Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) raskolnikoff válasza Kiskokó (#1999) üzenetére


raskolnikoff
őstag

segítsen neked ez
meg ez

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2002) Kiskokó válasza raskolnikoff (#2001) üzenetére


Kiskokó
veterán

:(( hallod
szerinted ezeket nem néztem már át oda vissza avgy 2szer ?
vagy pénzbe kerül avgy 404 avgy firmware de az enmjó mert nemtudja magát frssiteni emrt megse találjaa meghajtót stb..
alap drrver kellene
én jóba vagyok Googleval ezen felül kelen segtiség hátah te /valki találtok sima drivert köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2003) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

4 meghajtó van a gépemben és hirtelen 2 nem akarom működni.Kap áramot,rendesen kijön,beteszem a lemezt,világít de nem akarja bepörgetni.Mit tegyek?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2004) raskolnikoff válasza Kiskokó (#2002) üzenetére


raskolnikoff
őstag

eszközkezelőt megnézted? ez a driver dolog nekem nagyon fura. miért kéne hozzá?
továbbá: nem sérült az IDE kábel vagy ilyesmi?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2005) hubandika


hubandika
tag

Sziasztok.

Ez mit jelent? mitől lehet?

[link]
[link]

az első dl lemezt megírta, a másodikat ugyanezzel dobta vissza, és a harmadikat is. többet nem mertem próbálni. :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#2006) Kiskokó válasza raskolnikoff (#2004) üzenetére


Kiskokó
veterán

aha eszközlezelőbe iijra hogy 39es hibakód amit feljebb irtam
azé gondotlam drivert hozzájuk
de nemeltt jó
a sima cd ovlaósohztaálta mdrivert felraktam de smotmár egyátláln felmse ismeri.
nemtudom hogy akábel rossz e nem hiszem nem nyúltam hozzájuk de madj emgnézem kihuzom meg vissaztdugom
de leehthogy virus de nemtlaál rajta az antivirussemit sem... érdekes vaze ! :F

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2007) raskolnikoff válasza Kiskokó (#2006) üzenetére


raskolnikoff
őstag

sztem próbáld ki más IDE kábellel is. driver az nem kell ilyenekhez.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2008) Kiskokó válasza raskolnikoff (#2007) üzenetére


Kiskokó
veterán

de eccere pont mind a kettő ?? ez gyaanús.. ajj pedig pár napos aaz XP-m lehet ujratolom megint.. emrt érzékelni érzékeli őket.. atól is lehet ide kábel hibéja ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2009) krazi


krazi
csendes tag

Adott egy zsír új samsung dvd író. Nero felismeri, driver rendben, DVD/CD betesz írás megkezdődik majd 2-3 százalékon megáll.

A lemezek kompatibilisek. Mi lehet a gond?

(#2010) raskolnikoff válasza Kiskokó (#2008) üzenetére


raskolnikoff
őstag

akkor esetleg alaplap...megdögölhetett benne vmi? ja és ha nem gázos jó lenne egy márkásabb táp is. codegen nekem is csinált fura dolgokat az akkori p4es konfigommal...az 480as volt.(relatíve 240 ugye min)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2011) Kiskokó válasza raskolnikoff (#2010) üzenetére


Kiskokó
veterán

hát ja atáp az egy szar csak amikro a régi tönkrement nem votl nyita semmi utáa ünnepek voltak és egy hely votl nyitva ott meg csk ez volt és kelelt agépbe.
azóta ez van
de ez atáp is már jó fél éves
másik topicba irtam hogy ujraindulgat agép az lehet laplpa/tő/vagymemo hiba csk kikéne ariteni

de akkor mit csinálja?? hogy varázsoljam elő a két optikai meghajtót? :O
sőt még a deamon tools virtuális emghajja is eltünt azt is "drievrhibásnak" jeleniti emg 39es hibakód
ajj he
de kipróbáltam
indulásnál felpörgeti a cdés dvd romot is szal cd ről bootolni lehet ... szal ottmeg emyg sazl windowsal van vlami avgy nemtudom emrt amugy emg működik.
ötlet ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2012) Kicsirics77 válasza Kiskokó (#2011) üzenetére


