Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- talmida: Változások 2. rész
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
fpeter84
#29950
üzenetére
más is kérdezett hasonlót régebben, úgy emlékszem, hogy lehet telepíteni két tvheadend kliens, úgy, hogy a másodiknak kézzel átnevezed a csomagjában a nevét, hogy ne egyezzenek meg. Merthogy a kodi képes több klienst is használni. Valahol egy itteni topicban írtam linkeket is hozzá, hogyan kell, de nem találom most.
Azt, hogy ilyenkor milyen összefésülési vagy külön listázási lehetőség van, azt nem tudom.
Egyébként a legegyszerűbb, legfapadosabb megoldás még az lehet, hogyha második kliens az nem tvheadend, hanem a simple iptv client. Annak egy m3u playlistes url-t is meg lehet adni. A tvheadend szerver pedig ilyen módon is elérhető: http://cím:9981/playlist
Hátránya, hogy azokhoz a csatornákhoz nincs epg adat ilyen módon.
Viszont ne fejeldd el lejelszavazni a netre kietett megoldásod, mert ha véletlen rátalál valaki, akkor pillanatok alatt mindenki azt kezdi el használni az internetről és adott esetben meg is büntethetnek érte, hogy ilyen szolgáltatást nyújtasz (akaratlanul). Amíg csak saját magadnak csinálod, addig nem kéne, hogy bármi probléma legyen.Ez a satip megoldás az újabb verziókban is érdekesen hangzik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Erős Gamer PC eladó - RTX 2070 SUPER / Ryzen 5 / 16GB RGB / 1TB NVMe
- Gamer PC - Ryzen 7 5700X / RX 7700 XT 12GB / B550M WIFI / 32GB RAM / 1TB NVMe SSD / 750W
- Eladó Gamer számítógépem.
- Verhetetlen áron!Gamer PC i7-14700K / RTX 5070 / 32GB / 1TB NVMe - Beszámítás
- GAMER PC i5-11400 RX580 8GB 500GB nvme 16GB DDR4
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 850W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Számítógép - Gamer PC! Csere-Beszámítás! R5 5600G / RTX 4060 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann