Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) dunc


dunc
nagyúr

Néhány napja nyomatom a Gride-t eddig nagyon rendben van,de elöbb inkáb az offline részre koncentrálok,és aztán online,de azért néha bemegyek egy picit törmeléknek.... :)

(#8452) JJános válasza dunc (#8451) üzenetére


JJános
addikt

Törmeléknek? Nagyon jól nyomod! :K

2007-05-06 óta itt!

(#8453) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok.
18 : 00-kor csinálok szerót, ugyanúgy, mint ahogy tegnap
Indulás: 18 : 15-kor.
Szeró neve Xenomorf.
Jelszó: grid
Ha 18 : 15-kor senki nincs, akkor köszönöm a közreműködést, mára ennyi volt.
Várni meg azért nem akarok tovább, mert aki jönni akar, annak elég a negyed óra.
Azt tudni kell, hogy amikor megcsinálom a szerót, itt hagyom a gépet és az indulási időben jövök vissza. Ezért nem szoktam hamarabb elkezdeni, mint ahogy meghírdettem.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8454) V.L.


V.L.
aktív tag

Vmit nem jól írtam be és tegnap óta ezt az ablakot kapom.

vkinek vmi ötlete, hogy tudnám magam regezni?

(#8455) Jamby18 válasza Syrius XIX (#8453) üzenetére


Jamby18
senior tag

18.00-15 között jövök ;)

(#8456) Jamby18


Jamby18
senior tag

Leragadtam fórumba, most jutott eszembe a gid,felmentem,de már nincs vagy nem is volt?? :U

(#8457) dunc válasza Jamby18 (#8456) üzenetére


dunc
nagyúr

Sziasztok fut a szerver.
jupiterHUN
grid

(#8458) Jamby18 válasza dunc (#8457) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem látom a szervered.. :F tűzfalad stb stb.... mert általában mindent szervert szoktam látni
Van egyébként xenomorf szeró csak nem lehet hozzá kapcsolódni és csak ő van benne.

(#8459) dunc válasza Jamby18 (#8458) üzenetére


dunc
nagyúr

Mert nem fut,nem volt senki!
Konkrétanan írjátok mikortól menjünk!!!!!

(#8460) V.L. válasza V.L. (#8454) üzenetére


V.L.
aktív tag

Na sikerült feltennem ezt az xfirét. bejelőlgetem néhány emberkét, de jó volna ha többen is feltennétek. :K

(#8461) dunc válasza V.L. (#8460) üzenetére


dunc
nagyúr

MIKOR JÁTSZUNK?CSINÁLJAK?VAGY VAN SZERÓ?????

(#8462) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok. :R

És 18 : 00-kor megint csinálok szerót, ugyanúgy, mint ahogy tegnap
Indulás: 18 : 15-kor. :K
Szeró neve Xenomorf.
Jelszó: grid

Ha 18 : 15-kor senki nincs, akkor köszönöm a közreműködést, mára ennyi volt.
Várni meg azért nem akarok tovább, mert aki jönni akar, annak elég a negyed óra.
Azt tudni kell, hogy amikor megcsinálom a szerót, itt hagyom a gépet és az indulási időben jövök vissza. Ezért nem szoktam hamarabb elkezdeni, mint ahogy meghírdettem.
:W

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8463) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

[U][B]Csá M-Motor!

Ötlet csapatfestéshez:[/B][/U]

Beszéltem a csapatfestésről Blackfire-rel, és ő benne van.
Ha komolyan gondoltad, akkor válaszolj, hogy jó lesz-e ez, vagy van valami más elképzelésed?
A másik: A számozás mi legyen?
1-től, vagy össze-vissza?
Amíg nem válaszolsz, addig így hagyjuk, mi már ilyenre festettük.
Egy dologban biztos vagyok, hogy a festésben a piros-fehér-zöld hármasnak benne kell lennie, mert így stílusos.

