Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#536) PpenoO válasza PPeter (#535) üzenetére


PpenoO
őstag

Minden tiszteletem a tiéd, nem azért mondom, de szerintem picit mazoista vagy!

Te tudod a legjobban, mennyi láma fordul meg prohardveren..és csak jönnek csak jönnek az újabbnál újabb idióta tagok és IQ-fighter kérdéseik... Asszem ez a folyamat már megszokott, szinte normális. Az, hogy nem olvasnak vissza, ez is ismerős dolog. Lehet én vagyok a pesszimista, te meg az örök optimista, de én nem érzékelem hogy ezaz általam leírt tendencia pozitív irányba változna.

Nem értem miért húzod fel magad mindig. Tudjuk, hogy te vagy a legjobb szakember ezen a téren, ebben a fórumban, nem kell ezt mindenáron bizonygatni. Mindig segítesz az ilyen lámáknak, de mindig megis jegyzed a magadét ( amivel teljesen egyetértek ), csak a rációt nem értem. Vagy segítek és pont ( persze meglehet mondani, hogy legközelebb keress rá stb, de nem kiakadni ahogy te szoktál :Y ), vagy nem.

Ezért nem értem, hogy miért pazarolod az idődet az ilyen IQ-fighterekre és kapsz idegrohamot hetente 2x.

Mikk2000nek volt egy jó ötlete, hogy kéne csinálni dvdés F.a.q-ot. Bár ahogy itt működnek a dolgok, nem hiszem hogy ez a közeljövőbe megvalósulna...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.