Kicsirics77
veterán

te neked milyen bill. van otthon mert haver ne haragudj meg de kb 5 perc kellett mire kibogoztam mit írtál ide
vagy esetleg annyira gyorsan írsz , hogy ossze kevered a betűket???
nem sértésnek szántam

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2013) Kiskokó válasza Kicsirics77 (#2012) üzenetére


Kiskokó
veterán

már hozzászoktam meg már le irtam párszor az okát
semmi probléma XD
amugy az oka az hogy tanultam 10 ujja gépirást
nos ebből megmaradt azhogy nem nézek a billre és 4-5 ujal gépelek és előbb nymom a beűket mint kellene

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2014) Kiskokó


Kiskokó
veterán

semmi ötlethogy mit tudnák cnisálni hgy megjavuljon ? :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2015) dubin


dubin
csendes tag

Sziasztok!

Van egy NEC ND-6750A dvd-íróm (laptop), ami nem olvas be bizonyos dvd-ket, amiket egy lg asztali íróval írtam meg. Ezeket viszont más típusú nec meg lg meg még mittoménmilyen :) olvasó hibamentesen olvas. Ez meg csak felpörgeti és kattog. Firmware frissítés előtt csak felpörgött de nem kattogott ugyanannál a lemeznél. Vélemények? Megoldások?

Ezer köszi a segítségért!

(#2016) raskolnikoff válasza dubin (#2015) üzenetére


raskolnikoff
őstag

én ezért nem szeretem az LG-t. soxor okozott kellemetlenséget.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2017) PPeter válasza dubin (#2015) üzenetére


PPeter
addikt

Vannak bizonyos kombinációk (író/felvevő/lemez), amelyek egyes meghajtókban nem olvashatók, sajna ez előfordul. Lezárt lemezek egyébként?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2018) PPeter válasza raskolnikoff (#2016) üzenetére


PPeter
addikt

Bármilyen más márkájú felvevővel, íróval, lemezzel tudok neked ilyen inkompatibilis variációt összehozni.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2019) rittzo


rittzo
tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy van egy Samsung SH-S203N CD-DVD írom és a Néro8-at használom hozzá. Az író nem ismeri fel az újraírható CD-ket és DVD-ket. Azt írja ki rájuk, hogy sima CD-R ill. DVD-R. Az íróhoz nem találtam újabb biost. Nektek valami tapasztalat ill. mi lehet a probléma?????

(#2020) raskolnikoff válasza PPeter (#2018) üzenetére


raskolnikoff
őstag

gondolom. de nekem legtöbbször ezzel gyült meg a bajom.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2021) Kiskokó válasza Kiskokó (#2014) üzenetére


Kiskokó
veterán

na a vége azt lett hogy ujraraktam megint a windows a DVD jó elt a cd aminek a firmwarejet frisitetem az kipurcatn ki se nyilik semmi se a virtuéális emghajtó is működik remélem igy is marad.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2022) raskolnikoff válasza Kiskokó (#2021) üzenetére


raskolnikoff
őstag

hát a firmware frissítés az elég körömrágós dolog. elég egy pici hiba és a cucc örökre elszáll. veled sajnos ez történt. (ha jól vettem ki a szavaidból :DD )

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2023) Sten2.0 válasza mézespálinka (#1902) üzenetére


Sten2.0
csendes tag

Nem tudom mért? :W :W :F :F :W de amikor filmet játszok a hang rettenetesen szaggat de a kép meg hibátlan!!! Mi lehet a baja? vagy honnan lehet letölteni az illesztőprogramot? vagy a frissítést???:O :O

(#2024) manutdzoli válasza Sten2.0 (#2023) üzenetére


manutdzoli
senior tag

#2003-as hsz-re valaki?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2025) rittzo válasza rittzo (#2019) üzenetére


rittzo
tag

Érdekes, ha egy írott lemezre akarok írni akkor letörli /amit nem közöl/ és az új fájlokat ráírja. Tehát csak símán törölni a lemezeket nem lehet. Valószinüleg Néró hiba,szerintem.
Más tapasztalt ilyesmit?

