Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) zombei válasza capulet75 (#1650) üzenetére


zombei
aktív tag

Vizes aszfalton lehet használni gond nélkül, de a nagy pocsojákat kerüld azért ki.
(Óvatosabban kell menni, meg jó retkes lesz, de amúgy használható.)

(#1652) capulet75 válasza zombei (#1651) üzenetére


capulet75
addikt

Köszi.
Remélem beválik, mert őrületesen jó cuccnak néz ki. Végül 1S-t rendeltem, mert dobtak rá egy 15%-os kedvezményt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1653) #81556480 válasza capulet75 (#1650) üzenetére


#81556480
törölt tag

én egyszer nagyon eláztam vele de nem lett semmi baja. kültéri jármű, szerintem van annyira szigetelve hogy nagy gondja ne legyen a felverődő víztől.

Meg kellene tudni a dunába dobált limeok működnek e még :DDD

(#1654) capulet75 válasza #81556480 (#1653) üzenetére


capulet75
addikt

Remélem beválik, mert szívesen lecserélem a reggeli autópályázást, meg városi szívást a vonat+roller kombóra. Kíváncsi leszek hogy képes-e a 30km-re, egyszer bevállalom hogy a bringaúton hazamegyek vele ( 24,6km ). :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1655) kzkz válasza #81556480 (#1653) üzenetére


kzkz
őstag

Simán beázik, az, hogy még működik utána az más dolog. Az akksi fedelet ha leveszed, akkor van benne két nedvesség érzékelő matrica. Nekem mindkettő elszíneződött, pedig esőben nem mentem vele, csak vizes aszfalton.

(#1656) zombei válasza kzkz (#1655) üzenetére


zombei
aktív tag

Az simán párától is elszineződhet. (egyébként lehet venni hozzá plusz szigetelést)
Bekapcsoló gombhoz kötelezős a fedő/szilikon, azon kívül, ha nagyon parázol alulra, de máshova nincs is, meg nem is kell.

(#1657) capulet75


capulet75
addikt

Hol találok ehhez kiegészítőket? Telefontartó, plusz szigetelés, ilyesmi. Ha lehet ne magyar oldalt ajánljatok.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1658) #81556480 válasza capulet75 (#1657) üzenetére


#81556480
törölt tag

én az aliexpresszen vettem csomó mindent hozzá

(#1659) capulet75


capulet75
addikt

Miket érdemes beszerezni?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1660) zombei válasza capulet75 (#1659) üzenetére


zombei
aktív tag

Kapcsoló gombhoz szilikon védő, sárvédő merevítő. Ezen kívül a többi már csak extra, vagy védelmi funkciót lát el. (pl. felni perem védő a fellépő köré, fékkar védő a karra, és a kitámasztóra.)

(#1661) TheProb válasza zombei (#1660) üzenetére


TheProb
veterán

Az új generációra nem kell már merevető, mert out of the box rajta van. Ráadásul fémből, olyan merev, mint a fagyott kutyaláb.
Sajnos én még nem találkoztam olyan védővel a kijelzőre, ami ne lenne iszonyat gagyi/ortopéd. Így inkább nem használom esőben.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1662) zombei válasza TheProb (#1661) üzenetére


zombei
aktív tag

1S meg sima M365-ön nem láttam még ilyet, csak annyit, hogy a hátsó lámpánál a vezeték felé raktak egy fém fedelet, hogy ne koptassa el a gumi.
Sima 1-2 dolláros Alis szilikon védővel semmi bajom. (csak normális kétoldalas ragasztó kell hozzá) Meg egyébként van egy kemény anyagból nyomtatott fedelem is, amit régebben használtam, csak azt ugye fel-le kell szedni mikor a gombot nyomnám.

(#1663) TheProb válasza zombei (#1662) üzenetére


TheProb
veterán

1S-en nem láttál ilyet, az érdekes?

1S-re rákeresve, nekem a pro2-n ugyan így néz ki:

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1664) freemanone válasza TheProb (#1661) üzenetére


freemanone
őstag

Pedig "van"! :D
Széles celluxot viccen kívül nem látod rajta, felnyalod és körbevágod. Arra figyelj hogy ne legyen buborékos amikor felteszed, mert az úgy is marad és ronda, de hála égnek elég filléres tétel ahoz, hogy lehessen próbálkozni.
Amúgyis csak a gombnál tud beázni, körbe peremes belül.

