Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) motormouse


motormouse
aktív tag

...hát nemtom mi történt velem, vagy a verdával (nem cseréltem le), de egyre jobban hasít
...SPA-n már átlag a 2:00 alatti idő (1.3assal elvileg stock verdával), igaz többnyire alig félmásodpercel tudok csak alámenni, de van ilyen is néha ...

(#9152) motormouse


motormouse
aktív tag

...köszi setsuna a remek futamokat, igaz nem voltak épp hibátlanok, de nem rajtunk múlott :R
...mondjuk ez a FlowaPowa féle 5körös ez állat volt, CherubZ, AngelZ, BEER, mind remek team emberfeletti időkkel :C :R , ....kapaszkodtam rendesen

[ Szerkesztve ]

(#9153) zodo válasza motormouse (#9151) üzenetére


zodo
nagyúr

Na, ennek örülünk. :D
Tegnap, igaz egy órával később, de elindultam dokar felhívására, de nem találtam senkit. :(((
Viszont összefutottam Győri játékosokkal, még a kocsi festése is ugyanolyan volt, mint az enyém. :)

Jókat, mentünk. Itt éppen, Tillemania-t tartottam fel. :DDD

(#9154) dokar válasza zodo (#9153) üzenetére


dokar
addikt

bazz, pedig olyan szobát találtam, ahol vagy 8-9 magyar volt. :)

egyébként lehet beüzemel a kormányt, mert bielik és a stike srác csúnyán gyorsabbak a hosszú elnyújtott kanyarokban, ahol nem kell 100% kerékkifordítás.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#9155) dunc válasza - = Zk = - (#9149) üzenetére


dunc
nagyúr

Sírgödör?! az luxus ;] egy picike ananász konzerv doboza.... :)

(#9156) BlackfireXIX


BlackfireXIX
csendes tag

szeva!segítsetek!
olvastam az egyik oldalon hogy az 1.3-omba lesznek új verdák pl:Mc laren f1 meg még 7 másik. és mindenre amire ki jön az 1.3-om pl:xbox360,Pc,ps3.
úgyhogy nem vágom mert a játékba nem találkoztam új verdákal. :W

[ Szerkesztve ]

^9Dentaltechs

(#9157) zodo válasza BlackfireXIX (#9156) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!

Szerintem, csak Xbox-ra és Ps3-ra lehetett letölteni a 8 Ball DLC pack-ot. :((( + link

Pc-s verzíót is igértek, de még nem láttam. :(

[ Szerkesztve ]

(#9158) zodo válasza BlackfireXIX (#9156) üzenetére


zodo
nagyúr

Sajna a Codemasters honlapján sincs letölthető pc-s verzíó.

(#9159) dunc válasza zodo (#9158) üzenetére


dunc
nagyúr

Mitsubishi Lancer Evolution X – Pro-Tuned
Á ezt de sajnálom!

(#9160) Syrius XIX válasza motormouse (#9148) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szerintem =re jobb az 1.3. - élményem eddig nem igazán volt (kivéve 1*, amikor mindenhonnan kidobált). Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nagyon megszenvedtem (legalábbis én) az 1.3-assal, mire sikerült telepíteni.
2* kellet újra rakni a játékot, és renkedet csak utána játszottam bő 1 órát. A többi mind privi volt.
Én azt mondom jobban jársz vele, de hát ki kell próbálni, aztán majd eldöntöd. :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9161) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Axel kedvéért néhány kép tegnapról:



[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9162) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Indítok szerót most. Kb. 10-15 percet várok, aztán megyek rankedre ha senki nem jön.

Aztán 18 : 00-kor megint, ha most senki nem jön.
Szeró neve: Zyllion-PH-Team.
Jelszó: grid.
Bár ezeket magam sem tudom minek írom le minden egyes alkalommal, hiszen mindig ugyanaz? )

Kb. 10-15 percet várok, aztán megyek rankedre ha senki nem jön.

U.i.: Azt elfelejtettem, hogy természetesen csak akkor csinálok szerót, ha még valaki nem csinált!!!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9163) - = Zk = - válasza JJános (#9150) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megköszönném:C:R

Dunc: jah, tényleg. Válság van....! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9164) dokar válasza Syrius XIX (#9162) üzenetére


dokar
addikt

ne szerót indíts, hanem inkább ranked, ott van a nagy élet

extra - SEXRay

(#9165) Syrius XIX válasza dokar (#9164) üzenetére


Syrius XIX
addikt

És hol vagy? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9166) C.Brigante


C.Brigante
veterán

ejj srácok csodálom a kitartásotokat, én vagy 5000 hsz-el ezelött játszottam utoljára...és még mindig ugyanazok a nevek vannak a topikban!!! :R

