Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) zodo válasza dunc (#9198) üzenetére


zodo
nagyúr

Ma délelőtt pl. úgy ahogy még sosem láttam.

Megyek-megyek Istambul park 2. kör kb. a 4-es kanyar útán, egyik pillanatról a másikra egyedül maradtam. :D Jeee első hely. :DDD :))
Futam végén az összesítő táblázatban, mindenkinek a neve melett: Disconnected . :F

(#9202) JJános válasza Axel pRo (#9200) üzenetére


JJános
addikt

Újratelepítés, 1.3-as peccs fel. grid el sem indul. Fiuk szánjatok meg egy kis virággal! pls.

2007-05-06 óta itt!

(#9203) JJános


JJános
addikt

Vijág van. Csejép is. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#9204) JJános


JJános
addikt

Most......meg.....nem.....megy......fel.....az.....1.3-as.....peccs. :O :W :W

Itt fejeztem abba a grid nevű játékot. Nagyon únom. Ez miatt a játék miatt már xp-t is raktam legalább kétszer, és vagy tízszer telepítettem. Eredeti játékkal semmit sem lehet kezdeni. Ez volt az utsó, hogy eredetit vettem. Inkább játszok mással. :(((

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#9205) 0414setsuna válasza zodo (#9201) üzenetére


0414setsuna
tag

már nekem is volt hasonló és pont istanbul parkon :D

HunMan nem jössz vissza 1.3ra? :(

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#9206) fanfany65 válasza JJános (#9204) üzenetére


fanfany65
tag

Hali!

Ment pü!!!!

(#9207) V.L. válasza 0414setsuna (#9205) üzenetére


V.L.
aktív tag

Tegnap láttam őt és Bieliket egy szerveren. Én 1.3-mal játszom. Ezek szerint ő(k) is.

(#9208) 0414setsuna válasza V.L. (#9207) üzenetére


0414setsuna
tag

akkor jó, úgytudtam hogy visszatette az 1.2őt de akk. azt is megunta^^

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#9209) zodo válasza 0414setsuna (#9205) üzenetére


zodo
nagyúr

Meg is ismétlődőtt csak épp Jarama-ban.

Nemrég mentünk, Tibcsi és Stike társaságában, de hihetetlenül laggolt (szerintem) a játék szerver. :W

[ Szerkesztve ]

(#9210) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én most raktam újra másodjára, hátha most fel engedi tenni a patchet, de hiába azt írja nem érzékeli a gépen a játékot, a D-n van fent, ezzel eddig nem volt probléma, azután lett problémája hogy újraraktam, ezt is csak azért (én hülye) hogy az 1.3 hátha felmegy az újratevésnek köszönhetően, de végül az lett hogy egyik patch se megy fel...hát sajna, de most valszeg végleg letörölöm, gondoltam játszok majd veletek normális körülmények között, de így elszállt az esély rá.

(#9211) vviktor1 válasza JJános (#9204) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Ne add fel, csak egyszer kell hogy összeálljon, én is a harmadiknál tartok, most jónak tűnik... ezzel az 1.3-al bekavartak rendesen

Ne dudálj, küzdj !

(#9212) vviktor1 válasza Axel pRo (#9193) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Nekem is 87k-s van most, elégedett vagyok vele eddíg, egyenlőre nem adom

Ne dudálj, küzdj !

(#9213) JJános válasza fanfany65 (#9206) üzenetére


JJános
addikt

Sajna nem megy. Majd ha lesz kedvem akkor xp, és utánna próba. Ha meg nnem lesz kedvem, akkor itt a vége. Túl sokat kinlódtam ezzel.

2007-05-06 óta itt!

(#9214) x63 válasza 0414setsuna (#9205) üzenetére


x63
aktív tag

Set, egyenlőre nem rakom vissza az 1.3 -at, tegnapelőtt megint az volt fenn, mert Bielik rábeszélt.
Aztán Milánóban láttam a győztestől 1:01:91 -es köridőt, majd egy másiktól Spa -ban 1:57 -t és ennyi elég is volt, :((( 1.2 vissza.
Ez most pont olyan mint amikor még az 1.2 -ben nem tudtuk milyen autót kell venni,
szerintem még itt sem tudjuk, majd nemsokára kiderül. ;]
Most Johnny, Jamby, Csucso ha fenn van akkor jókat játszunk és a lényeg, hogy nem mérgelődünk. :K

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#9215) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Aztán Milánóban láttam a győztestől 1:01:91 -es köridőt, majd egy másiktól Spa -ban 1:57 Jarma 1:11!
2 - 3 másodperceket kaptam körönként! :(

(#9216) dunc válasza -STIKE- (#9215) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez sajnos így van,de ezek a hátrányok a nem megfeleő beviteli ezsközők miatt vannak,ne is akarjon senki bill.-el olyan időt menni mint egy jóféle analog gamepaddal,vagy kormánnyal.