(#1665) TheProb válasza freemanone (#1664) üzenetére


TheProb
veterán

Hát ez számomra is kulturáltabbnak hangzik, mint azok az idétlen szilikon "zoknik".
Talán van még valahol transzparens fóliám is, az vastagabb is, meg kisebb eséllyel van benne "ragasztó göcs".

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1666) freemanone válasza TheProb (#1665) üzenetére


freemanone
őstag

Szörnyen néznek ki, ráadásul könnyű elhagyni őket. Még a 3D nyomtatott verzió tettszett úgy ahogy, de ott meg a kijelzöt nem látni rendesen és a gomb furán nyomódik vele, szóval nekem a cellux nagyon bevált. Esőben is simán megyek vele ha úgy adódik. Persze nem minden áron és nem monszunban...

(#1667) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok.

Kb egy órája van meg a cucc, azt hiszem kiviszem a kertbe és felgyújtom. Azóta csipog amióta bekapcsoltam, pedig végig vittem amit kellett. Ott az appon a scooter képe, adatokat nem ad meg, csak annyit hogy le van lockolva, ( vadi új, wtf ) amit nem lehet feloldani sehogy sem. Ha valakinek van valami ötlete, megköszönném.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1668) TheProb válasza capulet75 (#1667) üzenetére


TheProb
veterán

Appban történő párosítást követően el kéne kussolnia. Max reseteld le.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1669) capulet75 válasza TheProb (#1668) üzenetére


capulet75
addikt

Hogyan?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1670) TheProb válasza capulet75 (#1669) üzenetére


TheProb
veterán

Nemtom fejből én se, keress rá. Nyomkodni kell mindent rajta. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1671) kzkz válasza capulet75 (#1669) üzenetére


kzkz
őstag

Valami fékkar behuzas és gáz nyomkodás rémlik nekem

(#1672) Drag77 válasza capulet75 (#1667) üzenetére


Drag77
senior tag

úgy rémlik valami safty videót is meg kell nézni az apban.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1673) TheProb válasza Drag77 (#1672) üzenetére


TheProb
veterán

Ja, azt muszáj megnézni, mielőbb bmit lehetne töcskölni az app-ban. De gondolom ennyi intuíció van a kollégégában, hogy ezeken túl van már, mielőtt ír.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1674) ultio válasza capulet75 (#1667) üzenetére


ultio
senior tag

Gyáti appal próbálod? Mert azzal kell.

rasti rusti

(#1675) capulet75


capulet75
addikt

Mindent próbáltam, végül az oldotta meg a dolgot, hogy 2x törlés után harmadszor lett felrakva az Mi home. Hogy miért csinálta ezt, nem tudom.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1676) intuicio


intuicio
aktív tag

Sziasztok!
Tervben van hogy veszek (páromnak is) egy M365 / Pro-t.
Kérdésem. Van e értelme használtan venni, egyáltalán hol lehet használtan beszerezni?
Itt HardverAprón 1db eladó van, az is sima M365.
---
A másik dolog:
Most a szabályozás miben áll? Lehet használni, nem lehet? jogsi kell hozzá? vagy most mi a búúúbánatos @ van? :D
:R

(#1677) #81556480 válasza intuicio (#1676) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mennyit adnál egy kevés kilométeres használtért? Enyém itt porosodik fél éve. Nemhiszem hogy eladom, de ha tavasszal se fogom használni lehet elgondolkozok rajta

(#1678) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Sziasztok!

Nekiálltam a gumicserének, a levételig eljutottam, de a szelepet képtelen vagyok a helyére betolni. Hosszas szenvedés után feladtam. :D

Tudtok ajánlani szervizet Pesten ahol vállnak belső gumi cserét? :)

(#1679) intuicio válasza WaterWawe (#1678) üzenetére


intuicio
aktív tag

Első/Hátsó?
Ha vállalnak is, nem lesz olcsó mulatság. Vírus miatt meg most még lassabb is az egész.
Én egyik ismerősömmel csináltattam meg (ezzel foglalkozik a srác) Első hátsó kereket cserélt, (külső,belső) új, jó minőségű gumikat is megrendelte nekem, cakpakk 25k volt.

