Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Thomaster12


Thomaster12
tag

Ez kemény :D [link]

és 00 másodperc a játék végéig :DD

[ Szerkesztve ]

(#8202) BalaNce87 válasza - = Zk = - (#8196) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát köszönöm a választ :) Alapból könnyű fokozaton kezdtem tavaly, aztán hamar normalon mentem elég sokáig majd beállítottam mégnehezbbre hogy megy e és végülis simán nyertem a futamokat, savagen és extremen még nem próbáltam, itt igazából már az a nehéz hogy a gép is kevesebbet ront, és a első kettőt igen nehéz feladat megelőzni.
Persze nem rossz az ha realisztikus de engem felbaszarínt olykor hogy beszívat de rendesen, amikor már a végén vagyok vagy tök jól kezdtem a futamot, legtöbb esetben mindig én vagyok az aki benyalja és a nem gép, kicsit butának érzem a gépeket mert tudja hogy nem férne be és előznem de ő meg megy simán az ideális ívén, mintha ott se lennék.

Ui.: Majd ha tudok játszok veletek egyszer, azt meglátom mire jutok :)

[ Szerkesztve ]

(#8203) 0414setsuna válasza Thomaster12 (#8201) üzenetére


0414setsuna
tag

XP, nekem már volt pár olyan is amikor századra egyezett az eredmény, olyankor nemtom am. hogy dönti el a gép kié legyen a jobb hely :F

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#8204) Thomaster12


Thomaster12
tag

NA? valaki grid? :D

(#8205) motormouse válasza - = Zk = - (#8196) üzenetére


motormouse
aktív tag

...nehogymá rám fogd :DDD , amúgy igen azthiszem inkább viccesen mondhattam neked, de ugyanakkor tapasztalatból tudtam ha mégis "részben" megfogadod elvileg beljebb leszel vele, és erre fogtad magad durr neki 50kör minden pályán, én meg még azt hittem csak én vok ilyen beteg h önszorgalomból gyilkolom az állóképességem :C :R
...csukd be a szemed h ne bízd el magad, de azt kell h mondjam megleptél multkor azon a két versenyen amit egymásellen nyomtunk, nem vagy semmivel sem rosszabb mint bármelyik élmenő, és ez már csak egyre jobb lesz... :K
...na és nehogymá olyan jól érezd magad :DDD , dokar te se ;] , este ranked-en találkozunk már ha sikerül egyeztetnünk h úgy is legyen ....még este 9környékén rátok kérdezek itt

(#8206) - = Zk = - válasza motormouse (#8205) üzenetére


- = Zk = -
félisten

imádlak:R :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8207) dokar válasza motormouse (#8205) üzenetére


dokar
addikt

most megyek rankedre

extra - SEXRay

(#8208) fireproof


fireproof
őstag

Helyyyyyyyyyyy de rég jártam már errefelé :DDD

(#8209) dokar válasza fireproof (#8208) üzenetére


dokar
addikt

heeeyyy megyek aludni :)

extra - SEXRay

(#8210) fireproof válasza dokar (#8209) üzenetére


fireproof
őstag

:DDD Jó éjszakát :D

(#8211) dokar válasza fireproof (#8210) üzenetére


dokar
addikt

jó reggelt :)

extra - SEXRay

(#8212) - = Zk = - válasza dokar (#8211) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jobbat:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8213) V.L.


V.L.
aktív tag

én nem akarok ellenlábasa lenni a grid-nek, de nagyon úgy néz ki a dolog, hogy komoly ellenfele lesz ez a játék Nedd For Speed: SHIFT

(#8214) - = Zk = - válasza V.L. (#8213) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Gondolod?:C
Hamarosan kiderül.. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8215) BalaNce87 válasza V.L. (#8213) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mint már tudjuk a játék nem így fog kinézni. A kezdetleges képeken meg videókban szebb volt a játék, az újabbakban meg semmi kiemelkedő grafika, elején csábítanak hogy nagyon durva grafika és mire kijön a fele sem igaz annak amit bemutattak, Grid szebb egyérteműen. A játszhatóságot majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8216) fireproof válasza V.L. (#8213) üzenetére


fireproof
őstag

Hát nem tudom.... Ennek már szinte semmi köze az igazi NFS-ek hez ( pl: NFS U2 ). Én arra leszek még kíváncsi hogy fognak törni a kocsik.

