Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#8050) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak jóvolna tudni, konkrétan mi mit jelent:C más nem marad, mint a szótárazás:C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8052) Jamby18


Jamby18
senior tag

Lemosom a lacettit, elindítok 1 versenyt és ugyanolyan retkes a hátsó lökös...ez miért van??
Betettem ezt a motorhang módosítást, olyan hanga lett a váltásnak mint valami rossz pénztárgépnek ;]

(#8053) - = Zk = - válasza Jamby18 (#8052) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem bejön, csak a visszaváltás hangja az amit módósítani szeretnék...
énmár szerkesztgetem, csak belefáradtam:C
nyugovóra térek lassan, majd folytatom :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8054) motormouse


motormouse
aktív tag

...wáááááá micsoda este vagy inkább éjszaka!!! :C :C :C :C :C :R
...had mondjak köszönetet a mai játék résztvevőinek:

HunMan, Bielik, JohnnyMaggot, pal8800ultra, 0414setsuna, 8Groundhog8, Ceru, fodrasz, Csaba71

... :R köszönöm nektek, állat volt! :R
(továbbá köszönöm a különböző (orosz,német,brazil) statisztáknak is :DDD :C )

...Hun majd egy képpel prezentáld légyszi, köszi!

M-Motorsport

[ Szerkesztve ]

(#8055) motormouse válasza dokar (#8049) üzenetére


motormouse
aktív tag

...dokar, én nem merem a te remekművedet elpiszkálni :N , most nyomtam le vele közel 5óra játékot és a végére már egész megszoktam a visszapakolás hangját is, ha rámérkezik vki vagy közvetlen mögöttem jön akkor egész jól hallani a turbó dolgozó hangját
...de ha mégis dolgoznál egy 1.2es verzión mindenképp szólj :R , amúgy bármi érdekel me látom belefogtál a moddingolásokba, ha van más extrád is ...köszi

(#8056) kpal válasza motormouse (#8054) üzenetére


kpal
veterán

Csatlakozom motor-hoz ..:R ..kiváló volt mindenki :R ...
mindig legyen ilyen.. :DD.. köszönöm mindenkinek a részvételt.. :C

[ Szerkesztve ]

(#8057) x63


x63
aktív tag

Képek az éjszakából. ;)




[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8058) dokar válasza motormouse (#8055) üzenetére


dokar
addikt

itt egy másik verzió: http://cputuning.net/lacettihang2.zip

változás: a váltás hangja finomítva, gyorsabban remeg, fémes jelleg. erősebb kipuff hang. a váltás utáni beremegés 2x tovább tart. de tényleg nem rossz, sztem jobb mint az előző. a turbóval nem tudok mit kezdeni. annyit esetleg, hogy ha a mec_imp eredeti fájlt visszamásolod, akkor csak lefújóhang lesz, prüttyögés meg nem. ha vkinek extrém hang kellene, megoldható, egy próbát garantáltan megér: az eng_787 fájlt másoljuk rá vagy nevezzük át eng_lac fájlra. na ez igazán ütős lesz, mert a lacettiben a 26B motor hangja szólal, de kicsit másként. a legjobb, hogy 6000 RPM-től átvált a motor hangja izmosabbra, mintha bekapcsolna még 2 rotor. nagyon állat, jobb mint a vtec.
egyébként minden cserebere előtt csináljatok backupot, a legegyszerűbb, ha ez eredeti fájlt átnevezed úgy, hogy raksz elé egy karaktert, én ezt szoktam: "_" pl: lacengine.ini -> _lacengine.ini (eredeti backup)

egy kis help, amire rájöttem, sajnos a gyártó nem ad supportot a modhoz.

