Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) dokar


dokar
addikt

ablakban hogyan tudom elindítani?
fél méterről a 32"-es képernyőn játszhatatlan.

extra - SEXRay

(#8902) zodo válasza dokar (#8901) üzenetére


zodo
nagyúr

Attól függ, milyen messze van az ablak. :DDD :))

Játékon belül, nincs lehetőség az "ablak-os" futtatásra, de talán probáld meg a Parancsikon => jobb klick, Tulajdonságok => Parancsikon fül, Futtatás mező alatt: Normál ablak, Kis méretű ablak, Teljes méretű ablak lehetőségek közül választva.

(#8903) dokar válasza zodo (#8902) üzenetére


dokar
addikt

a másik megoldás is érdekes lehet még:
megtalálni a config fájlt amiben a maximális engedélyezett felbontás van és ott átírni az 1280x1024-et 1920x1080-ra. ugyanis a játék megvizsgálja a grafikus memóriát és az alapján limitál felbontást. nekem 256MB van. sajnos sehol sem találom ezt a dolgot az ini fájlok között.
egyébként egy jó vezeték nélküli billenytűzettel 2.5-3 méterről lenne a legjobb. ötlet ebben? :)

extra - SEXRay

(#8904) zodo válasza dokar (#8903) üzenetére


zodo
nagyúr

"ugyanis a játék megvizsgálja a grafikus memóriát és az alapján limitál felbontást."

Na, ezt semm tudtam. :B Akkor azért nem engedte az int.vga-m, hogy leteszteljem az új 22"-os monitoromon a max. felbontást. :DDD

Lehet, hogy a rejtett fájlok közt van. :U

"jó vezeték nélküli billenytűzettel 2.5-3 méterről lenne a legjobb"

Nem ismerem őket, szerintem biztos van topikja. :)

(#8905) dunc válasza dokar (#8903) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello megvan a megoldás az hardware_settings_config.xml kell szerkeszteni,és ez bentvan a dokumentumok között,és abban kell átírnod a kivánt felbontásra !

[ Szerkesztve ]

(#8906) dunc válasza motormouse (#8899) üzenetére


dunc
nagyúr

Én csak az utálom amikor az első kanyarab elkúrják a versenyem!!! Ütközés mod off,lehet a realitásnak ad egy pofont,de legalább nem a másik versenyző miatt teszi tönkre a versenyem,ütközés moddal csak zárt kulturát társaságban lehet élvezhetően játszani.

(#8907) dokar válasza dunc (#8905) üzenetére


dokar
addikt

ott csak presetek vannak, ultra, high...
max engedélyezett felbontás nincs.
ha presetben írom át a nagyobb felbontást, akkor azt kiválasztva akkor sem rakja át

extra - SEXRay

(#8908) dunc válasza dokar (#8907) üzenetére


dunc
nagyúr

De van benne kiprobáltam,nem is max felbontás van benne,hanem az aktuális,és azt átszerkesztheted!
Kiprobáltam müködik!
Elküldjem az enyém?

(#8909) dokar válasza dunc (#8908) üzenetére


dokar
addikt

másold be ide azt a sort :)

extra - SEXRay

(#8910) motormouse válasza zodo (#8900) üzenetére


motormouse
aktív tag

...félreértés történik :R , tetszik mint mondottam, az is h egyenlők az autók, az is h keményen hibátlanul kell menni és az is h nincsenek csalók :K
...annyi a gondom h több lett a hülye és kevesebb kicsit az adrenalint borzoló írtó közeli hajsza
...na majd hétvégén folyt köv, aztán barátkozom tovább vele :R

(#8911) Sonja válasza dokar (#8909) üzenetére


Sonja
veterán

Azzal nem fogsz sokat érni. :) A telepített játék mappáján belül a system mappában van egy hardware_settings_restrictions.xml file. Ezt nyisd meg szerkesztésre és a file vége felé találsz egy ilyen bejegyzést:

" <data>
<res mem="270" maxWidth="1280" />
</data>"

Itt a maxWidth-et írd át arra a felbontásra, amit használni szeretnél. Ha 1920x1080-at akarsz, akkor 1920-ra javítod és már elvileg választható lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8912) dunc válasza dokar (#8909) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha szerkeszted elég kusza lesz,nem tudom bemásolni,mert összevissza lenne(te sa találnád meg a helyet ahova be kell illesztened,de privátba bemásolom az egész kacatot neked. :)

(#8913) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Tök jó, hogy frissítettem 1.3-ra!! Most alig látok pár szerót... Levakarni nem lehet róla sehogy, csak reinstallal, igaz?

(#8914) dunc válasza CarrGomm (#8913) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen reinstal,de szerintem türelem napról-napra több lesz majd.