(#8221) Axel pRo válasza V.L. (#8213) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Páff de gagyi :DD :O Nem is törik benne a kocsi, a műszerfalat meg olyan ratyin csinálták meg hogy egyes részeknél jobbnak vélték elhomályosítani. Pedig a trailer vidik mindig szebbek mint a játék. Na tudod hol lesz ez a Grid-hez... :U
Ott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#8222) Viktor77


Viktor77
titán

Töröltem pár warez hsz-t. Nem szeretnék többet. Az érintettek remélem értik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8223) x63 válasza Viktor77 (#8222) üzenetére


x63
aktív tag

Nem kéne minden apróságot wareznek minősíteni.
Túlliheged barátom !

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8224) V.L. válasza Viktor77 (#8222) üzenetére


V.L.
aktív tag

Nem tudom mi volt azon a warez, hogy xbox 360-ra már be lehet szerezni. Beszerzésnek minősül az is ha megveszi az ember. :F

(#8225) - = Zk = - válasza Axel pRo (#8221) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énmajd akkor nyalatkozom, ha már megvettem, és telepítettem a gépre:C
de mégbővebbet, hamár játszom vele:C...de ink várok teszteket róla. itt PH-n vki csak megszánja a plebszt, és ad nekik infót....:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8226) x63 válasza - = Zk = - (#8225) üzenetére


x63
aktív tag

Te egy angyal vagy ! :))
Gyere inkább rankedre.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8227) - = Zk = - válasza x63 (#8226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oh. :B
ok, de hol keresselek:C

nyitok én, rem nézed ezt:R
euro, rövid:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8228) x63 válasza - = Zk = - (#8227) üzenetére


x63
aktív tag

Valami euró :)

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8229) motormouse válasza Viktor77 (#8222) üzenetére


motormouse
aktív tag

...csak azt tudnám h mi rosszat írtam :F

(#8230) dokar válasza x63 (#8223) üzenetére


dokar
addikt

gyere este 22 óra körül rankedre
euro, euro touring, short, assist enabled és természetesen warez off ;)

(#8229) motormouse: hozzám kijöttek személyesen, de már elindultak fűzfő felé :DDD

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#8231) motormouse válasza dokar (#8230) üzenetére


motormouse
aktív tag

...ajajj az kb 15perc és itt vannak :DDD
...amúgy semmi warez-ről nincs szó, legálisan pénzé szerezte, de nem is írok többet erről

(#8232) Viktor77


Viktor77
titán

"az egyik haver míg ebédelni voltam írt msn-en nekem, h elkezdte szedni a netről "
"megkérdeztem a virágboltban, hamarosan lesz nekik"
"körbenéztem énis pár "nagyobb" virágbóótba, de sehol semmi."

Kit néztek hülyének?

x63: Szerencsére nem vagyok a barátod.

Nem kell erre válaszolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8234) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

édes istenem..
bár lenne vmi progi, amivel a hétvégi söfőröket kilehetne szűrni GRIDben:W
elképesztő....féknélkül egy 90fokos kanyarban...! és csodálkozik, ha mindenki megakarja lincselni...

nah majd kísübben jövök még, mek nézek vmi flamót:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8235) Jamby18


Jamby18
senior tag

Kb 21h től jáccottunk Ceru val nem jött senki most átnéztük a ranked-et meg a személyest de sajna nem találtam PH-s életjeleket.... illetve már őt sem :F

(#8236) dokar válasza Jamby18 (#8235) üzenetére


dokar
addikt

ő is itt van hunman is csak nem találjuk egymást

extra - SEXRay

(#8237) x63


x63
aktív tag

Ha valaki tud már nagybetükkel írni, dobjon egy privit.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8238) V.L. válasza dokar (#8236) üzenetére


V.L.
aktív tag

én megtaláltam őket.ott volt HunMan meg 0414setsuna aztán jött motor meg vmi boby srác. úgyhogy megint voltunk egy páran.
köszönöm nekik ezt a remek estét :C :R

[ Szerkesztve ]

(#8239) dokar válasza V.L. (#8238) üzenetére


dokar
addikt

te a ceru vagy a salke vagy?

extra - SEXRay

(#8240) V.L. válasza dokar (#8239) üzenetére


V.L.
aktív tag

Én Ceru vagyok, Schalke pedig - = Zk = - :D

[ Szerkesztve ]

(#8241) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az adatlapomon a nicknevem:C
amióta gridonlányozom:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8242) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Indítottam szerót. GYERTEK!!!
Indulás 18:30-kor.
Szeró neve: Taylors, ZyllionX, vagy Xenomorf
Jelszó: grid. :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8243) D@ni88


D@ni88
addikt

hali, megkaptam a kormányt, hogy lehet beállítani a kormányra? mert bemegyek az optionsba, majd megnyomom a ctrl-t megmozgatom a kormányt, de nem veszi be a beállítást...

