Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#867) Comanche válasza Freddy TNT (#866) üzenetére


Comanche
tag

Nem ugráltatsz... ;)

Csak az utolsó elöttibe tudom tenni, vagy az utolsóba, ami narancssárga, nem tudom miért!? vagy lefűrészelek a vga hűtőbordájából, és egyel fejebb rakom!

Gyakorlatilag már ''mindent kipróbáltam'' leszámítva, hogy még mindíg nem működik, bár elvileg minen jó! És még mindíg nem egyértelmű, hogy hogyan kellene instalálni a kártyát, vagytelepíteni a driverét, vagy kell e, HIJ- este megpróbálta megfejteni az angol leírást, még nem jutottunk semmire! code1005 viszont azt mondta, kell hozzá mindkettő! De hogyan? Az alaplapi raid biosban volt egy menü, talán arrow xxxxxx azzal lehetett bootolhatóvá tenni, erre vazzz hívta fel a figyelmemet, mert avval is szívtam keveset! :B

Nekem SCSI nincsen, ha egyre gondolok, a biosban valamelyik boot kapcsolo van IDE SATA és RAID itt lehet engedélyezni a RAID biosát is! Erre gondoltál?
Meg a biosban sem igazán tudom,mit kellene állítani!Vagy nem is kell piszkálni?

''erősen ajánlott legalább integrált SP1-es win,de lehetőleg integrált SP2-es''
na ezt nem értem... nekem eredeti win xp cd-m va (pár hónapja vettem) az minek számít ilyen szempontból? Elvileg az SP2 már rajta van!

A HDD led cstlakozó pl el sem ér odáig, pedíg valami ilyesmi is van a leírásban, de gondolom attól még működnie kellene!?

Majd délután, leírom ha hazaértem, hogy mit ír ki olyankor! Vagy keresek egy szabad gépet és reprodukálom a hibát! ha jól emlékszem, pont úgy néz ki a szöveg mint az otthonon!! :DD

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.