar csere
- első defekt után a gyári külső kuka (lehet kapni sokkal jobb minőségűt)

@z67: a gyári tengely ilyen recés, ez meg sima felületű. extra nehéz bekalapálni a helyére.
a tengelyt fagyasztóba tettem, a zárnyelvet forró vízbe, így sikerül nagyjából.

[ Szerkesztve ]

(#999) z67 válasza PonPon (#998) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm!

(#1000) FireFox1996 válasza PonPon (#998) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Köszi!
Varriálom a roller és az elektromos bicikli között.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.