Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész a szeró.
Várok 1 kicsit, gyertek.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9652) Syrius XIX válasza zodo (#9642) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Most mi baj van a Win 7-el?"

Semmi baj nincs vele.
Csak azt nem értem, hogy miért sírtok sorban egymás után, hogy amióta Win7 van fennt, ez nem jó, + az nem jó.
Ha jó akkor jó. Olyen, amilyen és kész.

ÖRÜLJETEK NEKI ÉS EGÉSZSÉGETEKRE!

Csak könyörgöm, akkor ne sírjatok! :O

Ez van fogadd el, vagy hagyjuk. ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9653) JJános


JJános
addikt

nem tudok bemenni. :N

2007-05-06 óta itt!

(#9654) Syrius XIX válasza bpx (#9643) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Van gyári, végleges RC változatom, amit jövő márciusig ingyen használhatok.
Akkor ez mi?
És most mennyibe kerül?

talán próbáld ki először...
nem is win7 hiba (user error, gyártó nem csinál drivert, stb...)

Amíg nem tudok úgy átállni XP-ről, hogy letörlöm, felteszem a Win 7-et és kész, addig nekem jó az XP.

Majd akkor teszem fel, ha lesz hozzá minden, és 1 törlés, 1 telepítéssel át tudok állni rá.

Mindenkitől elnézést kérek, akit megbántottam, :W nem állt szándékomban, de ha olvassátok a hozzászólásokat visszafelé, sok az olyan, ahol a Win7 miatti problémákat taglaljátok.

Vagy ezek csak olyan hsz-ek voltak, hogy ugyan írjak már valamiről én is???
(Ha nem, akkor nem értem :F )

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9655) Syrius XIX válasza JJános (#9653) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor csinálj te, és megpróbálok én csatlakozni. :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9656) JJános válasza Syrius XIX (#9655) üzenetére


JJános
addikt

Jó.

2007-05-06 óta itt!

(#9657) t.kristof válasza Syrius XIX (#9639) üzenetére


t.kristof
senior tag

Ez ami most van, még nem :N egy kiforrott verzió (én biztos vagyok benne :P ),egyenlőre elég sok a probléma vele. :U

felvilágositalak barátom h kb 3-4 honapja ugyanaz a 7600as build van mint ami a mostani boltiakban! a problémák meg nem a win7el vannak hanem általában driverekkel v userekkel akik nem értenek hozzá...

Ha valaki mégis azt állítja hogy ez a végleges (kizártnak tartom, hogy ingyen adnák!!!), akkor ebben a formában nem kell.

mit adnak ingyen? ~34e forint neked nem jelent semmit? egyébként meg ha arra az ingyenre gondoltál amit az msdnröl lehet letölteni azt csak nagyon kevés embernek lehet(pl: néhány tanár)

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#9658) JJános válasza Syrius XIX (#9655) üzenetére


JJános
addikt

Nem tudok. Megcsinálom, beírom a jelszót. Privit csinálom, és kiirja, hogy "nem tudsz kapcsolódni". :O

2007-05-06 óta itt!

(#9659) zodo válasza Syrius XIX (#9652) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem, semmi bajom a 7-el.
Nem sírtam miatta és ahogy tapasztaltam, nem is fogok. :N
Inkább az 1.3 patch óta van bajom, de azok is a patch vagy játék szerver problémáira utalnak vagy a netemre. :)

(#9660) vviktor1 válasza x63 (#9648) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Majd ha 3-4 évet elment ügy hogy közben minden hardvert (még alaplapot is) kicseréltél alatta, mint én az xpee-m alatt, na akkor lehet mondani hogy rohadt jó, 3 hónap kevés ezt így kijelenteni, olyan még nem volt MS-nél hogy elsőre minden ok lett, lásd sp-k sorozata. Én maradok xp-nél még egy darabig és nincs hányingerem tőle, a csilivili nem minden, legalábbis nálam. Én azt szeretem ha azt csinálja amit én akarok, nem amiz ő Bocs hogy így rád rontottam, ez csak az én véleményem, valami oprendszeres topicba kéne ezt folytatni...

Ne dudálj, küzdj !

(#9661) JJános


JJános
addikt

Új nevem van, mert mindenhonnan kidob. Persze nem ez miatt. Aztán egyszer csak nem dobott ki, és három futamon sikerült a veszélyzónákból kimenekednem.
Ím az eredmény. Új rekord!

2007-05-06 óta itt!

(#9662) JJános válasza vviktor1 (#9660) üzenetére


JJános
addikt

:C :C :C :C :C
Ezért én is xp párti vagyok. Még egy ideig "bisztos".

2007-05-06 óta itt!

(#9663) vviktor1 válasza JJános (#9661) üzenetére


vviktor1
aktív tag

:C

Ne dudálj, küzdj !

(#9664) -76-


-76-
tag

nálam működik a win 7 , nemrégen tettem fel, és tetszik is
csak a diginet-tel nem fér össze , e miatt a fájl miatt : raspppoe.sys

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9665) -76-


-76-
tag

mindenki szabadságon van ?

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9666) JJános


JJános
addikt

Este rankeden is csak Zodo-val találkoztam.

2007-05-06 óta itt!

(#9667) zodo válasza -76- (#9665) üzenetére


zodo
nagyúr

Sajna volt némi elfoglaltságom, mert kiderült, hogy mégsem nyerő a vásárolt HIS HD4850 ICEQ4 helyett kézhezkapott ICooler IV-es videokari. :(
Intéztem a cseréjét és végül visszakaptam a teljes vételárát, futárdíjastúl.
Ugye másik kártyát kelett kutatnom ill. vennem, ami szintén pár nap. Most már minden okés, beújítottam egy Sapphire HD 5770 1GB-os karira. :D
Tegnap épp teszteltem a kártyát, mikor JJ-al összefutottunk egy pár kör erejéig.