(#8244) mulder1972


mulder1972
csendes tag

hello, nem találtam meg a szervert :((

(#8245) Jamby18


Jamby18
senior tag

Kössz a játékot srácok :R HunMan,Johnny illetve korábban ----Ceru---

(#8246) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah ma jól felbaszott a játék, tényleg annyira kiakasztó, mulitba toltam egy tele van hülye gyerekekkel kettő tök jól állok belémjön és neki semmi baja nincsen, másik direkt akadályozza az utamat ha ő kicsúszott, nemtudom de ezek iszonyat szétbarmolják a játékot, miért nincs ilyen hogy akkor időben büntet. Nincs következménye az egésznek ráadásul az ütközés is olyan szarul van megcsinálva, belém jön semmi da ha én megyek belé persze hogy nem tudom kiszedni a seggét hanem én baszódok neki a falnak. Abszolút nem úgy reagál a kocsi ahogy kéne ha nekimegyek, irrálisan nagy baromságok szoktak történni, miért én szívok állandóan, de komolyan tök faszán tolom nem is hibázok de így is mindig belémjönnek valahogy és mindig én leszek az aki pórul jár, és ezt kezdem már unni.

(#8247) motormouse válasza BalaNce87 (#8246) üzenetére


motormouse
aktív tag

...hát akkor sztem, h az ilyet elkerüld (bár lehet az még annyira sem fog tetszeni) próbáld ki h olyan versenyt keresel ahol "collisions : off" van beállítva, tutira senkivel nem fogsz ütközni ;)

...én max edződni megyek olyanra, meg néhány kanyartechnikát ellesni már ha bírom az iramot, amúgy inkább küzdök több/kevesebb sikerrel (inkább több) a törős szervereken

[ Szerkesztve ]

(#8248) motormouse válasza BalaNce87 (#8246) üzenetére


motormouse
aktív tag

...még úgy egy kicsit elgondolkozva az egészen (elég sok futam van mögöttem online), többnyire lehet boldogulni a törős szervereken én azt mondom, és még mindig az a legjobb h törik, néha hazavágnak, néha én vágok haza vkit ;] és egésszében sokkal melósabb feltornászni magad az élmezőnybe!
...de van is néhány tippem h miként tudnál szebb emlékeket szerezni :
-megpróbálsz velünk egyidőben egyszerverre kerülni, ami annyit jelentene h legalább 3-4-5 emberke vigyázna jobban az épségedre, persze előfordul h egymást is akadályozzuk néha, de mindenki hibázhat (szegény Ceru szokott póruljárni :((( ). a többi statisztáért egyértelműen nem tudunk garanciát válalni, de annyit tehetünk h határozottan szavazunk a nem kívánatos emberkékre :K
-ha az olyan szituációkra gondolsz mikor te érnél utol vkit és útban van, látod h csak gond lenne ha beérkezel mellé, sztem egy kis gázelvételt vagy netán egy apró féket megér h nem fejeződött be a versenyed v maradtál le jobban, törvényszerűen amíg a másik autó orra van előrébb téged úgy rak ki ahogy akar :((( , néhány verseny után kicsit rá lehet érezni mások stílusára
-ha téged ér utól vki, azt a szitut érezned kell, hogyan, mennyire, melyikoldalra, milyen tempó és stílusban fogja megvalósítani. ...okosan lehet zárni elötte, de nagyon is érvényben van az "okos enged szamár szenved" mondás, ez úgy igaz arra is ha fair de ku**a gyors emberrel szemben hagyod had menjen me esélyed sincs (főleg ha rontásból szeded éppen össze magad) és úgy arra is mikor téged csak arra használna a kanyarban h pattanóval bevegye (egy pici fék, egy picit az kanyar elött egyenesben hagyod a verdát és láthatod ahogy puffanik a falon v szalad ki a világból ;] )
-vannak pillanatok amikor direkt csak annak élek ha nagyon makacsul genya emberkével találkozok, h edzem magam a szemétkedésre (ez amúgy ritka), rendkívül jól modellezhető és gyakorolható h mikor melyik autó szívja meg, sztem nem elhanyagolható a jó vezetési stílushoz ennek maximális ismerete
-és talán utolsó, h soha ne hidd h jól mész, mindig vannak jobbak :K

...de még oldalakat lehetne regélni erről, nekem most ezek jutottak eszembe a crash-helyzetek csökkentéséről, nagyon szituáció függő

...ne add fel, küzdj!!! :R

(#8249) x63


x63
aktív tag

SZÉPJÓNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSAMNAK. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8250) tibibi


tibibi
őstag

sziasztok Msi 3850 256 Mb OC e5200, 2gb ram ,ez elég a normális futatáshoz vagy kevés? :F :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.