(#1680) freemanone válasza WaterWawe (#1678) üzenetére


freemanone
őstag

Írj neki, fél óra alatt megvan egy szett cserével, jó áron, kb akármikor: [link]

(#1681) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Köszi a tippeket. Első kerék egyébként. :)

(#1682) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok! Most vettem egy Xiaomi mi 1S e-Rollert ;)
Az a gond, hogy a srác aki eladta nekem, nem választotta le a telefonját a rollerről. Még mindig párosítva van. Tehát én nem tudom párosítani a saját telómat a rollerral.
Ez a hibaüzenet:
Ő nem tudja leválasztani, egyrészt nagyon messze lakik, másrészt a telefonja tönkre ment :F Valaki tud erre egy egyszerű megoldást?
A 3 gombos szervízes újraindítás nem segített.
Az akku saru és elektronika lehúzás és visszacsatlakozása nem segített.
Nagyon örülnék, ha valaki tudná, hogyan lehet alapállapotba tenni a gépet. :)
:R :R :R :R :R

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#1683) zombei válasza zodes (#1682) üzenetére


zombei
aktív tag

M365tools ? MiHome úgyis egy rakat sz... :U

(#1684) zodes válasza zombei (#1683) üzenetére


zodes
aktív tag

iPhone-om van. :F Csak androidon van? Vagy iPhone-ra is le lehet tölteni?
Amúgy nagyon köszönöm, valahogy megpróbálom beszerezni :R :R :R

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#1685) zombei válasza zodes (#1684) üzenetére


zombei
aktív tag

M365 Dashboar‪d, meg M365 Plu‪s van IOS-re is.

(#1686) zodes válasza zombei (#1685) üzenetére


zodes
aktív tag

Nejemnek van androidja :) Este megnéztem az m365 tools-t nagyon király tényleg jó. Ez a miHome tényleg egy fos :DDD Köszönöm szépen. :R :R :R
Viszont csak az ingyenes verziót töltöttem le.
A fizetősnek van valami előnye?
Többet tud?
pl Factory reset, vagy valami ilyesmi? :R :R

Jaa és az iosos természetesen egyik sem működik :DDD :DDD :DDD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#1687) zombei válasza zodes (#1686) üzenetére


zombei
aktív tag

Egy két funkció csak úgy megy, ha megnézel egy reklámot, de más hátránya nincs. (régebben voltak letiltott funkciók, de felváltotta a reklám)

Igazából sokat nem vesztesz, úgyse fogond mindig nézegetni. Néha akksi stat-ra, meg össz kilométerre ránézel max párodéról.. Elején én is többet néztem, de már csak pár száz kilométerenként nézek rá, hogy-hogy is áll az össz futás, meg az akksi adatok. :U

(#1688) Chezo


Chezo
újonc

Sziasztok, azon gondolkodom, hogy a sima mi365-ben cserélek motort mert már ~4k km van benne lassan. Eszembe jutott, hogy egy 350w-osra cseréljem, szerintetek hogy bírná az akksi? Pro fejegység van benne, kellene még valamit moddolni, hogy menjen a 350w-os motorral?

(#1689) zombei válasza Chezo (#1688) üzenetére


zombei
aktív tag

Szerintem jobban jársz ha nagyobb akksira költesz. Motorra nem érdemes, csak ha leégeted. Nekem is ~4100km van benne. Egyébként a pro kijelzővel egyúttal már olyan szoft is van neked feltöltve ami a pro értékein járatja a motort, szóval ha kicseréled sem lesz erősebb, ha csak nem kezded el húzni is az fw-t.

(#1690) Chezo válasza zombei (#1689) üzenetére


Chezo
újonc

Hú, köszi az infót, eléggé laikus vagyok ebben :) És esetleg tudnál ajánlani helyet ahonnan érdemes akksira költeni ha nagyobbra váltanék?
Köszi :)
C'

(#1691) zombei válasza Chezo (#1690) üzenetére


zombei
aktív tag

Szerintem csak kínából érdemes.