(#8915) JJános válasza motormouse (#8910) üzenetére


JJános
addikt

Ha ninncsenek csalók, akkor hogy magyarázzam meg azt, ami két napja volt. Üldöztem csákót a harmadik helyért. Én belső íven fordultam, és jobb lett a kanyarom, és a kigyorson szépen elkeültem. Aztán pár mp után az egyenesben haladtam, és elment mellettem.

Ha én le tudtam kerülni, akkor ő hol tudott jobban gyorsítani. Az egyenesbe az ő autója hogyan lett gyorsabb. Nem értettem. Egyébként van olyan szeró, ahol nincs ütközés, az tetszett a legjobban. Itt sikerült már többször a dobogóra másznom Lacettivel.

2007-05-06 óta itt!

(#8916) Enton válasza Sonja (#8911) üzenetére


Enton
addikt

Ez nem hiszem hogy jó lenne:

<data>
<res mem="270" maxWidth="1280" />
</data>

nálam is ez van ide írva és nálam megy a 1920*1080. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8917) zodo válasza motormouse (#8910) üzenetére


zodo
nagyúr

Ellnézést :R , de ez szörnyen rosszul hangzik. :O

(#8918) x63


x63
aktív tag

A nagy Fair Play hangulattól vezérelve újratelepítettem az egész játékot, nem tartottam meg a profilomat sem, szűz profillal kezdtem versenyezni.
Csak annyi pénzt nyertem össze, hogy tudjak autót venni és használni a festésemet.
Bejelentkeztem a PH-s accountommal, és itt elég érdekes dolog történt, minden versenyről kirúgtak 1 másodperc alatt. :F
Csatlakozok majd egy pillanatra bevillan a szeró és már ki is vagyok rúgva. :F

Valami ötlet mit tegyek ? :R

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8919) dokar válasza x63 (#8918) üzenetére


dokar
addikt

mi a név?

extra - SEXRay

(#8920) x63 válasza dokar (#8919) üzenetére


x63
aktív tag

HunMan-PH-Team

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8921) Sonja válasza Enton (#8916) üzenetére


Sonja
veterán

Nálad jó hogy megy, mivel 512MB van a vidkártyádon. :U Azért van előtte egy mem rész, mert korlátoz, ha csak 256MB van a kártyádon 1280-ra, ahogy látod. Átírva már arra korlátoz (esetünkben az 1920-ra). Érthető?! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8922) dunc


dunc
nagyúr

Csináljak szerót,vagy valaki csinál?

(#8923) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Helyzet van!
Feltelepítettem az 1.3-as patch-et....................és el sem indul a játék még újraindítás után sem.
Most telepítem az egészet újra, de tudom, hogy a profilok megmaradnak.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8924) JJános válasza dunc (#8922) üzenetére


JJános
addikt

Csinálj, és ha tudok én jövök. Csak név, és kód pls.

2007-05-06 óta itt!

(#8925) Syrius XIX válasza dunc (#8922) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Csinálj, csak írd meg a felhasználó nevet.
Ahogy feltelepűlt, jövök (kb. 10-15 perc).
Csak az 1.2-es patch-ig rakom fel.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8926) dokar


dokar
addikt

sikerült, köszi emberek. :)

most a mezei 256MB-os HD3850-em 46-54 FPS-t tol ki magából 1920x1080-as felbontáson AA, particles és damage nélkül. az AA hiáya ekkora felbontáson nem vészes már.

extra - SEXRay

(#8927) Syrius XIX válasza motormouse (#8910) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Miért nem megy a játék az 1.3-as patch-el??? :W

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8928) -76-


-76-
tag

Ahogy látom, nem kell az 1.3 , vagy mégis ?

http://phteamhungary.5mp.eu

(#8929) dunc


dunc
nagyúr

Megy a szerve
név:JupiterHUN
jelszó:grid

[ Szerkesztve ]

(#8930) JJános válasza dunc (#8929) üzenetére


JJános
addikt

Sajna nem látom. :O

2007-05-06 óta itt!

(#8931) Syrius XIX válasza -76- (#8928) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én nem próbálkozok vele tovább, mert azt sem értem, hogy az 1.3-as patch-nek miért nem olyan az ikonja mint a másik kettőnek?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8932) LittleSteVe válasza dokar (#8926) üzenetére


LittleSteVe
csendes tag

HI!

