Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) motormouse válasza 0414setsuna (#8550) üzenetére


motormouse
aktív tag

...na akkor név nagyon eldölni látszik

"név elöl"-PH-Team

...legalábbis többségében ez amit számoltam szavazatként, sztem jó lesz ez nekem is :U
...a maradék egy napban másszunk rá inkább a festésre mert én már nagyon csapatban szeretnék versenyezni, ...az éjjel is voltunk 3-4en rankeden :R

(#8552) zodo válasza V.L. (#8549) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez így van rendjén.
Nagyon rossz az átlagom, javítanom kell rajta valahogy. :DDD

(#8553) zodo válasza motormouse (#8551) üzenetére


zodo
nagyúr

Összegezném, bár nem én voltam az ötletgazda. :U

Igen én is így számoltam: 6 : 2 a szavazás jellenlegi állása, de várjuk meg a szerdát 24:00-t, ha már Ceru kihírdette.

Tehát a következő tagok szimpatizálnak a Név-PH-Team formácíóval:

0414setsuna
motormouse
V.L.
-STIKE-
x63
zodo

Ellene vagyis a fordított csapatnév melett döntöttek:

Syrius XIX Csapatnév ajánlata: Hun-T-ZyllionX
- = Zk = - Csapatnév ajánlata: PH-TEAM-schalkef

Így fest jellenleg, de jelezétek, ha rosszul összegeztem volna a szavazatokat !

Tehát, Szerda 24:00 -ig lehet még ötletelni !

[ Szerkesztve ]

(#8554) - = Zk = - válasza zodo (#8553) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ahogy elnéztem, ezen már nincs mit 5letelni. :C
a többség szava dönt... hamár szavazás lett kihirdetve... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8555) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok.

18 : 00-kor csinálok szerót.
Indulás: 18 : 15-kor.
Szeró neve Xenomorf.
Jelszó: grid

Ha 18 : 15-kor senki nincs, akkor köszönöm a közreműködést, mára ennyi volt.
Várni meg azért nem akarok tovább, mert aki jönni akar, annak elég a negyed óra.
Azt tudni kell, hogy amikor megcsinálom a szerót, itt hagyom a gépet De néha visszanézek és ha van valaki, akkor kezdhetünk.

(Én már most is játszom.)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8556) Jamby18 válasza zodo (#8553) üzenetére


Jamby18
senior tag

[link]
Engem is odavehetsz ;)

(#8557) zodo válasza Jamby18 (#8556) üzenetére


zodo
nagyúr

Atya ég, neharagudj! :B

Tehát, 7 : 2 a név elől vs. hátul, felállás aránya.

(#8554) - = Zk = -

Nagyon úgy fest, de még bármi lehet. Sokan vannak, akik még nem voksoltak. :)
Kihírdetést pedig a Szerda 24:00-ra értettem, amúgy meg egyértelmű az ilyet csak szavazással lehet eldönteni. :R

[ Szerkesztve ]

(#8558) - = Zk = - válasza zodo (#8557) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez van...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8559) JJános válasza zodo (#8557) üzenetére


JJános
addikt

Ha tudnál segíteni, volna kérdésem. Nyomtam kicsit a karriert, és vettem kocsikat. Miért van az, hogy csak egy kocsit látok, pedig három is van, és az is kérdés, hogy ahol szeretnék versenyezni, ott meg kell venni a kocsit is?
Lacettit vettem, nyitott F1000-est, meg még más kocsikat is, de nincs ott mind a garázsomban. Itt meg a képeken láttam, hogy valakinek 2 autó is volt.

Köszi!

2007-05-06 óta itt!

(#8560) motormouse válasza JJános (#8559) üzenetére


motormouse
aktív tag

...félreértés elkerülése érdekében legelöször azt tisztáznám h akkor látsz egynél több autót ha már elvitted odáig a karriert h van csapattársad, az a másik autó az a csapattársadé, egyel nagyobb a rajtszáma mint a tiéd.
...ha bemész a grid világába és ott az alsót választod "verdák kezelése" akkor ott lesznek azok amiket megvettél, szines kép van a helyén ha már meg van, ott tudod mosatni meg tesztelni meg eladni :R ...lesd meg

...ja és igen ha olyan újabb versenytípust választasz v kimondottan márkakupát amihez még nincs meg a verdád v olyan amivel szeretnél menni , akkor igen meg kell venni vagy épp ha több autó is választható hozzá és nincs meg mind akkor megveheted a többit is
...ha mint pl a lacetti meg van már és szintet lépsz a dobozok között és ott is lesz túraverseny , ott már nem kell újra megvenni, de pl majd eljutsz egy GT versenyre amilyen verdád még nincs ott venned kell egyet tetszés szerint

[ Szerkesztve ]

(#8561) JJános válasza motormouse (#8560) üzenetére


JJános
addikt

Értem, és köszönöm! :D

2007-05-06 óta itt!