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8464) dunc válasza Syrius XIX (#8463) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello 6-kor megyek, a festés nem rossz ötlet,de a 6-os számról nem mondok le:)

(#8465) dunc


dunc
nagyúr

(#8466) Syrius XIX válasza dunc (#8464) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A tied, megszavaztuk :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8467) dunc


dunc
nagyúr

Driftnél kivágott online.....Melyik cumó kell hozzá?

(#8468) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Alakul a csapat!

Na ezt így kéne nyomni rankedbe is! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8469) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Rankeden vagyunk: BlackfireX és Xenomorf.
20 : 00-kor újra csinálok szerót! :K
Szeró neve: Xenomorf
Kód: grid :DD
Kb. 5 percig tartom. GYERTEK!!! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8470) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Lassan visszatérek ám közétek:C
csak most kormánnyal nyüstölöm a Shiftet, és a Gridet.... ;]
lehet reszketni:C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8471) fireproof


fireproof
őstag

Lesz ma szeró ?

(#8472) motormouse válasza Syrius XIX (#8463) üzenetére


motormouse
aktív tag

...rendben, legyen a festés ez, a számok meg sztem tökmindegy
...inkább ami sztem lényegesebb h a név mi legyen, tök magátólérthetődően én arra gondoltam h...

PH-TEAM- ....,

de sztem akadna jobb ötlet is, na mindegy a lényeg h ha ez a formátum jó akkor még 8karakter hely marad az egyéni név beírásához tehát PH-TEAM-12345678, nekem abból elég lenne mondjuk 4-5karakter PH-TEAM-MOTO v. -MMOTO v. -Mmoto v bármi és asszem talán mindenkinek kiférne a neve vagy vmi célravezető rövidítése. :U

...de vitassuk meg majd h nagybetű meg akármi v teljesen más név , aztán jöhet az account gyártás :R

...legalábbis a név fontosságában két dolgot látnék, 1. h egyértelműen látszódna ha van külön ph-szeró , 2. rankeden nagyon látványos ha 4-5 csapattag nyomul együtt

[ Szerkesztve ]

(#8473) zodo válasza motormouse (#8472) üzenetére


zodo
nagyúr

Sosem probáltam még két vagy több néven játszani.
Ilyenkor lehet választani valahol a játék menüjében, hogy épp melyikkel szeretnék bejelentkezni? :B

Csapatnév ötletem: 123456-PHun-Team

Festés meg mindegy, mert nálam már réóta alap a piros-fehér-zöld csak a mintázat más.

[ Szerkesztve ]

(#8474) V.L. válasza motormouse (#8472) üzenetére


V.L.
aktív tag

PH-TEAM-CERU
Nekem bejövős. :K :C Én erre szavazok.

(#8473) zodo Csinálni kel egy másik profilt, és azt kell testre szabni.
CERU-PHun-Team Szvsz ez még jobb. :R

[ Szerkesztve ]

(#8475) V.L. válasza zodo (#8473) üzenetére


V.L.
aktív tag

(#8476) zodo Igen :K

[ Szerkesztve ]

(#8476) zodo válasza V.L. (#8474) üzenetére


zodo
nagyúr

Ok. Köszi.
Ezekszerint később ki tudom választani a mostani profilomat is ?

Szerk: akkor Újonc-ként is lehet gyalázni, majd a Legendás-okat. :D :K

(#8475) V.L. Ok. Már csak szavazni kell!

[ Szerkesztve ]

(#8477) V.L.


V.L.
aktív tag

Akkor én szavazok.