Nekem is egy HD3850 - em van. De csak egy 17es nem wide monitorom van ezért nálam marad 1280*1024 ben. :K :K

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#8933) Syrius XIX válasza LittleSteVe (#8932) üzenetére


Syrius XIX
addikt

De azt már nem a vga szabályozta le, hanem valszeg a monitorod nem bír többet.
A 17"-os PHILIPS (nem wide) monitorom is addig bírta, de a gyerek 17"-os SAMSUNG (nem wide) Syncmaster monitora már 1600*1200-on nyomta!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8934) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Akkor maradunk 1.2-nél ? Maradjon egyben a Team, de döntsük(döntsétek) el melyik verzióval.

Ne dudálj, küzdj !

(#8935) dunc válasza vviktor1 (#8934) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem most 1.3 van.

(#8936) zodo


zodo
nagyúr

Végre megérkezet a vga kártyám is a monitorom mellé, így visszatértem. :D
Találkoztam is, pl.:

JJános, aki mindent bevetett az első helyért, még a Lacetti seggét is áramamvonalasította, de nemhogy első nem lett, hanem Jamby megelőzte az utolsó kanyarban. :D

Kép

Hamár Jamby, akkor őt is nézzük meg, igyekezett nagyon. :))

Kép

Néha azért sikerült jobb körídőt menni, mint a nagy ászok egyikének.

Kép

ill. a hátunk mögött tudni.

Kép

,de sajnos ez most csak a középmezőnybe volt elég. :O :(((

Kép

Bocs a képekért, de mostanába nagyon gáz a Ph szerver, képtelenség egy árva képet is feltölteni. A topikok váltása közt is 2 perc telik el, nálam.

HunMan-nak
Végül megvettem a 22" monitort és ma érkezett hozzá egy HIS Icooler HD4850/512mb-os kari. 1680x1050 / 60hz-en minden bekapcsolva kivéve a szél és a por, magas vagy közepes texturákon, mindez 2xMSAA melett a képen látható fps értékekkel. :)

(#8937) csuccso


csuccso
tag

Ha gondoljátok gyertek az 1.3-al privátba.
Én meg johhny fenn leszünk!

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#8938) dunc


dunc
nagyúr

Milyem szeró van most?

(#8939) Sonja válasza dokar (#8926) üzenetére


Sonja
veterán

Nincs mit! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8940) JJános válasza zodo (#8936) üzenetére


JJános
addikt

Azt az utolsó kanyart elrontottam. Rá is van írva! Elbach! Majd azt a reklámot törlöm.

2007-05-06 óta itt!

(#8941) JJános


JJános
addikt

De voltak itt kérem elég szép körözések is. Itt Vikti úgy tudom később jött be. Nekem a néha kipattanó 210 petty. :) Örültem is neki. Voltam első is. :B De voltam többször a hátsó fertály környékén is. :K

2007-05-06 óta itt!

(#8942) JJános


JJános
addikt

Az igazsághoz ez is hozzátartozik. Vagyis amikor hagytak minket menni, és épp nem lökdöstek kifelé, akkor gurultunk nagy sok igyekezettel, és szégyent azt talán nem csináltunk. :B

2007-05-06 óta itt!

(#8943) Enton válasza JJános (#8942) üzenetére


Enton
addikt

Ha ott lettem volna tuti én lettem volna az utolsó. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8944) dunc válasza zodo (#8936) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem rossz az elomosodás alapba OFF-ra....sokkal élesebb,és szebb lesz a játék,sőt a menű is.

(#8945) zodo válasza dunc (#8944) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi, kiprobálom.
Viszont ma is jól kezdődött a napom. :)

JJános

Tudom én, nem is sértésnek szántam. :N :C

(#8946) vviktor1 válasza JJános (#8942) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Én csak gurulgattam hozzátok képest, és próbáltam vigyázni a friss fényezésre (meg a többiekre) :)
Pisti meg azt várta volna hogy átengedd azt az első helyet ? Na ne, azt olyan könnyen nem adják, talán ő félreállt volna ? ezért kár volt neki reklamálni
Jó meccsek voltak, felüdülés volt veletek menni a sok ruszki roncsderbis után, folyt köv. (remélem)

Ne dudálj, küzdj !

(#8947) vviktor1 válasza dunc (#8944) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Azt hol keressem ?

Ne dudálj, küzdj !

(#8948) zodo válasza vviktor1 (#8947) üzenetére


zodo
nagyúr

Grafikai beállítások alatt a Speciális menüben, amit talán a Ctrl-al tudsz előcsalni.

(#8949) x63 válasza zodo (#8936) üzenetére


x63
aktív tag

Ha szép, folyamatos képet akarsz Vsync : on.
60fps -t ha megcsinálja a videókari meglátod milyen folyamatos képet kapsz, vezetni is könnyebb. :K

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8950) D@ni88 válasza x63 (#8949) üzenetére


D@ni88
addikt

hát de ha anéálkül megy annyit a vga akkor is érdemes rákapcsolni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.