(#8562) JJános válasza motormouse (#8560) üzenetére


JJános
addikt

:D Ez a kedvenc autóm. (most még)

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#8563) zodo válasza motormouse (#8560) üzenetére


zodo
nagyúr

szép írás :) ........ már úgysem emlékszem mi volt, single módban :DDD

(#8564) JJános válasza Syrius XIX (#8555) üzenetére


JJános
addikt

Xenomorf szerver nem volt. Volt Zylion? de nem engedett fel. :((

2007-05-06 óta itt!

(#8565) Syrius XIX válasza JJános (#8559) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Menjünk sorba:

1: Miért van az, hogy csak egy kocsit látok, pedig három is van?

Azért, mert a garázsodban mindig csak a legutoljára használt autó van.

2: ahol szeretnék versenyezni, ott meg kell venni a kocsit is?

Ha nincs még meg, akkor IGEN.

3: nincs ott mind a garázsomban.

Lásd az első választ :K

4: a képeken láttam, hogy valakinek 2 autó is volt.

Jó pár verseny után neked is 2 kocsi lesz a garázsodba!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8566) Syrius XIX válasza JJános (#8564) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most is van, csak neked válaszoltam
Szeró neve: Zyllion-PH-Team
Jelszó: grid

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8567) Syrius XIX válasza JJános (#8564) üzenetére


Syrius XIX
addikt

GYERE MÁR!!! :W

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8568) zodo


zodo
nagyúr

Hogy hozzátok létre az új felhasználói fiókot ?
Mármint, hogy írjátok be a nevet, mert ha csak a kersztnévhez írók és vezetéknevet törlöm akkor visszadobja a ONE-t.

(#8569) motormouse válasza zodo (#8568) üzenetére


motormouse
aktív tag

...hát írj vmit a vezetéknévhez is, de minimum egy karaktert írj oda m a semmit nem fogadja el ;)
...én a Team profilomat majd az eddig meglévő karrieremhez fogom csatolni, mégpedig h online-ba lépve a netet kihúzom majd kírja h megszakadt v nincs és utánna újrabedugom és a két lehetőség közül nem a meglévő fiokot használom hanem újat kreálok. :U

(#8570) - = Zk = - válasza motormouse (#8569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak ez a módszer létezik a fiókunk módosítására, anélkül, hogy az előzőt törölnénk?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8571) zodo válasza motormouse (#8569) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi motor, kiprobáltam, de nem akarta szépen elhelyezni a "-" -t, mindig tett elé vagy mögé egy szünetet. :((

Szóval így csináltam, valahogy. Figyelj - = Zk = - :)

Bementem a saját profil szerkesztésbe átírtam a Jr + Zodo-t akármilyen formában a
Zodo-PH-Team-re és elmentettem új profilként. Nem felírva a régit !

Szokásos útvonalon a ranked szeró írányába és ekkor kéri a felhasználói nevet és jelszót.
Mivel amúgysem tudtam mit adtam meg kb. egy éve így Új felhasználói fiók készítése vagy használata alatt beírtam a Zodo-PH-Team nevet ( mert itt nincs kereszt ill. vezeték név csak felhasználó név ) + jelszó + jelszó mégegyszer és megerősítés.
Kilépés a játékból és az újra índítása útán már az új , de a régi profilodal nyomhatod. :)

Csak ne felesd el újra beállítani az összes beállítást, ( mint én ) mert minden vissza áll alapértelmezetre !

(#8572) - = Zk = - válasza zodo (#8571) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y
mint tyúknak az 1X1...ehez lelkileg felkell készülnöm:U :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8573) JJános válasza Syrius XIX (#8567) üzenetére


JJános
addikt

Bocsi. Sajna nem engedett el. Hibaüzit irt, és egyszer a programból is kilépett.(megfagyott)
Köszi a segítséget. Még annyit kérnék, hogy mit jelent, ha egy táblán eurók vannak?

2007-05-06 óta itt!

(#8574) - = Zk = - válasza JJános (#8573) üzenetére


- = Zk = -
félisten

alatta EURO LICENC...:C EURO díjakat milyen néven adjon?:C..... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8575) zodo válasza - = Zk = - (#8572) üzenetére


zodo
nagyúr

Még sem nyerő, minden nulláról indul. :( :Y

(#8576) zodo


zodo
nagyúr

Nem is emlékeztem, hogy van Porsche 911 is a kedvenc játékomba. :)

Nagyon állat hangja van, főleg a váltásoknál, pláne amikor visszaröfög. :D
(nincs autom és nem értek az autokhoz ezért nem akartam hülyeséget írni, de biztos értitek mire gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#8577) JJános válasza - = Zk = - (#8574) üzenetére


JJános
addikt

Azt látom, de mit jelent? Azt a versenyt el lehet felejteni? Vagy mit? És mit jelent, ha mind ilyen lesz? Egyáltalán jelent valamit?