1 szavazat erre: 123456-PHun-Team

[ Szerkesztve ]

(#8478) zodo válasza V.L. (#8477) üzenetére


zodo
nagyúr

Mivel, én találtam ki. :)

+1 szavazat erre: 123456-PHun-Team

(#8472) motormouse

" 2. rankeden nagyon látványos ha 4-5 csapattag nyomul együtt "

Hát ja, és hasznos is.
Múltkor betévedtem egy "Jamaica Team" szeróra, nem sokáig éltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8479) V.L. válasza zodo (#8478) üzenetére


V.L.
aktív tag

Jamicaiakkal én is játszottam, de ők legalább engedték, hogy játszak velük. Ellenben a spanyolok egyből kiszavaztak. :((

(#8480) zodo válasza V.L. (#8479) üzenetére


zodo
nagyúr

Neked szerencséd volt velük, én már a rajt útán nemsokkal, főállású kertész lettem.
Meguntam, azt hagytam őket. :)

(#8481) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Ha jöhetek akkor +1 szavazat: STIKE-PHun-Team

(#8482) zodo


zodo
nagyúr

Én megsem kérdeztem, hogy jöhetek-e.
Gondolom, mivel max. 12-en lehetünk egyszerre egy szerón csak beférek valahova. :)

(#8483) motormouse válasza zodo (#8478) üzenetére


motormouse
aktív tag

...remek, mondtam én h lesz jobb név is :C :R
akkor +1 : 123456-PHun-Team

---MOTO-PHun-Team :))

[ Szerkesztve ]

(#8484) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Látom, Ti már nagyban nyomjátok hamarosan :C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8485) motormouse válasza - = Zk = - (#8484) üzenetére


motormouse
aktív tag

...ömmm, nem értem a "ti" használatát, személy szerint én lennék az egyik legboldogabb ha TE is hozzájárúlnál akár ötletekkel akár részvételell a kis csapatalapításhoz :R ...persze ha csak szeretnél :R

(#8486) motormouse válasza -STIKE- (#8481) üzenetére


motormouse
aktív tag

...jajj most nézem h mit is írtál meg zodo te is :Y
...még szép h nem kell megkérdezni, ha 100an jövünk össze akkor 100an :DD :C
...lényeg h leegyszerűsödik a privát szerók kiválasztása, ott amúgy sem lényeg a szerzett pontok, és rankedre meg ugye húszmillióan is beférünk, és több/kevesebb sikerrel meg is találjuk egymást, persze ha vki nagyon sajnálja az eddig összeharcolt pontjait én maximálisan megértem ha nem vált account-ot :R
...de ettől független ha futkározik a saját profiljával is az sem gond sztem , én sokszor nem találom a többieket és sokat gurulok egymagam :K

[ Szerkesztve ]

(#8487) - = Zk = - válasza motormouse (#8485) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Énköszönöm a meghívást:R

egyelőre a Shiftet b...szogatom kormánnyal. De a kormányt áttelepítem a Gridhez is. Pár nemhivatalos tesztkört futottam már, és brutális lesz .Egy pici gyakorlás, és... :C ;]

5let?
hát Motor, azegyelőre nincs. Nézegettem a neveket, de ami nekem tetszik az a Te verziód volt.... PH!-Team-SchalkeF

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8488) zodo válasza motormouse (#8486) üzenetére


zodo
nagyúr

Sajna én hiába kreálnék szerót, senki nem tud belépni.
Az eddigi pontjaimat nem sajnálom, ezért mindjárt létre is hozom, (mert eldőlni látszik a csapatnév kérdés) a Zodo-PHun-Team felhasználói profilomat. :)

Szerk:
Hopp, lehet, hogy tévedtem a név választással kapcsolatban akkor még várok vele.
Lásd. (#8487) - = Zk =

[ Szerkesztve ]

(#8489) - = Zk = - válasza zodo (#8488) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akartam szólni, hogy ne kapkodj még azzal ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8490) motormouse válasza - = Zk = - (#8487) üzenetére


motormouse
aktív tag

...sajna a felkiáltójel meg egyébb kütyük nem működnek :( szóval max "-" kötőjel ami belefér amin nem akad fenn a kreálás, és a --ZK--PHun-Team nem bejövős :F , bár ebbe végképp nem szeretnék bele szolni csak látom a probléma lényegét h 6karakterbe a schalke semmilyen verzióban nem fér bele :(((

...én amondó vok h megszavaztatható h neked egyedül SchalkeF-PH-Team lehessen a neved :R :U ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#8491) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Nekem ez is tetszik, legyen olyan amelyik mindenkinek jó!
Egyformák legyünk! STIKE-PH-Team

(#8492) zodo válasza - = Zk = - (#8489) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, észleltem.
Max. egyedül lennék a csapatban. :D

(#8491) -STIKE-

Persze, egységesnek kell lennie, de várjuk meg a többiek észrevételét is!
Nekem mindegy, mi lesz a név választás végeredménye.