(#1692) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Pro 2-vel most mi a szitu, szabad fw-t update-elni vagy már lekorlátoz 20kph-ra? Tavaly szepet-október körül vettem a roller-t, azóta nem nagyon vettem elő, nem próbáltam frissíteni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1693) andor80


andor80
senior tag

Sziasztok a kormány összecsukó részt már megbabráltam az jó a rolleremen .
Viszont az egész kormány rúd kotyog .HA kicserélem egy ilyenre annak van értelme?
[link]
VAn olcsobb jobb altrnatíva vagy jó ez?

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#1694) zombei válasza andor80 (#1693) üzenetére


zombei
aktív tag

Csapot ki szokták ütni belőle felfúrni, és csavart rakni a helyére.
Ha ezt megcsniálod, meg rendelsz egy X-lock-ot akkor szerintem jó lenne.
(A kis műanyag fület amit a záró karra hajtasz a csavar miatt le kell szedni, de az X-lock miatt is, úgyhogy nem sokat számít.)

(#1695) laci666


laci666
senior tag

Sziasztok!
Vettem az asszonyságnak egy Xiaomi Mi Electric Scooter Essential elektromos rollert innen.
Vásárlás előtt nézegetem egy csomó videót és ezt máshogy lehet összecsukni.
Ilyen a zárja:
Elég nehéz kinyitni de atom stabil, tart rendesen.
Vennék magamnak is egy 1S-t vagy Pro 2, vajon azoknak is ilyen a zárja?

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1696) w580 válasza laci666 (#1695) üzenetére


w580
tag

Szia! Most vettem 2db pro 2 ugyan ilyen zárja van. +Erősebb motor, nagyobb aku.

[ Szerkesztve ]

(#1697) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

M365 Pro-ra keresek megoldást a gyenge kormányoszlop problémára. Monorim X-Lockot néztem, de mivel Monorim első lengéscsillapító is lesz rajta, ezért kell még pluszba Monorim adapter is, így az ár 27eFt, ami nem kevés.

Van esetleg más megoldás is? A #1693-ban linkelt megerősített kormányrúd szintén a kormányoszlop törését akadályozza meg?

Tegnap meghúztam a csavarokat, jobb is lett (nem lötyög), de most sokkal jobban nyikorog. Rendben van ez így?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1698) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok :)
Szerintetek egy 2 éves 160km-ert futott M365 meg ér 60e forintot? :D Gazdája szerint 25km el megy alatta, nincs ki használva azért adja el.
Előre is köszönöm.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1699) Skynet258 válasza erikke17 (#1698) üzenetére


Skynet258
veterán

Annyit szerintem meg, 160km az kb. semmi. :K

https://geekpulse.hu

(#1700) Horn Ákos válasza erikke17 (#1698) üzenetére


Horn Ákos
kezdő

Egy feltétellel nagyon korrekt ár érte, hogy nem állt sokat lemerülve az akkuja.
Ahogy előttem is írták, a 160 km az tényleg nagyon kevés, aki munkába járáshoz használja az 10 nap alatt be tud tenni ennyit.

(#1701) erikke17 válasza Skynet258 (#1699) üzenetére


erikke17
őstag

Na az szuper gondolkodom rajta, hogy veszek egyet :D

Horn Ákos - Persze meg néznem cellákat milyen állapotban vannak appliakcióval :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1702) GoodSpeed válasza Horn Ákos (#1700) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az enyémet nem adnám oda 60-ert mert nagyon bevált darab, és minden minőségire van cserélve. Ja és 2020 február óta ennyit mentem vele, majd ha eljön az ideje veszek bele 60K ért új akkumulátort.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1703) L_ajos


L_ajos
őstag

Hali.
Egy kérdés tapsztalt kollégáktól.
Jelenleg mennyiért érdemes eladni egy M365-öt? Még garanciális.
Semmi baja de nincs már lehetőségem hasznélni és a defektet is meguntam.
Köszi

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1704) GoodSpeed válasza L_ajos (#1703) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Attól ios függ, mennyi kilométer van benne...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1705) L_ajos válasza GoodSpeed (#1704) üzenetére