(#9668) JJános válasza zodo (#9667) üzenetére


JJános
addikt

Jól mentünk, csak keveset.

Két napja nyomtam a karriert, meglátszott rajtam. Néha felérek a dobogóra.

2007-05-06 óta itt!

(#9669) vviktor1 válasza JJános (#9668) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Mint tegnap spa-ban [link] :U

Ne dudálj, küzdj !

(#9670) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Csinál valaki szerót? :F

"Cogito ergo Sum."

(#9671) Syrius XIX válasza Axel pRo (#9670) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én csinálok, ha jösz.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9672) Axel pRo válasza Syrius XIX (#9671) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Oks. 19:30 :F Az jó?

"Cogito ergo Sum."

(#9673) Syrius XIX válasza Axel pRo (#9672) üzenetére


Syrius XIX
addikt

ok ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9674) LittleSteVe válasza Syrius XIX (#9673) üzenetére


LittleSteVe
csendes tag

Jövök én is. :K :K :K

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#9675) JJános válasza Axel pRo (#9672) üzenetére


JJános
addikt

Szia! Szerintem te csinálj szervert. Akkor én is tudok jönni.

2007-05-06 óta itt!

(#9676) dunc válasza Syrius XIX (#9673) üzenetére


dunc
nagyúr

Sziasztok. Én is beugrok! Mi is a név?

[ Szerkesztve ]

(#9677) LittleSteVe válasza dunc (#9676) üzenetére


LittleSteVe
csendes tag

Akk vagy axel v zylion. :)

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#9678) Syrius XIX válasza LittleSteVe (#9674) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kész van. :R

Zyllion-PH-Team

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9679) JJános válasza Syrius XIX (#9678) üzenetére


JJános
addikt

nem tudunk bemenni. :W

2007-05-06 óta itt!

(#9680) JJános


JJános
addikt

Gurultunk egyet. Bár ma gyenge voltam.

2007-05-06 óta itt!

(#9681) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Tegnap elég jól összejöttünk, és gurultunk párat:




Bár voltak olyan versenyek is, amik a többségnek nem tetszettek:

Oldjacknek üzenem, hogy NEM IS VOLTÁL OLYAN ROSSZ, AMINT LÁTHATOD IS. :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9682) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Most is csinálnék szerót, ha van rá igény.

ÍRJATOK!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9683) JJános válasza Syrius XIX (#9682) üzenetére


JJános
addikt

Igen. Igény van! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#9684) JJános válasza Syrius XIX (#9682) üzenetére


JJános
addikt

VViktornak is szóltam skype-n. Akkor olyat, mint tegnap! :D

2007-05-06 óta itt!

(#9685) Syrius XIX válasza JJános (#9684) üzenetére


Syrius XIX
addikt

csinálok most

GYERTEK!!! :K :C :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9686) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész van!

Zyllion-PH-Team

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9687) JJános


JJános
addikt

Tegnap megint jót gurultunk a Zyllion szerveren. Még mindig nagyon nem ment, gondolom lelki gondjaim miatt, de azért a bmc ezres, jaramai futamot behúztam, mint kötelezőt.
1.12-es köröket mentem.

2007-05-06 óta itt!

(#9688) LittleSteVe


LittleSteVe
csendes tag

Húhú lassan jön a kormányom.......... :DDD :DDD :DDD :DDD

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#9689) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Szeró 17:20-ig aki úgy érzi jöjjön. :K

Ha nem jön senki akkor 18:00-kor megint.

"Cogito ergo Sum."

(#9690) Syrius XIX válasza Axel pRo (#9689) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én megyek, van még szeró?
Vagy csináljak?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9691) Neoteric


Neoteric
addikt

jövök énis ha csinál szerót vki

PSN: ne0teric_sAN

(#9692) Syrius XIX válasza Neoteric (#9691) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Csináltam szerót, GYERTEK!!!

Zyllion-PH-Team.
Jelszó: grid
:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9693) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Senki?

Akkor további szép estét mindenkinek és jó versenyzést. :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9694) Axel pRo válasza Syrius XIX (#9693) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Bocsi, de a hugom naponta fél órát ülhet a gépnél és csak most állt fel emiatt nem tudtam menni. Bocsi mégegyszer, de másik gép híján jár neki az a fél óra :DDD

"Cogito ergo Sum."

(#9695) LittleSteVe


LittleSteVe
csendes tag

Mégse jön a kormány......... :( :( :(
Majd karácsonyra. :DD :DD :DD :DD

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#9696) motormouse


motormouse
aktív tag

...hát nem is volt olyan rossz ez a mai nap a futamok tekintetében :C :DD :R

...egy-egy pillanatkép a koraesti,

...és későesti rangadóról

(#9697) dokar válasza motormouse (#9696) üzenetére


dokar
addikt

az autóm :Y

extra - SEXRay

(#9698) -76-


-76-
tag

Sziasztok!
Szükségem lenne kormány beállításokra,akinek esetleg van és jól működik kérem ossza meg velem.
előre is köszi

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9699) dokar válasza -76- (#9698) üzenetére


dokar
addikt

először is nézd meg mekkora a holtjáték

extra - SEXRay

(#9700) -76-


-76-
tag

Holtjáték 10%

[ Szerkesztve ]

http://phteamhungary.5mp.eu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.