(#9217) JJános válasza dunc (#9216) üzenetére


JJános
addikt

Billentyűről épp elég 2.05 alá jönnöm. 90 E-ós bmw-vel tudok 2.02-őt.

Arról nem is beszélve, hogy spctatorban figyelgettem a gyors embereket, és nemcsak a kanyart veszi könyebben, de a gázt is vissza tudja venni 90-80%-ra is.
Finoman, kezesbárányként fallja az utat, míg én minden kanyarban füstölök, Erőszakkal kell betennem a bejárati ívre pici fék, nagy gázzal. És próbálom a kereket a szűkebb íven irányítani, hogy egy kis időt nyejek azokon, akik kicsúsznak az ívről.
Így is ritkán jutok az élboly közelébe, bár az 1.3-as peccs előtt összetettben az 5. hely környékén szoktam tanyázni. Néha-néha kicsúszott egy verseny, és néha a dobogó. :K

2007-05-06 óta itt!

(#9218) dunc válasza JJános (#9217) üzenetére


dunc
nagyúr

És ráadásul amit gyülölök,hogy nem mennek szépen az emberek,a pályaelhagyások,ív nővelése miatt,levásások,stb,én azt csinálnám mint a toca 3 ba,hogy ,hogy lenne bünti vágásnál stb.
Nekem 1.3 van fent jösz most körözni párat?
Köv hó eszköz beszerzése,így nem sok értelme van játszani,én a logitech kézhütös kontrollerét szerzem be azon van analog gáz+fék és kb futárral együtt 7 k ba megáll,és jó minden máshoz is,ha megvan eladóvá válaik jelenlegi rumblepad 2 gamepadon.

[ Szerkesztve ]

(#9219) JJános válasza dunc (#9218) üzenetére


JJános
addikt

Én sajna küszködöm az 1.3-as felrakásával is. Most az 1.2-es van.
Én a Toca2-ön nőttem fel, és nagyon szeretek szépen menni. :) Kintről betámadni az íveket.

A legmarkánsabban spa-ban szoktam otthagyni a versenyzőket, a tetőn az S kanyarban.
Erről DOKAR kolléga is írt már. Nagyobbat fékezek, és gázzal megyek be, míg a többség a kimenetí íven csúszik kifelé, mert nem lassítottak, illetve más íveket használnak. Itt egyébként nem a széléről indíttom a kanyart, mert akkor a kimenetnél én is sodróznék.

De eről DOKAR kolléga többet tud, mert ugye visszaolvasgattam a topicot, nem csak irogatok benne.

2007-05-06 óta itt!

(#9220) dokar válasza JJános (#9219) üzenetére


dokar
addikt

meg lettem említve :B

extra - SEXRay

(#9221) JJános


JJános
addikt

Délután xp-t rakok, és igyekezek egy virágbótos vs,-val elkészülni.
Egyébként nem zavar ha utolsó vagyok, és az sem, ha nem tudok jó időt menni. Bár kétségkívül jó érzés. Én szeretek autókázni. Rajzolom az íveim, és ha sikerül szépen mennem hiba nélkül, akkor vagyok öröm-e bódottá.
Sajna sokszor kicsúszok, mert igyekezek azért gyors is lenni. De hát ez van.

dokar: :DDD

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#9222) Chrys_


Chrys_
addikt

1.3-mal még mindig alig van EU-s szerver. Mi a helyzet 1.2-vel?

(#9223) Axel pRo válasza Chrys_ (#9222) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Ki ér rá ma este?
Jó volna ma este minél többen összegyűlni és egy pár kört közösen gurulni (sok-sok ph-ssal)
:))

"Cogito ergo Sum."

(#9224) Chrys_ válasza Axel pRo (#9223) üzenetére


Chrys_
addikt

Elég későn leszek, még mindig melózom :) Utána megyek a kocsimért a szervizbe és bevásárolni.

(#9225) LittleSteVe


LittleSteVe
csendes tag

Srácok kb 10 perc és Axel barátunk csinál egy szerót. Gyertek sokan. :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#9226) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Csinálok szerót (first time :D), név Balance, jelszó szokásos, egyszer hátha sikerül játszanom normálisan, eddig egész jó vagyok 1.3-ban, de tényleg jól eltudnak húzni olykor, e bayes kocsim nincs azt se tudom hol kell venni, csak játszok. Egyenlőre maradok 1.3-nál mert megszenvedtem vele hogy feltegyem, de szerintem bevárom axelt inkább, egyenlőre csak próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

(#9227) -76-


-76-
tag

Ez a verda jó?

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9228) V.L. válasza -76- (#9227) üzenetére


V.L.
aktív tag

semmi :B kicsit elnéztem vmit.....