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#9167) zodo válasza dunc (#9159) üzenetére


zodo
nagyúr

Bizony, az fincsi lenne.
Igaz, hogy nem az én stílusom (Le Mans), de a McLaren F1 GTR is tesztelném. :K

(#9168) - = Zk = - válasza C.Brigante (#9166) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemrég jötten vissza énis :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9169) 0414setsuna válasza motormouse (#9152) üzenetére


0414setsuna
tag

hehheh nincs mit, azért voltak ott nevek tényleg nem volt könnyü

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#9170) D@ni88


D@ni88
addikt

hali
gyertek játszani!!!!
hundaniel88
grid

(#9171) dokar válasza Syrius XIX (#9165) üzenetére


dokar
addikt

akkor még melóban voltam

extra - SEXRay

(#9172) D@ni88 válasza D@ni88 (#9170) üzenetére


D@ni88
addikt

10percet vártam, átmentem rankedre...

(#9173) zodo válasza C.Brigante (#9166) üzenetére


zodo
nagyúr

Már nem lennék itt, ha készítettek volna (részemre) jobb játékot. :)

(#9174) Axel pRo válasza Syrius XIX (#9161) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

:R

x-firem nem akar valami miatt csinálni mióta win7 van :(

"Cogito ergo Sum."

(#9175) dunc


dunc
nagyúr

Csinálok szervert
JupiterHUN
grid
megy 10 percet várok(ez a divat:) )

(#9176) D@ni88 válasza dunc (#9175) üzenetére


D@ni88
addikt

uhh, erről lekéstem...

(#9177) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Szeró: Axel-PH-Team
Pw: grid

Mostantól tíz percig... :)

"Cogito ergo Sum."

(#9178) -76-


-76-
tag

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9179) zodo válasza -76- (#9178) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó kis futamok voltak. :K :C

(#9180) JJános


JJános
addikt

Végre megjött a hőn áhított GRID eredeti Dvd-m. :DDD
Egyenlőre az 1.2-t raktam fel.

Volna kérdésem. Az mit jelent, hogy szakértői mód. Vagyis egyik menűpontban lehet ki-be kapcsolni. Mi az értelme? Köszi!

2007-05-06 óta itt!

(#9181) zodo válasza JJános (#9180) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez a singli módban található futamoknál változtatható és ha ki-be kapcsolod, láthatod a változást. Azt hiszem, hogy több-kevesebb lesz a pénznyeremény vagy a visszugrásokat befolyásolja, de konkrétan már nem emlékszem.

(#9182) JJános válasza zodo (#9181) üzenetére


JJános
addikt

Az az érdekes, hogy felraktam az eredetit, és nem tudunk csatizni. Aztán én csak a festésig vittem a karriert, és nincs is lacettim. Felmentem Lacettizni, és a saját festéssel hasintottam egy jót, egy sáccal.
Spa-ba két kört mentünk. Legnagyobb távolság 0.99 mp. Vége 0.1.
Hogyan van ezzel a lacetti vásárlással? Minnél drágább annál jobb? Akkor én most mivel is mentem?
Mindenki válaszolhat! Pls.

2007-05-06 óta itt!

(#9183) zodo válasza JJános (#9182) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet, hogy korán van, de nem nagyon értem. :B

E-bay vásárlásról,

"b," pont elméletíleg az 1.3-as patch miatt már nem aktuális!
( de, számomra kérdéses, akárki akármit mond )
Lacetti ára, nem pontos!
Új verda 84K az E-bay-es pedig talán 92K volt a legmagasabb összegű itt a topikban.
Egyértelmű, hogy 84k alatt értelmetlen a vásárlás, mert ennél még olcsóbb ajánlatok is lesznek. Példa.
Speciel kb. arra szoktam figyelni, hogy ne legyen megtörve (Wrecked) és minnél jobb legyen a nyerési % -os arány (Events Entered / Events Wins) ill. mindez kevés kilométer megtétele alatt. :) Festés lényegtelen szempont, miután megvetted máris a te csapat festésed ragyog rajta. :D

Szerk:
Bár volt már 84k-s e-bay verdám és egyálltalán nem volt rossz, mondjuk szinte minden versenyt megnyert és alig volt benne kilométer, amikor megvettem.
Lehet, hogy egy cheateré volt. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#9184) JJános válasza zodo (#9183) üzenetére


JJános
addikt

Köszi!
Mindenesetre nem igazán értek sok összefüggést, de nem is akarom tudni. Megelégedek azzal, hogy tolom neki, és kész.

2007-05-06 óta itt!

(#9185) zodo válasza JJános (#9184) üzenetére


zodo
nagyúr

Egy probavásárlást azért megejthetnél, hisz nem kerül semmibe. :)
Tapadásuk bizossan jobb ezeknek a verdáknak, persze ettől még gyakorólni kell a helyes féktávokat, pályaíveket, kigyorsításokat.