GearUpWobbleFadeOutTime=0.5 // fél másodperc a váltás hangja, egyre halkul
GearUpWobbleRate=10.00 // váltás beremegés periódusideje, de nem másodpercben. minél nagyobb annál pörgősebb lesz a hang, ha kevés az érték akkor pedig olyan, mint korábban volt az a nyammogós
GearUpMixVolMult=2.000000 // váltás hangereje hangerő

extra - SEXRay

(#8059) 0414setsuna válasza x63 (#8057) üzenetére


0414setsuna
tag

ezeket kihagytad : :)
SPA
Okutama
Milan

jó kis versenyek voltak

[ Szerkesztve ]

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#8060) motormouse válasza dokar (#8058) üzenetére


motormouse
aktív tag

...aham tényleg jobb és eltünt a visszaváltás érdekes hangja is :C :R
...most megyek és adok neki akkor mazda acoustic-ot, meg talán én is piszkálok bele kicsit

(#8061) kpal válasza 0414setsuna (#8059) üzenetére


kpal
veterán

szép képek ! ...jó ennyi magyart együtt látnai :C

(#8062) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A tegnap esti képek:
Jrzodo, HunMan, BlackfireX, Ceru:

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8063) -BALINT-


-BALINT-
csendes tag

:))

(#8064) x63 válasza 0414setsuna (#8059) üzenetére


x63
aktív tag

Nem hagytam ki képet, ennyi lett jó, a többinél csak üres négyzet volt, az Xfire lehet nem tökéletes.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8065) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Nagyon nagyon sajnálom, hogy kimaradtam!!! :O :W
Majd talán legközelebb!!! :C

(#8066) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Na most csinálok szerót, GYERTEK!!!
Szeró neve: Taylors, ZyllionX, vagy Xenomorf.
Jelszó: grid.
10 percig él.

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8067) D@ni88


D@ni88
addikt

vagyunk már 3an:D tessék jönni:D

(#8068) adam320


adam320
senior tag

Üdv!

Kb 1 hete kezdtem a játékot,valaki elmondja hogy lehet csapattagot felvenni a teamembe?:D
Ja és onlinen játszotok e,vagy nem?

(#8069) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19:00-kor csinálok szerót, GYERTEK!!!
Szeró neve: Taylors, ZyllionX, vagy Xenomorf.
Jelszó: grid.
10 percig él.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8070) adam320 válasza Syrius XIX (#8069) üzenetére


adam320
senior tag

Aha és hogy lehet menni meg ilyesmi,letudod nekem írni? :)

(#8071) - = Zk = - válasza adam320 (#8070) üzenetére


- = Zk = -
félisten

próbálj meg úszva jönni! :C

8072: úszósapkát is hozz:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8072) adam320 válasza - = Zk = - (#8071) üzenetére


adam320
senior tag

Mit hogy merre hogyan? :DDD

(#8073) adam320 válasza adam320 (#8072) üzenetére


adam320
senior tag

Ha elmondjátok már megyek is :DDD

(#8074) - = Zk = - válasza adam320 (#8073) üzenetére


- = Zk = -
félisten

angol vagy honosított a játékod?
1.2 path fentvan?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8075) adam320 válasza - = Zk = - (#8074) üzenetére


adam320
senior tag

Most raktam fel a honosítást,1.2 patch nincs fenn.

(#8076) - = Zk = - válasza adam320 (#8075) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ide HOZZÁNK már kell az 1.2. ha jóltudom....

8077: szia Motor:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8077) motormouse válasza adam320 (#8075) üzenetére


motormouse
aktív tag

(ja már válaszolt ZK )

Szia!

