Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Armahun


Armahun
addikt

Ezeket ma fogtam a kertben a két csalival.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#42) Scrake^;DD válasza Armahun (#41) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

csalival?:D

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#43) Xaels válasza Scrake^;DD (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Incense gondolom. Items alatt találod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Gengárt talált már valaki?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#45) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Sziasztok! Én is elkezdtem játszani a Pokémon Go-val, nagyon addiktív, hasonlóan, mint az Ingress. :) Egyenlőre nem tudtam sokat mozogni még, de a munkahelyemen már fogtam vagy 5 Pokémont. :D Borsodban játszok.

Egyenlőre így állok, szerencsére PokéStop is van egy csomó, hála nekem, annó ezeket én küldtem be portáloknak az Ingress-ben. :D
Az erőforrásokat a játék eszi rendesen, akksit szívja kegyetlenül. 20 perc játék alatt -30% töltöttség.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#46) Xaels válasza Scrake^;DD (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Nem láttam még Gengart. A tököm tele van. Az összes edzőteremből kipateroltak. Semmi defender bónuszt nem kapok, farmolhatok még mindig pokémonokat. Ilyen 580CP is kevés már a benmaradáshoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) m0h0senator


m0h0senator
őstag

A masodik labda es 2x megetettem. De megvan

An odyssey through the realm of consciousness.

(#48) Scrake^;DD válasza csasaKKP (#45) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ahol én lakok kb az egész városban én vagyok az egyetlen akinek megvan ez a játék (Salgótarján) szóval amint kimozdulok melóból be is járom a várost mielőtt hazamennék. Elmegyek majd a mango fitness be, befoglalom az edzőtermet egy ilyen kukaccal :DD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#49) Armahun válasza Scrake^;DD (#48) üzenetére


Armahun
addikt

Találtam egy üres termet, a helyi általános iskolában. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#50) Xaels válasza Armahun (#49) üzenetére


Xaels
félisten

Tegyél bele egy Pokémont. Akkor naponta kapsz 10 érmét és 500 Stardust-ot. Amit a Shopban jobb felül a pajzsra kattintva tudsz átvenni. Fel is fejlesztheted az edzőtermet de ahhoz az kell, hogy betegyél egy alacsony szintű pokémont és el kell gyepáld párszor edzésként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51) Scrake^;DD válasza Armahun (#49) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Mit kerestél te ott ? :D

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#52) Armahun válasza Xaels (#50) üzenetére


Armahun
addikt

Kellene még 2000 pont az ötös szinthez, de szerintem ma meglesz.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#53) Scrake^;DD válasza Armahun (#52) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

én majd megint este kilopózok a házból hogy annyira ne nézzenek hülyének :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#54) Armahun válasza Scrake^;DD (#51) üzenetére


Armahun
addikt

Vele szemben melozom.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#55) Xaels


Xaels
félisten

Chat for Pokémon Go ha esetleg valaki nem szeretne egyedül játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56) Scrake^;DD válasza Xaels (#55) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Hogy működik? leszűri hogy ki van a közeledben vagy világszerte bárki csatlakozhat a chatbe?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#57) skyli


skyli
senior tag

Csak szerintem van túl sok kék? :D gyertek, legyünk többen sárgák :D

(#58) Xaels válasza Scrake^;DD (#56) üzenetére


Xaels
félisten

Nem próbáltam ki, de a leírás alapján természetesen szűr.

(#57) skyli szerintem meg piros van túl sok ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#59) skyli válasza Xaels (#58) üzenetére


skyli
senior tag

pirost én nem látok xd

(#60) lkksioskdl3 válasza skyli (#59) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

itt a lánchíd környékén van minden. Szerintetek melyik csapatot válasszam?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.