(#9186) vviktor1 válasza zodo (#9185) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Nem nyugodtam és feltettem a játékot mégegyszer, úgy hogy C:-n meghagytam 1.2-nek, D:-re pedig 1.3-al. Így most minkettő üzemképes, ugyanazt a profilt használják.
Tehát 1.3-ban is az 1.2-ben tegnap vásárolt 87k-s lacettim van, ezzel már dobogós tudtam lenni, így sokkal reálisabb mint amikor csak kullogtam a többiek után
Kép
Viszont Spaban 2:01 alá menni még csak az álom kategória, mikozben 1:98-as időt is láttam, igaz van 1 (de lehet több) kanyar ami levágható, kis szerencsével jól érkezik vissza a betonra, ezt nem alkalmazom, végig a betoncsíkon vagyok, (előztek ott meg a füvön így)

Ne dudálj, küzdj !

(#9187) vviktor1 válasza vviktor1 (#9186) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Mégse, 1.3 után 1.2 már nem tudja betölteni a profilt, csak ha a mentésből visszamásolom az eredeti helyére.
Mind1 most hogy nem sorozatos kudarccal indultam 1.3-ban, ezt fogom nyüstölni, itt legalább a kapcsolódás működött (úgy ahogy)

Ne dudálj, küzdj !

(#9188) Chrys_


Chrys_
addikt

Spa:
Lap Record 1:47.263 (Germany Sebastian Vettel, Red Bull Racing, 2009)

Mekkora időt lehet a gridben a lamboval menni?

(#9189) dokar válasza Chrys_ (#9188) üzenetére


dokar
addikt

a grid csal, ne hasonlítsd a valósághoz, mert a játékban brutálisan irreális a gyorsulás, fékezés és a tapadás. spában 2 perc körül megyünk lacettivel, holott a valóságban még a legcombosabb lambó sem csinálná meg ennyi idő alatt. sőt sztem 2:10-2:15 alatt sem.

de milyen igazam volt:

"Do note that the fastest lap in this race did come from the Lamborghini Murciélago, lap 103 was completed in only 2:17.809 with an average speed of no less than 182.966, something to be proud about after all."

egyébként vettel a legjobb. :R

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#9190) Syrius XIX válasza JJános (#9180) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha karrierben a szakértő módot bekapcsolod, akkor:
+ több pénzt kapsz,
+ több tapasztalati pontot szerzel,

- nincs visszajátszás,
- ha összetöröd a kocsit, akkor az adott versenyt csak feladni tudod (nincs még az sem, hogy "vissza a garázsba")

Szerintem ezt jól gondold át, hogy belevágsz-e!?

Én eddig kb. 2 alkalommal mertem megpróbálkozni vele.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#9191) -76-


-76-
tag

Intel Pentium 4 530J, 3000 MHz (15 x 200), Foxconn 915 Series Intel Grantsdale-G i915G , 2016 MB (PC3200 DDR SDRAM), Intel(R) 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (192 MB),
Ezen a gépen elmegy a game?

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9192) dokar válasza -76- (#9191) üzenetére


dokar
addikt

vegyél mellé egy vidkarit

extra - SEXRay

(#9193) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Érdemes megkockáztatni hogy eladom a 87k-os lacettimet? Hátha lesz jobb, de félek h nem csak iye 84k-osok :F
Vagy jó a 87k-os?

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#9194) -76-


-76-
tag

Shader 3.0 hiányát írja ki, ez mit jelent ?

http://phteamhungary.5mp.eu

(#9195) Chrys_ válasza -76- (#9194) üzenetére


Chrys_
addikt

régi a videokártyád hozzá

(#9196) dunc válasza Chrys_ (#9195) üzenetére


dunc
nagyúr

Csinálok szervert 19-50 ig várok.
JupiterHUN
grid

(#9197) Axel pRo válasza dunc (#9196) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Miért kickeltél? :F

"Cogito ergo Sum."

(#9198) dunc válasza Axel pRo (#9197) üzenetére


dunc
nagyúr

:Y Gondolod,hogy én kickeltelek????
Van néha ,hogy csak úgy kivág,sőt volt,hogy a saját szeróról is!

(#9199) JJános


JJános
addikt

Felraktam az 1.3-as patch-et, és a játék el sem indult. Eredeti játék, nem virágbolti. :(((

Lehet, hogy a végén virágboltba kell mennem megoldásért? Most újratelepítek. :(

2007-05-06 óta itt!

(#9200) Axel pRo válasza JJános (#9199) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Igen lehet :DDD (az könnyebb) :B

"Cogito ergo Sum."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.