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#8578) zodo válasza JJános (#8577) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem csak annyit jelent, hogy azokban a versenyekben, már részt vettél. :)
Semmi extra.
Mehetsz rajtuk többször is, ha akarsz javítani.
Ha mind ilyen akkor vége a karier módnak, már csak javítani tudsz az eredményeiden.
Persze ahhoz, hogy multiban játszani tudj, minden pályán az összes autoval akkor végig kell vinned a karier módod.
Ha ügyes vagy akkor még bonusz verdákat is kapsz, ha jól tudom földrészenként egyett.

[ Szerkesztve ]

(#8579) - = Zk = - válasza zodo (#8575) üzenetére


- = Zk = -
félisten

faxa:W.....
(3900. szakmai :C )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8580) JJános válasza zodo (#8578) üzenetére


JJános
addikt

Köszönöm. Akkor érdemes karrierezni. Addíg is gyakorlok. Most nagy kedvem lett!

8456-os hsz-t olvasd el! :D

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#8581) V.L. válasza motormouse (#8569) üzenetére


V.L.
aktív tag

Ez a megoldás, én is ezt fogom csinálni. :C :R

(#8582) Tubai


Tubai
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy bonyolult-e interneten játszani egymás ellen? Akkor is működik, ha mondjuk úgy lehet, hogy nem eredeti a játékom. :(

(#8583) V.L. válasza Tubai (#8582) üzenetére


V.L.
aktív tag

nem bonyolult, csak nehéz. :DDD Igen úgy is lehet játszani, de itt mindenkié eredeti :U .

(#8584) - = Zk = - válasza V.L. (#8583) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...lenne, ha lehetne sztem! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8585) JJános válasza zodo (#8578) üzenetére


JJános
addikt

8546. bocsi. :)

2007-05-06 óta itt!

(#8586) JJános


JJános
addikt

Bocsi, ha untatlak benneteket. Csak az autóim akarom megmutatni. :D

2007-05-06 óta itt!

(#8587) x63


x63
aktív tag

Valami ilyesmit szeretnétek látni ezután ? :))

PH-Team 1.

PH-Team 2.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#8588) zodo válasza JJános (#8580) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, mindenképp érdemes végigjátszani, hajrá.

(#8583) V.L

Azt hiszed!? :D

(#8585) JJános

Reagáltam rá vagy az a poén, hogy: Játékos Jack PH a neved, nem értem. :F

(#8587) x63

Igen. :K

(#8589) vviktor1 válasza x63 (#8587) üzenetére


vviktor1
aktív tag

:K :C

Ne dudálj, küzdj !

(#8590) vviktor1 válasza JJános (#8562) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Nekem meg ez: :

Most még, de már nyúzok egy lacettit is, ha ráérzek akkor jaj nektek :D

Ne dudálj, küzdj !

(#8591) JJános válasza zodo (#8588) üzenetére


JJános
addikt

Az a poén, hogy ugyanúgy elveszett minden. Elölről kezdhettem a beállításokat, és a karriert is. :O

2007-05-06 óta itt!

(#8592) vviktor1 válasza JJános (#8591) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Nade a tudásod nem veszett oda, és ez a lényeg

Ne dudálj, küzdj !

(#8593) pityaa23


pityaa23
senior tag

sziasztok! Nekem 1 gondom van,hogy túl érzékeny a kormány! Erre van vmi megoldás? a steering saturation 100% on van... :(

(#8594) pityaa23


pityaa23
senior tag

jah és az a flashback gomb merre található? :D

(#8595) JJános válasza vviktor1 (#8592) üzenetére


JJános
addikt

Persze. De hát ez belefért, mert a gyakorlat teszi a kezdőt. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#8596) zodo válasza JJános (#8591) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is előlről kezdem, ne aggódj.
Nincs még egy árva verdám se, pláne pénzem rá. :)

Más:

Mondjuk valamit nem értek, hogy van ez ?
Karierben nincs egy árva verdám vagyis csak az alap mustang-om, de rankedon símán mehetek a Lacetti-el.

(#8594) pityaa23

Ne félj megtalálod majd, ha futam közben lezúzod a verdádat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8597) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok.

18 : 00-kor csinálok szerót.
Indulás: 18 : 15-kor.
Szeró neve Xenomorf.
Jelszó: grid

Ha 18 : 15-kor senki nincs, akkor köszönöm a közreműködést, mára ennyi volt.
Várni meg azért nem akarok tovább, mert aki jönni akar, annak elég a negyed óra.
Azt tudni kell, hogy amikor megcsinálom a szerót, itt hagyom a gépet De néha visszanézek és ha van valaki, akkor kezdhetünk.

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#8598) JJános válasza Syrius XIX (#8597) üzenetére


JJános
addikt

Jövök, ha fel tudok menni. Eddíg egyre jobban belemelegszem a karrierbe. Van 9 autóm, és 3 milla kp.-m. :DDD És egy jó sofőröm. Már kettőt kidobtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#8599) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ki nyomja kormánnyal a Gridet?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8600) pityaa23


pityaa23
senior tag

azta embereknagyon rákattantam erre a gaméra :D 6órája tolom, nemtom abbahagyni :D már izomlázam van momotól :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.