[ Szerkesztve ]

(#9229) JJános válasza -76- (#9227) üzenetére


JJános
addikt

De jó ám!

Én most végeztem, és áll az 1.3-as patch-el a GRID-em. (virágos)

2007-05-06 óta itt!

(#9230) zodo válasza -76- (#9227) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó az, de miért adod el ?

Más:
Amit kérdeztél a játék chaten ( hogy mi a különbség a profiljaim közt)

Hát ez az, hogy már én sem tudom, ki akartam deríteni. :)

1. amivel kezdtem a játékot anno Jrzodo néven + legend rang
2. zsír új karrier, éppencsak megvettem a lacettimet + kezdő rang
3. ez már ph-s név + 23E km körüli lacettivel + legend rang
4. szintén ph-s név + 45E km körüli lacettivel + legend rang

Szóval, nemártott rendett tennem :)
Egyenlőre megtartottam a 3. számút, többit eltettem emlékbe.

(#9231) -76-


-76-
tag

a másik kép eltűnt ,amikor vettem

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9232) zodo válasza zodo (#9230) üzenetére


zodo
nagyúr

Itt vannak az én verdáim is, asszem a 2.-al folytatom tovább.
De ezeket a profilokat már végképp nem értem, az előbb 1.-nek feltüntetett Jrzodo profil pl.: ph-s néven megy rankeden. :F
Na mindegy, marad a Ph-s név a 2. képen látható verdával, ez tuti. :)

(#9233) Q


Q
senior tag

durva :C
http://www.youtube.com/watch?v=iNTYncFTqlo&hl=hu

(#9234) -76-


-76-
tag

Az első körben még ment, de aztán ....

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9235) dokar válasza -76- (#9234) üzenetére


dokar
addikt

jó volt :)

extra - SEXRay

(#9236) zodo válasza dokar (#9235) üzenetére


zodo
nagyúr

Bizony! :C

(#9237) dunc


dunc
nagyúr

Nos kedves forumtársaim,összességébe a Gridről a következő képpen alakult a véleményem:
1:ha valaki eredményt akar elérni online vonalon annak mindenképpen be kell szerezni hozzá egy megfelelő perifériát(ami nem a billentyüzet :) )
Legalább egy gamepadod lehetöleg olyant amin analog a fék+gáz,de egy sima gamepad is megváltás a billentyűzethez képes,esetleg valamilyen kormányszerkezetet amivel szépen lehet adagolni a gázt,és gyorsabban lehet bevenni egy nem teljes kormányfordulatot ígénylő kanyart is (ami körönként 4-7 mp-t jelent egy bill. küzködővel szemben) egyetlen hátránya,hogy driftbe elvérzik az illentő mert nem lehet menet közbe állitani a kormányérzékenységét stb.
2:nagyon nagy hátránya a Gridenek az online személyes szervereknél,hogy nem lehet versenysorozatot késziteni,csak egy-egy versenyt lehet nyomni,és sokszor olyanná válik a játék mint az Amerikei foci( 2 perc játék,fél óra készülödés) A megoldás csak egy biztos,és gyorskezű Host aki tud határozottan ,gyorsan dönteni,az se baj ha ismeri a versenytípusokat,és itt elöre megbeszéljük az este forgatókönyvét és a verseny sorrendeket.
3:sajnos itt nem úgy van mint a Toca 3 ba,hogy vágásnál,és egyéb szabálytalanságnál időbűntetést kapott avétkes,és ezért mindenki úgy veszi a kanyarokat,és úgy vágja le az íveket ahogy akarja,aki szeret szépen vezetni az is rákényszerül elöbb-útobb az ordenálá vezetési stílusra.

Ennyi gondolatom lenne ,amúgy szépen alakul a PH-s team és rendszeressen együtt játszunk,de ez még nem kiforrott ,és lesz ez még jobb is!!!! (szélső :) )

(#9238) JJános válasza dunc (#9237) üzenetére


JJános
addikt

Így van! :C
És mától engem is lehet hívni, persze, ha tudok csatizni. :B

2007-05-06 óta itt!

(#9239) dokar válasza dunc (#9237) üzenetére


dokar
addikt

1. nekem van kormány is, mégis csak a bill-t használom, mert az mindig ott van. nem ér nekem annyit, hogy előszedjem, összeszereljem... stb. így is tudok keményen versenyezni. ha meg annyira tekergetni akarom a kormányt, akkor pedig ott áll az autó az udvaron. aki bill-el megy, az gondoljon az A/D átalakítóra és ügyesebb lesz. :)

2. rankedre kell menni.