(#2026) Kiskokó válasza raskolnikoff (#2022) üzenetére


Kiskokó
veterán

szivás na midn1 a dvd megy me ga a demon tools az alényeg régi cd irót uyge használtam már amugy
bá dvd olvasóvla a Mafiát nmtutdam feltelpiteni emrt nembirta foyltan ia teliptés vlaszeg nem olvsta be a cdt mig a régi cd iró az emg igen XD na midn1 Mafiáttöbbet nem teleiptek XD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2027) PPeter válasza rittzo (#2019) üzenetére


PPeter
addikt

Olvass vissza, hetente megválaszoljuk ezt, hihetetlen. :(

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2028) PPeter válasza Kiskokó (#2026) üzenetére


PPeter
addikt

Esetleg magyarul írjál már, ha szeretnél is választ kapni. Ennyivel megtisztelhetnéd azokat, akiktől kérdezel.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2029) dubin válasza PPeter (#2017) üzenetére


dubin
csendes tag

Igen, lezárt lemezek

(#2030) dubin válasza raskolnikoff (#2016) üzenetére


dubin
csendes tag

milyen író vált be nálad? vagy melyiket ajánlod? ezekkel az inkompatibilitási dolgokkal falra tudok mászni ... brrrr

(#2031) raskolnikoff válasza dubin (#2030) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem egy Sony NEC Optiarc íróm van, SATAs, semmi gond nincs vele. Főleg azóta hogy vettem egy 500as vinyót meg egy USB-s házat mert kezdtem rühellni a lemezeket. :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2032) dubin válasza raskolnikoff (#2031) üzenetére


dubin
csendes tag

én is most terveztem beruházni hasonlóba :D , csak eladták a félretettetett cuccomat :W

[ Szerkesztve ]

(#2033) RotS


RotS
csendes tag

Hali!
Van két meghajtóm, az egyik egy sima(csak cd) LG52x olvasó a másik egy samsung kombó.
Az írott lemezeket mindkettő beolvassa, a kombó a DVD-t is, de az üres cd-ket egyik sem.
Az LG felpörgeti kérszer majd kiírja hogy nem képes ilyen formátumot olvasni, és hogy a lemez nincs formázva. A Samu pedig csk ezerrel villog, mikor jobb klikket nyomok rá akkor pedig homokórázik míg ki nem veszem a lemezt. Mindez egyik napról a másikra történt egy sikertelen írás után.
Valaki tudna segíteni?

(#2034) vexter72


vexter72
csendes tag

Olyan gondom volna , hogy a gépem nem látja a dvd meghajtómat.
Ha daemon toolsal hozok létre meghajtókat azokat sem jeleníti meg.

Az eszközkezelő ezt írja
A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)
Mit kellene ehhez telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#2035) Csipisz válasza vexter72 (#2034) üzenetére


Csipisz
tag

Milyen konfigod van (alaplap stb)? Milyen íród van (IDE v. SATA)?

XCapitol

(#2036) vexter72


vexter72
csendes tag

gigabyte ga -m57sli-s4
amd 4800+
pioneer dvd-rw dvr-111 d ata
samsung 250 giga vinyó ata

eddig látta egyszer csak kék halál volt és nem mennek a meghajtók
semmi virtuálisat sem tudok létrehozni
van valami ötleted?

[ Szerkesztve ]

(#2037) Csipisz válasza vexter72 (#2036) üzenetére


Csipisz
tag

Hát első körben próbáld meg az alaplapi drivereket újratelepíteni.

XCapitol

(#2038) Bazsi453


Bazsi453
csendes tag

Sziasztok.Nemrég vásároltam egy LG H62N DVD irót,az a probléma, hogy 2x sebbeségnél
nem tud gyorsabban irni DVD-t.Már többféle írót és DVD-t próbáltam de eggyikel sem jó.Egy 4,7GB-os lemezt 40perc alatt ír meg,8x sebességre állitva.Szerintetek mi lehet a gond?
Válaszokat előre is köszi.