Szerk:

Vagy, hogy több karakter maradjon a névnek, lehetne a Team => SE :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8493) - = Zk = - válasza motormouse (#8490) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PH-Team-SchalkeF :F a "SchalkeF" az pont 8 bötű. Vagy valamit nem értek?:C Pedig visszaolvastam:R

" PHun-Team "-> ehhez nagyon ragaszkodtok?:U

vagy:
ProHardver-ShalkeFan?....Motor? Mi a szabály a névre? Mennyi a teljes karakterszám?...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8494) motormouse válasza - = Zk = - (#8493) üzenetére


motormouse
aktív tag

...16 karakter összesen, kötőjelen kívül asszem nem nagyon fogad el semmit még a szóközt sem, az alsóvonalban nem vok biztos alias " _ "
...szóval a ProHardver-SchalkeF nemjó max a ProHard-SchalkeF
...nekem megfelel a Team helyett az SE is vagy csak simán a PH vagy bármi
...még adhatna tippet vagy voksolhatna néhány emberke többek közt HunMan, setsuna, dokar stbstb... szóval várjunk még a többiek véleményére, de sztem mindenképp jó megoldást fogunk kitalálni h a 8karakter helyed meglegyen :R

(#8495) - = Zk = - válasza motormouse (#8494) üzenetére


- = Zk = -
félisten

16 karkter? hmm... OK!
akkor:
PH-HUN-SchalkeF
PH-SchalkeF-HUN
HUN-PH-SchalkeF

szólok, ha valami még eszembe jut:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8496) V.L. válasza - = Zk = - (#8495) üzenetére


V.L.
aktív tag

Zk neked még nincs is olyan nagy problémád mint JohnnyMaggot-nak. :))

Viszont egy időpontot ki kellene jelölni, hogy a szavazást mikorra zárjuk le, hogy ne húzódjon a végtelenségig.Mondjuk legyen szerda 24:00!

(#8497) motormouse válasza - = Zk = - (#8495) üzenetére


motormouse
aktív tag

...a középső is nyerő lehet PH-123456789-HUN

VL: ...akár v valami, reménykedjünk azért besik ma estig a többség v ha tudtok szóljatok nekik

[ Szerkesztve ]

(#8498) - = Zk = - válasza V.L. (#8496) üzenetére


- = Zk = -
félisten

J.Maggot nem jó?:U pl...Nekemis lekellett mondanom egy-két bötőről:C

Motor:sztem mielőtt szavazáshatáridőt írnánk ki, várjuk meg míg beesnek a hiányolt tagok:R addig sztem felesleges bmit is lezárni:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8499) zodo válasza - = Zk = - (#8493) üzenetére


zodo
nagyúr

" " PHun-Team "-> ehhez nagyon ragaszkodtok? "

Nem ragaszkodom csak javasoltam.
Általában belecsempészik az ország nevet is a csapatnévbe, ebből adódóan, gondoltam.

-Team-et elhagyhatjuk vagy választasz rövidebb nevet, -1 karakterrel. :D

(#8494) motormouse

" nekem megfelel a Team helyett az SE is vagy csak simán a PH vagy bármi "

,dehogy is SE csak viccnek szántam!

(#8496) V.L.

Igen, kellene egy határídő, mert nem lehet a végtelenségig húzni.

(#8500) - = Zk = - válasza zodo (#8499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
én szívem szerint elkülöníteném a PH-t a HUN-tól:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.