3. akár csak az élet, itt is küzdeni kell.

extra - SEXRay

(#9240) x63 válasza dokar (#9239) üzenetére


x63
aktív tag

" aki bill-el megy, az gondoljon az A/D átalakítóra és ügyesebb lesz "
Ezt nem értem. :F

(#9237) dunc
Jó az analóg kontroller de az nem hoz akkora különbséget mint ahogy gondolod.
Biztos szebben lehet vele vezetni, de ha valóban egyforma autókkal versenyeznek az emberek akkor simán meg lehet verni a kormányosokat is, Dokarnak igaza van szerintem.
A kormány a balhés helyzetekben igen lassú tud lenni, mondjuk egy Milánóban nem hiszem hogy bárhol előnyös lenne az utolsó hosszú kanyart kivéve, de ott sem tud körbeautózni ha belül maradok. :(
A túl gyors emberek kedvenc mondata a "G25 and perfect drive", minden csíter erre hivatkozik ami persze kacsa, ha beülsz az autójába látszik, hogy biillel megy.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#9241) dokar válasza x63 (#9240) üzenetére


dokar
addikt

a bill digitális, a kormány (és gamepad) pedig analóg. minél több a mintavételezés, annál egyenletesebb lesz a jel. ergo ha bill van, akkor pöcköld, mint állat. :D
komolyra fordítva a szót, van a játékban ASR, de elég komolytalan, mert padlógázon akkor is elkapar. nekünk az kell, hogy a nyomatékmaximumon tartsuk fordulatot, közben pedig csúsztassuk a kuplungot. amikor teljesen felengedtük, akkor mehet tovább a fordulat. ez a jó start. ha van analóg kontroller, de nincs kuplung, akkor csak a gázpedál állásváltozásával lehet korrigálni. ha ez sincs, tehát digitális a kontroller, akkor pedig a maxgázjel megszaggatásával tudjuk a nyomatékot optimalizálni, akár csak az ABS, csak nem a fékkel, hanem a gázzal.

extra - SEXRay

(#9242) Axel pRo válasza dokar (#9241) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Hát nekem van egy gamepad-om (nem logitech vagy hasonló komoly) hanem egy ilyen:[link]
Azt mondjátok tehát hogy az analóg a jó gridhez namost ez a leírásban digitális de a képen is látható joysickok analógok. Most akkor egy hozzáértőt kérdeznék: Lehet ezzel szabályozni a gázt/féket vagy ez nem jó :F

Jah és nemtudom hogy ez a többi hasonló kontrollernél hogy van de elvileg 3 funkciója van:
-gamepad
-joystick
-steering wheel

Gridhez melyik kell?

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#9243) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Iggeeeen... sikerült beáálítani mármint a joystickokkal finoman meyg a gáz meg a fék bár ha teljesen fel is tolom a gázt akkor nem pörög ugy a motor ahogy kéne , szóval rosszul gyorsul :F No mindegy megnézem még a beállításokat aztán probálkozom :))

"Cogito ergo Sum."

(#9244) dokar válasza Axel pRo (#9242) üzenetére


dokar
addikt

nézd meg milyen az érzékenysége és hogy mennyi a holtjáték

egyébként itt a 3 funkció [link]
azt használd amelyik kézre esik. én biztos bal karra tenném a gáz/féket a jobbra pedig a kanyarodást

extra - SEXRay

(#9245) Axel pRo válasza dokar (#9244) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Szörnyűűűűűűű!!!

Nincs holtjáték, pedál érzékenység maxon
Alig megy
Ha az egyik joystick-nak beállítom hogy felfelé döntve gáz legyen
és lefele fék akkor nem megy ugy kezeli mintha egy billentyü lene tehát ahogy beállítom hogy a lefele fék legyen akkor a gáz "használaton kivüli" lesz a kormányzás ugyanígy

Hogy lehet ezt a vackot beállítani? :O

A .PDF-ben csak az van hogy melyik gomb mire :(((

"Cogito ergo Sum."

(#9246) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Én ilyennel tolóm! :K

[ Szerkesztve ]

(#9247) zodo


zodo
nagyúr

Megadta magát a 220V-os elosztom (szikra, zzz, csatt), pedig nem kínai volt, ezért nagy rá az esély, hogy a márkás tápom is odaveszett, mert elégé bakelitt szaga lett. :o
Ugyan van egy tartalék tápegységem, de az csak az int.vga-t bírja kiszolgálni.
Remélem a zsír új videokarim megúszta az esetett, mert sajna az nem tudom tesztelni, míg nem veszek egy új tápegységet.
Így most egy darabig nem leszek. :O

(#9248) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Nagyon sajnáljuk Zodo! :W
Reméljük, hogy a videokártya megúszta és hamarosan újra köztünk leszel! :C

(#9249) Axel pRo válasza -STIKE- (#9246) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Vágom..
De ez élből digitális :)

"Cogito ergo Sum."

(#9250) -STIKE-


-STIKE-
csendes tag

Igen, tudom csak mutatom, hogy mitől vagyok ennyire gyors! :)) :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.