(#2039) gézu válasza Bazsi453 (#2038) üzenetére


gézu
őstag

Olvasd el az #1-s hsz-t, szvsz valami szoftveres problémád lesz

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#2040) Bazsi453 válasza gézu (#2039) üzenetére


Bazsi453
csendes tag

Ok.Megnézem köszi

(#2041) tothm


tothm
őstag

Sziasztok! Az mitől lehet hogy a cd íróm nem ismeri fel a cd csak 1-2x de akkor is nagyon lassan??? :F

(#2042) Kicsirics77 válasza tothm (#2041) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mi lenne ha bemutatnád őket egymásnak???

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2043) Lion_Hu


Lion_Hu
csendes tag

Hi !

A következő a gondom:

Nemrég dobtam össze egy új gépet, viszont DVD-t, illetve a Virtuális DVD-t nem látom napok óta, az eszközkezelő látja, de nem használható.

Hibaüzi:
"A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a beállításjegyzékben) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19)

A 'Megoldások keresése' lehetőségre kattintva információkat küldhet az eszközről a Microsoft számára, és ellenőrizheti, van-e megoldás a problémára."

Van valami 5letetek ?
Ha csökkentett módban törlöm a meghajtókat, újraindításnál, sikertelen a meghajtó telepítése..... :(

Válaszokat várva....

Tisztelettel:

Lion_Hu

A gép: ASUS P5K, Dual Core 6750, 4Gb memo, ASUS X2600XT.
Talán az alaplap valamely drivere nem az igazi, de lévén CD-t nem tudok használni, nem nagyon van ötletem....

Almafa

(#2044) Kicsirics77 válasza Lion_Hu (#2043) üzenetére


Kicsirics77
veterán

pedig driver gond lesz

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2045) PPeter válasza Lion_Hu (#2043) üzenetére


PPeter
addikt

Távolíts el minden CD/DVD-író programot és emulátort a saját uninstall opciójával, ahogy kell, és utána telepítsd fel a Nero programot újra, ez valószínűleg rendbeszedi a registry-ben az optikai meghajtók "device filter" beállításait.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2046) Lion_Hu


Lion_Hu
csendes tag

Akkor uninstall NERO, meg minden hasonló nyenyót ?

Gondoltam rá, de nem volt kedvem hozzá..... :(

Na lerántom a progikat akkor....
előre is köszi....

Üdv........

Almafa

(#2047) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Hi!

Következő a gondom mester urak :)
Van egy Pioneer 111d dvd iróm,perpill 1.29es firmwarével,azelött a nero7et használtam,utáltam. most az alcohollal probálkozok,illetve a nero 8.1 micro-val. egyrétegü lemezeket vigan megirom most is azelött is(1.23 volt eddig fent),de vettem 3db DL verbatim lemezt,és ezeket nemtudom megirni sehogy,minden sebességen Power calibration error-t ir ki mind a nero,mind az alkohol.2.4x-esek a lemezek,probáltam minden sebbeségen.1.23al és 1.29 el is,(nero,alk ujratelepitve a firmcsere után)
(Mitsubishi Kagaku media a verbatim lemez gyártója,ha segit)
Mi lehet a gond? :F

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#2048) IRON STORM válasza AMD!4ever (#2047) üzenetére


IRON STORM
őstag

Az Alcohol uninstall, DL lemezt pedig ImgBurn-el írj.

Csak a TDi!

(#2049) AMD!4ever válasza IRON STORM (#2048) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Megtettem,de ugyanaz
Power calbriation error(plusz még irt vagy 10et,de ez volt az első)
Óhh nóóó felkiáltás valahogy nem jön be :O

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#2050) Lion_Hu


Lion_Hu
csendes tag

Na megtaláltam a megoldást !!!!

Ha fizikailag látja a gép a CD-DVD-t , de nem indul el a meghajtó (Code 19, vagy 31), akkor a kövekző megoldás segíthet:

http://support.microsoft.com/kb/314060

A registry-ből kell törölni pár helyről, restart, és láss csodát müxik.... :)

Üdv

Almafa

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.