L_ajos
őstag

Nem több mint 200, inkább kevesebb. 10-12 alkalommal lett vele menve 2-4 km + 3x nagyobb táv, városban. Töltve időszakosan mindig volt és van. Annyi hogy a defektet nem nagyon van már kedvem megcsináltatni ( van hozzá egy külső + belső, gyári garnitúra ), mivel messze van szervíz és a múltkor is egy hét volt és még át is vertek :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1706) GoodSpeed válasza L_ajos (#1705) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Olyan 80-90K. Mivel vertek át? Mert nekem lassan cserés lesz az első kerék, 4750 km-nál járok vele. SN szépen az átvételin rajta lesz, meg amit lehet leszerelek :) Vagy árírom az átvétetelire :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1707) L_ajos válasza GoodSpeed (#1706) üzenetére


L_ajos
őstag

A javítás időtartamával és árával. Sajna azért is adom el mert 1) a munkahelyre már nem tudok vele járni ( amire terveztem ), a súlyom és az útviszonyok miatt nem vagyok hajlandó hetente gumishoz menni. Dísznek meg másnak túl hasznos lehet :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1708) GoodSpeed válasza L_ajos (#1707) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Hátsó defektek voltak?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1709) L_ajos válasza GoodSpeed (#1708) üzenetére


L_ajos
őstag

Igen. Most ez a második is az, amihez még van gyári szett. Csak a nagyon nehéz javíttatás miatt nem akarok vele veszőrni :( ( és nem lustaság ).

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1710) Casseius válasza zombei (#1691) üzenetére


Casseius
tag

Gyakorlatilag csak onnan nem érdemes, töredékét tudják annak amit ráírnak ráadásul gányolt munka, láttam már jó pár ilyet kiégni is.

Don't Worry, Be Happy

(#1711) Calivita


Calivita
friss újonc

#xiaomipro2 #bluetooth #mihome
Sziasztok!
Bluetooth csatlakozási probélmával / MI Home alkalmazásban szeretnék a segítséget kérni.
A párosítást elkezdtük, de nem kapcsolódik össze a roller a Bluetoothal.
Bekapcsolva csipog, 5km/h- ra blokkolva.
A MI HOME alkalmazásban irja a név mellett, hogy van egy eszköz, de nem látható.
Az oktatóvideó át lett ugorva, lehetséges, hogy ezért történt.
Köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

(#1712) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Valakinek volna belső gumija ami Budapesten eladó, vagy "felesleg" ?
:R

(#1713) Ateszpapa válasza Calivita (#1711) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Végig kő nézni . :)

(#1714) asprey


asprey
tag

Sziasztok!
A 2021 decembere után gyártott összes Xiaomi Mi Pro2 modell valószínűleg az új vezérlő (ESC) 3.1-es
verziójával érkezik!
DRV downgrade, akkor elkerülhetetlenül a teljes TÉGLA!
St-link-kel sem lehet helyreállitani! Egyenlőre :)

(#1715) mckj12


mckj12
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 2 napja van meg a rollerem Xiaomi Electric Scooter 3.
Ötleteket illetve segítséget szeretnék kérni,hogy mégis hogy zárjam le a rollert mondjuk egy bolt előtt vagy melóba stb..?
Köszi előre is.

Fingani vicces!

(#1716) DGery válasza mckj12 (#1715) üzenetére


DGery
aktív tag

Szia!

Legtöbben az U lakatokat szokták ajánlani, és alul a váznál ajánlott használni, hogy ne lehessen kibújtatni :)

Például: [link]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#1717) mckj12 válasza DGery (#1716) üzenetére


mckj12
csendes tag

Köszi én is ezt találtam a legalkalmasabbnak. :K

Fingani vicces!

(#1718) jannid


jannid
senior tag

Sziasztok!

Sajnos baleseteztek a rolleremmel(Pro 2). Kellene új fékkar és bal hátsó fényvisszaverő a sárga.

Olcsó, eredeti alkatrészre lelőhelyet keresek.

[link] Ez jó lehet? :R

(#1719) TheProb


TheProb
veterán

Nem kell valakinek egy gyári, 0km-es külső-belsó páros? PM-ben keressen meg, akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1720) Borsó96


Borsó96
csendes tag

Szép estét! Van egy M365-m. BMS hibás volt, cserélve lett. Rollel bekapcsol világít Bluetooth is megy. Alaplap pirosan világít folyamatosan, és meg se mozdul. Hibakód nincs. Tölteni tölt csipog stb. Mi lehet a gond? :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.