...ZK délután szenvedtem a hangokkal és nekem a mazda nem jött be viszont ha a eng_cam-al cseréled a lacetti hangját , hát az jajjj istenem de komoly :Y :C :R
V8 egy lacettiben jeeee ;]

[ Szerkesztve ]

(#8078) adam320


adam320
senior tag

Első online versenyemet meg is nyertem,bár nemtudom kikkel játszottam :P

(#8079) - = Zk = - válasza motormouse (#8077) üzenetére


- = Zk = -
félisten

motor pl send me in my hotmail:C:R
meghesszölöm...:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8080) Enton


Enton
addikt

Jövök én is gammelni. Próbálgatni kell az új szerzeményt. ;]

De ha valakinek kell subaruhang akkor azt talán a DIRT 1-ben. Ugyanugy vanak ott is gondoom a hangok, és a DIRT-ben van Subaru Impreza, Lancer EVO, meg vannak kamionok is. :K
Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8081) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Na mikor indulunk, barátaim? :C

(#8082) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jó, ha nyitok ranked eurot?:U
10-15perc...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8083) Enton válasza - = Zk = - (#8082) üzenetére


Enton
addikt

Nekem megfelelő. de megnézem most a priviket is mik vannak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8084) motormouse válasza - = Zk = - (#8079) üzenetére


motormouse
aktív tag

...ment íímélben :DDD

(#8085) adam320


adam320
senior tag

Nah srácok van szerver mer kezdek rájönni hogy kell.Életem első két online versenyét nyertem. My name is FaithRadeon :)) :))

(#8086) - = Zk = - válasza motormouse (#8084) üzenetére


- = Zk = -
félisten

baaz, csak átnevezted, és heló?:C....édes jó anyám:C:R
nah meglesem, addig döntsetek ranked szeró végett.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8087) motormouse válasza Enton (#8080) üzenetére


motormouse
aktív tag

...hát Enton nemtom, ha az úgy bejön akkor küld át az imprezát m az eng_lac-ot cserélve az eng_imp-re nem jó, nem csinál semmit a game, asszem az a lényege h a fájlméret v kisebb v max ugyanakkora legyen

(#8088) adam320 válasza adam320 (#8085) üzenetére


adam320
senior tag

3 ik bukta :)

(#8089) adam320 válasza - = Zk = - (#8086) üzenetére


adam320
senior tag

Mind 1 csak játszunk :DD

(#8090) Enton válasza motormouse (#8087) üzenetére


Enton
addikt

Csak egy tipp volt. még nem próbáltam. Inkább játszanék.
De privátban nem találtan grid-es pass-os session-t. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8091) Enton válasza motormouse (#8087) üzenetére


Enton
addikt

Duble. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8092) - = Zk = - válasza motormouse (#8087) üzenetére


- = Zk = -
félisten

brutális hangja van:C
énis módositgattam ezt-azt.
lefuvató stb. motorháztetőről élvezhető, de varázsszőnyegs efektussal csak elviselhető..
mamég akartam vele bíbelődni, de garázskaput kellett foltozni:W
nah nyissak ranked eurot? töréssel vagy anélkül?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8093) adam320 válasza - = Zk = - (#8092) üzenetére


adam320
senior tag

Nyiss,töréssel.

Amugy nyertem 2 versenyt,egyet buktam,de mégse irja az "adatlapomon"...

(#8094) motormouse válasza Enton (#8091) üzenetére


motormouse
aktív tag

... ja Taylorék is írták h lesz 19től de semmi, én is azóta lesem

(#8095) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

AKKOR NYITOK RANKED EURO-t
törés on....:R
hajrá!:R
collisions az BE kapcsolva szokott lenni, igaz?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8096) motormouse válasza - = Zk = - (#8095) üzenetére


motormouse
aktív tag

...jó ranked, megyek kereslek

(#8097) adam320


adam320
senior tag

Milyen neveket keressek? :))

(#8098) motormouse válasza adam320 (#8097) üzenetére


motormouse
aktív tag

...SchalkeFan és a jelszó "grid"
de pecs nélkül sztem esélytelen lesz

[ Szerkesztve ]

(#8099) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

SchalkeFan
grid

sok volt a k***csög :W

motor: majdnem:C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8100) adam320


adam320
senior tag

Letöltöm a patchet,lesz uj szero?:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.